EKSTRA
MENÜ

Gamze Pala

Gamze Pala ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gamze Pala haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 58 Gamze Pala haberi bulunmuştur.

Gamze Pala Haberleri

Arkadaşlık teklifini reddedince dehşet saçmıştı Şoke eden sözler...

Arkadaşlık teklifini reddedince dehşet saçmıştı! Şoke eden sözler...

Rize’nin Fındıklı ilçesinde, AK Parti Seçim İşleri'nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Gamze Pala’yı (46) aşkına karşılık vermediği gerekçesiyle tabancayla sırtından vurduktan sonra, boğazını bıçakla keserek öldüren Savaş Dalançıkar (37), ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talebiyle hakkında acıman davada ilk kez hakim karşına çıktı. Dalançıkar duruşmasındaki ifadesinde “Olay anında kendimi kaybettim, pişmanım, ailesinden özür diliyorum” dedi. Mahkeme, sanık Dalançıkar'ın akıl sağlığının yerinde olup olmadığına dair Adli Tıp Kurumu'ndan rapor istenmesine karar vererek duruşmayı erteledi.

8.11.2020Gündem
Son dakika haberler.. Gamze Pala cinayetinde şoke eden ifadeler: Silahım tutukluk yaptı, bıçağı çektim...

Son dakika haberler.. Gamze Pala cinayetinde şoke eden ifadeler: Silahım tutukluk yaptı, bıçağı çektim...

Rize'nin Fındıklı ilçesinde, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Gamze Pala’yı (46) aşkına karşılık vermediği gerekçesiyle tabancayla sırtından vurduktan sonra, boğazını bıçakla keserek öldüren Savaş Dalançıkar (37) hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talebiyle iddianame hazırlandı. İddianamede, Dalançıkar'ın cinayetten sonra, genç kadının cesedi başında beklerken, “Seni çok seviyorum, başkasıyla paylaşamam” dediği anlatıldı.

12.08.2020Gündem
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuktan kadına şiddetle mücadele paylaşımı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk'tan 'kadına şiddetle mücadele' paylaşımı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kadına yönelik şiddetle mücadelenin, her türlü ideolojik bakış açısı ve siyasi düşüncenin dışında ve üstünde tutulması gereken temel bir insanlık meselesi olduğuna işaret ederek, "Dolayısıyla, şiddeti uygulayanlar kim olursa olsun, 83 milyon tek yürek 'şiddete dur!' diyebilmeliyiz." ifadesini kullandı.

22.07.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın 82 günde liderlerle koronavirüs diplomasisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 82 günde liderlerle "koronavirüs diplomasisi"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip koronvirüs salgınının Türkiye'de ilk vakasının görüldüğü 11 Mart tarihinden, normalleşme sürecinin başlangıcı sayılan 1 Haziran'a kadar geçen 82 günlük süreçte yürüttüğü yoğun diplomasi trafiğinde çok sayıda ülke lideri ile telefonda görüştü. Bazı liderlerle birden fazla görüşen Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel ve Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ile de telefonda konuştu.

1.06.2020Gündem
Dev tahliyenin bilançosu: Kadın katilleri içeride kaldı

Dev tahliyenin bilançosu: Kadın katilleri içeride kaldı

Salgın nedeniyle cezaevlerinden 100 bin kişiyi bulan tahliye ve izin operasyonu büyük ölçüde tamamlandı. Hürriyet’in yaptığı araştırmaya göre Türkiye’yi sarsan kadın cinayetlerinin hükümlülerinin hiçbiri tahliye edilmedi ve izne çıkarılmadı.

19.04.2020Gündem
Son dakika... Katili, Gamze Palayı öldürmeden önce parktan gözetlemiş

Son dakika... Katili, Gamze Pala'yı öldürmeden önce parktan gözetlemiş

Rize'nin Fındıklı ilçesinde, Gamze Pala’yı (46) aşkına karşılık vermediği için tabancayla sırtından vurduktan sonra, bıçakla boğazını keserek öldüren Savaş Dalançıkar’ın (37) cinayetten önce, olayın yaşandığı öğretmenevini, karşısındaki parktan gözetlediğini gösteren görüntüler ortaya çıktı. Görüntüde, telefonla konuşurken görülen saldırganın, Gamze Pala’nın dışarı çıkmasını beklediği, dışarı çıkmayınca da içeri girerek, cinayeti işlediği belirlendi.

17.04.2020Haber
Gamze Pala cinayetinde ayrıntılar ortaya çıkıyor Öldürmeden önce gözetlemiş

Gamze Pala cinayetinde ayrıntılar ortaya çıkıyor! Öldürmeden önce gözetlemiş

Rize'nin Fındıklı ilçesinde, Gamze Pala’yı (46) aşkına karşılık vermediği için tabancayla sırtından vurduktan sonra, bıçakla boğazını keserek öldüren Savaş Dalançıkar’ın (37) cinayetten önce, olayın yaşandığı öğretmenevini, karşısındaki parktan gözetlediğini gösteren görüntüler ortaya çıktı. Görüntüde, telefonla konuşurken görülen saldırganın, Gamze Pala’nın dışarı çıkmasını beklediği, dışarı çıkmayınca da içeri girerek, cinayeti işlediği belirlendi.

17.04.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Gamze Palanın ailesine taziye telefonu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gamze Pala'nın ailesine taziye telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öldürülen AK Parti Fındıklı İlçe Başkan Yardımcısı Gamze Pala'nın ailesini arayarak başsağlığı diledi.

16.04.2020Gündem
Adalet Bakanı Abdulhamit Gülden Gamze Pala açıklaması

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den Gamze Pala açıklaması

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Rize'nin Fındıklı ilçesinde öldürülen Gamze Pala'ya Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı diledi.

16.04.2020Gündem
Arkadaşlığı reddeden Gamzeyi sırtından vurup, boğazını keserek öldürdü

Arkadaşlığı reddeden Gamze'yi sırtından vurup, boğazını keserek öldürdü

Rize’nin Fındıklı ilçesinde Gamze Pala’yı resepsiyon görevlisi olarak çalıştığı öğretmen evinde tabancayla sırtından vurduktan sonra bıçakla boğazını keserek öldüren Savaş Dalançıkar, sorgusunda aşkına karşılık bulamadığı için cinayeti işlediğini söyledi.

16.04.2020Haber
Fındıklıyı sarsan cinayette yeni gelişme Gamzeyi öldürdüğünü itiraf etti

Fındıklı'yı sarsan cinayette yeni gelişme! Gamze'yi öldürdüğünü itiraf etti

Rize’nin Fındıklı ilçesinde Gamze Pala’yı resepsiyon görevlisi olarak çalıştığı öğretmen evinde tabancayla sırtından vurduktan sonra bıçakla boğazını keserek öldüren Savaş Dalançıkar, sorgusunda aşkına karşılık bulamadığı için cinayeti işlediğini söyledi. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk da ''Gamze Pala kardeşimizin katledilmesi hepimizi derinden üzdü. Yargı sürecine müdahil olarak katilin en ağır cezayı alması için davanın sonuna kadar takipçisi olacağız'' dedi.

16.04.2020Gündem
Gamze Pala kimdir Gamze Palanın katili yakalandı mı

Gamze Pala kimdir? Gamze Pala'nın katili yakalandı mı?

Rize’nin Fındıklı ilçesinde bir kişi, Gamze Pala adlı kadını kendisi ile görüşmek istemeyince önce kurşunladı, sonra boğazını keserek öldürdü. Gamze Pala'yı vahşice öldüren zanlı polis ekiplerince yakalandı. Gamze Pala cinayeti bugün sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasında yer alıyor. Peki, Gamze Pala kimdir?

16.04.2020Gündem
Gamze Palayı vahşice öldüren zanlının yakalanma anı kamerada

Gamze Pala'yı vahşice öldüren zanlının yakalanma anı kamerada

Rize’nin Fındıklı ilçesinde bir kişi saplantı derecesinde karşılıksız sevdiği kadını kendisi ile görüşmek istemeyince önce kurşunladı, sonra boğazını keserek öldürdü.

16.04.2020Haber
Son dakika haberi: Fındıklıyı sarsan cinayet...

Son dakika haberi: Fındıklı'yı sarsan cinayet...

Rize’nin Fındıklı ilçesinde 44 yaşındaki Gamze Pala, daha önce de defalarca reddettiği 36 yaşındaki Savaş Dalançıkar tarafından vahşice katledildi. Fındıklı Belediyesi de vahşi cinayete sessiz kalmadı. Yapılan açıklamada 'Gamze Pala, daha öncesinde de defalarca reddettiği sapkın bir alçak tarafından vahşice katledildi. Tüm Fındıklı halkıyla birlikte davanın takipçisi olacağımızın sözünü veriyoruz' denildi.

16.04.2020Gündem
Servis devrildi: 2 öğrenci öldü, 15i yaralı

Servis devrildi: 2 öğrenci öldü, 15'i yaralı

Gümüşhane'nin Kelkit İlçesi'nde, öğrencileri taşıyan servis minibüsünün devrilmesi sonucu meydana gelen kazada, 1'i öğrenci 2 kişi öldü, 15 kişi de yaralandı. Bitlis'te öğrenci servisinin devrilmesi sonucu ise 9 üniversite öğrencisi yaralandı.

13.01.2012Gündem
İzmir Ticaret Borsası tarafından düzenlenen Instagram yarışmasında kazananlar belli oldu

İzmir Ticaret Borsası tarafından düzenlenen Instagram yarışmasında kazananlar belli oldu

İzmir Ticaret Borsası tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen ödüllü Instagram yarışmasında kazananlar belli oldu.

22.12.2020Gündem
Son dakika haber: Veznecilerdeki terör saldırısı davasında karar açıklandı

Son dakika haber: Vezneciler'deki terör saldırısı davasında karar açıklandı

Vezneciler'de 7 Haziran 2016 tarihinde çevik kuvvet otobüsüne bomba yüklü bir araçla yapılan terör saldırısında 6'sı polis 12 kişinin şehit edilmesine yönelik 8'i tutuklu, 11'i firari olmak üzere toplam 22 sanığın yargılandığı davada karar çıktı. Mahkeme, tutuklu sanıklar Eyüp Sever ve Murat Bal hakkında 4 farklı suçtan ayrı ayrı toplamda 13'er kez ağırlaştırılmış müebbet ve 893'er yıl hapis cezasıyla cezalandırılmasına karar verdi.

13.07.2020Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek AYEDAŞ ve BEDAŞ ilçelere göre planlı elektrik kesintileri

Elektrikler ne zaman gelecek? AYEDAŞ ve BEDAŞ ilçelere göre planlı elektrik kesintileri

İstanbul'da yaşayan vatandaşlar elektrikler ne zaman gelecek sorusuna cevap ararken, Avrupa Yakası elektrik dağıtım sorumlusu BEDAŞ bir kaç ilçede olan elektrik kesinti listesini yayınladı. Anadolu Yakası elektrik dağıtım sorumlusu AYEDAŞ ise planlı elektrik kesintisi yapılmadığını resmi adresinden duyurdu. Peki İstanbul'un hangi semtlerindeki elektrik kesintisi var? İşte elektrikler ne zaman gelecek sorusunun cevabı

12.05.2020Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 30 Ocak İstanbul elektrik kesinti listesi

Elektrikler ne zaman gelecek? 30 Ocak İstanbul elektrik kesinti listesi

İstanbul'un birçok ilçe ve mahallesinde bakım ve yatırım programı çalışması gereğince elektrik kesintisi yaşanacak. BEDAŞ ve AYEDAŞ, elektrik kesintisi yaşanacak ilçeleri resmi sayfası üzerinden paylaşarak vatandaşları bilgilendirdi. Peki, elektrikler ne zaman gelecek?

30.01.2020Gündem
Vezneciler saldırısı davasında flaş karar

Vezneciler saldırısı davasında flaş karar

Vezneciler'de 7 Haziran 2016'da 6'sı polis 12 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısına ilişkin 8'i tutuklu 21 sanığın yargılandığı davada, PKK'nın üst düzey yöneticileri Murat Karayılan, Cemil Bayık, Duran Kalkan'ın da aralarında bulunduğu 12 sanık hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı düzenlenmesine ve yakalama kararının infazı için kırmızı bülten çıkarılması hususunda işlem yapılmasına karar verildi.

7.12.2018Gündem
Son dakika... CHPnin milletvekili aday listesi belli oldu

Son dakika... CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir 2. bölge 1. sıradan aday oldu. Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya 1. sıradan, Bülent Tezcan Aydın 1. sıradan aday oldu.

21.05.2018Gündem
CHP’nin milletvekili adayları listesinde kimler var

CHP’nin milletvekili adayları listesinde kimler var?

CHP'de 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için yarışacak isimler belli oldu. Merkez Yürütme Kurulu ve Parti Meclisi toplantılarının ardından listede birçok yeni isim dikkat çekiyor. Aday listesinde, Kemal Kılıçdaroğlu İzmir 2. bölge 1. sıradan aday olurken, cezaevinde olan Enis Berberoğlu'ysa İstanbul 2. bölge 1. sıradan aday gösterildi.

20.05.2018Gündem
Son dakika... MHPnin aday listesi belli oldu

Son dakika... MHP'nin aday listesi belli oldu

MHP'nin 27. dönem milletvekilliği aday listesi netleşti. MHP Lideri Devlet Bahçeli, Osmaniye'den 1. sırada aday oldu. MHP'nin eski Genel Başkan Yardımcısı ve eski Grup Başkanvekili İzmir Milletvekili Oktay Vural ile anayasa ve uyum çalışmalarında yer alan Mehmet Parsak'ın listede yer almaması dikkat çekti.  Aday listesinde, mevcut 35 milletvekilinden 22'si yeniden aday olarak yer aldı.

17.05.2018Gündem
Gamzenin ölümünü Fizik Profesörleri inceleyecek

Gamze'nin ölümünü Fizik Profesörleri inceleyecek

AYDIN Nazilli İlçesi'nde, 27 Kasım 2013 tarihinde, kaldığı otelin dördüncü kat balkonundan belirlenemeyen bir şekilde düşerek yaşamını yitiren üniversite öğrencisi Gamze Uslu'nun nişanlısı B.C.G.'nin tutuksuz yargılandığı davanın bugün üçüncü duruşması yapıldı. Ailenin avukatının talebi üzerine mahkeme heyeti, Uslu'nun balkondan düşüş açısının belirlenmesi için fizikteki 'ilk hız problemi'nden yararlanılması amacıyla iki fizik profesörü tarafından keşif yapılmasına karar verdi.

29.04.2015Ege
888 hakim ve savcının görev yeri değişti

888 hakim ve savcının görev yeri değişti

HSYK'nın kararnamesi ile 784 adli ve 104 idari hakim ve savcı olmak üzere toplam 888 hakim ve savcının görev yerinde değişiklik yapıldı.

15.01.2015Gündem
Türk modasının kelebekleri belli oldu

Türk modasının kelebekleri belli oldu!

22. Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması 18 Haziran Çarşamba günü Four Seasons Hotel'de gerçekleşti!

19.06.2014Stil
Ankarada Narnia Günlükleri

Ankara'da Narnia Günlükleri!

Her yaştan çocuğa yönelik bir oyun.

10.04.2011Etkinlikler
Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.

24.08.2010Gündem
SHÇEK Yıldızlar Güreş Şampiyonası sona erdi

SHÇEK Yıldızlar Güreş Şampiyonası sona erdi

Ordu Valiliği ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) işbirliği ve Türkiye Güreş Federasyonunun katkılarıyla Ordu'da düzenlenen SHÇEK 1. Kız-Erkek Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası sona erdi.

24.06.2010Spor
Odalarda ’devrim’ oldu, sandıktan 100 kadın çıktı

Odalarda ’devrim’ oldu, sandıktan 100 kadın çıktı

Türkiye genelinde yapılan ticaret ve sanayi odaları, ticaret borsaları seçimlerinde ’kadın açılımı’ yaşandı. 365 odanın meclislerine giren kadın patron sayısı 100’ü aştı. İzmir’de ilk kadın oda başkanı, Gaziantep Ticaret Odası’nın 111 yıllık tarihinde ilk kadın meclis üyesi, Of’ta ve Deniz Ticaret Odası’nın bir şubesinde kadın meclis başkanı da seçildi.

28.02.2009Ekonomi
Nilüfer Belediyesi: 0 Ereğli Belediyesi: 3

Nilüfer Belediyesi: 0 Ereğli Belediyesi: 3

Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nde Ereğli Belediyespor, deplasmanda Nilüfer Belediyespor'u 3-0 yendi.

31.01.2009Spor
’Ayıp-günah’ dinlemedi, üç ilde 6 mantı restoranı açtı

’Ayıp-günah’ dinlemedi, üç ilde 6 mantı restoranı açtı

Kayserili kadın girişimci Necmiye Özderici Postaağası, çevresinin ’kadının çalışması ayıptır, günahtır’ telkinlerine kulak asmayıp, ’Kaşık-La’ markasıyla Kayseri mantısını markalaştırdı. Necmiye Hanım’ın bugün İstanbul, İzmir ve Kayseri’de 6 mantı restoranı bulunuyor.

26.08.2008Ekonomi
Eftelyanın babası bir kez daha yıkıldı

Eftelya'nın babası bir kez daha yıkıldı

Muğla'da, geçen yıl 6 yaşındaki kızı Eftelya'yı trafik terörüne kurban veren Cenk Taşkın'ın kızının adının kazanın meydana geldiği yola ya da ilerisindeki kavşağa verilmesi isteğine Karayolları Genel Müdürlüğü'nden olumsuz yanıt geldi.

16.03.2008Ege
Eftelya’nın adını yaşatalım

Eftelya’nın adını yaşatalım

Muğla'da geçen yıl 6 yaşındaki kızı Eftelya'yı trafik terörüne kurban veren Cenk Taşkın, yavrusunun adının kazanın meydana geldiği yola verilmesini istedi.

9.03.2008Ege
Dört can aldı 15 yıl yatacak

Dört can aldı 15 yıl yatacak

Alkollü kullandığı araçla 4 kişinin ölümüne, 3 kişinin yaralanmasına neden olan emniyet amiri Yakup Çen, 15 yıl hapse mahûm edildi.

29.02.2008Ege
Tutuklu emniyet amirinden ‘Aracım stop etmişti’ savunması

Tutuklu emniyet amirinden ‘Aracım stop etmişti’ savunması

MUĞLA- Marmaris Karayolu Gülağzı Mevkii'nde, alkollü direksiyonuna geçtiği otomobiliyle hata sollama yapınca neden olduğu kazada 4 kişinin ölümüne, kendisinin dışında 3 kişinin de yaralanmasına yol açtığı suçlamasıyla yargılanan emniyet amiri 40 yaşındaki Yakup Çen, “Benim aracım stop etmişti. Ben çarpmadım. Kazayı isteyerek yapmadım. Üzgünüm” dedi.

14.09.2007Gündem

Yazar Sonuçları

Ne arkadaşlığı, ne teklifi! Düpedüz vahşi katil bu!

Rize Fındıklı’da Gamze Pala adlı bir kadın alçakça bir cinayete kurban gitti.

17.04.2020

Yarınımız genç kuşaklara emanet

Cemal Elmasoğlu başkanlığındaki “Ege Genç İşadamları Derneği” (EGİAD), cumhuriyet ve demokrasimizi emanet edeceğimiz genç iş dünyası kuşaklarını barındırmakta.. Onları tanıyınca içiniz ferahlıyor.

31.10.2009