EKSTRA
MENÜ

Fiyat Artışı

Fiyat Artışı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Fiyat Artışı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 6.769 Fiyat Artışı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Fiyat Artışı Haberleri

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktaydan enflasyon mesajı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan enflasyon mesajı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Küresel eğilime rağmen, para ve maliye politikalarımızı arz yönlü yapısal politikalarımızla ve verimlilik artışı kanalıyla destekleyerek, enflasyonu tekrar tek hanelere indirmeye kararlıyız" dedi.

20.10.2021Ekonomi
Son dakika... Bakan Pakdemirliden sözleşmeli tarım açıklaması

Son dakika... Bakan Pakdemirli'den sözleşmeli tarım açıklaması

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. NTV canlı yayınında konuşan Bakan Pakdemirli sözleşmeli tarım ile gıda fiyatlarının aşağı çekilebileceğini belirtti.

20.10.2021Ekonomi
Benzin ve motorinde fiyat artışı

Benzin ve motorinde fiyat artışı

Akaryakıt ürünlerine zam gözüktü. Brent petrol ve kurdaki gelişmeler nedeniyle motorinin litre fiyatına 41 kuruş, benzine ise 14 kuruşluk artış olması bekleniyor. Motorinde eşel mobilde sınır geçildi. ÖTV’den karşılanmadığı için 41 kuruş pompa fiyatına yansıyacak. Benzinde ise 37 kuruşluk zam olacak ancak eşel mobil nedeniyle 23 kuruşluk kısmı ÖTV’den karşılanacak. Benzinde pompa fiyatına 14 kuruş yansıyacak.

16.10.2021Ekonomi
İngiltere’de başlayan kriz Almanya’ya da sıçradı: Kamyon var şoför yok

İngiltere’de başlayan kriz Almanya’ya da sıçradı: Kamyon var şoför yok

KÜRESEL otomotiv sanayisi pandeminin başlangıcından beri tedarik sıkıntılarıyla boğuşuyor. Bu sıkıntılar, ihracatının büyük bölümünü AB ülkelerine yapan yerli üreticiyi de zora sokuyor. Mikroçip darboğazı, hammadde artışları ve konteyner sorununun ardından otomotiv sanayisinin yeni gündemi nakliyeyi sağlayacak kamyonlara şoför bulunamaması... İlk önce İngiltere’de ortaya çıkan şoför sıkıntısı Almanya gibi ülkelerde de baş göstermeye başladı.

11.10.2021Ekonomi
Merkez Bankası Eylül Ayı Fiyat Gelişmeleri Raporu yayımlandı

Merkez Bankası Eylül Ayı Fiyat Gelişmeleri Raporu yayımlandı

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Aylık Fiyat Gelişmeleri Raporu'na göre, eylül ayında enflasyondaki yükselişte enerji ve hizmet fiyat gelişmeleri belirleyici olurken, temel mal ve gıda gruplarının enflasyona katkısı azaldı.

5.10.2021Ekonomi
Yıllık enflasyon yüzde 19.58 oldu

Yıllık enflasyon yüzde 19.58 oldu

Eylül ayında tüketicinin enflasyonu yüzde 1.25 oranında arttı. Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) yıllık bazda yüzde 19.58’e yükseldi.

5.10.2021Ekonomi
Pandemi öncesi yapılan konutta büyük fırsat var

'Pandemi öncesi yapılan konutta büyük fırsat var'

Gayrimenkul sektöründe en önemli gündemlerden biri de fiyat artışı. Konut üreticilerine göre artan maliyetler nedeniyle bu artış sürecek.

3.10.2021Ekonomi
Üreticiden markete fiyat farkı 3.5 kat

Üreticiden markete fiyat farkı 3.5 kat

Türkİye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, eylül ayında üretici ile market arasındaki fiyat farkının 3.5 kata ulaştığını bildirdi.

2.10.2021Ekonomi
Kötü taksici İstanbulluyu motosiklet sahibi yaptı İşte çarpıcı tablo...

'Kötü taksici' İstanbulluyu motosiklet sahibi yaptı! İşte çarpıcı tablo...

Bir buçuk yıldır süren salgına 'taksi çilesi' de eklenince İstanbullular alternatif ulaşım araçlarına yöneldi. Motosiklet satışları arttı. 'Günlük araç kiralama' gibi sistemlere de rağbet var. İşte rakamlar ve bizzat deneyimleyenlerin ağzından, İstanbul trafiğindeki son durum...

30.09.2021Ekonomi
Gıda Komitesi toplanıyor, erken uyarı sistemi masada: Gündem fiyat artışları

Gıda Komitesi toplanıyor, erken uyarı sistemi masada: Gündem fiyat artışları

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, gıda fiyatlarındaki artışla mücadele için Gıda Komitesi’nin bugün toplanacağını açıkladı.

29.09.2021Ekonomi
Kira artışları dünyada ne durumda Fiyat dengelenmesi 2023ten sonra olabilir

Kira artışları dünyada ne durumda? 'Fiyat dengelenmesi 2023'ten sonra olabilir'

Düşük faiz oranları, konut kıtlığı ve talep fazlası, konut piyasasını dünya çapında güçlendirmeye devam ederken, küresel konut fiyatları 2005 yılından bu yana en hızlı yükselişini sürdürüyor. Biz de konut fiyatlarındaki durdurulamaz yükseliş ile kiralara yansımalarını uzmanlarla ve yurt dışında yaşayan Türklerle konuştuk.

28.09.2021Gündem
Fahiş fiyata sözlü savunma

Fahiş fiyata sözlü savunma

Gıda fiyatlarında yaşanan yükselişin ardından geçtiğimiz günlerde 5 büyük zincir markete fahiş fiyat artışının yapılıp yapılmadığının tespiti için ticaret müfettişleri görevlendirildiği açıklanmıştı. Dün ise Rekabet Kurulu bir açıklama yaparak, daha önce fahiş fiyat uyguladıkları gerekçesiyle içlerinde marketlerin de olduğu 29 teşebbüs hakkında başlatılan soruşturma kapsamında 27 Ekim’de sözlü savunmaların verileceğini duyurdu.

28.09.2021Ekonomi
Zincir marketlere denetim müfettişi

Zincir marketlere denetim müfettişi

Ticaret Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, son dönemde temel gıda ve ihtiyaç maddelerinde fahiş fiyat artışları olduğuna ilişkin vatandaşlar tarafından bakanlığa iletilen başvuru ve şikayetler dikkate alınarak, ticaret il müdürlüklerince 81 ilde fahiş fiyat artışı yapılıp yapılmadığına ve Fiyat Etiketi Yönetmeliği’ne aykırılıkların olup olmadığına ilişkin denetimlerin sürdürüldüğü belirtildi.

26.09.2021Ekonomi
Son dakika haberler... Fahiş fiyata denetim 5 zincir market için müfettiş görevlendirildi

Son dakika haberler... Fahiş fiyata denetim! 5 zincir market için müfettiş görevlendirildi

Ticaret Bakanlığı, 5 büyük zincir marketin fahiş fiyat artışı yapıp yapmadığının tespiti için ticaret müfettişleri görevlendirdiğini açıkladı.

25.09.2021Ekonomi
İnternet alışverişi için yeni taslak

İnternet alışverişi için yeni taslak

İnternet satışlarından önce fiyat artışı sonradan indirim yapılmasının önüne geçecek düzenlemeler hazırlanan yeni taslakta yerini alacak.

21.09.2021Ekonomi
İngilizler doğal gaz fiyatı krizi için çözüm arayışında

İngilizler doğal gaz fiyatı krizi için çözüm arayışında

İngiltere İş, Enerji ve Endüstriyel Strateji Bakanı Kwasi Kwarteng, artan doğal gaz talebi karşısında arzın yetersiz kalması nedeniyle ülkede oluşan yüksek fiyat krizini çözüme ulaştıracakları vaadinde bulundu.

21.09.2021Ekonomi
İdari yaptırımlar uygulanacak Fahiş fiyat denetimi hız kesmiyor...

İdari yaptırımlar uygulanacak! Fahiş fiyat denetimi hız kesmiyor...

Ticaret Bakanlığı, marketlere yönelik fahiş fiyat ve etiket denetimlerine aralıksız devam ediyor. Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un talimatıyla, son günlerde kamuoyuna yansıyan fiyat artış iddialarının incelenmesi için Bakanlığın merkez ve taşra teşkilatı yönetici ve personelinden oluşan özel inceleme ekipleri oluşturuldu.

21.09.2021Ekonomi
Erdoğan’dan fiyat istismarı uyarısı: Bu zulmün önüne geçeceğiz

Erdoğan’dan fiyat istismarı uyarısı: Bu zulmün önüne geçeceğiz

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başta gıda ürünleri ve kiralar olmak üzere fahiş fiyat artışlarını önlemek için bizzat kendisinin ilgileneceğini belirterek “Bizim işimiz zaten böyle bir adaletsizlik, böyle bir zulüm, böyle bir suiistimal varsa bunları yakın takibe almak suretiyle bu zulmün önüne geçeceğiz” dedi. Erdoğan dün BM toplantısı için ABD’ye giderken basın toplantısında özetle şunları söyledi:

20.09.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 76'ncı Genel Kurulu'na katılmak üzere ABD'ye gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, hareketi öncesi Atatürk Havalimanı'nda gündeme dair önemli değerlendirmelerde bulundu. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, fahiş fiyat konusunda ''Ortada suistimal varsa bu zulmün önüne geçeceğiz'' dedi.

19.09.2021Haber
Fahiş fiyata karşı 5 öneri

Fahiş fiyata karşı 5 öneri

Son günlerde en çok konuşulan konuların başında yükselen gıda fiyatları geliyor. Hububattan yumurtaya, süt ürünlerinden tavuk etine kadar birçok üründe fiyat artışları yaşanıyor. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamalarda maliyetleri düşürmek ve fırsatçılarla mücadele ederek en kısa sürede enflasyonu kontrol altına alacaklarını, etiketlerdeki fahiş fiyat artışının önüne geçeceklerini söyledi. Ticaret Bakanlığı marketlerde ve perakende satış noktalarında yaptıkları denetimi arttırdı. Hükümet cephesinde yüksek fiyatlarla mücadele bu şekilde ilerlerken, biz de fiyat yükselişinin nasıl önleneceğini, vatandaşın daha ucuz ürünlere nasıl ulaşabileceğini uzmanlara sorduk.

19.09.2021Ekonomi
Konut fiyatında artış enflasyonun üzerinde

Konut fiyatında artış enflasyonun üzerinde

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın (TCMB) yayımladığı konut fiyat endeksine göre yıllık bazda konut fiyat artışı yüzde 31.05 oldu. Böylelikle konut fiyatlarındaki artışın enflasyon üzerindeki seyri devam etti. Aylık bazda bakıldığında ise artış yüzde 2.77 olarak kaydedildi. İller bazında bakıldığında temmuz ayında en hızlı artış yüzde 31.4 ile İzmir’de yaşandı. İzmir’i yüzde 28.1 ile İstanbul ve yüzde 27.1 ile Ankara izledi.

17.09.2021Ekonomi
Ticaret Bakanlığından İstanbuldaki marketlerde eş zamanlı fiyat ve etiket denetimi

Ticaret Bakanlığı'ndan İstanbul'daki marketlerde eş zamanlı "fiyat ve etiket" denetimi

Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Şahin "Herhangi bir haksız fiyat artışı olup olmadığını tespit etmek amacıyla 3 ay geriye dönük olarak hem alış fiyatlarını hem satış fiyatlarını ve ürünlerin tedarikçilerine ilişkin bilgileri alacağız. Tüketicilerimizin özellikle etiketleri dikkatli okumasını tavsiye ediyoruz" dedi.

16.09.2021Haber
Ticaret Bakanlığından İstanbuldaki marketlerde eş zamanlı fiyat ve etiket denetimi

Ticaret Bakanlığı'ndan İstanbul'daki marketlerde eş zamanlı "fiyat ve etiket" denetimi

Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Şahin "Herhangi bir haksız fiyat artışı olup olmadığını tespit etmek amacıyla 3 ay geriye dönük olarak hem alış fiyatlarını hem satış fiyatlarını ve ürünlerin tedarikçilerine ilişkin bilgileri alacağız. Tüketicilerimizin özellikle etiketleri dikkatli okumasını tavsiye ediyoruz" dedi.

16.09.2021Ekonomi
Artan fiyatlar mercek altında... Yumurta fiyatları kanatlandı

Artan fiyatlar mercek altında... Yumurta fiyatları kanatlandı

Yumurta fiyatları son dönemlerde tırmanışa geçti. Orta boy yumurtanın fiyatı üreticide 80 kuruşa dayandı. Geçen haftaya kadar 73 kuruş olan yumurtanın adet fiyatı geçen yılın aynı döneminde 43 kuruştu. Üreticiler, “Maliyetlerimiz çok yükseldi. Yem fiyatları bir hayli arttı buna rağmen maliyet artışlarını tam olarak yansıtmadık. Normal şartlar altında üreticide 1 adet yumurtanın 1 TL olması gerekiyor” açıklaması yaptı.

15.09.2021Ekonomi
Emlak 2022 yılında yeniden canlanacak

Emlak 2022 yılında yeniden canlanacak

Pandemi nedeniyle ötelenen, artan nüfus ve evliliklerle birlikte yükselen konut talebinin, bir süredir durağan giden inşaat projelerinin de yeniden hareketlenmesine neden olduğunu belirten İzmirli Coordinat Yapı Kurucu Ortağı Caner Tan, “2022 yılının sektör için altın değerinde olacağını düşünüyorum. Her şeye rağmen gayrimenkul yatırımı kriz döneminde daha da önem kazandı” dedi.

15.09.2021Ekonomi
Son dakika... Bakan talimat verdi Fiyat artışı denetimleri başladı

Son dakika... Bakan talimat verdi! Fiyat artışı denetimleri başladı

Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un talimatıyla 10 büyük toptancı halinde fiyat artışlarına ilişkin incelemeler gerçekleştirilecek.

13.09.2021Ekonomi
İkinci el online otoda fiyatlar yükseldi, satışlar azaldı

İkinci el online otoda fiyatlar yükseldi, satışlar azaldı

Türkiye ikinci el online binek ve hafif ticari araç pazarında satışlar, ağustosta bir önceki aya göre yüzde 3 azalarak 140 bin 608 olurken, fiyatlarda ortalama yüzde 2,23'lük artış kaydedildi.

12.09.2021Ekonomi
Bakanlıktan fahiş fiyat denetimi

Bakanlıktan fahiş fiyat denetimi

Ticaret Bakanlığı, son günlerde kamuoyuna yansıyan haksız fiyat artış iddialarına karşı harekete geçti. Bakanlık tarafından oluşturulan özel ekip, marketlerde fahiş fiyat ve etiket denetimlerinde bulundu. Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un talimatıyla, son günlerde kamuoyuna yansıyan fiyat artış iddialarının incelenmesi için bakanlığın merkez ve taşra teşkilâtı yönetici ve personelinden oluşan özel inceleme ekipleri oluşturuldu.

10.09.2021Ekonomi
Ticaret Bakanlığından marketlerde fahiş fiyat denetimi

Ticaret Bakanlığı'ndan marketlerde fahiş fiyat denetimi

Ticaret Bakanlığı, son günlerde kamuoyuna yansıyan haksız fiyat artış iddialarına karşı harekete geçti. Bakanlık tarafından oluşturulan özel ekip, marketlerde fahiş fiyat ve etiket denetimlerinde bulundu.

9.09.2021Ekonomi
Enflasyon yüzde 19.25’e yükseldi

Enflasyon yüzde 19.25’e yükseldi

Ağustos ayında tüketici enflasyonu beklentilerin üstünde aylık bazda yüzde 1.12 arttı. Yıllık bazda ise politika faizinin üstüne çıkarak yüzde 19.25’e yükseldi. Üretici fiyatları ise aylık bazda yüzde 2.77 oranında artarken, yıllık bazda yüzde 45.52 seviyesine geldi.

4.09.2021Ekonomi
Sığınmacılara yeni formül

Sığınmacılara yeni formül

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında önceki gün düzenlenen MYK toplantısında, sığınmacı sorununa bulunan çözümler anlatıldı.

4.09.2021Gündem
Bu kripto paraların yıldızı parladı Yükselişleri sürecek mi

Bu kripto paraların yıldızı parladı! Yükselişleri sürecek mi?

Popülerlikleri ve işlem hacimleri sebebiyle yatırımcının gündeminde Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimleri bulunurken; son dönemde bazı kripto paralar da kendinden sıkça söz ettirmeye başladı. Bu kripto paraların popülerliklerinin sürmesi beklenirken; Huobi Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü ve Kriptomeda Kurucusu Eray Dengiz kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeleri ve olası beklentilerini hurriyet.com.tr’ye değerlendirdi. 

3.09.2021Ekonomi
Ağustosta fiyatı en çok artan ve düşenler belli oldu

Ağustos'ta fiyatı en çok artan ve düşenler belli oldu

Ağustos ayı enflasyon verilerinin açıklanmasının ardından piyasada fiyatı en çok düşen ve artan ürünler belli oldu.

3.09.2021Ekonomi
Bakan Muş: 12 aylık ihracat değerimizde 207,5 milyar dolar ile yeni bir Cumhuriyet rekoru kırdık

Bakan Muş: 12 aylık ihracat değerimizde 207,5 milyar dolar ile yeni bir Cumhuriyet rekoru kırdık

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, ağustos ayı dış ticaret rakamlarını açıkladı. Ağustos ayında ihracat yüzde 52'ye yakın artışla 19 milyar dolara ulaştı. Yıllık bazda ihracat 207 milyar doları aşarak Cumhuriyet tarihi rekoru kırılmış oldu.

2.09.2021Haber
Son dakika... Dış ticaret verisi açıklandı Cumhuriyet rekoru geldi

Son dakika... Dış ticaret verisi açıklandı! Cumhuriyet rekoru geldi

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, ağustos ayı dış ticaret rakamlarını açıkladı. Ağustos ayında ihracat yüzde 52'ye yakın artışla 19 milyar dolara ulaştı. Yıllık bazda ihracat 207 milyar doları aşarak Cumhuriyet tarihi rekoru kırılmış oldu.

2.09.2021Ekonomi
Okula Merhaba demenin maliyeti en az 515 lira Silgide rekor artış

Okula' Merhaba' demenin maliyeti en az 515 lira! Silgide rekor artış

Okulların açılmasına kısa süre kala kırtasiye alışverişleri de hızlandı. Ancak bu yıl kırtasiye ürünlerinde ciddi bir fiyat artışı var. CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın hazırladığı 2019 yılı ile 2021 yılı fiyatlarının karşılaştırıldığı tabloya göre, yüzde 74 ile en yüksek artış silgide oldu; 2019 yılında 3 TL’ye satılan silginin fiyatı 2021 yılında 5.25 TL’ye yükseldi. Silgiyi yüzde 70’lik artışla kurşun kalem, yüzde 41’lik artışla resim boyaları ve A4 Kâğıt izledi.

30.08.2021Ekonomi
Okul çantası kaça doluyor Çocuklar büyüdü, formalar küçüldü

Okul çantası kaça doluyor? Çocuklar büyüdü, formalar küçüldü

Okullar 6 Eylül Pazartesi günü yeni eğitim yılına ‘yüz yüze’ başlayacak. Mart 2020’den bu yana eğitim çoğunlukla uzaktan yapıldığından şimdi velileri ve öğrencileri yeniden okul alışverişi telaşı sardı. Alışverişte ilk sırayı forma alıyor. Öğrenciler sıralarına büyümüş olarak dönmeye hazırlanırken, evdeki formalar giyilemeden küçüldü...

27.08.2021Eğitim
Fahiş kira artışı isyan ettirdi

Fahiş kira artışı isyan ettirdi

Bazı bölgelerde yüzde 60 varan kira artışları yaşandığını ifade eden İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizameddin Aşa, Avcılar’da 1.000 TL’lik evin, 2 bin 500 TL’ye çıktığını, Suadiye ve Bostancı gibi semtlerde 2+1 evlerin kiralarının 4-5 bin TL’yi bulduğunu söyledi. Tüketiciler Derneği Genel Başkanı Levent Küçük de, “Kira artışlarındaki yüksekliğe ilişkin çok sayıda şikâyet alıyoruz. Kiralarda fahiş fiyat artışı var” diye konuştu.

25.08.2021Ekonomi
Konutta pandemi etkisi

Konutta pandemi etkisi

Fiyatlar her geçen gün artıyor, ev sahibi olmak giderek zorlaşıyor. Eva Gayrimenkul Değerleme tarafından yapılan araştırma da son 1 yıldaki fiyat artışını ortaya koyuyor.

22.08.2021Ekonomi
Kırtasiye ve kantinlerde açılış hareketliliği

Kırtasiye ve kantinlerde açılış hareketliliği

Yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde alışveriş başladı. Kırtasiyeci ve kantinciler yeni dönemde fiyat artışlarının makul olduğunu belirtirken, alışveriş yapan veliler ise pahalılıktan şikayet etti.

20.08.2021Eğitim
1 yılda konut fiyatları yüzde 51 arttı... Şu anda birincilik bu semtte...

1 yılda konut fiyatları yüzde 51 arttı... Şu anda birincilik bu semtte...

Türkiye'nin en değerli illerinden İstanbul'un neredeyse her semti ya en değerli ilçeler statüsünde ya da değerlenecek semtler arasına giriyor. Ulaşımdan manzaraya birçok detay bölgenin değerlenmesini etkilese de pandemiyle konut seçimlerinde değişiklik yaşandı. Uzmanlar son 10 yılda değerlenecek ilçeleri ve şu anda değerli olan semtleri sıraladı.

20.08.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

Balıklar dolar yiyor

MALUM, balık mevsimi...

18.10.2021

Enerji fiyatlarında global yükseliş

Gıda fiyatlarından sonra gündeme enerji fiyatlarındaki artışlar yerleşti. Piyasaların tanımladığı şekliyle ‘enerji krizi’ demek daha doğru olsa gerek.

6.10.2021

Akşener’in hamlesindeki can alıcı nokta

Meral Akşener, cumhurbaşkanı adayı olmadığını başbakanlığa talip olduğunu açıklayarak, muhalefet cephesinde dengeleri değiştiren bir hamle yaptı. CHP ve İYİ Parti kulislerinden edindiğim izlenimleri maddeler halinde aktarmak istiyorum.

28.09.2021

COVID-19 tedavisi görenlere 350 milyon TL ödendi

Açıkça söyleyeyim, COVID-19 salgınında sigorta şirketleri, özellikle sağlık sigortalarında başarılı bir sınav verdi, halen de vermeye devam ediyor.

27.09.2021

Çare kentsel dönüşümde

SON dönemde hem ev fiyatlarında, sonucunda kiralarda da büyük artışlar yaşanıyor.

15.09.2021