EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Feridun Düzağaç

Feridun Düzağaç ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Feridun Düzağaç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 667 Feridun Düzağaç haberi bulunmuştur.

Feridun Düzağaç Haberleri

Depresyon lafı yüzünden şarkıma ambargo koydular

Depresyon lafı yüzünden şarkıma ambargo koydular

Malum artık ‘‘depresyondayım’’ deyince herkes ne kast edildiğini anlıyor. Türkçe sözlü rock yapan Feridun Düzağaç da tuttu, milletçe depresyonda olduğumuz şu günlerde ‘‘Dipteyim, Sondayım, Depresyondayım’’ diye bir şarkıyla ortalara çıktı.

7.07.2001Kelebek
Feridun Düzağaça haciz

Feridun Düzağaç'a haciz

Sanatçı Feridun Düzağaç hakkında, borcuna karşılık imzaladığı senedi zamanında ödemediği gerekçesiyle ihtiyati haciz kararı alındı.

21.09.2001Gündem
Ünlüler bu yıl da adliyedeydi

Ünlüler bu yıl da adliyedeydi

Sanat, müzik, sinema, podyum ve şov dünyasının ünlü isimleri Tarkan Tevetoğlu, Türkan Şoray, Kadir İnanır,Cem Yılmaz, Nükhet Duru, Harika Avcı, Buket Saygı, Fatih Ürek ve Tayfun Duygulu, ``sanık``, ``müşteki``, ``davalı`` ve ``davacı`` sıfatlarıyla 2001 yılında İstanbul`daki çeşitli adliyelere geldiler.

30.12.2001Gündem
F.D. ile sinema tadında şarkılar

F.D. ile sinema tadında şarkılar

Feridun Düzağaç (35), sessizlik dönemine son verdi. Düzağaç'ın ‘‘Beni Rahatça Dinleyin’’ (1997), ‘‘Köprüden Önce Son Çıkış’’ (1998), ‘‘Tüm Haklarım Yalnızlığıma Aittir’’ (2000) albümleri ile son albümü ‘‘Orjinal-Altyazılı’’ arasında büyük farklar yok.

1.08.2003Kelebek
Havaalanında da olur otogarda da

Havaalanında da olur otogarda da!

Eylül ayında İstanbul'un dört bir yanından rock müziğin hareketli ezgileri duyulacak gibi görünüyor. Hezarfen Havaalanı'ndaki Rock'n Coke ve ona alternatif olarak aynı tarihlerde düzenlenecek Barışa Rock adlı festivallerden önce Esenler Otogarı da 1'nci Kültür Sanat Festivali ve Rock Günleri'ne ev sahipliği yapacak. Festival 3 ile 7 Eylül tarihleri arasında.

23.08.2003Gündem
Havaalanında, hangarda, otogarda çayırda, çimende, ormanda ROCK

Havaalanında, hangarda, otogarda çayırda, çimende, ormanda ROCK

Eylül ayının ilk 15 günü rock müziği İstanbul'daki etkinliklere damgasını vuruyor. Bu haftasonu Tuborg Modern Rock Festivali var. Önümüzdeki haftasonu düzenlenecek Rock'n Coke ve Barışa Rock festivalleri, bir haftadır süren bir siyasi-müzikal tartışmanın odağı.

28.08.2003Spor Arena
İflah olmaz romantikler caz festivalinde

İflah olmaz romantikler caz festivalinde

Bir süredir yüksek tempolu, enerjik müzikler ve dansla özdeşleşmişti Latin Caz. Romantizm neredeyse tamamen rafa kalkmıştı.

6.11.2003Gündem
İflah olmaz romantikler caz festivalinde

İflah olmaz romantikler caz festivalinde

Bir süredir yüksek tempolu, enerjik müzikler ve dansla özdeşleşmişti Latin Caz. Romantizm neredeyse tamamen rafa kalkmıştı. Unutulan romantizmi basçı Charlie Haden ve piyanist Gonzalo Rubalcaba iki yıl önce yeniden hatırlattı. ‘‘Nocturne’’ ikiliye Grammy kazandırırken, Latin Caz'a taze bir soluk getirdi. Şimdi Caz Festivali dolayısıyla Ankara'dalar.

7.11.2003Gündem
Perde bu kez konser için açılıyor

Perde bu kez konser için açılıyor

Uluslararası İstanbul Film Festivali'ne 25 yıldır ev sahipliği yapan, İstanbul'un en eski sinema salonlarından biri olan Beyoğlu Emek Sineması bu kez ünlü sanatçıları sanatseverlerle buluşturuyor. "19 Hafta 19 Konser" başlığıyla düzenlenen dizi konserler 20 Kasım'da Feridun Düzağaç ile başlıyor. Ardından sırada Bülent Ortaçgil, Şebnem Ferah ve Yaşar var. Konserler Fil Yapım'ın desteğiyle düzenleniyor.

13.11.2003Kelebek

Yazar Sonuçları

Popvirüs

Popvirüs

8.01.2000

Beş müzisyen, üç grup bir araya geldi savaş karşıtı albüm yaptı

Geçtiğimiz haftalarda Kemancı'ya Mor ve Ötesi'ni izlemeye gittim. Grubun vokalisti Harun Tekin'in üzerinde ‘‘Savaşa Hayır’’ yazan bir tişört vardı.

22.02.2003

Yaz günü, ıslak klipler bir nevi yükselen değer

Ayıptır söylemesi ‘‘bu satırların yazarı’’ hali hazırda Çeşme'de bulunuyor. Dolayısıyla gözüm deniz, kumsal haricinde pek bir şey görmüyor.

29.08.2003

Ben kısaca T.A.

Feridun Düzağaç'ın (kendi deyimiyle f.d.'nin) dördüncü kişisel albümü 'Orjinal Alt Yazılı' uzun bir zamandır piyasada.

6.12.2003