EKSTRA
MENÜ
Arşiv

G String

G String haberleri sayfasında güncel ve son dakika G String hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 265 G String haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

G String Haberleri

İç Çamaşırında Modayı Yakalayın

İç Çamaşırında Modayı Yakalayın

Tüm zamanların en çekici iç çamaşırı kabul edilen dantelli takımlar tahtını atlet görünümlü sütyenler ile boxer'lara kaptırdı. 2002 yılında sportif, aynı zamanda seksi iç çamaşırları, rahat kullanımlarıyla kadınların gözdesi...

Hollywood kucakçıları

Hollywood kucakçıları

Dünyaca ünlü bazı erkek yıldızların ‘‘lap dancing’’ kulüplerinin müdavimi olduğu ve dansçı kızlarla kucak kucağa dans ettiği ortaya çıktı.

5.04.2002Gündem
Bu giysilerin adı krom kalpler, Budist punk, kışkırtıcı ajan

Bu giysilerin adı krom kalpler, Budist punk, kışkırtıcı ajan

Bu yıl 40'ncı yıldönümünü kutlayan rock grubu Rolling Stones, kendi giyim koleksiyonunu yaratan bir işletme aynı zamanda. Geçen hafta Los Angeles Beverly Hills'de yeni rock kıyafeti koleksiyonlarını tanıttılar. Defile dünya medyasında geniş yer buldu; çünkü 60'ına dayanan ünlü müzisyenler, yanlarında manken sevgililerinden doğma manken gibi kızlarıyla şovun yıldızlarıydı.

8.11.2002Gündem
G-string değil taytmış

G-string değil taytmış

Hülya Avşar dün, engelli gençlerin spor yapabilmeleri için gerekli olan tekerlekli sandalyelerin alınması için düzenlenen ‘‘2003 Nicomedia Tenis Turnuvası’’na katıldı.

27.05.2003Spor Arena
MEDYADAN : Alıntılar

MEDYADAN : Alıntılar

Dekolte donumuza kadar girdi – Bursaspor sizinle gurur duyuyor - Baceoğlu’nun nasırını iyi göremedik – Necmettin Erbakan’ın o içtiğinin bir adı vardır – Koç erkekleri para kazanınca aşk hayatı iyilecekmiş – Biz de kadının günahını alacaktık az kaldı – VE HAFTANIN akla ziyan haber BAŞLIKLARI...

1.06.2003Kelebek
T-boxla milyonu bulup dünyada akım yaratacağım

T-box'la milyonu bulup dünyada akım yaratacağım

Boyner Grubu, preslenmiş ambalajıyla dikkat çeken ‘‘T-box’’ ile satışta milyon adetlere koşuyor. Dakikada bir T-box ürünü satıldığını söyleyen Boyner Holding Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Cem Boyner, ‘‘Ağustos sonunda 50 saniyenin altına düşebiliriz, hayalimizdeki milyon adet satışlara bu yıl sonunda T-box ile ulaşacağız’’ dedi.

10.08.2003Ekonomi
Sivri burun g-string yuvarlak burun pamuklu külot mu

Sivri burun g-string yuvarlak burun pamuklu külot mu?

Bir burun sorunsalıdır gidiyor. Moda dünyası bunu tartışıyor. Tasarımcılar ikiye bölündü. Yarısı sivri burunda ısrar edip, sivrinin cazibesini hiçbir şeylere değişmezken diğer yarısı yuvarlak burunlu ayakkabıların avantajlarını anlata anlata bitiremiyor.

19.09.2003Kelebek
G-String

G-String

15.12.2003Kelebek
Konyadan ABD ve ABye g-string ihracatı

Konya'dan ABD ve AB'ye g-string ihracatı

Konya'da kurulu Hek-Tur çorap ve iç çamaşır firması, üretime geçtiği Temmuz ayından bu yana büyük talep gelen İngiltere, Almanya ve İtalya gibi Avrupa ülkeleri ile ABD'ye g-string ihraç ediyor.

24.12.2003Ekonomi
Konyadan ABDye g-string gidiyor

Konya'dan ABD'ye g-string gidiyor

Konya'da kurulu Hek-Tur çorap ve iç çamaşır firması, üretime geçtiği Temmuz ayından bu yana büyük talep gelen İngiltere, Almanya ve İtalya gibi Avrupa ülkeleri ile ABD'ye g-string ihraç ediyor.

24.12.2003Ekonomi
Erkekler kadınlarla string yarışına girdi

Erkekler kadınlarla string yarışına girdi

Calvin Clein, Olaf Benz, Athena gibi markalar, erkekler için hazırladıkları iç giyim koleksiyonunda "g-string"e yer verdi. 2001'de artan satışlar bunda büyük rol oynadı.

2.01.2004Kelebek
MEDYADAN : Başlıklar

MEDYADAN : Başlıklar

Geçen haftadan da kalanlar oldu ya, bu hafta mallar iyi Allah için. (Meslektaşlarım soğuk sıcak, bir espri buldular mı, şeyini çıkarana kadar tekrarlıyorlar. Bu hafta bir GÜL’dür, CAN’dır gidiyordu.) Bronz, gümüş ve altın madalyaya layık görülenleri yine sona sakladım...

11.01.2004Gündem
Bir öyle bir böyle

Bir öyle bir böyle

Maslak Princess Otel'de düzenlenen squash turnuvasına katılan Hülya Avşar, cumartesi akşamı yapılan maç sırasında eşofmanından g-string'i görününce, korta daha tedbirli çıkmaya başladı.

12.01.2004Gündem

Yazar Sonuçları

Ülkücü Boğaçhan'ın çekmecesi

FARKINDA mısınız, son zamanlarda ilginç bir teori ortaya atıldı. Özeti şu:‘‘Kadınlar, erkeklerden daha kötüdür.’’

25.05.2002

Bozulmadan gelişmek

GALATASARAY-Real Sociedad futbol maçı için San Sebastian'a gitmek üzere önce Fransız sahil kenti Biarritz'e uğradım, oradan da arabayla San Sebastian'a geçtim.

13.12.2003

G-String

GECENİN bir yarısı, şu gözünüzü değdirmekte olduğunuz satırları kaleme almaktayım. Kaleme almak mecazi anlamda değil. Hakikaten hálá kalem káğıt kullanmaktayım.

16.12.2003

Neler gördü tarih...

‘‘Irak Devlet Başkanı Saddam Hüseyin, 14 Aralık 2003'te, gizlendiği delikte, ABD askerlerince, saçı başı birbirine karışmış durumda yakalandı.’’

20.12.2003

2003'te kuyruk oldum sevgilime

2003, benim için aşkla geçti.

30.12.2003

Gettoseksüel metroseksüele karşı

BİR defa girdiğimiz topa tekrar hareketlenmek gibi bir huyumuz yoktur aslında.

23.01.2004