EKSTRA
MENÜ

Ferit Ömeroğlu

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 278 haberi bulunmuştur.

Ferit Ömeroğlu Haberleri

Doğa Rutkay “Rekor bir şekilde uzun zamandır evdeyim”

Doğa Rutkay “Rekor bir şekilde uzun zamandır evdeyim”

Oyuncu Doğa Rutkay corona virüsü salgını sebebiyle #evdekal uyarılarını dikkate alan sanatçılar arasında bulunuyor. Hurriyet.com.tr’de Ferit Ömeroğlu ile video konferans yapan Rutkay, evde bir gününü nasıl geçirdiğini saat saat anlattı.

22.03.2020Life Style
İbrahim Büyükak’tan corona virüsü önlemi Bakın evde neler yapıyor

İbrahim Büyükak’tan corona virüsü önlemi! Bakın evde neler yapıyor?

Komedyen İbrahim Büyükak, Corona Virüsü salgını nedeniyle kendini evde karantinaya alan sanatçılar arasında yer alıyor. Hurriyet.com.tr’den Ferit Ömeroğlu ile konuşan Büyükak, Corona Virüsü salgını olan bugünlerde vaktini nasıl geçirdiğini anlattı.. En büyük ihtiyacın sakin kalınması olduğunu belirten Büyükak, mutfakta yemek yapıp yapmadığı sorusuyla ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu. İşte İbrahim Büyükak’ın corona virüsüne karşı evinde aldığı önlemler…

21.03.2020Gündem
Özgün: O gün ailece ağladık

Özgün: O gün ailece ağladık!

Corona virüsü tedbirini alıp kendini evde karantinaya alan sanatçılar arasında Özgün’de bulunuyor.

21.03.2020Magazin
İbrahim Büyükak: Bir ara bir abi ensemden öptü. ‘O nasıl sevgi abi ‘diyorum

İbrahim Büyükak: Bir ara bir abi ensemden öptü. ‘O nasıl sevgi abi? ‘diyorum

Komedyen İbrahim Büyükak, Corona Virüsü salgını nedeniyle kendini evde karantinaya alan sanatçılar arasında yer alıyor. Hurriyet.com.tr’den Ferit Ömeroğlu ile videolu konferans yapan Büyükak, Corona Virüsü salgını olan bugünlerde vaktini nasıl geçirdiğini anlattı.

20.03.2020Magazin
İbrahim Büyükak’tan corona virüsü önlemi Bakın evde neler yapıyor

İbrahim Büyükak’tan corona virüsü önlemi! Bakın evde neler yapıyor?

Komedyen İbrahim Büyükak, Corona Virüsü salgını nedeniyle kendini evde karantinaya alan sanatçılar arasında yer alıyor. Hurriyet.com.tr’de Ferit Ömeroğlu ile videolu konferans yapan Büyükak, Corona Virüsü salgını olan bugünlerde vaktini nasıl geçirdiğini anlattı. En büyük ihtiyacın sakin kalınması olduğunu belirten Büyükak, mutfakta yemek yapıp yapmadığı sorusuyla ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu. İşte İbrahim Büyükak’ın corona virüsüne karşı evinde aldığı önlemler…

20.03.2020Life Style
Hizmetçiler dizisinin oyuncularından çarpıcı itiraf: ‘Bugüne kadar hep üst sınıf izlenildi’

Hizmetçiler dizisinin oyuncularından çarpıcı itiraf: ‘Bugüne kadar hep üst sınıf izlenildi’

Cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşan Hizmetçiler dizisi ilk bölümüyle nefesleri kesti. Hizmetçilerin başrolleri Deniz Baysal Yurtçu, Aleyna Solaker ve Algı Eke, hurriyet.com.tr’de Ferit Ömeroğlu’na özel açıklamalarda bulundu. Dizinin entrika, aşk, durum komedisi gibi birçok duyguyu beraberinde yaşatacağını söyleyen oyuncular, haklarında merak edilen birçok konuya da açıklık getirdi.

14.03.2020Magazin
Bu kez işçinin hikayesi izlenecek | Hizmetçiler: Algı Eke | Deniz Baysal | Aleyna Solaker

Bu kez işçinin hikayesi izlenecek! | Hizmetçiler: Algı Eke | Deniz Baysal | Aleyna Solaker

hürriyet.com.tr’ den Ferit Ömeroğlu, Hizmetçiler dizisinin setine konuk oldu. Başrol oyuncuları Algı Eke, Deniz Baysal ve Aleyna Solaker yeni projeleri hakkında özel açıklamalarda bulundu. Bugüne kadar hep üst sınıfların hikayesinin anlatıldığını belirten Algı Eke, "Hizmetçiler" dizisinde işçi sınıfının hikayesinin anlatıldığını ve diğer yapımlardan ayrıldığını söyledi. Deniz Baysal ve Aleyna Solaker ise eğlenceli bir ekip olduklarını belirtirken dizide durum komedisinden aşka, entrikadan gerçek hikayelere kadar her şeyin yer aldığını ifade etti.

13.03.2020Life Style
Enes Baturdan hurriyet.com.trye özel açıklamalar: Ben o konuda yanlış yaptım

Enes Batur'dan hurriyet.com.tr'ye özel açıklamalar: Ben o konuda yanlış yaptım!

Youtuber Enes Batur hakkında merak edilenleri hurriyet.com.tr’ de Ferit Ömeroğlu’na çarpıcı bir dille yanıtladı. PR için evlenme gündemi ile sosyal medyada ağır eleştiri almıştı. Konuyla ilgili kendisini yanlış yönlendirdiklerinden dolayı böyle bir şey yaptığını ve geri zekalılık olduğunu söyledi. Kötü alışkanlıkları olmadığını belirten Batur özel hayatı ile ilgili “Aşık olacağım birini aramıyorum” dedi.

13.03.2020Magazin
Oyuncu Berna Koraltürk: “Kimsenin alanına girmem...”

Oyuncu Berna Koraltürk: “Kimsenin alanına girmem...”

Oyuncu Berna Koraltürk hurriyet.com.tr’ de Ferit Ömeroğlu’na konuştu. Güçlü kadın kodunun güçlü insandan geçtiğini söyleyen Koraltürk “Kimsenin alanına girmem ama kendi alanıma da sokmam… Her zaman kendi çerçevem vardır. Sakinlikten yanayım.” dedi.

11.03.2020Life Style
Oyuncu İlayda Alişan: “Kendimi keşif aşamasındayım”

Oyuncu İlayda Alişan: “Kendimi keşif aşamasındayım”

Oyuncu İlayda Alişan hurriyet.com.tr’de Ferit Ömeroğlu’na konuştu. Çok samimi bir insan olduğunu ve insanları hep aradığını söyleyen İlayda Alişan gelen bir soru üzerine set ortamında bunu koruması gerektiğini çünkü orada farklı bir disiplin olduğunu söyledi. Başarıyı şansa bağlamamak gerektiğine inanan Alişan “Herkes için bir sihirli değnek ihtiyacı vardır ancak ben tamamen çalışmaya inanan birisiyim. Henüz kendimi keşif aşamasındayım” dedi.

11.03.2020Life Style
Yönetmen Müge Uğurlar’dan Tolgahan Sayışman itirafı: ‘Hiç egosantrik bir şey yaşamadık’

Yönetmen Müge Uğurlar’dan Tolgahan Sayışman itirafı: ‘Hiç egosantrik bir şey yaşamadık’

Yönetmen Müge Uğurlar hurriyet.com.tr’ de Ferit Ömeroğlu’na konuştu. Yönetmenlikte sahne çekmenin en son yapılacak iş olduğunu söyleyen Uğurlar, “Şunu erkek yönetmen, bunu kadın yönetmen çekmeli” ayrımına karşı olduğunu söyledi. Başrollerle uyumu konusunda Tolgahan Sayışman ile hiç egosantrik bir şey yaşamadığını ve yönetmenin asıl görevinin oyuncunun ve ekibin psikolojisini dengede tutmak olduğunu anlattı.

11.03.2020Life Style
Ünlü yönetmenden Tolgahan Sayışman itirafı

Ünlü yönetmenden Tolgahan Sayışman itirafı

Yönetmen Müge Uğurlar, oyuncular İlayda Alişan ve Berna Koraltürk hurriyet.com.tr’ de Ferit Ömeroğlu’na konuştu. Set ortamında kadın olmanın zorluklarını ve bugüne kadar yaşadıklarını anlattılar. Tolgahan Sayışman’ın sıfır egoyla çalıştığını söyleyen Uğurlar, “Tolgahan’ın hiç öyle bir egosu yok, işe inanılmaz bağlı... Gerçekten Hollywood standartlarında hazırlandı ve hiç egosantrik bir şey yaşamadık.” dedi. Oyuncu Berna Koraltürk ise, “Kimsenin alanına girmem ama kendi alanıma da sokmam… Her zaman kendi çerçevem vardır. Sakinlikten yanayım.” dedi. İlayda Alişan’da “Herkes için bir sihirli değnek ihtiyacı vardır ancak ben tamamen çalışmaya inanan birisiyim” açıklamasında bulundu.

11.03.2020Magazin
Ünlü oyuncu annesiyle ilgili acı gerçeği ilk kez anlattı

Ünlü oyuncu annesiyle ilgili acı gerçeği ilk kez anlattı!

Mucize Doktor dizisinin Tanju Hocası oyuncu Murat Aygen hurriyet.com.tr’ de Ferit Ömeroğlu’na çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gittiği her ortamda kendisini doktor sandıklarını söyleyen Murat Aygen bir ödül almak istese bunun dizi oyunculuğu olmasını tercih edeceğini belirterek dizi oyunculuğunun tiyatroda oynamaktan çok daha zor olduğunu söyledi. Dizide en zorlandığı sahne sorusuna verdiği yanıtla yürekleri dağlayan Murat Aygen annesini iki buçuk yaşında bir yangında kaybettiğini ve hayatının en büyük travması olduğunu söyledi. Aygen soruya cevap olarak, “Mucize Doktor’da da aynı vakadan bir senaryo geldi. Benim hikayemi bilmeden yazılmış bir şey bu üstelik… Ben o hastayı tedavi ettim ve onunla karşılaştığımda kendimi çok kötü hissetmiştim” dedi.

7.03.2020Magazin
Murat Aygen yürek burkan hikayesini ilk kez anlattı

Murat Aygen yürek burkan hikayesini ilk kez anlattı!

"Mucize doktor" dizisinin Tanju Hocası Murat Aygen, hürriyet.com.tr’ den Ferit Ömeroğlu’na özel açıklamalarda bulundu. Aygen, tiyatrodan dizi oyunculuğuna, sosyal hayatta nasıl biri olduğundan, sokakta insanların kendisini doktor sanmasına kadar pek çok detayı izleyicilerle paylaştı. Ünlü oyuncu ayrıca, dizideki ilk operasyon sahnesinde hissettiği yoğun duygunun arkasındaki travmatik olayı da ilk kez anlattı.

6.03.2020Life Style
İlayda Alişan: İntikamla uğraşmam

İlayda Alişan: İntikamla uğraşmam

46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde 'Yıldızı Parlayanlar' kategorisinde ödül alacak olan sosyal medyanın sık konuştuğu oyuncu İlayda Alişan hurriyet.com.tr' de Ferit Ömeroğlu'na hakkında bilinmeyenleri anlattı. Çok utangaç olduğunu söyleyen Alişan, oyunculuk mesleği ile alakalı her role girebileceğini ve bu konuda bir sınırı olmadığını ifade etti.

27.02.2020Magazin
Yıldızı Parlayanlar: İlayda Alişan | Kalbine Giden Yol | Çukur | Altın Kelebek

Yıldızı Parlayanlar: İlayda Alişan | Kalbine Giden Yol | Çukur | Altın Kelebek

46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde 'Yıldızı Parlayanlar' kategorisinde ödül alacak olan sosyal medyanın sık konuştuğu oyuncu İlayda Alişan hurriyet.com.tr' de Ferit Ömeroğlu'na hakkında bilinmeyenleri anlattı.

26.02.2020Life Style
Ferhat Göçerden samimi itiraflar: Çok kadın üzmüşümdür

Ferhat Göçer'den samimi itiraflar: Çok kadın üzmüşümdür

Şu sıralarda gerçekleştirdiği oyunları ve çıkardığı albüm ile gündemde olan Ferhat Göçer, özel hayatı ve kariyeriyle ilgili bugüne kadar dile getirmediği itiraflarda bulundu. Hurriyet.com.tr’ de Ferit Ömeroğlu’na konuşan Göçer, aşkın acısını da keşkelerini de yaşadığını söyleyip “Birçok kadını üzmüşümdür ama çok üzdüğüm kadın olarak baktığında 2 ya da 3’ü geçmez. Bu bile çok...” dedi. En unutulmayan aşk sorusuna ise, “Şu an içinde bulunduğum aşk” yanıtını veren şarkıcı, “Geceleri dalgın dalgın geçmişte yaptıklarımı, insanları, keşkelerimi ya da tekerrür edip o anımda yanlışlarım varsa onları tekrar tekrar düşünürüm. Cerrah olarak her şeye neşter vurdum ama duygularıma vuramıyorum” itirafında bulundu.

22.02.2020Magazin

Ferhat Göçer'den samimi itiraflar "Çok kadını üzdüm”

Şu sıralarda sahnelediği tiyatro oyunu ve çıkardığı albüm ile gündemde olan Ferhat Göçer, özel hayatı ve kariyeriyle ilgili bugüne kadar dile getirmediği itiraflarda bulundu. Hurriyet.com.tr’de Ferit Ömeroğlu’na konuşan Göçer, aşk hayatından, en büyük pişmanlıklarına kadar bütün sorulara içtenlikle cevap verdi.

21.02.2020Life Style
Haberler: İbrahim Büyükak 3 Adamın neden ayrıldığını açıkladı

Haberler: İbrahim Büyükak 3 Adam'ın neden ayrıldığını açıkladı

Yakında vizyona girecek ‘Bayi Toplantısı’ filminin senaristi ve başrol oyuncusu İbrahim Büyükak merak edilen sorulara çarpıcı cevaplar verdi. Hurriyet.com.tr’ de Ferit Ömeroğlu’nun sorularını yanıtlayan Büyükak “Neden yan yana değilsiniz artık?” sorusuna, “3 Adam güzel bir hikayeydi ama bir yerde durması gerekiyordu” dedi. 

18.02.2020Magazin
İbrahim Büyükak herkesin merak ettiği soruyu ilk kez cevapladı 3 Adam neden ayrıldı

İbrahim Büyükak herkesin merak ettiği soruyu ilk kez cevapladı! 3 Adam neden ayrıldı? 

Yakında vizyona girecek ‘Bayi Toplantısı’ filminin senaristi ve başrol oyuncusu İbrahim Büyükak merak edilen sorulara çarpıcı cevaplar verdi. Hurriyet.com.tr’ de Ferit Ömeroğlu’nun sorularını yanıtlayan Büyükak “Neden yan yana değilsiniz artık?” sorusuna, “3 Adam güzel bir hikayeydi ama bir yerde durması gerekiyordu” dedi. 

18.02.2020Magazin
Doğa Rutkay: “Hayatı sev ve kendini çok fazla ciddiye alma.”

Doğa Rutkay: “Hayatı sev ve kendini çok fazla ciddiye alma.”

Güldür Güldür Show’un sevilen isimlerinden Ünlü Oyuncu Doğa Rutkay Üniversiteli gençlerin ünlü konuklarla gençleri buluşturan “Gençlik Odası Tv” internet programına konuk oldu.

13.12.2016Kelebek
Tarama Ucu’nun mürekkebi bol olsun

Tarama Ucu’nun mürekkebi bol olsun!

Çizgi roman ve karikatür kültürüne ilgi duyanlar için yepyeni bir dergi çıktı... Tarama Ucu adlı dergi, dijital olarak yayın hayatına başladı. İlk sayının dosya konuğu, karikatür dünyasının duayeni Oğuz Aral.

Türkiyede soğuk savaş

Türkiye'de soğuk savaş

Türkiye kar esareti altına girdi. Afyon'da, Bolu'da birçok araç mahsur kaldı. Tunceli de kar esaretinden nasibini alan iller arasında. Tunceli-Erzincan karayolu da çığ düşmesi sonucu ulaşıma kapandı. Ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

18.02.2012Gündem
Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.

24.08.2010Gündem
DYPnin Adayları

DYP'nin Adayları


DYP'nin milletvekili aday listesi

11.09.2002Spor Arena

Yazar Sonuçları

Muhteşem Yüzyıl dosyası rafa kalktı...

Hepimiz gözümüzü açmış izliyorduk."Bakalım, Başbakan'ın kızgınlığının üstüne RTÜK ve savcı0lar ne zaman harekete geçecek” diye gün sayıyorduk. Biri adım atsa, haklı olarak "İşte anlaşıldı, yargı ve RTÜK, Başbakanın iki dudağı arasında" izlenimi yaygınlaşacaktı. Olmadı...

3.12.2012