EKSTRA
MENÜ

Feng Shui Felsefesi

Feng Shui Felsefesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Feng Shui Felsefesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 36 Feng Shui Felsefesi haberi bulunmuştur.

Feng Shui Felsefesi Haberleri

Feng Shuiye Göre Şans Getiren 15 Bitki

Feng Shui'ye Göre Şans Getiren 15 Bitki

Bitkiler her zaman odalara taze bir dokunuş katar ve feng shui felsefesine göre, faydaları estetik görünmelerinden çok daha fazladır. Evinize daha fazla bitki eklemek istiyorsanız, feng shui felsefesine göre şanslı olanları tercih edebilirsiniz.

12.08.2020Ev Dekorasyon
Feng Shui ile Evin Enerjisini Değiştirmenin 9 Yolu

Feng Shui ile Evin Enerjisini Değiştirmenin 9 Yolu

Yaşam enerjisini değiştirme felsefesi olarak bilinen feng shui bir Çin öğretisi olarak tanımlanabilir. Evinizi doğayla uyumlu bir sisteme göre döşemenin pozitif etkilerini yaşamınızda görebilme esasına dayanan bu öğretiye göre kişi zihinsel ve fiziksel olarak kendini daha iyi hissediyor ve bereketi daha kolay hayatına çekebiliyor. Siz de yepyeni bir yaşama kendinizi hazırlamak istiyorsanız feng shui’yi evinize uyarlayabilir ve bereketli bir yıl geçirebilirsiniz. İşte feng shui ile evinizin enerjisini değiştirmenin ipuçları...

2.07.2018İyi Yaşam
Yeni projesini Feng Shui’ye göre inşa ediyor

Yeni projesini Feng Shui’ye göre inşa ediyor

Feng Shui felsefesi konut projelerine de sıçradı. Bir inşaat şirketi yeni projesini bu felsefeye göre inşa ediyor.

5.10.2015Ekonomi
En sağlıklı dekorasyon önerileri

En sağlıklı dekorasyon önerileri

Sağlığınız için dekorasyon önerileri veren Feng Shui felsefesine göre çift kişilik eşya kullanmak sevdiğinize kavuşturuyor...

16.06.2014Stil
Çalışma masanızı Feng Shuiye göre düzenleyin

Çalışma masanızı Feng Shui'ye göre düzenleyin!

Dekorasyonda Feng Shui rüzgarı her geçen gün olumlu etkilerini gösterdikçe, bu yönteme olan rağbet de bir o kadar artıyor. Çalışma masanızı siz de bu yönteme göre düzenleyin ve başarıyı yakalayın!

25.08.2010Ev Dekorasyon
‘Feng shui’ içeri negatif enerji dışarı

‘Feng shui’ içeri negatif enerji dışarı

Mimar Sevinç Ormancı beş yıldır ofisleri ve evleri dizayn ederken feng shui felsefesinden yararlanıyor. Beş bin yıllık Çin felsefesinin özünde 'pozitif' olmanın yattığını söyleyen Ormancı iş yaşamında feng shui ile 'başarıyı ve mutluluğu' yakalamanın püf noktalarını anlattı.

12.09.2003Gündem
35 uygulama denedi, bir araba parasını şifacılara harcadı...Bir şifa  bağımlısının  itirafları

35 uygulama denedi, bir araba parasını şifacılara harcadı...Bir şifa bağımlısının itirafları

Biyoenerji, refleksoloji, astroloji, hipnoz, detoks, vücut okuma, frekans, akupunktur, ayurveda, reiki, nefes, masaj ve dans terapisi, geçmiş hayat, şaman, aile dizimi... Sayması bile zor ama o bunların hepsini denedi. 10 yılda 35 şifa uygulamasını tecrübe etti. Sonra da oturdu, bu yolculuğun hikâyesini eğlenceli bir üslupla kaleme aldı. Uzun yıllar klip yönetmenliği ve senaristlik yapan, bugünlerdeyse üniversitede sinema dersleri veren Ela Başak Atakan’la kitabını konuştuk, uzmanlara da son yıllarda yükselen ‘şifa/kişisel gelişim’ fenomenini sorduk.

15.12.2019Hürriyet Pazar
Tapınaklar Diyarı Asyadan ilginç rotalar

Tapınaklar Diyarı Asya'dan ilginç rotalar

Gizemli kültürü, egzotik atmosferi ve birbirinden ilginç yerleriyle Asya keşfedilmeye değer rotaların başında geliyor. İşte Asya'da keşfedilecek rotalar...

3.10.2016Seyahat
Feng Shui’de ne doğru ne yanlış

Feng Shui’de ne doğru ne yanlış?

Yaşam alanlarımızdaki enerjinin doğru yönlendirilmesi esasına dayanan Feng Shui, mekan yerleşimlerinde farklı sonuçlar yaratabiliyor. Feng Shui danışmanı Esra Koyuncu da, Evim dergisinin yeni sayısında bir okuma köşesini bu felsefedeki doğru ve yanlışlara göre düzenledi.

20.08.2006Kelebek
En şık ve en hesaplı hediye mum

En şık ve en hesaplı hediye mum

Mum şimdi süslü, kokulu, rengarenk çeşitleriyle popüler bir ev aksesuvarı ve özel günlerde hayat kurtaran bir hediyelik. Son birkaç yılda, mumlar çok çeşitlendi. Jel mumlar, tea light’lar, kokulular, yüzen mumlar, dışı peluş, kadife kaplı ayaklı mumlar gibi pek çok değişik model çıktı ortaya.

3.02.2005Kelebek
Uzakdoğudan güzellik sırrı FENG-SHUI

Uzakdoğu'dan güzellik sırrı FENG-SHUI

En sevdiğiniz renge ilk kez sadakatsiz mi davrandınız? Bu davranışınız o an içinde bulunduğunuz ruh haliniz hakkında birçok şey söylüyor aslında. Uzakdoğu öğretisi Feng Shui, renkleriyle enerjinizin ve güzelliğinizin nerede saklı olduğunu bulmanızı sağlıyor.

Uzakdoğu’dan güzellik sırrı FENG-SHUI

Uzakdoğu’dan güzellik sırrı FENG-SHUI

En sevdiğiniz renge ilk kez sadakatsiz mi davrandınız? Bu davranışınız o an içinde bulunduğunuz ruh haliniz hakkında birçok şey söylüyor aslında. Uzakdoğu öğretisi Feng Shui, renkleriyle enerjinizin ve güzelliğinizin nerede saklı olduğunu bulmanızı sağlıyor.

27.07.2004Kelebek
Hint işi astrolog

Hint işi astrolog

Şebnur Kuran Balcı, yıllarca medya ve halkla ilişkiler sektöründe çeşitli görevlerde bulundu. Şu anda Hint astroloğu olarak çalışıyor. 2001 yılında Hint Astrolojisi Merkezi'ni kurdu. İnsanlar Balcı'ya iş, kariyer ve sağlık konularında başvuruyor. Birçok şirkete danışmanlık yapıyor. Balcı, yatırım kararı olmadan önce kendisine gelip danışan şirketler olduğunu söylüyor.

3.10.2003Gündem
Herkes yoga çılgını oldu

Herkes yoga çılgını oldu

Tütsüler ve mumlar yakıldı, egzersiz yatakları sahile dizildi.
Güneş batarken, Fethiye'de deniz kenarında meraklılar biraraya gelip YogaFit yaptılar.

22.09.2001Spor Arena

Yazar Sonuçları

Bagua Aynası Nedir?

Feng Shui felsefesinde en çok merak edilen geleneksel obje sanırım Bagua Aynasıdır....

11.04.2019

Feng shui'yi yaşadığımız mekanlara nasıl uygulayabiliriz?

Bu hafta hem bilincimizde hem de evimizde bir değişiklik yapalım ister misiniz? Uzakdoğu’nun gözde felsefesi olan Feng Shui’den bahsediyorum.

5.09.2020

2016’da yay burcunu neler bekliyor

Yay burcunda doğanları 2016 yılı boyunca neler bekliyor? Aşk, iş ve sosyal hayatlarında ne gibi gelişmeler olacak? Dikkatli olmaları gereken dönemler hangileri? Hepsi bu yazıda...

21.12.2015

Ondan öğrenecek

çok şeyim varBizim beraberliğimiz ben doğmadan önce planlanmış...

15.02.2013

Feng Şui’ye uygun sorgu yöntemleri

EMNİYET Genel Müdürlüğü daha rahat bir çalışma ortamı sağlamak ve karamsar havadan kurtulmak için bir Uzakdoğu felsefesi olan Feng Shui’den (Feng Şui) yararlanmaya karar vermiş.

21.01.2013

Uğuruna inanıyor fil biriktiriyor

SOSYAL yönü çok renkli bir iş insanı olan İTB ve VOB Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli, bu haftaki Sıradışı’nın konuğu...

24.02.2012

Yüzünüzü gençleştirin

lastik ve Rekontrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. G. Sevin Özgül’den yaz mevsiminin arefesinde yüz gençleştirme operasyonları hakkında bilgi aldık.

1.05.2008

Evde stil avı

Geçen hafta başladığımız trend takibine devam ediyoruz.

24.01.2007

Okuyun, siz de konuşun

İşte, size ‘ne, nedir’ kitapları listesi. Taoculuk, karma, çakra, reiki, feng shui... Akla gelen her türlü ‘Popüler Uzakdoğulu’ terime bir kitap önerdim. Arkadaşlarınız konuşurken boynunuzu bükmeyin diye!

7.10.2004