EKSTRA
MENÜ

Feng Shui

Feng Shui ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Feng Shui haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 338 Feng Shui haberi bulunmuştur.

Feng Shui Haberleri

Sakızı sattı ofise yatırdı

Sakızı sattı ofise yatırdı

KENT Gıda’nın tamamını sattıktan sonra inşaat ve gayrimenkule yönelen Tahincioğlu, 3 yıl içinde 700 milyon dolarlık yeni projeler üretecek. Tahincioğlu, Ataşehir’deki ofis projesi Palladium Tower’ı da satışa çıkardı.

19.12.2012Ekonomi
Bir şarkı yapıp Rihanna’ya söyletirsem tamamdır

Bir şarkı yapıp Rihanna’ya söyletirsem tamamdır

Yüzü hep gülen, hayata pozitif bakan, arkasından tek kötü söz söylenmeyen biri olabilir mi deseniz, Ozan Doğulu derim. Mutluluk bulaşıcıdır sözünün de en güzel örneğidir kendisi ayrıca. Ozan’la Toplum Gönüllüleri Vakfı’na destek için düzenlenen Gönülden Sahneler gecesinin provalarında görüştük.

2.12.2012Gündem
Ankara Valiliği Kupası sahiplerini buldu

Ankara Valiliği Kupası sahiplerini buldu

Özel Unvan Türkiye Şampiyonası Engel Atlama Binicilik Yarışmaları devam ediyor.

14.10.2012Spor
Elbiselerimle enerjinizi yükselteceğim

Elbiselerimle enerjinizi yükselteceğim

Üniversitede İslam bilimi okuduğunu biliyoruz. Ama aynı zamanda astroloji, astronomi, Maya takvimi, hipnoz, renklerin ruh haline etkileri, feng shui gibi konulara da takıntılı. Kıyafetlerin insan vücudu üzerindeki etkilerini en az yediğimiz, içtiğimiz şeyler kadar önemli buluyor. Alman oyuncu Wilma Elles, Adl için hazırladığı özel koleksiyonuyla şaşırtıyor

16.06.2012Kelebek
Evinizi Feng Shui ile dekore edin

Evinizi Feng Shui ile dekore edin!

Yaşamınıza yenilik getirmeye ne dersiniz? Feng Shui ile gizli kalan enerjinizi harekete geçirin...

11.06.2012Ev Dekorasyon
Kanada’nın gururu

Kanada’nın gururu

Kanada’nın Britanya Kolombiyası Eyaleti’ndeki Vancouver dünyanın en gözde şehirlerinden. Her yıl “Yeryüzünde yaşanabilir şehirler” sıralamasında ilk sıralara yerleşiyor. Yağmuruyla Londra’yı, gökdelenleriyle New York’u hatırlatıyor. İşin ilginç yanı kentte yabancılık duygusunun yaşanmaması. Sokaklarda her dilden, ırktan insan dolaşıyor.

1.06.2012Seyahat
5 duyu organına hitap eden ateşli seks

5 duyu organına hitap eden ateşli seks!

Seksi kokular ve masaj... Partnerinizle harika bir gece geçirmek istiyorsanız, küçük aşk oyunları eşliğinde işe başlayabilirsiniz.

22.05.2012Cinsellik
Astrolojik Aromaterapi

Astrolojik Aromaterapi

Yeni Çağ Uygulamaları adını verdiğimiz sistemin içinde yer alan Güncel Astroloji, salt Hindu kökenli olduğu için ille de kullanılmaya çalışılan Vedic Astroloji’nin özellikle dışarıda tutulması kaydıyla, tüm New Age yani Yeni Çağ akımlarıyla başta Astroloji olmak üzere, örneğin Herbalizm, Aromaterapi, Meditasyon, Yoga, Feng-Shui, Müzikterapi vs.. gibi yöntemlerle bir bütün olarak ele alınmalıdır. Aşağıdaki küçük listede burçlarla ilişkilendirilen bazı bitkileri bulacaksınız. Bunların gerek aromaterapik yani kokusal, gerekse de mutfakta kullanımları işinize yarayacaktır. Aralarında sevmediğikleriniz olabilir ama size yararlı olabileceklerini bilmelisiniz.

24.02.2012Astroloji
Ajanda

Ajanda

17.02.2012Kelebek
Bulutların güneyindeki ülke

Bulutların güneyindeki ülke

Yunnan, Çin’in hem coğrafi hem de etnik bakımdan en çeşitli bölgesi. Bölgeye özgü 15 bin çeşit bitki ve çiçek var. Çin’de kabul edilmiş 56 etnik azınlık grubundan 25’i de burada yaşıyor. Turizmci Bengi Işıl Göktürk, bulutların güneyindeki ülkeye yaptığı seyahati anlattı.

15.01.2012Seyahat
Maison Française bu ay 200. sayısını kutluyor

Maison Française bu ay 200. sayısını kutluyor

17 yıldır Türkiye’de tasarım ve dekorasyon dünyasının zirvesindeki yerini koruyan Maison Française dergisi, ocak ayında takipçilerini çok sevindirecek 500 sayfalık 200. özel koleksiyon sayısıyla piyasada... Dergi, yaptığı zaman ve stil yolculuğuyla hem 200 sayının bir özetini veriyor; hem de geleceğin ev trendleriyle ilgili farklı varsayımları bir araya getiriyor.

11.01.2012Kelebek
Maison Française 200. sayısını kutluyor

Maison Française 200. sayısını kutluyor!

17 yıldır Türkiye'de tasarım ve dekorasyon dünyasının zirvesindeki yerini koruyan Maison Française dergisi, Ocak ayında takipçilerini çok sevindirecek 500 sayfalık 200. özel koleksiyon sayısıyla piyasada...

10.01.2012Gündem
Ohal ruhuyla derbiye

Ohal ruhuyla derbiye

4 Yüz, derbi sohbetinden önce langırt maçı yaptı. Rakiplerini açık farkla yenen Enis Berberoğlu, “Bu oyunu Tayyip Bey de iyi oynar” diyen Ahmet Hakan’a cevabı yapıştırdı: “Gelsin, onunla da oynayalım.”

6.12.2011Futbol
4 yüzle Türkiyenin El Clasicosu

'4 yüz'le Türkiye'nin El Clasico'su

Galatasaray-Fenerbahçe derbisi yarın oynanıyor. Ve '4 yüz' bu büyük maçı konuşuyor.

5.12.2011Futbol
Hoffmann’ın bitiremediği projeyi devraldı, ikinci etap için kolları sıvadı

Hoffmann’ın bitiremediği projeyi devraldı, ikinci etap için kolları sıvadı

Hoffmann İnşaat’ın iflasından sonra Bomonti’deki Palm Studios&Shopping projesini tamamlamak için harekete geçen arazinin sahibi Öğer İnşaat, kaba inşaatın yüzde 70’ini tamamlarken, ikinci etaba da başlıyor. Öğer İnşaat’ın sahibi Azmi Öğer, arazi sahibi olarak 3 milyon dolar zararı olduğunu belirtiyor.

13.11.2011Ekonomi
SPA’nızı pırlanta tozuyla mı trüf mantarıyla mı alırsınız

SPA’nızı pırlanta tozuyla mı trüf mantarıyla mı alırsınız

Sudan gelen sağlık anlamına gelen SPA neredeyse lüksden gelen sağlığa dönüştü. Birbirinden kaliteli SPA’lar ihtişamda sınır tanımıyor... İtalyan kırmızı şaraplar kullanılarak yapılan masajlardan, pırlanta tozlu banyolara işte dünyanın en lüks 12 SPA’sı

23.07.2011Seyahat
Agora’da Salı Sürprizleri

Agora’da Salı Sürprizleri

Agora Alışveriş Merkezi ile ünlüler geçidine hazır olun!

12.12.2010Etkinlikler
Hep sırtım denize dönük oturuyorum

"Hep sırtım denize dönük oturuyorum"

Ayşegül Aldinç’in hayatında Cihangir’in önemli bir yeri var. Çocukluğunda evden kaçıp keşfe çıktığı ve çok etkilendiği caddeden yıllar sonra ev almış, 14 yıldır da yaşamını burada sürdürüyor. Sanatçı, muhteşem manzaralı dubleks evinde InStyle Home dergisini ağırladı.

2.12.2010Kelebek
Çalışma masanızı Feng Shuiye göre düzenleyin

Çalışma masanızı Feng Shui'ye göre düzenleyin!

Dekorasyonda Feng Shui rüzgarı her geçen gün olumlu etkilerini gösterdikçe, bu yönteme olan rağbet de bir o kadar artıyor. Çalışma masanızı siz de bu yönteme göre düzenleyin ve başarıyı yakalayın!

25.08.2010Ev Dekorasyon
Boudhanath Stupası’nı 27 Mayıs’ta görmelisiniz

Boudhanath Stupası’nı 27 Mayıs’ta görmelisiniz

Elif Köksal, Nepal’de 11 sene yaşadı, öğretmenlik yaptı, kafatası ve omurgayı rahatlatarak merkezi sinir sistemini dengelemeye yarayan bir terapi olan Kranio-sakral’ı öğrendi. “Katmandu’da Ev Hali” adlı kitabı mart ayında Metis’ten yayımlandı. Şimdi Bodrum’un Kadıkalesi Köyü’ndemi bir çiftlikte yaşıyor. Köksal, her yıl mayıs dolunayında Nepal’in, Katmandu şehrindeki Budist tapınağı Boudhanath Stupası’nda kutlanan Buda’nın doğum gününü anlattı.

2.05.2010Seyahat
Yatırımda 645 milyon Euro göründü

Yatırımda 645 milyon Euro göründü

BSH Türkiye’nin CEO’su Norbert Klein, “2009’da 600 kişiye daha istihdam yarattık, çalışan sayımız 4 bini aştı. 10 yılda Türkiye’ye 600 milyon Euro yatırdık” dedi. Klein, 2010’da 45 milyon Euro’luk daha yatırım yapacaklarını bildirdi.

24.03.2010Ekonomi
13 milyar dolar şoku

13 milyar dolar şoku

Geçen yıl kanserden hayatını kaybeden Asya’nın en zengin kadını Nina Wang’ın 13 milyar dolarlık mirası, hak iddia eden eski falcısına değil, bir hayır kurumuna gitti.

2.02.2010Dünya
Falcı 13 milyar dolardan oldu

Falcı 13 milyar dolardan oldu

Asya'nın en zengin kadını falcıya 13 milyar dolarlık miras bıraktı ama son anda bir engel çıktı.

2.02.2010Dünya

Yazar Sonuçları

Kapı deyip geçmeyin!

Dış dünyayla özel dünyamızı ayıran mimari bir eleman olan kapı, farklı stil ve fonksiyonlar üstlenerek dekorasyonun parçası oluyor. Hem giriş hem de oda kapıları için yaratıcı fikirler geliştirilmiş.

1.03.2013

Ondan öğrenecek

çok şeyim varBizim beraberliğimiz ben doğmadan önce planlanmış...

15.02.2013

Feng Şui’ye uygun sorgu yöntemleri

EMNİYET Genel Müdürlüğü daha rahat bir çalışma ortamı sağlamak ve karamsar havadan kurtulmak için bir Uzakdoğu felsefesi olan Feng Shui’den (Feng Şui) yararlanmaya karar vermiş.

21.01.2013

Vaaziyet

Medya fırını, 11 ay kimsenin arayıp sormadığı ilahiyatçıları “pide” gibi sadece ramazanda ekrana çıkarırdı. Şimdi, maaşallah 365 gün açık oturumdalar, spikerlerden fazla çıkıyorlar.

1.06.2012

Ben bir domuzum

EVET, yanlış okumadınız.

Altını çize çize söylüyorum.

11.04.2012

Kim daha cesur

Seda Sayan’ın Marie Claire dergisine verdiği “cesurrr” olarak tanımlanan pozları gayet şık, hayli Ajdavari ve doğal olarak gayet fotoşop.

29.03.2012

Uğuruna inanıyor fil biriktiriyor

SOSYAL yönü çok renkli bir iş insanı olan İTB ve VOB Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli, bu haftaki Sıradışı’nın konuğu...

24.02.2012

Hediyeniz ‘özel’ olsun

Kutlamaların en sürprizli anı için hediye seçerken ‘özel, farklı ve yaratıcı’ alternatifler arıyorsanız çok şanslısınız; demek ki hayatınızda ‘özel, farklı ve yaratıcı’ insanlar var! Anahtar kelimelerinizi seçerek düşünmeye koyulun...

23.12.2011
Mobilya tasarımında dünden bugüne…

Mobilya tasarımında dünden bugüne…

Dekorasyonda eskiye dönüş dönemi başlıyor.

23.11.2011

Dört saatte altı aylık temizlik

Bu hafta evde temizlik vardı. Enerji temizliği... Sabah 09.00’da başladı, iki saatte biter diyorduk ama tam dört saat sürdü. Eh üç yıldır oturduğun evde ilk kez temizlik yaptırırsan, olacağı budur tabii

12.08.2011

Let’s go to Bollywood!

Neşeli ve tiz bir kadın sesi şarkı söylüyor. Geri planda ise alışılmadık danslarla anlatılan bir aşk sahnesi…

24.06.2011

Bahçeden trend geçiyor

İç mekanlara ait her detaya bir trend senaryosu yazılır da, dış mekanlar eksik kalır mı?

15.04.2011

Evlerde muhteşem yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl dizisiyle birlikte evlerde de Osmanlı rüzgarları esiyor. Marshall da evlere doğru renklerle Osmanlı havası vermek için Osmanlı sanatı uzmanı Serdar Gülgün’le Osmanlı renkleri koleksiyonu hazırladı. Gülgün; Lokum, Akide, Şerbet ve Kahve olmak üzere dört ana temadan oluşan koleksiyondan yola çıkarak evlerde Osmanlı dekorasyonunu anlattı

4.03.2011
Punk Shui In, Feng Shui Out

Punk Shui In, Feng Shui Out!

Dekorasyonda aykırı ruhların ilacı: Punk Shui

1.03.2011

Feng Shui midir nedir, işte öyle bir şey

Pazartesi sabahı bir arkadaşım aradı.”Ayşe öğlen on ikide Nişantaşı’nda buluşalım, seni biriyle tanıştıracağım.”

20.01.2011

Bayan ‘Canım Bakanım’ enerjisini uzaydan alıyor

O, Boğaz’ın en güzel manzaralı mekanlarından Muhsinzade Yalısı’na, dokunup adeta yeniden can vermesiyle hayatımıza girdi.Aslında Aysal Ailesi ‘ Cemiyet’ hayatının içinde hep vardı . Yedi yıllık serüveniyle boğaz kıyısında bir inciye dönen Muhsinzade Yalısı, Hotel Les Ottomans olunca, boğazın sularında yeniden hayat buldu.

24.11.2010

Bayan ‘Canım Bakanım’ enerjisini uzaydan alıyor

O, Boğaz’ın en güzel manzaralı mekanlarından Muhsinzade Yalısı’na, dokunup adeta yeniden can vermesiyle hayatımıza girdi.

24.11.2010

Yeni lüks bu kuaförde

Son saç kesiminiz kadar iyisinizdir” demiş Amerikalı yazar Fran Lebowitz.

4.06.2010

Renklerin iyileştirici etkisi

Sağlık sorunlarınızda mutlaka doktora başvurmanız gerekir, ancak okültle ilgilenen güvendiğim bir dostumun bana yolladığı bu yazı, belki güne daha keyifli başlamanızı ve renkler üzerine araştırma yapmanızı sağlayabilir diye sizinle de paylaşmak istedim.

31.05.2010