EKSTRA
MENÜ

Fatih Gökçe

Fatih Gökçe haberleri sayfasında güncel ve son dakika Fatih Gökçe hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.094 Fatih Gökçe haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Fatih Gökçe Haberleri

Özgecan’ı anarken... 4 acı daha

Özgecan’ı anarken... 4 acı daha

Özgecan Aslan cinayetinin üzerinden tam 6 yıl geçti. Vicdanları kanatan cinayet, tüm Türkiye’yi yasa boğup ayağa kaldırsa da maalesef kadına yönelik şiddet artarak devam etti. Elindeki biber gazıyla katilin saldırısını önlemeye çalışan 19 yaşındaki Özgecan’ın hikâyesi bugün hâlâ akıllarda.

12.02.2021Gündem
Özgecan Aslan ölüm yıldönümünde anılıyor - Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili bilgiler

Özgecan Aslan ölüm yıldönümünde anılıyor - Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili bilgiler

Mersin'inTarsus ilçesinde 6 yıl önce okuldan çıktıktan sonra evine gitmek için bindiği minibüste vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan, ailesi ve sevenleri tarafından anılıyor. Kadına şiddetin simgesi haline gelen, katledilişi günlerce protesto edilen Özgecan Aslan'ın adının yaşatılması için TJK tarafından özel koşu düzenlenirken, birçok parka da adı verildi.

11.02.2021Gündem
Ölümünün 6ncı yılı... Özgecan Aslan, mezarı başında anılıyor

Ölümünün 6'ncı yılı... Özgecan Aslan, mezarı başında anılıyor

Mersin'in Tarsus ilçesinde 6 yıl önce bindiği minibüsün şoförü Ahmet Suphi Altındöken (26) tarafından tecavüz edilmek istenen, direnince de bıçaklanarak öldürülen ve cesedi yakılan Özgecan Aslan (20), ölümünün 6'nci yıl dönümünde mezarı başında anılıyor.

11.02.2021Gündem
Özgecan Aslan ölüm yıldönümünde unutulmadı: Başka canlar yanmasın

Özgecan Aslan ölüm yıldönümünde unutulmadı: 'Başka canlar yanmasın'

Tarsus'ta evine gitmek üzere bindiği minibüste Ahmet Suphi Altındöken isimli şahsın tecavüz etmeye çalıştığı ve ardından canice öldürdüğü Özgecan Aslan, 5. ölüm yıldönümünde unutulmadı. Olayın acısını ilk günkü gibi çektiklerini söyleyen Özgecan Aslan'ın babası Mehmet Aslan, 5 yılın kolay geçmediğini vurguladı. Özgecan Aslan'ın annesi Songül Aslan ise 5 yılın çok zor geçtiğini ve hala unutamadıklarını dile getirdi.

11.02.2020Gündem
Tutuklu sanığa ikinci kez bozma talebi

Tutuklu sanığa ikinci kez bozma talebi

Mersin'de, 11 Şubat 2015’te katledilen üniversiteli Özgecan Aslan’ın davasında Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’nca, cinsel saldırı suçundan 22 yıl 6 aya mahkum edilen sanık Fatih Gökçe (21) ile ilgili ikinci kez “delil yetersizliğinden” bozma istendi. Başsavcılık tebliğnamesi temyiz incelemesini yapacak Yargıtay 1. Ceza Dairesi’ne gönderildi. Tebliğnamenin daire açısından bağlayıcı bir yönü bulunmuyor.

27.09.2018Gündem
Özgecan’ın katiline, cinsel tacizden 22 yıl, 6 ay hapis cezası

Özgecan’ın katiline, cinsel tacizden 22 yıl, 6 ay hapis cezası

MERSİNin Tarsus İlçesinde öldürülen Özgecan Aslan davasında, cinayetten ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası onanan 21 yaşındaki Fatih Gökçe hakkında, 24 yıl hapis cezası verilen ve yargıtay tarafından bozulan cinsel taciz suçlamasına yerel mahkeme bu kez 22 yıl 6 ay hapis cezası verdi.

29.09.2017Gündem
Özgecan’ın katil zanlısı yeniden yargı önünde

Özgecan’ın katil zanlısı yeniden yargı önünde

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde 11Şubat 2015 tarihinde Türkiye’yi ayağa kaldıran vahşetin kurbanı Özgecan Aslan’ın cinayet davasında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası onanan 21 yaşındaki Fatih Gökçe, hakkında ’cinsel saldırı suçundan’ verilen 24 yıl hapis kararının Yargıtay tarafından bozulması üzerine yeniden hakim karşısına çıkarıldı. Gökçe, savunmasında Özgecan’ı cinsel saldırıda bulunmadığını ileri sürdü.

12.09.2017Gündem
Yargıtay, Türkiyeyi sarsan Özgecan davasında kararını verdi

Yargıtay, Türkiye'yi sarsan Özgecan davasında kararını verdi

Yargıtay, Türkiye’yi sarsan Özgecan Aslan cinayetinde kararını verdi. Yargıtay Fatih Gökçe için “adam öldürme” suçlarından verilen cezayı onarken, Gökçe hakkında “cinsel saldırı” suçundan verilen mahkûmiyet kararını ise “delil yetersizliği” gerekçesiyle bozdu.

15.04.2017Gündem
SDÜ ‘Elektromobil’ ile ödül aldı

SDÜ ‘Elektromobil’ ile ödül aldı

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Alternatif Enerjili Araç Topluluğu’nun geliştirdiği ‘Elektromobil’, Alternatif Enerjili Araç Yarışları’nda beşinci oldu.

29.09.2016Eğitim
Özgecanın katilinin annesi ve kardeşi konuştu

Özgecan'ın katilinin annesi ve kardeşi konuştu

Türkiye’yi sarsan Özgecan Aslan cinayetini işleyen Ahmet Suphi Altındöken, kaldığı cezaevinde öldürüldü. Saldırıda babası da yaralandı. Cenazesi günlerce gömülemeyen Altındöken'in annesi Naciye Tan, yaşadıklarını anlattı. Kız kardeşi ise "Bizi öldüresiye döverdi. Geceleri siren sesiyle ya da üzerimize su dökerek uyandırırdı" dedi. Altındöken'in kendisini de dövdüğünü söyleyen kız kardeş "Neremize geldiği fark etmeden vurup karşımıza geçip 'oh rahatladım' derdi" diye konuştu.

24.04.2016Gündem
Son dakika haberi: Özgecan Aslanın katilini öldüren mahkum ile ilgili yeni haber

Son dakika haberi: Özgecan Aslan'ın katilini öldüren mahkum ile ilgili yeni haber

Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Özgecan Aslan'ın katili Suphi Altındöken'in öldürülmesiyle ilgili bir numaralı şüpheli 50 yıla hükümlü olan ve 'suç makinesi' olarak tanınan Gültekin Alan. Alan'ın infaz koruma memurunu 2.5. saat rehin aldığı, baba ve oğlunun hastaneye sevkinin ise tehditleri nedeniyle geciktiği iddialar arasında. Alan’ın, infaz koruma mumurunu rehin aldığı, kapıyı açtırdıktan sonra 13 saniyede Ahmet Suphi ile babası Necmettin Altındöken’i vurduğu belirlendi. Alan'ın, Tokat çevresinde 'Kızılırmak mafyası' olarak bilindiği de iddialar arasında.

12.04.2016Gündem
Cezaevinde kurşun...

Cezaevinde kurşun...

Mersin’de minibüste tecavüz edilmek istenirken öldürülen Özgecan’ın katili baba-oğul, yüksek güvenlikli F tipi cezaevinde silahlı saldırıya uğradı. Oğlu öldü, baba yaralı. Öte yandan, Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın katilini cezaevinde öldüren hükümlünün adı ortaya çıkarken, ifadesinde tabancayı tuvalette bulduğunu söylediği öğrenildi. Cezaevinden sızan bilgilerde cinayet zanlısı olarak 50 yıla hükümlü İç Anadolu'da çeşitli illerde birçok suça karışan ve 'Suç makinesi' olarak tanınan Gültekin Alan'ın sorgulandığı anlaşıldı.

11.04.2016Gündem
Gençlerbirliği – Bursaspor maçı hangi kanalda yayınlanacak

Gençlerbirliği – Bursaspor maçı hangi kanalda yayınlanacak?

Spor Toto Süper Lig’in 21. haftasında Gençlerbirliği evinde Bursaspor’u ağırlayacak. Her iki takım için de önemli olan karşılaşmada amaç 3 puanı alabilmek. Peki, Gençlerbirliği – Bursaspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Tüm detayları haberimizden öğrenebilirsiniz...

12.02.2016Spor
Özgecan Aslan mezarı başında anıldı

Özgecan Aslan mezarı başında anıldı

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde hunharca katledilen üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Özgecan Aslan, ölümünün birinci yılında mezarı başında anıldı. Duygulu anların yaşandığı anma sonunda Özgecan’ın anne ve babası, yakınlarının desteğiyle mezarın başından ayrılabildi.

11.02.2016Gündem
Gerekçeli karar ‘3’ünüz de oradaydınız’

Gerekçeli karar ‘3’ünüz de oradaydınız’

TARSUS 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi, üniversite öğrencisi Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili 3 sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdiği kararın gerekçesini açıkladı.

15.12.2015Gündem
Özgecan Aslan davasının gerekçeli kararı açıklandı

Özgecan Aslan davasının gerekçeli kararı açıklandı

Tarsus 1. Ağır Ceza Mahkemesi, üniversite öğrencisi öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesiyle ilgili 3 sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdiği kararın gerekçesini açıkladı.

15.12.2015Gündem
Özgecanın katilleri hücrede kalacak

Özgecan'ın katilleri hücrede kalacak

Türkiye bu yıl Şubat ayında inanılmaz bir haberle sarsıldı. 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan Aslan, 11 Şubat günü evine giderken minibüse binmiş ve sonra kendisinden haber alınamamıştı. 2 gün sonra Özgecan'ın yakılmış cesedi bulundu. Korkunç cinayetin ayrıntıları ortaya çıktıkça, Türkiye ayağa kalktı. Cinayetin üç zanlısı Ahmet Suphi Altındöken, babası Necmettin Altındöken ve arkadaşı Fatih Gökçe üçüncü kez mahkemeye çıktı ve üç sanık hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi. Üç sanık da hapiste kaldıkları süre boyunca hücrede tutuklu kalacak.

4.12.2015Gündem
Özgecan kanun olsun

Özgecan kanun olsun

295 gün önce üniversiteden çıktıktan sonra bindiği minibüste vahşice öldürülen Özgecan davasında kadına şiddet davalarına da örnek olabilecek bir karar çıktı. Özgecan’ı katleden şoför, babası ve arkadaşı canavarca hisle cinayet işlemekten ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası aldı.

3.12.2015Gündem
Özgecanın acılı babası mahkeme kararını değerlendirdi

Özgecan'ın acılı babası mahkeme kararını değerlendirdi

Tarsus'ta geçen şubat ayında hunharca öldürülen 20 yaşındaki Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili sanıklar Ahmet Suphi Altındöken, babası Necmettin Altındöken ve arkadaşı Fatih Gökçe hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi. Kararın açıklanmasının ardından Özgecan’ın babası Mehmet Aslan DHA kamerasına konuştu.

3.12.2015Haber
İşte Özgecan Aslanı öldüren sanıkların hapis kalacakları süre

İşte Özgecan Aslan'ı öldüren sanıkların hapis kalacakları süre

Üniversiteli Özgecan Aslan cinayetinde mahkeme kararını verdi. Üç sanık için de ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi. Mahkeme ayrıca, minibüs şoförü A. Suphi Altındöken’e 27, arkadaşı Fatih Gökçe’ye 24 yıl daha hapis cezası verdi. Kararı değerlendiren hukukçular, kararın kadına yönelik şiddet suçlarında örnek alınacağı görüşünde. Hukukçulara göre Gökçe en az 46 yıl, Altındöken 48 yıl hapis yatacak. Baba Necmettin Aldındöken ise en az 30 yıl süre ile hapis yatacak. Her üç sanık da tek kişilik odalarda tutuklu kalacak.

3.12.2015Gündem
Türkiyeyi sarsan Özgecan Aslan davasında karar: 3 sanığa da ağırlaştırılmış müebbet

Türkiye'yi sarsan Özgecan Aslan davasında karar: 3 sanığa da ağırlaştırılmış müebbet

Türkiye bu yıl Şubat ayında inanılmaz bir haberle sarsıldı. 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan Aslan, 11 Şubat günü evine giderken minibüse binmiş ve sonra kendisinden haber alınamamıştı. 2 gün sonra Özgecan'ın yakılmış cesedi bulundu. Korkunç cinayetin ayrıntıları ortaya çıktıkça, Türkiye ayağa kalktı. Bugün cinayetin üç zanlısı Ahmet Suphi Altındöken, babası Necmettin Altındöken ve arkadaşı Fatih Gökçe üçüncü kez mahkemeye çıktı. Ve üç sanık hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi. Ayrıca tecavüz ve diğer suçlardan da minibüs şoförü Ahmet Suphi Altındöken’e 27, arkadaşı Fatih Gökçe’ye 24 yıl hapis cezası verildi.

3.12.2015Gündem
Türkiyeyi sarsan Özgecan Aslan davasında karar günü

Türkiye'yi sarsan Özgecan Aslan davasında karar günü

Türkiye bu yıl Şubat ayında inanılmaz bir haberle sarsıldı. 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan Aslan, 11 Şubat günü evine giderken minibüse binmiş ve sonra kendisinden haber alınamamıştı. 2 gün sonra Özgecan'ın yakılmış cesedi bulundu. Korkunç cinayetin ayrıntıları ortaya çıktıkça, Türkiye ayağa kalktı. Bugün cinayetin üç zanlısı Ahmet Suphi Altındöken, Necmettin Altındöken ve Fatih Gökçe üçüncü kez mahkemeye çıkıyor. Ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle yargılanan sanıklar hakkında karar çıkması bekleniyor.Dava öncesinde ellerinde dövizlerle Tarsus Adliyesi'nin bahçesinde toplanan Tarsus Kadın Platformu, Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu ile Kadın ve Demokrasi Derneği temsilcileri basın açıklamaları yaparak kadın katillerinin tahrik indiriminden faydalanmadan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasıyla yargılanması gerektiğini ifade etti. 

3.12.2015Haber
Özgecan davasında karar bekleniyor

Özgecan davasında karar bekleniyor

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde hunharca katledilen üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Özgecan Aslan’ın katil zanlıları minibüs şoförü Ahmet Suphi Altındöken, babası Necmittin Altındöken ve arkadaşı Fatih Gökçe’nin tutuklu yargılandığı davanın 3’üncü duruşması, bugün yapılacak. Aslan Ailesi’nin avukatlarından Sevim Küçük, gelinen aşamada yargılamanın bitirilerek karar verilebileceğini söyledi.

2.12.2015Gündem
Spor Toto 2. ve 3. Ligde hakemler açıklandı

Spor Toto 2. ve 3. Lig'de hakemler açıklandı

Spor Toto 2. Lig'de 7. hafta ve Spor Toto 3. Lig'de 10. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

15.10.2015Futbol
Özgecanın katili Suphi Altındökeni eşi boşadı

Özgecan'ın katili Suphi Altındöken'i eşi boşadı

Mersin'de üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Özgecan Aslan’ı öldürdüğü suçlamasıyla tutuklu yargılanan minibüs şoförü 26 yaşındaki Suphi Altındöken’in eşi 24 yaşındaki Neslihan Altındöken’in açtığı boşanma davası sonuçlandı. Mahkeme çifti boşarken, 5 yaşındaki erkek çocuğun velayetini anneye verdi.

30.09.2015Gündem
Özgecan davasında çıldırtan sözler: Özgecan Aslanı hiç görmedim dünya ahiret bacım olsun

Özgecan davasında çıldırtan sözler: 'Özgecan Aslan'ı hiç görmedim dünya ahiret bacım olsun'

Mersin'in Tarsus ilçesinde üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesiyle ilgili tutuklu bulunan 3 sanığın yargılandığı davanın ikinci duruşması başladı.

10.09.2015Gündem
Özgecan davasında savcı, 3 sanığa da ’ağırlaştırılmış ömür boyu’ istedi

Özgecan davasında savcı, 3 sanığa da ’ağırlaştırılmış ömür boyu’ istedi

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Özgecan Aslan’ın, bindiği minibüsün şoförü tarafından öldürülmesiyle ilgili Tarsus 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada Cumhuriyet Savcısı, tutuklu 3 sanık hakkında son mütalaasını verdi. Savcı, 26 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken, babası 50 yaşındaki Necmittin Altındöken ile arkadaşı Fatih Gökçe’nin ağırlaştırılmış ömür boyu hapis ve ’Toplumda yarattığı infial’ nedeniyle de cezaların indirim yapılmadan en üst sınırdan verilmesini talep etti.

9.09.2015Çukurova
Savcı, Özgecanın katil zanlıları için indirimsiz ağırlaştırılmış müebbet hapis istedi

Savcı, Özgecan'ın katil zanlıları için indirimsiz ağırlaştırılmış müebbet hapis istedi

Mersin’in Tarsus ilçesinde öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın katil zanlıları Ahmet Suphi Altındöken babası Necmettin Altındöken ve arkadaşı Fatih Gökçe’nin yargılandığı davada Cumhuriyet Savcısı mütalasını verdi, her üç sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapsini istedi.

9.09.2015Gündem
‘Sesli görüntülü’ Özgecan davası

‘Sesli görüntülü’ Özgecan davası

Mersin'in Tarsus ilçesinde üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Özgecan Aslan’ın 11 Şubat 2015 günü bindiği minibüsün şoförü tarafından hunharca öldürülmesiyle ilgili Tarsus 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde açılan davanın ikinci duruşması bugün yapılacak.

8.09.2015Gündem
Özgecan davasında ikinci duruşma

Özgecan davasında ikinci duruşma

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Özgecan Aslan’ın bindiği minibüs şoförü tarafından hunharca öldürülmesiyle ilgili Tarsus 1’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde açılan davanın ikinci duruşması yarın yapılacak. Özgecan’ın katil zanlısı tutuklu 3 sanığın duruşmaya bulundukları cezaevlerinden SEGBİS ile bağlanması bekleniyor.

8.09.2015Gündem
Özgecan Aslan davası: Sanıklardan Fatih Gökçenin nitelikli cinsel saldırı suçlamasıyla da yargılanmasına karar verildi

Özgecan Aslan davası: Sanıklardan Fatih Gökçe'nin "nitelikli cinsel saldırı" suçlamasıyla da yargılanmasına karar verildi

Mersin'in Tarsus İlçesi'nde üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesiyle ilgili görülen davada, sanıklardan Fatih Gökçe için ek iddianame hazırlanarak, "nitelikli cinsel saldırı" suçlamasıyla da yargılanmasına karar verildi.

15.07.2015Gündem
Özgecan’ın katil zanlısı Suphi Altındöken’in eşinin açtığı boşanma davası başladı

Özgecan’ın katil zanlısı Suphi Altındöken’in eşinin açtığı boşanma davası başladı

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Özgecan Aslan’ı öldüren 26 yaşındaki Suphi Altındöken’in eşi 24 yaşındaki Neslihan Altındöken’in Adana’da açtığı boşanma davası başladı.

21.06.2015Çukurova
Özgecan Aslan davasında ilk duruşma

Özgecan Aslan davasında ilk duruşma

Ölümüyle Türkiye’yi yasa boğan Özgecan Aslan’ın ilk duruşması, dün 09.20’de Tarsus Adliyesi’nin konferans salonunda başladı. Bu insanlık dışı cinayetin ayrıntıları, sanıklar ve müdahil avukatlar tarafından anlatıldıkça bir kez daha yürekler dağlandı.

12.06.2015Gündem
Özgecan davasında bir ilk yaşanacak

Özgecan davasında bir ilk yaşanacak

Mersin'in Tarsus ilçesinde geçen şubat ayında hunharca öldürülen 20 yaşındaki Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili 3 sanık hakkında açılan davanın ilk duruşması bugün yapılacak. Davaya müdahil olmak için yaklaşık 1000 avukat Mersin Barosu'na başvurdu. Duruşmada bir ilk de yaşanacak... Güvenlik gerekçesiyle Tarsus Cumhuriyet Başsavcılığı, adliyede bugün sadece Özgecan Aslan davasının görülmesine karar verdi.

12.06.2015Gündem
Özgecan Aslan duruşmasında korkunç ifadeler

Özgecan Aslan duruşmasında korkunç ifadeler

Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesiyle ilgili haklarında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istenen tutuklu 3 sanığın yargılanmasına Tarsus Adliyesi Konferans Salonunda yapıldı. Duruşmada hakim sanıklardan Fatih Gökçe adına ek bir iddianame hazırlanmasına karar vererek duruşmayı 9 Eylül'e erteledi.

12.06.2015Gündem
Özgecan Aslan duruşması başladı

Özgecan Aslan duruşması başladı

Mersin  Özel Çağ Üniversitesi'nde psikoloji bölümünde okuyan Özgecan Aslan'ı öldüren minibüs şoförü Ahmet Suphi Altındöken, babası Necmettin Altındöken ile arkadaşı Fatih Gökçe bugün ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle Tarsus Ağır 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde ilk kez hakim karşısına çıkacak. 

12.06.2015Haber
Özgecan için bin avukat

Özgecan için bin avukat

Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesiyle ilgili 12 Haziran Cuma günü Tarsus 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülecek ilk duruşmaya, yaklaşık bin avukatın katılacağı öğrenildi.

10.06.2015Gündem
Avukata Özgecan gibi olursun tehdidi

Avukata 'Özgecan gibi olursun' tehdidi

Mersin'in Tarsus İlçesi'nde tecavüz girişimine direnen 20 yaşındaki Özgecan Aslan'ı hunharca öldüren 26 yaşındaki Suphi Altındöken'in eşi 24 yaşındaki Neslihan Altındöken eşinden boşanmak için dava açtı. Genç kadının avukatı Ebru Çatıkkaş, telefonla 'Sonun Özgecan gibi olur' diye tehdit edilince, suç duyurusunda bulundu.

6.06.2015Gündem