MENÜ

Garanti Sorgulama

Garanti Sorgulama ile ilgili tüm haberleri, son dakika Garanti Sorgulama haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Garanti Sorgulama haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 101 Garanti Sorgulama haberi bulunmuştur.

Garanti Sorgulama Haberleri

Apple garanti sorgulama nasıl yapılır iPhone garanti sorgulama işlemi

Apple garanti sorgulama nasıl yapılır? iPhone garanti sorgulama işlemi

Garanti süresi, telefonlar ve diğer cihazlar için oldukça önemli bir detay. Çünkü, cihazla ilgili bilgiler ve sonradan ortaya çıkabilecek sorunlar için büyük önem taşıyor. Özellikle ikinci el cihaz kullanıcıları garanti bilgileri ve süresini daha çok merak ediyor. Bu yüzden Apple, kullanıcıların garanti sürecini kolayca takip edebileceği iPhone garanti sorgulama hizmeti veriyor. Peki, Apple garanti sorgulama nasıl yapılır? iPhone garanti sorgulama işlemi nasıl gerçekleştirilir?

31.12.2019Teknoloji
Samsung garanti sorgulama nasıl yapılır

Samsung garanti sorgulama nasıl yapılır?

Bir elektronik cihaz satın alırken garanti süresi çok büyük bir öneme sahip. Çünkü, satın alma sonrası ortaya çıkabilecek sorunlarda garanti süresinin devam edip etmediğini sağlıklı bir şekilde öğrenmek gerekiyor. Özellikle ikinci el cihaz modellerin garanti süreleri daha çok merak ediliyor. Bu yüzden Samsung garanti sorgulama, kullanıcıların takip ettiği bir sistem. Peki, Samsung garanti sorgulama nasıl yapılır? İşte detayları...

31.12.2019Teknoloji
iPhone garanti sorgulama sistemi değişti Artık...

iPhone garanti sorgulama sistemi değişti! Artık...

iPhone veya iPad'inizin garantisini sorgulamak istiyorsanız artık uzun uzadıya uğraşmanıza gerek yok. Sadece Ayarlar altına girerek doğrudan cihaz üzerinden garanti durumunu öğrenebilirsiniz. Nasıl mı?

29.03.2019Teknoloji
Huawei Garanti Sorgulama nasıl yapılır

Huawei Garanti Sorgulama nasıl yapılır?

Huawei garanti sorgulama yapmak için nasıl bir yol izlemek gerekiyor? Huawei telefonunuzun garanti süresini öğrenmek istiyorsanız bunun çok basit bir yolu var.

18.02.2019Teknoloji
iPhone garanti sorgulama nasıl yapılır

iPhone garanti sorgulama nasıl yapılır?

Teknolojik cihazlarda yaşanabilecek sorunlar için her firma garanti veriyor. Bununla birlikte özellikle ikinci el ürün alanların da yakından ilgilendiği konulardan birisi garanti süresi... Peki iPhone garanti sorgulama nasıl yapılır?

4.07.2018Teknoloji
iPhone garanti nasıl sorgulanır Garanti süresi nasıl öğrenilir

iPhone garanti nasıl sorgulanır? Garanti süresi nasıl öğrenilir?

Kullandığınız iPhone'un ne kadar süre garantisi kaldığını mı merak ediyorsunuz? İşte bunu öğrenmenin en kestirme yolu...

23.11.2017Teknoloji
iPhone garanti sorgulama nasıl yapılır

iPhone garanti sorgulama nasıl yapılır?

iPhone garanti süresini nasıl sorgulayacağınızı ve iPhone garanti kapsamlarının nelerden oluştuğunu merak ediyorsanız yazımıza göz atın.

15.09.2017Teknoloji
Mali mühür nedir ve mali mühür başvurusu nasıl yapılır

Mali mühür nedir ve mali mühür başvurusu nasıl yapılır?

Mali mühür, son dönemlerde elektronik belge kullanımında kullanılması nedeniyle araştırılmaya başlandı. Peki, mali mühür nedir ve mali mühür başvurusu nasıl yapılır? İşte, mali mühür başvuru ücretleri ve detaylı bilgiler

28.11.2019Gündem
Türk gençleri daha fazla sorgulamalı

Türk gençleri daha fazla sorgulamalı

Sainte Pulchérie Lisesi, 1846’dan bu yana eğitim veriyor. Şefkat Rahibeleri tarafından kurulan lise, 2000 yılına kadar ortaokul olarak eğitim verdi. Daha sonra Milli Eğitim Bakanlığı’nın Özel Okullar Genel Müdürlüğü tarafından yabancı okul olarak tanınan ülkemizdeki 6 Fransız lisesinden biri haline geldi.

16.06.2019Eğitim
Son dakika: Yurt dışından getirilen telefonlarla ilgili önemli gelişme

Son dakika: Yurt dışından getirilen telefonlarla ilgili önemli gelişme

Yurt dışından getirilen telefonlar için alınan harç bedeli 170 TL'den 500 TL'ye yükseltildi.

9.11.2018Teknoloji
İŞKUR giriş ekranına nereden ulaşılır

İŞKUR giriş ekranına nereden ulaşılır?

İŞKUR girişi ile sistem üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, araştırmalarını gerçekleştiriyor. Açık pozisyonlara iş başvurusu, başvuru takibi ve sonuçlar hakkında detayları öğrenebilecekleri İŞKUR giriş ekranına, kurumun internet sitesi üzerinden kolayca erişim sağlanabiliyor. İşte, sonuçlar ve yerleştirmeler gibi detayların yer aldığı İŞKUR girişi için bazı bilgiler

25.10.2018Ekonomi
Kredi kartı kampanyalarında en avantajlısı hangisi

Kredi kartı kampanyalarında en avantajlısı hangisi?

Kredi kartı alışverişlerde en sık kullandığımız araç. Bankaların sunduğu onlarca kredi kartı arasından en doğru kredi kartını seçerek alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirebilir, kazançlı çıkabilirsiniz. Peki en avantajlı kredi kartı hangisi, nasıl bulurum?

4.10.2018Ekonomi
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri nasıl yapılır MTV ödemeleri için son gün ne zaman

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri nasıl yapılır? MTV ödemeleri için son gün ne zaman?

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri nasıl yapılır sorusunun yanıtı milyonlarca araç sahibi vatandaş tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin (MTV) ilk taksit ödemesi, 31 Ocak'ta sona ermişti, ikinci taksit ödemeleri ise bu ay içerisinde gerçekleşecek. Peki, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri nasıl yapılır? MTV ödemeleri için son gün ne zaman?

23.07.2018Gündem
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) borcu nasıl sorgulanır, ödemesi nasıl yapılır

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) borcu nasıl sorgulanır, ödemesi nasıl yapılır?

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri Temmuz ayının başlamasıyla birlikte aranan konular arasında yerini aldı. 1-31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen MTV ödemelerinde araç sahibi olan vatandaşlar bir takım soruların cevaplarını araştırıyorlar. Peki MTV borç sorgulama işlemi nasıl yapılır, ödemeler taksitle yapılabilir mi? İşte Motorlu Taşıtlar Vergisi hakkında merak edilen tüm detaylar

4.07.2018Gündem
Yeni düzenleme 28 Nisanda başlıyor

Yeni düzenleme 28 Nisan'da başlıyor

Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Tüketici Hakları Yönetmeliği 28 Nisan'da yürürlüğe giriyor. Yeni düzenlemeyle elektronik ortamda artık abonelik tesis edilebilecek. Abone onayıyla tesis edilen işlemlerde ispat yükümlülüğü işletmecide olacak. Bir takvim yılındaki ilk açma-kapama işlemi için ise aboneden artık ücret alınmayacak.

26.04.2018Ekonomi
Yurtdışından alınan telefon Türkiye’de nasıl kaydedilir

Yurtdışından alınan telefon Türkiye’de nasıl kaydedilir?

Yurtdışı telefon satın alıp Türkiye’de kullanmak, sağladığı fiyat avantajı nedeniyle bir çoğumuzun sıklıkla yaptığı bir şeydi. Özellikle iPhone, Samsung ve diğer pahalı modellerde Türkiye satış fiyatlarının yurtdışı telefon fiyatlarına göre abartılı yüksek olması vatandaşları buna iten başlıca sebepler arasında. Peki yurtdışından alınan telefon Türkiye’de nasıl kaydedilir?

8.04.2018Teknoloji
2018 MTV ödemelerinde son gün ne zaman Hangi araç ne kadar MTV ödeyecek

2018 MTV ödemelerinde son gün ne zaman? Hangi araç ne kadar MTV ödeyecek?

Araç sahipleri bugünlerde merakla MTV ödemeleri hakkında detayları takip ediyorlar. Konu hakkında en çok sorgulanan soru ise MTV ödemelerinin son gününün ne zaman olduğu ile ilgili. MTV ödemelerinde merak edilen bir diğer konu ise ödemelerin nasıl yapılacağı ile ilgili. İşte MTV ödemeleri ile ilgili tüm detaylar

30.01.2018Ekonomi
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) borç sorgulama nasıl yapılır 2018 MTV hesaplama ekranı

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) borç sorgulama nasıl yapılır? 2018 MTV hesaplama ekranı

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) borç sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce ara sahibi vatandaş tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. MTV borç ödeme işlemi için son günlere girişmeye başlandı. MTV ilk taksidini ödemeye başlayan vatandaşlar bir diğer yandan da son ödeme gününü merak ediyorlar. Peki, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) borç sorgulama nasıl yapılır? İşte, MTV son ödeme tarihi.

23.01.2018Ekonomi
2018 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinde son gün ne zaman MTV ödeme işlemi nasıl yapılır

2018 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinde son gün ne zaman? MTV ödeme işlemi nasıl yapılır?

Araç sahipleri yeni yıla girdiğimiz bugünlerde MTV ödemelerini yapmak için bir takım araştırmalar yapıyorlar. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitini ödemek isteyen vatandaşlar aynı zamanda ödeme seçenekleri hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorlar. Çeşitli kanallar aracılığı ile MTV ödemesi gerçekleştirilebiliyor. PTT, İnternet bankacılığı, ve GİB gibi bir çok seçenek mevcut. Peki MTV ödemelerinde son gün ne zaman?

19.01.2018Ekonomi
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesi nasıl yapılır 2018 yılı MTV fiyatları

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesi nasıl yapılır? 2018 yılı MTV fiyatları

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri için, araç sahipleri tarafından araştırmalar ve sorgulamalar sürmeye devam ediyor. 2018 yılı Ocak ayı itibariyle başlayan MTV ödemelerinde online olarak ödeyebileceğiniz birçok farklı sistem bulunuyor. Araç sahipleri ise MTV ödemelerini kolay yoldan halletmeye çalışıyorlar. Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) internet sitesinden MTV ödemenizi kolayca halledebilirsiniz.

17.01.2018Ekonomi
Sürücüler dikkat O ödemelerde son 15 gün

Sürücüler dikkat! O ödemelerde son 15 gün

Yeni yıla girmemizle birlikte araba sahibi vatandaşlar 2018 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni ödemeye başladı. Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) sorgulaması yapanlar, MTV'yi nasıl ödeyeceğini merak ediyor. Bazı bankalar MTV için 3 taksit imkanı sunarken, MTV nasıl ödenir, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) internet sitesi üzerinden MTV nasıl ödenir, 2018 MTV ne kadar oldu gibi soruların yanıtları merak ediliyor.

16.01.2018Ekonomi
Motorlu Taşıtlar Vergisi nasıl ödenir (MTV ödeme ve borç sorgulama işlemleri)

Motorlu Taşıtlar Vergisi nasıl ödenir (MTV ödeme ve borç sorgulama işlemleri)

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri yeni yılla birlikte yapılacak. Bir çok taşıt sahibide MTV ödemelerini nasıl yapacağını ve borç sorgulama işlemlerinin nasıl gerçekleştirildiğini merak ediyor. Peki Bankalardan veya GİB'den Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi ve sorgulama işlemleri nasıl yapılır? İşte detaylar

20.10.2017Gündem
Android O ne zaman yayınlanacak Neler değişecek

Android O ne zaman yayınlanacak? Neler değişecek?

Google'ın hazırlamakta olduğu en yeni mobil işletim sistemi Android O ne zaman çıkacak? Android O ile telefonlarda neler değişecek?

4.08.2017Teknoloji
Gel sen de geliştir

Gel sen de geliştir!

Şirketlerin elindeki verileri yazılımcılara açarak yeni ürünlerin çıkmasını sağladıkları API (Uygulama Programlama Arayüzleri) yeni ekonominin en önemli trendleri arasında. Dünyada toplamda 17 bin civarında API bulunurken, Türk şirketlerin de ilgisi her geçen artıyor.

İşte Android Onun en iyi 9 özelliği

İşte Android O'nun en iyi 9 özelliği

Android O geçtiğimiz günlerde geliştirici sürümüyle kullanıcılara sunulmuştu. Peki Android O ile ne değişecek? Telefonlar nasıl etkilenecek?

9.06.2017Teknoloji
KOSGEB 50 bin TL sıfır faizli destek kredisi için sonuçlar açıklandı KOSGEB sonuçları nasıl öğrenilir

KOSGEB 50 bin TL sıfır faizli destek kredisi için sonuçlar açıklandı! KOSGEB sonuçları nasıl öğrenilir?

KOSGEB tarafından 50 bin TL sıfır faizli destek kredisi verileceği haberi binlerce vatandaş tarafından heyecanla karşılanmıştı. Binlerce esnaf bu haberi duyar duymaz KOSGEB'e başvuru için müracaat etti. Başbakan Binali Yıldırım yaptığı açıklamada "KOSGEB aracılığı ile küçük ve orta ölçekli işletmelere gerekli şartları sağlamaları halinde kredi verileceğini duyurmuştu. KOSGEB sonuçları dün itibariyle açıklandı. Vatandaşlar sorgulama sayfasına akın ettiler. Peki, KOSGEB sonuç sorgulama nasıl yapılır?

1.03.2017Ekonomi
KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçlarında yeni gelişme

KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçlarında yeni gelişme!

KOSGEB sıfır faizli kredi başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından 15 bin talihli kredi görüşmeleri için bankalara akın etti. 50 bin TL faizsiz kredi ümidiyle bankalara giden bazı işletme sahipleri beklediklerinden çok farklı bir tabloyla karşı karşıya kaldı. Kredi almaya hak kazanamayan bazı işletme sahipleri ise sisteme tekrar giriş yaptığında yedek olarak hak kazandığı detayıyla yüz yüze geldi. İşte konuyla ilgili detaylı açıklamalar

27.12.2016Ekonomi
KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçları açıklandı Sonuç öğrenme ekranı ve ikinci başvuru detayı

KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçları açıklandı! Sonuç öğrenme ekranı ve ikinci başvuru detayı!

KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçları açıklandı. Türkiye genelinde 15 bin kişiye verilecek olan 50 bin TL sıfır faizli kredi desteği, meraklı gözlerle bekleyen işletme sahiplerini aydınlattı. KOSGEB sıfır faizli kredi sonuçları için 244 bin kişinin başvurduğu işletme sahipleri arasından iller arasında dağılım sağlandı. KOSGEB 50 bin TL sıfır faizli kredi sonuçları, kurumun İnternet sitesi üzerinden kullanıma açıldı. İşte kredi başvuru sonuçları ve ikinci başvuru konusunda Bakan Özlü'nün yapmış olduğu açıklamanın detayları

26.12.2016Ekonomi
Sigortacılar paranız var diyor, hak sahipleri inanmıyor

Sigortacılar paranız var diyor, hak sahipleri inanmıyor

Sadece bu yıl, sigorta şirketlerinde unutulan 30 milyon lira, haziran sonunda ‘Güvence Hesabı’na devrolacak. Son 3 yıl içinde unutulan paranın tutarı 100 milyon lirayı buldu. Çoğu kişi dolandırıldığını sanarak parasını almıyor, sigortacılar ise vatandaşı ikna edemiyor.

26.06.2016Ekonomi
Ankara’da yaklaşık 15 milyon TL’ye 70 dev havuz yapılacak

Ankara’da yaklaşık 15 milyon TL’ye 70 dev havuz yapılacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi, ilginç bir ihale daha açtı. Geçtiğimiz hafta yapılan ihaleyle, başkentin sembolü haline gelen havuzlara yenileri eklenirken; havuzlarda yer alacak soyut heykeller için de yüklü bir alım yapılması öngörüldü.

2.05.2016Ekonomi
SSK-SGK sorgulama - 4 a hizmet dökümü nasıl alınır

SSK-SGK sorgulama - 4 a hizmet dökümü nasıl alınır?

SSK-SGK sorgulamasının internet üzerinden nasıl yapıldığı vatandaşlarımızın merak ettiği bir konu. İnternetten SSK-SGK 4 a hizmet dökümü sorgulaması yapmak için e-Devlet şifresine ihtiyaç vardır. SSK-SGK sorgulamalarının nasıl yapıldığını detaylı olarak haberimizde bulabilirsiniz.

26.03.2016Gündem
Trafik ceza borcu sorgulaması ve trafik cezası itirazı nasıl yapılır

Trafik ceza borcu sorgulaması ve trafik cezası itirazı nasıl yapılır?

Araç sahibi olan vatandaşların trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemlerini sıklıkla takip etmesi gerekmekte. Öte yandan bazı durumlarda vatandaşların trafik cezasına itiraz etmesi de söz konusu olabilmekte. Peki, trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemleri nasıl yapılır? Trafik cezası itirazı için neler yapılması gerekmektedir? GİB vergi hesaplama ve ödeme işlemleri nasıl gerçekleştirilir? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

18.03.2016Gündem
E-Devlet SGK hizmet dökümü sorgulaması nasıl yapılır

E-Devlet SGK hizmet dökümü sorgulaması nasıl yapılır?

e-Devlet kapısı sistemi ile artık Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) sorgulamaları yapmak oldukça kolay bir hale geldi. SGK bünyesindeki vatandaşlar e-Devlet kapısı üzerinden kolaylıkla hizmet dökümü sorgulamalarını ve ne zaman emekli olabileceklerini sorgulayabilirler. Peki, SGK hizmet dökümü sorgulaması nasıl yapılır? SGK ne zaman emekli olurum sorgulaması nasıl yapılır? e-Devlet emekli aylığı sorgulaması nasıl gerçekleştirilir? Tüm detaylar haberimizde...

17.03.2016Gündem
e-Devlet ile HGS ceza sorgulama

e-Devlet ile HGS ceza sorgulama!

Sürücüler tarafından sıklıkla kullanılan Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ile alakalı işlemler online olarak gerçekleştirilebilmektedir. e-Devlet üzerinden gerçekleştirilebilen HGS işlemlerinin yanı sıra PTT sistemi ile de HGS işlemleri yapılmaktadır. Peki, HGS bakiye sorgulaması nasıl yapılır? HGS ceza sorgulama işlemleri nasıl gerçekleştirilir? e-Devlet ile geçiş ihlali sorgulaması nasıl yapılır? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

16.03.2016Gündem
e-Devlet SGK hizmet dökümü ve prim borcu sorgulama

e-Devlet SGK hizmet dökümü ve prim borcu sorgulama!

Kamu kurumları tarafından sunulan hizmetlerin e-Devlet kapısı ile tek bir çatı altında toplanmasıyla beraber vatandaşlar zaman kaybından kurtulmuştur. e-Devlet bünyesinde hizmet veren kurumlardan biri de Sosyal Güvenlik Kurumudur. Peki, e-Devlet ile SGK hizmet dökümü sorgulaması nasıl yapılır? e-Devlet SGK prim borcu sorgulaması nasıl gerçekleştirilir? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

7.03.2016Gündem
e-Devlet araç ve sürücü belgesi ceza puanı sorgulama

e-Devlet araç ve sürücü belgesi ceza puanı sorgulama!

e-Devlet üzerinden EGM (Emniyet Genel Müdürlüğü) tarafından sunulan hizmetlerden biri de araç sorgulama hizmetidir. Araç sorgulama hizmeti sayesinde araçla alakalı Emniyet Genel Müdürlüğü’nde kayıtlı tüm bilgiler görülmektedir. Peki, e-Devlet ile araç sorgulaması nasıl yapılır? e-Devlet sürücü belgesi ceza puanı sorgulaması nasıl yapılır? EGM trafik cezası sorgulaması nasıl gerçekleştirilir? Tüm detaylar haberimizde...

7.03.2016Gündem
e-Devlet ile HGS geçiş ihlali sorgulaması HGS bakiye sorgulama işlemi nasıl yapılır

e-Devlet ile HGS geçiş ihlali sorgulaması! HGS bakiye sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Sürücüler tarafından sıklıkla kullanılan Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ile alakalı işlemler online olarak gerçekleştirilebilmektedir. e-Devlet üzerinden gerçekleştirilebilen HGS işlemlerinin yanı sıra PTT sistemi ile de HGS işlemleri yapılmaktadır. Peki, HGS bakiye sorgulaması nasıl yapılır? HGS ceza sorgulama işlemleri nasıl gerçekleştirilir? e-Devlet ile geçiş ihlali sorgulaması nasıl yapılır? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

7.03.2016Gündem
e-Devlet SGK hizmet dökümü sorgulaması - 4A, 4B, 4C

e-Devlet SGK hizmet dökümü sorgulaması - 4A, 4B, 4C

Kamu kurumları tarafından verilen hizmetlerin e-Devlet ile tek bir çatı altında toplanmasıyla beraber vatandaşlar zaman kaybından kurtulmuştur. e-Devlet bünyesinde hizmet veren kurumlardan biri de Sosyal Güvenlik Kurumudur. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından e-Devlet kapısı sisteminde hizmete sunulan işlemlerden biri de SGK hizmet dökümü sorgulamasıdır. Peki, e-Devlet ile SGK hizmet dökümü sorgulaması nasıl yapılır? Tüm detaylar haberimizde...

24.02.2016Gündem
MTV borç sorgulama MTV ödeme işlemleri nasıl yapılır

MTV borç sorgulama! MTV ödeme işlemleri nasıl yapılır?

Araç sahiplerinin yılda 2 kez devlete ödenmekle yükümlü olduğu Motorlu Taşıtlar Vergisi, 2016 senesinde %5,58 zamlandı. Peki, MTV ödemeleri nasıl yapılır? MTV sorgulaması nasıl yapılır? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

22.02.2016Gündem
EGM trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır

EGM trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Araç plakası üzerine yazılan cezalar online olarak sorgulanabilmektedir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM)tarafından hizmete sunulan ceza sorgulama sistemi sayesinde araç sahipleri herhangi bir cezaları olup olmadığını anında öğrenebilirler. Peki, araç plakasına yazılan trafik cezası sorgulama işlemi nasıl yapılır? Cezalar online ödenebilir mi? Tüm detaylar haberimizde...

17.02.2016Gündem
e-Devlet SGK sorgulaması nasıl yapılır Ne zaman emekli olurum

e-Devlet SGK sorgulaması nasıl yapılır? Ne zaman emekli olurum?

Kamu kurumlarının sorgulama işlemleri 2008 senesinde e-Devlet kapısı sistemi çatısı altında toplanmıştır. O günden bugüne kadar e-Devlet sistemine yeni hizmetler eklenmiştir ve vatandaşlar sıra beklemeden sorgulama işlemlerini rahatlıkla yapabilmektedir. Peki, e-Devlet SGK sorgulaması nasıl yapılır? e-Devlet sistemi üzerinden ‘ne zaman emekli olurum’ sorgulaması nasıl gerçekleştirilir? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...      

17.02.2016Gündem
EGM trafik cezası borcu sorgulama ve GİB vergi hesaplama işlemleri

EGM trafik cezası borcu sorgulama ve GİB vergi hesaplama işlemleri!

Araç sahibi olan vatandaşların trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemlerini sıklıkla takip etmesi gerekiyor. Bazı durumlarda vatandaşların trafik cezasına itiraz etmesi de söz konusu olabiliyor. Peki, trafik cezası borcu sorgulama ve ödeme işlemleri nasıl yapılır? Trafik cezası itirazı için neler yapılması gerekmektedir? GİB vergi hesaplama ve ödeme işlemleri nasıl gerçekleştirilir? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

16.02.2016Gündem
e-Devlet HGS bakiye ve geçiş ihlali ceza sorgulama işlemi

e-Devlet HGS bakiye ve geçiş ihlali ceza sorgulama işlemi!

Sürücüler tarafından sıklıkla kullanılan Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ile alakalı işlemler online olarak gerçekleştirilebilmektedir. HGS bakiye sorgulaması nasıl yapılır? HGS ceza sorgulama işlemleri nasıl gerçekleştirilir? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

16.02.2016Gündem
e-Devlet şifresi ile SGK 4A-4B-4C hizmet dökümü ve prim borcu sorgulama

e-Devlet şifresi ile SGK 4A-4B-4C hizmet dökümü ve prim borcu sorgulama!

e-Devlet kapısı üzerinden birçok kamu kurumuna ait işlemler gerçekleştirilebildiği gibi Sosyal Güvenlik kurumu (SGK) 4A-4B-4C hizmet dökümü alma işlemi de yapılabilmektedir. Peki, SGK hizmet dökümü nasıl alınır? SGK prim borcu sorgulaması nasıl yapılır? İşte detaylar...

3.02.2016Gündem
MTV borç sorgulama Araç vergi borcu ödeme

MTV borç sorgulama! Araç vergi borcu ödeme!

Günümüzde internetin aktif olarak hayatımıza girmesi ile birlikte vergi borcu sorgulama ve ödeme işlemleri online yapılabiliyor. 31 Ocak’a kadar ödenmesi gereken MTV ödemeleri de Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet vergi dairesi web sayfası üzerinden kolay bir şekilde yapılabiliyor. Online MTV ödemesi nasıl yapılır? İşte detaylar…

14.01.2016Gündem
MTV ödeme Araç vergi borcu sorgulama

MTV ödeme! Araç vergi borcu sorgulama!

Türkiye’de araç sektörüne yönelik olarak uygulanan vergi sistemi olan MTV, 2016 yılı için ilk taksit ödemeleri başladı. Maliye Bakanlığı’na bağlı Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet vergi dairesi üzerinden MTV ödemesi yapılabiliyor.

10.01.2016Gündem
MTV sorgulama ve online araç vergi borcu ödeme

MTV sorgulama ve online araç vergi borcu ödeme!

Türkiye’de araç sahiplerinin yılda iki defa olmak üzere devlete ödemekle yükümlü olduğu MTV, 2016'da yeniden değerleme oranı olan yüzde 5.58 zamlandı. Motorlu Taşıt Vergisi neye göre hesaplanır? MTV ödemeleri nasıl yapılır? İşte detaylar...

6.01.2016Gündem
Gazetecilik küllerinden yeniden doğar mı

"Gazetecilik küllerinden yeniden doğar mı?"

Aydın Doğan Vakfı 27. Genç İletişimciler Yarışması Ödül Töreni öncesi ‘Gazetecilik Küllerinden Yeniden Doğar mı?’ başlığı altında düzenlenen panele katılan gazeteciler Cüneyt Özdemir, Çınar Oskay ve Ezgi Başaran, gazeteciliğin sorunlarını konuştu. 3 gazeteci de iktidar baskısı ve dijital devrimin gazeteciliğin önündeki en büyük sorunlar olduğunu söyledi.

15.12.2015Gündem

Yazar Sonuçları

İşsizin parası nereye?

İŞSİZLERİN istihdamına yönelik başlatılan seferberlikte ‘İşsizlik Sigortası Fonu’ kaynak olarak kullanılacak.

15.02.2017