EKSTRA
MENÜ

Fotoğrafçılık

Fotoğrafçılık haberleri sayfasında güncel ve son dakika Fotoğrafçılık hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.515 Fotoğrafçılık haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Fotoğrafçılık Haberleri

Sosyal medya vahşi hayvanlara benziyor

Sosyal medya vahşi hayvanlara benziyor

ABD Senatörü Bernie Sanders’ın Biden’ın yemin töreninde çekilen fotoğrafı sosyal medyada viral oldu. Fotoğrafı çeken ABD’li fotomuhabiri Brendan Smialowski’yle konuştuk: “Bu iyi fotoğraflarımdan biri değil. Evet güzel bir an. Ama bu kareyi bu kadar popüler yapan Sanders’ın kişiliği.”

31.01.2021Hürriyet Pazar
Reddit nedir ve ne işe yarar

Reddit nedir ve ne işe yarar?

Reddit, dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan sosyal platformlardan birisidir. Sosyal haber, tartışma sitesi olarak bilinmektedir. Siteye kayıtlı kullanıcılar bağlantı, metin, fotoğraf ve video içerebilen gönderiler paylaşabiliyor, diğer kullanıcılar da bu gönderileri oylayarak gönderinin sayfada üste çıkmasını veya alta inmesini sağlayabiliyor. Peki, Reddit nedir? İşte, o isim o konu hakkında detaylı bilgiler

29.01.2021Teknoloji
Kapıkaya Kanyonu görsel şölen sunuyor

Kapıkaya Kanyonu görsel şölen sunuyor

Türkiye’nin görülmesi gereken kanyonları arasında yer alan Adana’nın Karaisalı ilçesindeki Kapıkaya Kanyonu, her mevsim farklı bir görsel şölen sunuyor.

29.01.2021Seyahat
Üstsüz pozlarını kimin çektiğini açıkladı

Üstsüz pozlarını kimin çektiğini açıkladı

İngiliz oyuncu, tasarımcı ve model Elizabeth Hurley, iki gün önce Instagram sayfasında paylaştığı pozlarına gelen tepkilere yanıt verdi.

27.01.2021Magazin
Elizabeth Hurleyin üstsüz pozuna sert eleştiri: Sen önce üstüne bir şey giy

Elizabeth Hurley'in üstsüz pozuna sert eleştiri: Sen önce üstüne bir şey giy

Ünlü yıldız Elizabeth Hurley'in karlar üzerinde çektirdiği üstsüz pozuna ünlü sunucudan eleştiri geldi.

26.01.2021Magazin
Üstsüz pozunu oğluna çektirdi

Üstsüz pozunu oğluna çektirdi

Bir dönem benzer paylaşımlarıyla tepki çeken yıldız bildiğinden şaşmıyor. Bir kez daha oğluna üstsüz poz verdi.

26.01.2021Magazin
Samsunda baba-oğul doğayı fotoğraflıyorlar

Samsun'da baba-oğul doğayı fotoğraflıyorlar

SAMSUN'da yaşayan doğa ve fotoğraf aşığı Hasan Aktürk'ün (55) oğlu Alihan Aktürk (23), babasının izinden giderek üniversitede fotoğrafçılık bölümü okuyor. Alihan Aktürk, pandemi nedeniyle örgün eğitime ara verilmesinin ardından, kendisini doğa fotoğrafçılığına adadı.

24.01.2021Güncel
Doğa tutkunlarının yeni adresi: Saruhanlı

Doğa tutkunlarının yeni adresi: Saruhanlı

Saruhanlı Belediyesi tarafından ilçedeki el değmemiş doğal güzelliklerin turizme kazandırılması çalışmalarına başlaması ilçeye olan ilgiyi artırdı.

22.01.2021Seyahat
Yeni bir şeyler öğrenmek lazım

Yeni bir şeyler öğrenmek lazım!

Çevrimiçi eğitimler salgın dönemiyle birlikte iyice yaygınlaştı. Dijital platformlar üzerinden verilen kurslar sayesinde oturduğumuz yerden uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar bile alabiliyoruz. Aklınıza gelebilecek her konuda bir programa ulaşmak mümkün...

İKMİBden Türk Kimya Sektörü Yatırım Öncelikli Ürünler raporu

İKMİB'den "Türk Kimya Sektörü Yatırım Öncelikli Ürünler" raporu

Kimya alanında ham madde ve ara mamullerdeki yüzde 70 dışa bağımlılığı ciddi boyutlarda azaltacak yeni bir yatırım projeksiyonu sunan çalışmayla İKMİB, Türk kimya sanayine güç katacak öncelikli ürünlerin yerli olarak üretilmesiyle toplamda 20,7 milyar dolarlık ithalatın önüne geçileceğini öngörüyor.

12.01.2021Ekonomi
Güleda Cankelin ailesinin istinaf başvurusu reddedildi

Güleda Cankel'in ailesinin istinaf başvurusu reddedildi

Isparta'da 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Güleda Cankel'i bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle müebbet hapse çarptırılan Zafer Pehlivan'ın cezasının "ağırlaştırılmış müebbet hapse çevrilmesi" istemiyle yapılan istinaf başvurusu reddedildi. Baba Mustafa Cankel, "İtiraz başvurumuzda ağırlaştırılmış müebbet istiyorduk. Özellikle mektuptaki tasarlamaya vurgu yaptığımız halde karar bu şekilde onandı. Gerekirse Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine başvuracağım. Kızım için adalet istiyorum" dedi.

11.01.2021Gündem
 Hayata Dokunan Adam Kayıhan Güven’ hayatını kaybetti

' Hayata Dokunan Adam' Kayıhan Güven’ hayatını kaybetti

2011 yılından itibaren İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde öğretim görevliliği yapan Kayıhan Güven hayatını kaybetti. Marmara Üniversitesi’nde üç defa ‘Yılın Hocası’ ödülüne layık görülen Güven, ayrıca öğrencileriyle birlikte 30’a yakın fotoğraf sergisiye ve birçok kitaba imza atmıştı. Kayıhan Güven’in vefat haberini sosyal medyadan paylaşan öğrencileri ve meslektaşları yaşadıkları üzüntüyü dile getirdi.

4.01.2021Gündem
Kayıhan Hoca hayatını kaybetti

Kayıhan Hoca hayatını kaybetti

Gazeteci ve akademisyen Kayıhan Güven 68 yaşında hayata veda etti. Bir çok üniversitede öğretim üyesi olarak görev yapan pek çok yayının kurucusu olan Güven çok sayıda iletişimci yetiştirdi.

4.01.2021Eğitim
Ömer Öztürk kimdir Vapurda Çay, Simit, Sohbet programıyla tanınıyor

Ömer Öztürk kimdir? Vapurda Çay, Simit, Sohbet programıyla tanınıyor

Vapurda Çay, Simit, Sohbet programıyla tanınan Ömer Öztürk'ün hayatıyla ilgili bilgiler merak konusu oldu. Ömer Öztürk, TRT ekranlarında yayınlanan ‘Vapurda Çay, Simit, Sohbet’ adlı kültür-sanat içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğu üstlenmektedir. Peki, Ömer Öztürk kimdir?

3.01.2021Televizyon
Orhan Pamuk’un ‘Turuncu’ geceleri

Orhan Pamuk’un ‘Turuncu’ geceleri

Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk’un gece yürüyüşlerinde çektiği fotoğrafları bir araya getiren ‘Turuncu’, İstanbul’un merkezinde ama gözden ırak mahallelerinin görüntülerini romancı bakışıyla kayda geçirilmesinin yanında romanlarında yansıttığı İstanbul’un görsel hali olarak da değerlendirilebilecek kıymetli bir çalışma.

1.01.2021Kitap Sanat
Slow motion ne demek

Slow motion ne demek?

Teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte sık sık duyduğumuz terimlerden biri de sllow motion oldu. Slow motion özellike fotoğrafçılıkla ilgilenenlerin yakından bildiği bir terim. Peki, slow motion ne demek?

31.12.2020Gündem
Esnaf, sanatkar ve gerçek kişi tacirlere verilecek desteklerde başvurular bugün başlıyor.. İşte başvuru ekranı ve detaylar

Esnaf, sanatkar ve gerçek kişi tacirlere verilecek desteklerde başvurular bugün başlıyor.. İşte başvuru ekranı ve detaylar

Esnaf, sanatkar ve gerçek kişi tacirlere verilecek desteklerde başvurular bugün başlıyor. Bilindiği üzere, koronavirüs salgınının (COVID-19) ülkemiz ticari hayatı üzerindeki olumsuz etkilerinin azaltılmasına yönelik çeşitli tedbirler alınmaktadır.

30.12.2020Ekonomi
Videographer nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Videographer olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Videographer nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Videographer olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Videographer; video içeriği üretmek ve benzeri işlerin yürütülmesiyle ilgilenen kişiye denir. Sizin için Videographer nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Videographer olma şartları, maaşları ve iş imkanları konularını bütün detayları ile derledik.

25.12.2020Meslekler
Kameraman nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Kameraman olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Kameraman nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Kameraman olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Ülkemizde birçok meslek vardır. Her meslek kendine özgü özelliklere sahiptir. Özellikle medyanın hayatımıza girmesi ile birlikte medya, televizyon sektöründe de çalışması gereken birçok kişi bulunmaktadır. Özellikle üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler meslekler konusunda oldukça fazla araştırma yapar. Bu mesleklerden bir tanesi de medya, televizyon dünyasına ilgi duyan öğrenciler için olmazsa olmaz mesleklerden bir tanesi olan kameramanlıktır. Kameramanlık ile ilgili detayları derledik.

24.12.2020Meslekler
Ankaradan Londra’ya fotoğrafçılık hikayesi

Ankara'dan Londra’ya fotoğrafçılık hikayesi

İyi fotoğrafçı olmak için güzel bir makineye değil, teknik bilgi ve çalışkanlığın ön planda olduğunu düşünen Theorhun, çekimlerini Londra’ya kadar taşıdı!

23.12.2020Güncel
Grafik Tasarımcı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Grafik Tasarımcı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Grafik Tasarımcı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Grafik Tasarımcı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Grafik tasarımcılık iş potansiyeli yüksek bir alan olduğundan mesleğe ilgi de artıyor. Siz de grafik tasarımcılık nedir, grafik tasarımcılar ne iş yapar ve ne kadar maaş alır gibi soruların yanıtını merak ediyorsanız, tüm cevapları sizler için derledik.

23.12.2020Meslekler
Fotoğraf Editörü nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Fotoğraf Editörü olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Fotoğraf Editörü nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Fotoğraf Editörü olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Toplumda en çok tercih edilen mesleklere baktığımızda fotoğraf editörü mesleğini görüntülemekteyiz. Fotoğraf editörü mesleği özellikle fotoğrafçılığa ilgi duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişilerin tercih ettiği meslek dallarından bir tanesidir. Fotoğraf editörün görevleri ve neler yaptığı internette araştırılmaktadır. Peki, fotoğraf editörü nedir? Fotoğraf editörü ne iş yapar? Fotoğraf editörü olmak için ne yapmak gerekir? İşte fotoğraf editörüne dair tüm detaylar.

19.12.2020Meslekler

Dalgıç nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Dalgıç olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Dalgıç, suyun altında saatlerce kalabilen, su ile ilgili bazı bilimsel çalışmalar yapan bir meslek grubu. Bu bakımdan dalgıç nedir? Dalgıç ne iş yapar? Dalgıç nasıl olunur ve bunu olabilmenin şartları nelerdir gibi soruların cevaplarını sizler için derledik.

19.12.2020Meslekler
Fotoğrafçı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Fotoğrafçı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Fotoğrafçı nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Fotoğrafçı olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Çalışma alanlarına göre birçok fotoğrafçılık türü vardır. Bunların başında reklam, belgesel ve ürün fotoğrafçılığı gelir. Fotoğrafçının görev ve sorumlulukları nelerdir, fotoğrafçı olmak için hangi eğitimleri almak gerekir? Sizin için detaylı bir şekilde araştırdık.

17.12.2020Meslekler
Avrupanın en kurak iklimine sahip Cabo De Gata-Nijar Ulusal Parkı

Avrupa'nın en kurak iklimine sahip Cabo De Gata-Nijar Ulusal Parkı

Avrupa kıtasının en eski jeolojik özelliklerini barındıran Cabo de Gata-Nijar Tabiat Parkı, İspanya'nın güneydoğu köşesinde yer alıyor.

16.12.2020Seyahat
Ödüllü fotoğrafçı İtalyan hapishanelerindeki yalnızlığın izini sürüyor

Ödüllü fotoğrafçı İtalyan hapishanelerindeki yalnızlığın izini sürüyor

İtalyan hapishanelerindeki yalnızlık, bu yıl "İstanbul Photo Awards"ta "Hikaye Haber" kategorisinde ödül kazanan İtalyan foto muhabiri Valerio Bispuri'nin "Prigionieri" (Mahkumlar) adını verdiği fotoğraf dizisini yaratmasına ilham verdi.

9.12.2020Keyif
Yeni Medya Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Yeni Medya Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Yeni medya, dijital teknolojiyi kullanan tüm medya türlerine verilen genel addır. İnternet ve medya kullanımı ile ön plana çıkan yeni medya, eski medyanın aksine anlık dijital paylaşımları içerir. Yeni medya nedir? Mezunları ne iş yapar? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Sinema Ve Televizyon Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Sinema Ve Televizyon Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Meslek seçimleri yapılırken ilgi ve yetenekler de göz önünde bulundurulmalıdır. Özellikle de sinema ve televizyon bölümü en çok tercih edilen meslekler arasında yer alıyor. Sinema ve televizyon bölümü nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

İletişim Bilimleri Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

İletişim Bilimleri Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Türkiye'de İletişim Bilimleri bölümü üç üniversitede bulunmaktadır. Fotoğraf ve sinema başta olmak üzere birçok görsel medya uygulaması bölümün temel dersleri arasında yer alıyor. İletişim Bilimleri bölümü nedir, bu bölümden mezun olanlar ne iş yapar? Sizin için detaylı bir şekilde araştırdık.

Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunları, kişi, kurum, firma ya da kuruluşların sahip olduğu marka değerini halk ile doğru ile iletişim araçları kullanarak profesyonel şekilde aktaracak kişiler yetiştirmeyi amaçlar. Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü nedir? Mezunları ne iş yapar? Gibi çok merak edilen soruların cevaplarını sizler için derledik.

Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü, firmalara sektörle ilgili alanında uzman hayal gücü geniş ve yaratıcı elemanlar yetiştirir. Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü nedir? Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunları ne iş yapar? Gibi tercih yapacak kişilerin aklına takılan sorulara cevapları derledik.

Halkla İlişkiler Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Halkla İlişkiler Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Halkla ilişkiler Bölümü, kurum ve kuruluşların sahip olduğu marka değerini daha büyük kitlelere doğru araçlar kullanarak aktaracak profesyonel kişiler yetiştirmeyi amaçlayan bir bölümdür. Halkla ilişkiler bölümü nedir? Mezunları ne iş yapar? Gibi pek çok sorunun cevabını sizler için derledik.

Güzel Sanatlar Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Güzel Sanatlar Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Sözel okuyan öğrencilerin en sık tercih ettiği bölümlerin başında Güzel Sanatlar geliyor. Resim, müzik, heykel gibi birçok sanatı bünyesinde barındıran Güzel Sanatlar Fakültelerinde iletişim ve medya gibi bölümler de yer almaktadır. Güzel Sanatlar bölümünde hangi dersler var? Bölümden mezun olanlar nerelerde çalışabilir? Sizin için ayrıntılı bir şekilde derledik.

Öğrencilerden sanal defile

Öğrencilerden sanal defile

Moda tasarımı öğrencilerinin tasarımları, online ortamda sergilendi. Ayrıca yemek stilistliği ve fotoğrafçılık dersinin sergisi de bu yıl online olarak açıldı.

27.11.2020Eğitim
Gazetecilik Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Gazetecilik Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Gazetecilik bölümü, yazılı basımda haberin kaynağından işe başlayarak basım ve yayım aşamasına kadar her aşamada gerçekleştirilmesi gereken tüm işlemler için bilgi ve becerilere sahip nitelikli eleman yetiştirmeyi amaçlar. Gazetecilik nedir? Mezunları ne iş yapar? Gibi çok merak edilen soruların cevabını sizler için derledik.

Fotoğrafçılık Ve Kameramanlık (Myo) Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Fotoğrafçılık Ve Kameramanlık (Myo) Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Artık her şeyin dijital ortama taşınması ile birlikte, fotoğrafçılık ve kameramanlıkta revaçta olan mesleklerden biri haline geldi. Dolayısıyla piyasada istihdam sağlanacak olan mesleklerden biri şu an fotoğrafçılık ve kameramanlık. Peki, fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümü nedir ve mezunları ne iş yapar? İşte, tüm detayları sizler için derledik.

Van Gölü çekilince Urartular dönemine ait liman kalıntıları ortaya çıktı

Van Gölü çekilince Urartular dönemine ait liman kalıntıları ortaya çıktı

Van'ın Erciş ilçesinde Van Gölü'nün çekilmesiyle birlikte 2 bin 750 yıl önce kullanılmış Urartu dönemine ait liman kalıntıları ortaya çıktı. Van Gölü suları ile eski liman kalıntıları arasında yaklaşık 50 metrelik bir mesafenin olduğu belirtiliyor.

25.11.2020Seyahat
Van Gölü çekilince ortaya çıktı 2 bin 750 yıl önce kullanılmış...

Van Gölü çekilince ortaya çıktı! 2 bin 750 yıl önce kullanılmış...

VAN'ın Erciş ilçesinde Van Gölü'nün çekilmesiyle birlikte 2 bin 750 yıl önce kullanılmış Urartu dönemine ait liman kalıntıları ortaya çıktı. Van Gölü suları ile eski liman kalıntıları arasında yaklaşık 50 metrelik bir mesafenin olduğu belirtiliyor.

25.11.2020Gündem
Romantik değil, gerçekçiyim bazen de sıkıcı olabiliyorum

Romantik değil, gerçekçiyim bazen de sıkıcı olabiliyorum

İlk deneme çekimine tesadüfen girdi. Ardından figüranlık yaptı. Sonra gelen bir teklifle okulu bırakıp ilk dizisi için Gaziantep’in yolunu tuttu. Kısa sürede özellikle gençlerin kalbini çaldı. Başrollere transfer oldu. “İçimdeki sesi takip ettim. Biraz inatçıyımdır” diyen Mert Yazıcıoğlu’yla bu akşam Kanal D’de başlayacak yeni dizisi ‘Bir Annenin Günahı’ vesilesiyle konuştuk.

Taksimde Bir Roman Hikayesi  sizleri bekliyor

Taksim'de 'Bir Roman Hikayesi' sizleri bekliyor

Tarihin birçok medeniyetine ev sahipliği yapmış büyüleyici şehir İstanbul. Farklı yaşayış tarzları ve kültürü de bünyesinde barındırıyor. Binlerce yıllık oluşumun en büyük yapı taşlarından birisi de Roman vatandaşlar... Geçtiğimiz günlerde Taksim Sanat Galerisi'nde Roman vatandaşları konu alan bir fotoğraf sergisi açıldı üstelik ücretsiz. İşte detaylar...

16.11.2020Seyahat
Türk fotoğrafçılar Kızıldenizin su altı güzelliklerini yansıttı

Türk fotoğrafçılar Kızıldeniz'in su altı güzelliklerini yansıttı

Mısır'da düzenlenen fotoğrafçılık yarışmasında, Türk fotoğrafçılar Kızıldeniz'in su altı güzelliklerini görüntüledi.

13.11.2020Keyif
Farah Zeynep Abdullah kimdir, kaç yaşında, nereli Farah Zeynep Abdullah hakkında bilgiler

Farah Zeynep Abdullah kimdir, kaç yaşında, nereli? Farah Zeynep Abdullah hakkında bilgiler

Farah Zeynep Abdullah merak edilen isimler arasında yer alıyor. Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Unutursam Fısılda gibi yapımlarda rol alan başarılı isim şu anda Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine hayat vermektedir. Peki Farah Zeynep Abdullah kimdir, kaç yaşında, nereli?

11.11.2020Magazin
Rus turistlerin Kapadokya aşkı

Rus turistlerin Kapadokya aşkı

Türkiye'nin peribacaları, sıcak hava balon turları, kaya kiliseleri ve yer altı kent yerleşimleri ile en önemli turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya bölgesini ziyaret eden Rus turistler bölgeden fotoğraf çekinmenden ayrılmıyor.

5.11.2020Seyahat
Brezilyada ezber bozan düğün fotoğrafı çekimi

Brezilya'da ezber bozan düğün fotoğrafı çekimi

Brezilya'da fotoğrafçılık yapan Wellinton Barbosa, düğün fotoğrafı çekimi için ilginç bir teknik kullandı. Barbosa, çiftin fotoğraflarını yangın söndürme uçağı üzerlerine su boşaltırken çekti. O anlar anbean kameralara yansıdı.

27.10.2020Haber
Kerem Bürsin: Kesinlikle altın çocuk değilim

Kerem Bürsin: Kesinlikle altın çocuk değilim

İlk dizisinden bu yana geçen yedi senede rol aldığı her projede oyunculuktaki çıtasını biraz daha yükseltti. Yakışıklılığıyla değil, yeteneğiyle ilerlemeyi hedefledi. Toplumsal duyarlılığı, özellikle de kadın haklarıyla ilgili yaptığı çağrılarla hep dikkat çekti. Ekranların en beğenilen oyuncularından Kerem Bürsin: “Eşitsizlik varsa yanında değil, karşısında durmam gerektiğini bilerek büyüdüm. Her zaman büyüdükçe küçülmek gerektiğine inandım.”

25.10.2020Hürriyet Pazar