EKSTRA
MENÜ

Fatma Mavi

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 490 haberi bulunmuştur.

Fatma Mavi Haberleri

Şebnem Ferah 3. kez Harbiye Açıkhava’da

 Şebnem Ferah 3. kez Harbiye Açıkhava’da!

Türk Müzik tarihine yayınladığı ilk albümü Kadın'dan bu yana söz yazarı, besteci ve yorumcu kimliğiyle damgasını vuran Şebnem Ferah, Cumartesi gecesi (07 Ekim) Açıkhava’da fırtınalar estirdi! Avrupa Müzik ve Funda Sanlıman organizasyonuyla gerçekleşen “Muud Harbiye Açıkhava Konserleri” kapsamında unutulmaz bir geceye daha imza atan Ferah,bu sezon 3. kez Harbiye’yi doldururken, binlerce seveni şarkılara yine coşkuyla eşlik etti.

9.10.2017Keyif
Aşk ve Mavi dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk ve Mavi dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Aşk ve Mavi'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Kaan'a çarpan kişinin İlyas olduğunu öğrenen Sevda, İlyas'ın tehditlerine boyun eğer ve ailesine boşanmaktan vazgeçtiğini söyleyerek onu tekrar konağa aldı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.10.2017Televizyon
Aşk ve Mavi 34. bölüm fragmanında Fatmanın bebeği çalınıyor

Aşk ve Mavi 34. bölüm fragmanında Fatma'nın bebeği çalınıyor

Aşk ve Mavi yayınlanan 34. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Aşk ve Mavi yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Cemal, Servet'in teklifini kabul eder ve onun yardımıyla Fatma'nın bebeğini çalar. İşte, Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı.

28.09.2017Televizyon
25 yıllık evini satıp buraya taşındı İşte Türkan Şorayın yeni sarayı

25 yıllık evini satıp buraya taşındı! İşte Türkan Şoray'ın yeni sarayı

Uzun yıllar Levent’te oturan Türkan Şoray, 6 ay önce hayatında yeni bir sayfa açtı, Kavacık’a taşındı. Sinemanın usta ismi, bayram öncesinde bizi çevresini çiçeklerle donattığı bu yeni evde ağırladı, hakkında merak ettiğimiz her şeyi de samimiyetle anlattı.

24.06.2017Magazin
Aşk ve Mavi final bölümünde büyük şok Ali tüm gerçekleri öğrendi

Aşk ve Mavi final bölümünde büyük şok! Ali tüm gerçekleri öğrendi

Aşk ve Mavi dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünde beklenmeyen olaylar ardı ardına yaşandı. Ali yıllardır kendisinden saklanan gerçeği öğrendi ve Cemal'e saldırdı. Bunun üzerine çıkan kavgada Ali denize düştü ve suyun üstüne çıkmadı. Peki Aşk ve Mavi sezon finalinde başka neler yaşandı? İşte dizinin yeni bölümünde meydana gelen olaylar

17.06.2017Kelebek
Aşk ve Mavi 32. bölüm sezon finali fragmanında Aliden şaşırtan karar

Aşk ve Mavi 32. bölüm sezon finali fragmanında Ali'den şaşırtan karar

Aşk ve Mavi 32. bölümüyle sezon finali yaparak ekran macerasına ara vermeye hazırlanıyor. Şarkıcı Emrah ve Burcu Kıratlı’nın başrollerini paylaştığı Aşk Mavi’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı, sezon finaline dair ilk detaylar ortaya çıktı. Bu akşam yayımlanacak olan sezon finali bölümünde Ali, abisiyle ilgili şaşırtıcı bir karar alıyor. Peki, bu karar ne? Ali, yıllardır saklı kalmış gerçeği ortaya mı çıkaracak. İşte Aşk ve Mavi 32. bölüm sezon finali fragmanı!

16.06.2017Televizyon
Aşk ve Mavi 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sezon Finali

Aşk ve Mavi 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sezon Finali

Aşk ve Mavi dizisinin son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile birlikte dizinin sezon finali yapacağı tarihte belli oldu. Peki Aşk ve Mavi dizisi ne zaman final yapacak? İşte yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar

10.06.2017Televizyon
Aşk ve Mavi dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk ve Mavi dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Aşk ve Mavi'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Mavi ve Safiye, doğacak bebekleri için alışverişe çıktılar ve konağı oyuncakla doldurdular. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

9.06.2017Televizyon
Soyut resimde bir zirve Selim Turan

Soyut resimde bir zirve Selim Turan

Dr. Necmi Sönmez’in küratörlüğünde Sabancı Müzesi’nde açılan ‘Selim Turan. Tez-Antitez-Sentez’, Batı sanat dünyasında kabul gören ilk Türk sanatçılardan Selim Turan’ın dünyasına girmenizi sağlayan, ‘gerçekçi’ dönemden soyuta ve hareketli heykellere sanattaki arayışını ortaya koyan, çok iyi hazırlanmış bir sergi.

1.06.2017Kitap Sanat
Aşk ve Mavi son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Aşk ve Mavi son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Aşk ve Mavi dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin son bölümünde Aşk ve Mavi'nin yeni bölümünde Hasibe kaçırılıyor. Fidye için kaçırılan Hasibe kurtulacak mı merak konusu. Peki Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanın da neler yaşanıyor? İşte dizinin son bölümünde yaşananlar ve yeni bölümünde olacak olaylar

13.05.2017Televizyon
Aşk ve Mavi 27. yeni bölümde Cemal ölecek mi

Aşk ve Mavi 27. yeni bölümde Cemal ölecek mi?

Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam sürprizlerle dolu gelişmeleriyle izleyici karşısına çıkacak olan Aşk ve Mavi'nin 27. bölüm fragmanın ağır yaralı olarak kaldırılan Cemal'in hali damga vurdu. Peki, yeni bölümde neler olacak? Cemal ölecek mi? İşte, Aşk ve Mavi 27. yeni bölümünden ilk görüntüler!

12.05.2017Televizyon
Aşk ve Mavi dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk ve Mavi dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine adeta nefes kesen dakikalar yaşatmayı başardı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerek oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken Aşk ve Mavi'de heyecan seviyesi yüksekti. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Birgül konağa dönmenin yollarını ararken Cemal, Safiye'yle olan evlilik yıldönümünü Ali'nin organize etmesini istedi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.05.2017Televizyon
Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi dizisinin yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fatma'nın hamile olma ihtimalinin etkileri konakta büyük olaylara sebep olur. Peki Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

29.04.2017Televizyon
Yeşilçam oyuncusu hayatını kaybetti

Yeşilçam oyuncusu hayatını kaybetti

Türk sinemasına hem yapımcı hem de oyuncu olarak hizmet eden, Türkan Şoray ve Fatma Girik'in beyaz perdeyle buluşmasında katkısı olan Erdoğan Çakıcı, 81 yaşında hayatını kaybetti. Çakıcı’nın cenazesi, memleketi Eskişehir’de toprağa verildi.

28.04.2017Magazin
Aşk ve Mavi 25. bölüm fragmanında Fatma hamile kalıyor

Aşk ve Mavi 25. bölüm fragmanında Fatma hamile kalıyor

Aşk ve Mavi yayınlanan 25. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından soluksuz takip edilen dizisi Aşk ve Mavi yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, Aşk ve Mavi 25. bölüm fragmanı.

27.04.2017Televizyon
İddia: 2’si eski MİT’çi 7 kişi kaçırıldı

İddia: 2’si eski MİT’çi 7 kişi kaçırıldı

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Ankara’da 1’i 15 Temmuz darbe girişiminden önce, 6’sı sonra olmak üzere 7 esrarengiz kaçırılma olayının meydana geldiğini iddia etti.

25.04.2017Gündem
Aşk ve Mavi 22. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak

Aşk ve Mavi 22. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak?

Aşk ve Mavi 22. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacağını merak eden seyirciler, son bölümün ardından araştırmaya başladı. Milyonlarca kişinin merakla beklediği Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanında Ali'nin karşılaştığı olay sırasında neler yapacağı merak edilirken, Mavi'nin neden böyle bir karar aldığı merak konusu oldu. İşte, Aşk ve Mavi 22. bölüm fragmanı hakkında detaylar

1.04.2017Televizyon
Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi'nin bu akşam yayınlanan son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Mavi'yle bir aile olmak isteyen Ali, ona gerçekleri anlatmak isterken Cemal'in son hamlesiyle vazgeçti. Aşk ve Mavi son bölümü ardından yeni fragman merak konusu oldu. Peki, Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.03.2017Televizyon
Aşk ve Mavi 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Aşk ve Mavi 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Aşk ve Mavi dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Safiye, Fatma'yla Cemal'in arasında bir ilişki olduğundan şüphelendiği için suçluluk duyar.. Peki Aşk ve Mavi 21. yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

25.03.2017Televizyon
Aşk ve Mavi bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk ve Mavi bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça nefes kesen dakikalar yaşatmayı başardı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatan dizi Aşk ve Mavi yeni bölümleriyle cuma akşamı ekranlara gelmeye devam edecek. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Konağa iyice yerleşen İlyas, Hasibe ve Birgül'ü ezmeye çalıştı. Hatice'yle Ömer'in arasını yapmak için çılgınca bir plan hazırlayan Hasibe'nin oyunu kendi başına patladı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Aşk ve Mavi 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.03.2017Televizyon
Bahar keyfi için keşfedilmeyi bekleyen kahvaltı ve brunch mekanları

Bahar keyfi için keşfedilmeyi bekleyen kahvaltı ve brunch mekanları

Hafta sonunun en sevilen kısmı uzun saatler süren kahvaltı keyfi ve kahvaltıya eşlik eden o tatlı sohbetler. Hafta içi yapamadığınız, geçiştirdiğiniz kahvaltıların acısını çıkarma zamanı. Şehirde ise kahvaltı ve brunch yapabileceğiniz yepyeni adresler var. Menüsünde neler var, saat kaç arasında, ortalama fiyatları ne kadar gibi tüm detaylara ulaşıp kendinizi özel bir kahvaltıyla şımartabilirsiniz. En yeni kahvaltı mekanlarını Reztoran.com sizin için keşfetti.

Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı: Gerçek ortaya mı çıkacak

Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı: Gerçek ortaya mı çıkacak?

Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Dizinin dün yayımlanan son bölümünde Ali ve Mavi, İsmet'in nişanında olanların ardından bir birine girdi. Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanına ise Cemal'in zor anları damga vurdu. Peki, gerçek ortaya çıkacak mı? İşte, Aşk ve Mavi 20. bölüm fragmanı!

18.03.2017Televizyon
Aşk ve Mavi 19. bölüm fragmanında büyük sürpriz

Aşk ve Mavi 19. bölüm fragmanında büyük sürpriz

Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanlarıyla önemli ipuçları verdi. Ali ve Mavi'nin imkansızlıklara rağmen yeşeren aşkını kimi zaman duygusal kimi zamansa heyecanlı bir şekilde aktaran Aşk ve Mavi 19. bölümünde İsmet'in nişanında olanların etkisi devam ederken; Cemal büyük bir sürprizle karşı karşıya kalıyor. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Aşk ve Mavi 19. bölüm fragmanı ve detayları!

17.03.2017Televizyon
2017 YGS soru yorumlarında dikkat çeken silgi konusu Silmeyen silgi tartışma yarattı

2017 YGS soru yorumlarında dikkat çeken silgi konusu! Silmeyen silgi tartışma yarattı

2017 YGS sınavının bitmesinin ardından birçok öğrenci YGS soru yorumlarına neler yazılacağını merak etti ve sosyal medyada tartışmaları okumaya başladılar. Sınavın zorluklarını ve sorulardaki detayları inceleyen öğrencilerin dikkatini çeken bir başka detay ise silgi konusu oldu. ÖSYM tarafından sınava giren adaylara verilen silgiler öğrencileri kızdırdı. ÖSYM’nin dağıttığı silgiden şikayet eden adaylar, dağıtılan silginin silmediğini belirtti. Öğrenciler soruları çözerken silginin silmediğini ve silmek için dakikalar harcadıklarını belirttiler. İşte, YGS hakkında dikkat çeken soru yorumları...

12.03.2017Gündem
En büyük korkum özgür olamamak

En büyük korkum özgür olamamak

Oyuncu Bige Önal, eski Galatasaraylı futbolcu Erhan Önal ile eski manken Mine Baysan’ın kızı. 11 yıldır ekranda, ancak hayatı hakkında çok az şey biliyoruz, çünkü kapalı yaşamayı seviyor. Önal, çocukken arkadaşlarıyla futbol oynayan, kendisini ‘hafiften Erkek Fatma’ydım’ diye tanımlayan, hayatla ve kendisiyle ilgili dertleri olan bir oyuncu. Kendisiyle yeni dâhil olduğu dizisi ‘Bodrum Masalı’ için buluştuk.  Hayat hikayesinin bilinmeyenlerini konuştuk.

25.02.2017Hayat

Yazar Sonuçları

Bazı büyüklere günde 3 kez okuyacakları bir çocuk kitabı

“Kadınlar pantolon giymesin, kaşlarını aldırmasın, üniversiteye gitmesin” diyen o karanlık kafa var ya...

27.09.2017

Sezonun en tatlı konser haberleri

Kültür sanat ortamları hareketleniyor. Konserler, tiyatro oyunları, yerli sanatçı ağırlıklı festivaller ve tabii ki yeni açılan mekân haberleri birbiri ardına geliyor. Çok değil, birkaç sene öncesine kadar nefes almadan etkinlikten etkinliğe koştuğumuz günler geri geliyor gibi...

23.08.2017

Koleksiyonun ilhamı kadınlar

İZMİRLİ ünlü modacı Bora Aksu, bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor. Dünya çapında 12 mağazası bulunan Aksu, önümüzdeki ay gerçekleşecek dünyanın en önemli moda organizasyonlarından Londra Moda Haftası’nda yine ses getirecek bir koleksiyona imza atmak üzere çalışıyor.

13.08.2017

Bodrum Rock batıp duru

Ne güzel festival yapan yeni isimler çıkıyor dedik. Lafı ağzımıza tıktınız.

26.07.2017

Geçenlerde yine Şeyma Subaşı’nın dedikodusunu yapıyoruz

Size bu satırları Yunanistan’ın güzide adası Kos’tan yazmıyormuşum gibi, okuyun pampalar...

2.07.2017

Instagram’da neler var neler...

 Instagram’a girdim, daha doğrusu kapısını araladım.

13.06.2017

Mavi Marmara’dan,  Noodbevel’e Türkiye (!)

Referandum kampanyasının Avrupa ayağı, maalesef Türk vatandaşları olarak hepimizi derinden yaraladı.

13.03.2017