EKSTRA
MENÜ

Faruk Güllüoğlu

Faruk Güllüoğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Faruk Güllüoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 109 Faruk Güllüoğlu haberi bulunmuştur.

Faruk Güllüoğlu Haberleri

İstanbulda E5 ve diğer yollar neden kapalı

İstanbul'da E5 ve diğer yollar neden kapalı?

İstanbul Valiliği, 55. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu dolayısıyla İstanbul'da bazı yolların trafiğe kapalı olacağını duyurdu. İşte, İstanbul'da kapalı yollar hakkında valilikten alınan tüm bilgiler

16.04.2019Gündem
55. Cumhurbaşkanlığı bisiklet turu hangi kanalda saat kaçta İstanbulda kapalı yollar

55. Cumhurbaşkanlığı bisiklet turu hangi kanalda saat kaçta? İstanbul'da kapalı yollar

Cumhurbaşkanlığı bisiklet turu bu yıl 55'ncisi ile İstanbul'dan start aldı. 6 etapta tamamlanacak olan 55. Cumhurbaşkanlığı bisiklet turu, bazı saatlerde ekranlardan canlı izlenebilecek. Peki, bisiklet turu kapsamında hangi yollar trafiğe kapalı olacak? İşte, trafiğe kapalı yollar ve turun hangi kanalda yayınlanacağına dair bazı bilgiler

16.04.2019Spor Arena
Cumhurbaşkanlığı bisiklet turu başlıyor İstanbulda hangi yollar trafiğe kapatılacak

Cumhurbaşkanlığı bisiklet turu başlıyor! İstanbul'da hangi yollar trafiğe kapatılacak?

16 Nisan Salı günü 55. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu İstanbul'da başlayarak Tekirdağ'da sona erecek. Bu etkinlik kapsamında, İstanbul'da ilk etabı 156 kilometre sürecek olan bisiklet turu nedeniyle İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak. İstanbul Valiliği, 6 Nisan Salı günü kapatılacak yolları ve alternatif güzergahları açıkladı. Peki, hangi yollar trafiğe kapatılacak? İşte, İstanbul Valiliği'nin duyurusuna göre trafiğe kapatılacak bazı yollar ve alternatif güzergahlar...

15.04.2019Gündem
Mücadeleye aynen devam

Mücadeleye aynen devam'

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, enflasyonla mücadelenin 2019’da da aynı şekilde devam etmesini arzu ettiklerini belirterek, “TOBB ile oda ve borsalar, milli bir dayanışma içinde 2019’da da Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na desteklerini sürdürecek” ifadesini kullandı. TMSF Başkanı Muhiddin Gülal da bünyelerindeki şirketlerle enflasyonla mücadeleye devam ettiklerini açıkladı.

3.01.2019Ekonomi
TMSF kayyumluğundaki şirketlerde yüzde 10 indirim devam edecek

TMSF kayyumluğundaki şirketlerde yüzde 10 indirim devam edecek

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, ÖTV ve KDV indirimlerinin üç ay uzatılmasının ardından başta mobilya sektörü olmak üzere kayyum olarak görev yaptıkları şirketlerin ürünlerinde en az yüzde 10 indirime devam edeceklerini söyledi.

2.01.2019Ekonomi
Kendi hapiste, adını taşıyan şirket büyüyor

Kendi hapiste, adını taşıyan şirket büyüyor

Ünlü tatlıcı Faruk Güllüoğlu, 2016 yılında FETÖ'ye finansman sağladığı iddiasıyla tutuklandı. Güllüoğlu'nun şirketi ocak ayında TMSF'ye geçti. Atağa kalkan ve Faruk Güllüoğlu'nun adını taşıyan şirketin mağaza sayısı 51'den 71'e yükseldi. Hürriyet yazarı Jale Özgentürk ise yaşanan durumu yazdı.

4.03.2018Ekonomi

Dumankaya ve Fi Yapı satılıyor

TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, devraldıkları FETÖ şirketlerini büyüttüklerini dile getirerek kendilerini en fazla zorlayanın parasını verip dairesini bekleyen mağdurların olduğu inşaat firmaları olduğunu vurguladı. Gülal, Dumankaya ve Fi Yapı’nın satışı için uluslararası bir firmayla görüşme halinde olduklarını duyurdu.

3.03.2018Ekonomi
Dumankaya ve Fi Yapı ile ilgili flaş açıklama

Dumankaya ve Fi Yapı ile ilgili flaş açıklama

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, Bank Asya'daki mevduat sahiplerine sigorta kapsamında ödenen 974 milyon TL'nin bir kısmının Bank Asya tarafından TMSF'ye ödendiğini ve kalan 610 milyon TL'lik tutarın da önümüzdeki günlerde ödeneceğini belirterek, "Bank Asya'daki taşınmazlar iflas hükümleri çerçevesinde aktif-pasif dengesi gözetilerek masa idaresi tarafından tasfiye edilecek." dedi. "Dumankaya ve Fi Yapı'nın satışı masada" diyen Gülal, "Uluslararası firmayla görüşme halindeyiz. Onlar bitmemiş inşaatları tamamlayarak mağduriyetleri giderecek. Satışı da henüz taslak halinde" şeklinde konuştu.

3.03.2018Ekonomi
Baklavacının son şirketine de kayyum atandı

Baklavacının son şirketine de kayyum atandı

15 Temmuz darbe girişiminden birkaç gün önce Faruk Güllüoğlu’nun 8 mağazasını devralan Hasan Gültekin’in son şirketine da kayyum ataması yapıldı. HG Mağazacılık şirketinin denetimi de TMSF’ye geçti.

27.11.2017Ekonomi
Kayyum o baklavacının tabelasını indirdi

Kayyum o baklavacının tabelasını indirdi

FETÖ soruşturması kapsamında kayyum atanan baklavacı Faruk Güllüoğlu’nun merkez şubesi olan Şirinevler’deki 5 katlı binada yeniden tabela değişikliği yapılıyor.

26.05.2017Ekonomi
Kayyum o baklavacının tabelasını indirdi

Kayyum o baklavacının tabelasını indirdi

FETÖ soruşturması kapsamında kayyum atanan baklavacı Faruk Güllüoğlu’nun merkez şubesi olan Şirinevler’deki 5 katlı binada yeniden tabela değişikliği yapılıyor. Darbe girişiminden iki hafta önce anılan şubeye “Hasan Gültekin” markası ile yeni bir tabela asıldı. Ancak darbe girişimi sonrası önce Faruk Güllüoğlu’na daha sonra Hasan Gültekin’in şirketlerine kayyum atandı. Kayyum atanması sonrası Hasan Gültekin tabelası yeniden indirilirken, birkaç gün içinde yeniden Faruk Güllüoğlu tabelasının asılacağı öğrenildi.

26.05.2017Ekonomi
Bir baklavacı daha TMSFye geçti

Bir baklavacı daha TMSF'ye geçti

Baklava sektörünün önemli oyuncularından birinin daha, FETÖ soruşturması kapsamında TMSF’ye devredildiği anlaşıldı. Baklavacı Faruk Güllüoğlu’nun bazı şubelerini devralan ve ‘Hasan Gültekin Gaziantep Baklavacısı’ markası ile faaliyet gösteren şirketlerin denetimi TMSF’ye geçti. Şirketin yönetim kurulu başkanı ise Kâğıthane Kaymakamı oldu.

6.04.2017Ekonomi
Kavurmacı ve Güllünün şirketleri TMSFye geçti

Kavurmacı ve Güllü'nün şirketleri TMSF'ye geçti

Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik TUSKON operasyonunda tutuklanan işadamı Ömer Faruk Kavurmacı'nın yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Aydınlı Grubu'na bağlı Aydınlı Hazır Giyim'e, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından kayyum atandı. TMSF denetimine geçen şirketler arasında baklavacı Faruk Güllüoğlu da yer aldı.

26.01.2017Ekonomi
Adananın meşhur tatlıcısına FETÖ gözaltısı

Adana'nın meşhur tatlıcısına FETÖ gözaltısı

ADANA’da Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PD) soruşturması kapsamında aralarında eski emniyet müdürü ile SGK müfettişinin de bulunduğu 19 kişi gözaltına alındı. Tekstil ve gıda sektöründe Adana’nın önde gelen firmalarının sahibi olan işadamlarının, topladıkları himmet paralarıyla uluslararası finans piyasası olan Forex’te yatırım yaptığı ve örgüte finans sağlamak amacıyla ABD’ye transfer ettikleri iddia edildi. Gözaltına alınan isimlerden Veli Karahan'ın, Adana'nın meşhur tatlıcılarından Tatlıcı Köse'nin sahibi olduğu öğrenildi. FETÖ soruşturmalarının İstanbul ayağında ise 'Güllüoğlu' markasının sahiplerinden iki kardeş gözaltına alınmıştı.

23.09.2016Ekonomi
Son dakika haberleri: Dev tekstil firmasının sahibine gözaltı şoku

Son dakika haberleri: Dev tekstil firmasının sahibine gözaltı şoku!

Fetullahçı Terör Örgütü soruşturmaları kapsamında son dakika haberleri gelmeye devame diyor. İş Adamları derneği TUSKON'a yönelik yapılan operasyonda çok sayıda gözaltı kararı alındı. Gözaltına alınan isimler arasında tekstil dünyasının önde gelen isimlerinden Taha Tekstil'in sahibi İsmail Hakkı Kısacık da bulunuyor. Haklarında yakalama kararı bulunan eski Bank Asya genel müdürlerinden Ünal Kabaca ile A101'in ortaklarından İrfan Hacıosmanoğlu'nun da aralarında bulunduğu 20 kişinin de firarda olduğu belirtildi.

20.08.2016Ekonomi
Dalga dalga operasyon

Dalga dalga operasyon

Darbe girişimi ile ilgili soruşturmada gözaltılar sürerken FETÖ’nün mali yapılanmasına yönelik İstanbul’da dün düzenlenen operasyonda TİM Başkanvekili Kayserili ünlü işadamı Mustafa Çıkrıkçıoğlu ve İnanlar İnşaat’ın patronu Serdar İnan da gözaltına alındı.

19.08.2016Ekonomi
Flaş

Flaş

18.08.2016İstanbul
Rızanur Meralin o sözleri dosyada iddiası...

Rızanur Meral'in o sözleri dosyada iddiası...

FETÖ'nün ekonomik yapılanmasına ilişkin soruşturma kapsamında bugün çok sayıda adrese operasyon düzenlendi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturmada 187 şüpheli hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Gözaltı listesinde TUSKON Başkanı Rızanur Meral ile çok sayıda ünlü işadamının olduğu öğrenildi. Rızanur Meral, 2014 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik "Yakında kimlerin inlerde yaşadığını herkes görecek" sözleriyle gündeme gelmişti.

18.08.2016Ekonomi
Büyük FETÖ operasyonu Çok ünlü isimlerin adı geçiyor

Büyük FETÖ operasyonu! Çok ünlü isimlerin adı geçiyor!

İstanbul Mali Polisi bu sabah önemli bir operasyon yaptı. 187 şüpheli hakkında gözaltı kararı bulunuyor. Anılan isimler arasında TUSKON Başkanı Rızanur Meral, Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı, Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, Güllüoğlu Baklavaları'nın sahipleri Faruk Güllü ve Nejat Güllü de var. AA'nın geçtiği haberde "İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca Fetullahçı Terör Örgütü'nün iş dünyası yapılanmasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, hakkında gözaltı kararı bulunan 187 şüphelinin tüm mal varlıklarına el konulmasına karar verildi" denildi.

18.08.2016Ekonomi
Ünlü baklavacı Faruk Güllüoğlunda gece yarısı tabela operasyonu

Ünlü baklavacı Faruk Güllüoğlu'nda gece yarısı tabela 'operasyonu'

İKİ hafta kadar önce, baklava sektörünün önemli markalarından Faruk Güllüoğlu ile ilgili önemli bir gelişmenin yaşandığı ortaya çıktı. Faruk Güllüoğlu’nun merkez şubesi olarak bilinen Şirinevler’deki 5 katlı binada bir gece yarısı ‘tabela’ değişikliği yapıldı. Faruk Güllüoğlu tabelaları gitti, yerine 'Hasan Gültekin' ismi geldi. Değişikliğin altında ise, franchise sözleşmesi olan firma ile yaşanan ‘kriz’in yer aldığı öğrenildi.

14.07.2016Ekonomi
500 bin lirayı 3 yılda döndürüyor

500 bin lirayı 3 yılda döndürüyor

Kafe ve restoran konseptinde hizmet veren markalı tatlıcılar girişimcilerin yeni gözde yatırım alanı oldu. Türkiye’nin bu alanda yarattığı en güçlü markalardan biri olan Faruk Güllüoğlu, 2016’da yeni bayilerle yüzde 20 büyümeyi hedefliyor. Bugün anahtar teslim 500 bin liraya yapılan bir restoran yatırımı 3 yılda geri dönebiliyor.

Almanya’ya baklava fabrikası

Almanya’ya baklava fabrikası

TÜRKİYE’nin önde gelen tatlı markalarından biri olan Faruk Güllüoğlu, yurtdışında atağa kalktı.

1.04.2016Ekonomi
Fikret Orman tatlı yiyip tatlı konuştu

Fikret Orman tatlı yiyip tatlı konuştu!

Beşiktaş Kulübü, Türkiye'nin en önemli tatlı üretim firmalarından Faruk Güllüoğlu ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Konuklara baklava ikram edilen imza töreninde konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Üç transfer yapabiliriz" dedi.

6.01.2016Futbol
Beşiktaşa çok tatlı sponsor

Beşiktaş'a çok tatlı sponsor!

Baklavalarıyla ünlü Faruk Güllüoğlu firması, Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı'na sponsor oldu.

5.01.2016Basketbol
Bayrampaşaspora Güllüoğlu desteği

Bayrampaşaspor'a Güllüoğlu desteği!

Türkiye'nin önemli kurumlarından pastahaneler zinciri Faruk Güllüoğlu, Beşiktaş'ın pilot takımı Bayrampaşaspor'u sponsor oldu

4.12.2015Futbol
Türk baklavasını Wal-Mart’a sokuyor

Türk baklavasını Wal-Mart’a sokuyor

FARUK Güllüoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güllü, geçmişlerinin 144 yıl öncesine dayandığını ve bugün Türkiye genelinde 62, yurtdışında da 4 mağazayla faaliyet gösterdiklerini belirterek, kısa süre içinde Wal- Mart’a ürün vermeyece başlayacaklarını söyledi.

20.06.2015Ekonomi
Antep Baklavasına standart uyarısı

Antep Baklavası'na standart uyarısı

GAZİANTEP Sanayi Odası (GSO), tescilli Antep Baklavası’nın belirlenen standartlar gereği Gaziantep dışında üretilemeyeceği konusunda esnafı uyardı.

24.03.2015Ekonomi
‘Nudo’na su ko’ ile Fatsalı farkı

‘Nudo’na su ko’ ile Fatsalı farkı

FATSALI Eriş ailesinin 1920’lerde zahire alım satımıyla başlayan, fındık ihracatıyla büyüyen şirketi Erişler Gıda, 2013’te 50 ülkeye 240 bin ton un sattı. İç pazarda da perakende payını arttırmak isteyen firmanın yerli noodle markası “Nudo’na su ko” sloganıyla büyüyor.

6.10.2014Ekonomi
Fıstığın kilosu 15-50 TL olmalı

Fıstığın kilosu 15-50 TL olmalı!

‘YEŞİL Altın’ olarak anılan antep fıstığında son dönemde artan stokçuların hem fiyatın hem de kalitenin düşmesine neden olduğunu söyleyen Faruk Güllüoğlu Baklava’nın Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güllü, “Stokçular, bezelye ve benzeri ürünlerle piyasaya ‘fıstıklı’ diye sunulan sahte baklavaların piyasada yaygınlaşmasanı neden oldu.

17.08.2014Ekonomi
Faruk Güllüoğluna Orta Doğudan birleşme talebi

Faruk Güllüoğlu'na Orta Doğu'dan birleşme talebi

Faruk Güllüoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güllü, "Master franchise görüşmelerimiz devam ediyor. Özellikle Orta Doğu'dan birleşme için ciddi talep alıyoruz" dedi.

27.07.2014Ekonomi
Baklava fiyatlarında zam sinyali

Baklava fiyatlarında zam sinyali

4 ay önce 65-70 lira olan Antep fıstığının içi 110 liraya, 25-30 lira olan ceviz ise 50-55 liraya yükseldi Antep fıstığı, ceviz, fındık gibi ürünlerde fiyatlar ortalama iki kat artınca pazar durma noktasına geldi… Özellikle fıstık fiyatlarının yükselmesi Türk halkının severek yediği baklava fiyatlarında önümüzdeki günlerde bir artış yaşanabileceğini gösteriyor. Fıstıklı baklavanın kilosu İstanbul'da 25-45 lira arasında değişiyor.

4.07.2014Ekonomi
Fıstık fiyatlarında inanılmaz artış

Fıstık fiyatlarında inanılmaz artış

Antep fıstığında tehlike çanları çalıyor. Baklavada kullanılan ve 'boz iç' olarak adlandırılan Antep fıstığının fiyatı 90 TL'ye kadar ulaştı ve tarihin en yüksek seviyesine çıktı. Baklavacılar ise bunun en büyük sebebinin stokçular olduğunu söyleyerek duruma isyan ediyor. Fiyat yükselişinin devamı halinde baklavaya yeni zamların gelmesi de kaçınılmaz olacak.

21.02.2014Ekonomi
Faruk Güllüoğlu 44 mağazaya ulaştı

Faruk Güllüoğlu 44 mağazaya ulaştı

Franchise mağazacılığa bir yıl önce geçen Faruk Güllüoğlu, 31’i franchise olmak üzere toplam 44 mağazaya ulaştı. Hedef yıl sonunda 75 mağaza.

20.02.2014Ekonomi
Baklava kararı sevindirdi

Baklava kararı sevindirdi

Antep Baklavası’nın AB tarafından tescil edilen ilk Türk ürünü olması baklavacıları sevindirdi.

22.12.2013Ekonomi
Antepte çarşıya çıkamıyorum, beni gören fiyat yükseltiyor

"Antep'te çarşıya çıkamıyorum, beni gören fiyat yükseltiyor"

Antep fıstığı fiyatlarındaki sert yükselişi Türkiye'nin gündemine taşıyan Faruk Güllüoğlu'nun sahibi Faruk Güllü, Gaziantep'te çarşıya çıkamamaktan yakınırken kendisini görenin fiyatı yükselttiğini söyledi. Güllü, Estonya ve Azerbaycan'dan sonra gelen talep üzerine şimdi de Arnavutluk'a açılacaklarını kaydetti.

13.09.2013Ekonomi
Fıstıklı ürünlerin üretimine ara verebiliriz

Fıstıklı ürünlerin üretimine ara verebiliriz

Antep fıstığı fiyatlarının 65 liraya kadar yükselmesi baklavacıları da olumsuz etkiliyor. Baklava fiyatları artarken, Faruk Güllüoğlu’nun sahibi Faruk Güllü, fıstıklı ürünlerin üretimine ara verebileceklerini açıkladı.

4.09.2013Ekonomi
18 liraya baklava olur mu

18 liraya baklava olur mu?

Baklava markası Faruk Güllüoğlu'nun sahibi Faruk Güllü, "Baklava ürettirmek için dünya artık üretici firma arıyor. Bizim bunu iyi göğüsleyip iyi bir vuruşla gole çevirmemiz lazım" dedi. Güllüoğlu, fiyat konusunda da uyarılarda bulunarak, ""18 liraya Antep fıstıklı baklava görüyoruz ama bu baklavanın Antep fıstık neresinde?" dedi.

11.08.2013Ekonomi
Ramazanda 25 ton güllaç satacak

Ramazanda 25 ton güllaç satacak

Faruk Güllüoğlu markasının sahibi Faruk Güllü, “2012’de baklava severlere 750 ton yani yaklaşık 5 milyon porsiyon baklava yedirdik.

4.07.2013Ekonomi
O babanın evlatlarına miras kavgası yakışmaz

O babanın evlatlarına miras kavgası yakışmaz

GÜLLÜOĞLU baklavalarının kurucularından Mustafa Güllü’nün vefatından sonra çocukları arasında başlayan ‘miras’ ve ‘marka’ kavgası devam ederken, büyük oğul Nejat Güllü, “Hayatını hayır işlerine adamış bir babanın evlatlarına miras kavgası yakışmıyor” dedi.

15.04.2013Ekonomi
Güllüoğlu’nda kardeşler marka savaşı başlattı

Güllüoğlu’nda kardeşler marka savaşı başlattı

BAKLAVADA dünya markası olan Güllüoğlu’nda baba Mustafa Güllü’nün vefatından sonra başlayan, ‘varislerin ihtarlı ilanlı marka kavgası’ işin tadını kaçırmak üzere. Eğer iki taraf uzlaşıp geri adım atmazsa kavga adliye koridorlarına düşecek.

4.04.2013Ekonomi
Baklavanın tadı kaçıyor

Baklavanın tadı kaçıyor

BAKLAVADA dünya markası olan Güllüoğlu’nda baba Mustafa Güllü’nün vefatından sonra başlayan, ‘vârislerin ihtarlı ilanlı marka kavgası’ işin tadını kaçırmak üzere. Taraflar uzlaşıp geri adım atmazsa kavga adliye koridorlarında büyüyecek.

3.04.2013Ekonomi
“Aramızda miras kavgası yok”

“Aramızda miras kavgası yok”

Türkiye’nin en eski markaları arasında sayılan Güllüoğlu Baklavaları’nın sahibi kardeşler arasında ‘miras kavgası olduğu’ iddiasına ilişkin konuşan Faruk Güllü, “Biz kardeşler arasında miras kavgası olduğu doğru değil. Kimsenin de bir miras beklentisi yok. Biz, netleşmeyen bazı noktaların ortaya çıkması için yargıya başvurduk” dedi.

28.02.2013Ekonomi
Cheesecake şöleni

Cheesecake şöleni!

Tofinant Cheesecake’i ilk kez Faruk Güllüoğlu’nda tadın.

2.02.2013Alışveriş
Faruk Güllüoğlu franchise ile büyüyecek

Faruk Güllüoğlu franchise ile büyüyecek

Faruk Güllüoğlu, franchise sistem ile 200 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

25.09.2012Ekonomi
‘Faruk Güllüoğlu İstanbul’a 10 milyon lira yatıracak

‘Faruk Güllüoğlu İstanbul’a 10 milyon lira yatıracak

Tüm faaliyetlerini tek çatı altında birleştirmek için “Faruk Güllüoğlu İstanbul” markasını kuran Faruk Güllü, çok katlı yeni mağaza konseptini hayata geçiriyor.

19.03.2010Ekonomi

Yazar Sonuçları

En heyecanlı seçim İzmir’de

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 365 odasında seçim var ancak İzmir’de genel seçimi andıran bir atmosfer yaşanıyor. 25 yıldır başkanlık yapan Ekrem Demirtaş’a karşı eski Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener’in aday olması rekabet yarattı. Demirtaş’ın dezavantajı uzun süreli başkanlığı, Özgener’in ise AK Parti’ye yakınlığı.

3.03.2018

Baklavayı ezerek yiyen, kalbimize iğne batırmış olur

BAKLAVADA Güllüoğlu markasıyla tanınan aileden Faruk Güllü, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın vefatından önceki son Orta Asya gezisinin Azerbaycan ayağına katıldıktan sonra kararını verdi:

18.07.2015

Gazprom bildiğiniz Gazprom değil

RUSYA Devlet Başkanı Dimitri Medvedev bugün Türkiye’de.

Medvedev’in ilk resmi ziyaretinde, ikili ticari ilişkiler, vizenin kaldırılması gibi meselelerden fazla ağırlığın nükleeriyle, doğal gazıyla enerjide olduğu sır değil.

10.05.2010