EKSTRA
MENÜ

Fantazi

Fantazi haberleri sayfasında güncel ve son dakika Fantazi hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 669 Fantazi haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Fantazi Haberleri

Sevda Giray kimdir Tehdit iddialarıyla gündemde

Sevda Giray kimdir? Tehdit iddialarıyla gündemde

Sevda Giray tehdit iddialarıyla gündeme geldi. Model Deniz Akkaya, Sevda Giray'ın kendisini tehdit ettiği iddiasında bulunarak şikayetçi oldu. Söz konusu iddialar ardından Sevda Giray'ın hayatı ve kariyeriyle ilgili bilgiler merak konusu oldu. Peki, Sevda Giray kimdir, kaç yaşında? İşte Sevda Giray'ın hayatıyla ilgili bilgiler...

18.10.2021Magazin
Fantazi ne demek, ne anlama geliyor Fantazi kelimesinin anlamı nedir TDKya göre sözlük anlamı...

Fantazi ne demek, ne anlama geliyor? Fantazi kelimesinin anlamı nedir? TDK'ya göre sözlük anlamı...

Dilimizde kullandığımız pek çok kelimenin anlamını bilmiyor ve merak ediyoruz. Dilimizde çok sık kullanılan kelimeler arasında yer alan fantazi kelimesinin anlamı ve kökeni de en çok merak edilen ve çok kişi tarafından araştırılan kelimeler arasında yer alıyor. Fantazi ne demek, ne anlama geliyor sizler için derledik.

11.10.2021Sözlük
Tuğçe Aral kimdir Gomis paylaşımı ile dikkat çekti

Tuğçe Aral kimdir? Gomis paylaşımı ile dikkat çekti

Tuğçe Aral, Gomis'i şampiyonluk dolayısıyla tebrik etmesinin ardından araştırılan isim olmaya başladı. 2010 yılında katıldığı bir yarışmada 'Türkiye’nin En Uzun Bacaklı Modeli' unvanını kazanan Tuğçe Aral, 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiş anne tarafından Gürcistan, baba tarafından ise Karadenizlidir. İşte, Tuğçe Aral'ın 2019 yılında Hürriyet'e verdiği röportajdan detaylar

2.06.2021Hayat
Korku edebiyatının büyük ismi H. P. Lovecraftın bütün eserleri Türkçede

Korku edebiyatının büyük ismi H. P. Lovecraft'ın bütün eserleri Türkçe'de

Amerikalı gerilim, korku, fantazi ve bilimkurgu yazarı Howard Phillips Lovercraft'ın "The Out of Space" adlı kısa öyküsünü temel alan "Color Out Of Space" filmi ocakta ABD'de vizyona girecek.

19.12.2019Keyif
Tiyatro Festivali’nde bedenler konuşuyor

Tiyatro Festivali’nde bedenler konuşuyor

Bedeni sınırlarını aşan hareketlerle zorlamak; bir enstrüman misali onunla sıradışı duyguları ifade etmek koreograf ve yönetmen Belçikalı Wim Vandekeybus, Fransız Karine Ponties ve Rus Maxim Didenko’nun ortak kaygıları. Bulunduğumuz sosyo-politik ortamların yarattığı halet-i ruhiyeye bedenlerle tercüman olan eserlerinde dans, performans, film, müzik, tiyatro ve görsel sanatlar iç içe geçiyor. Yenilikçi hatta futuristik parodiler halinde karşımıza çıkan gösteriler bir yandan güldürürken diğer yandan kahrediyor. Performans dünyasının nabzını tutan üç ödüllü sanatçı çarpıcı gösterileriyle 23. Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali’nin konuğu.

18.11.2019Kitap Sanat
Yeliz kimdir İşte şarkıcı Yelizin gerçek adı

Yeliz kimdir? İşte şarkıcı Yeliz'in gerçek adı

Şarkıcı Yeliz, konuk olarak katıldığı programlar ve açıklamalarıyla gündeme geliyor. Sahne adıyla tanınan Yeliz, 'Bu Ne Dünya Kardeşim', 'Yalan' ve 'Ağla Kalbim' gibi şarkılarıyla 80'li yıllara damga vurmuştu. Peki, Yeliz kimdir? İşte şarkıcı Yeliz'in gerçek adı

27.08.2019Televizyon
Yüzüklerin Efendisi filminde yüzüğün lavlarına atılarak yok edildiği dağ hangisi

Yüzüklerin Efendisi filminde yüzüğün lavlarına atılarak yok edildiği dağ hangisi?

Tolkien’in efsane eseri Yüzüklerin Efendisi’nin serileri zaman zaman bilgi yarışmalarına konu oluyor. Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü filmi de bunlardan biri. Peki, dünyanın kaderini değiştirecek olan yüzükten kurtulmak için verilen mücadelenin anlatıldığı seride, yüzüğün lavlarına atılarak yok edildiği dağ hangisi?

12.07.2019Gündem
Hakan Taşıyan kimdir Güz Gülleriyle gönülleri fethetmişti

Hakan Taşıyan kimdir? Güz Gülleri'yle gönülleri fethetmişti

Uzun bir süredir gözlerden uzak olan Hakan Taşıyan, 2. Sayfa programına konuk oldu. Hakan Taşıyan, ‘Güz Gülleri’ şarkısıyla milyonların gönlünü fethetmişti. İşte, Hakan Taşıyan'ın hayatına ilişkin bilgiler

15.01.2019Magazin
İyiliğin ve iyi müziğin melezi: Nihat Mugil

İyiliğin ve iyi müziğin melezi: Nihat Mugil

Onu bir müzik yarışmasında tanıdık, sevdik. Ama şimdi kendi projesiyle ve kendi deyimiyle, “değer yaratan, hayata değer katan, dayanışma ruhuna inanan, dünyalı” Nihat Mugil ile 97. sayımızın Tanıyalım sayfasında karşı karşı karşıyayız.

1.10.2018Kampüs
Polyteks, 30 ülkeye ihracat yapıyor

Polyteks, 30 ülkeye ihracat yapıyor

Polyester iplik üretimi alanında çalışmalarını sürdüren Polyteks, Ar-Ge yatırımlarına devam ediyor. 30 ülkeye ihracat yaptıklarını anlatan Polyteks Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Pınar Taşdelen Engin, “40 bin metrekare alana sahip modern üretim tesislerimizde ayda 2 bin 500 tonu aşan POY, ekru ve renkli FDY, 3 bin tonu aşan tekstüre, gipe ve bükümlü iplik, 300 tonu aşan hava tekstüre iplikler, teknik iplikler ve fantazi iplikler üretilmekte ve 600 kişi istihdam edilmektedir” dedi.

25.09.2018Ekonomi
Cinsel Hayatınızı Renklendirecek 8 Öneri

Cinsel Hayatınızı Renklendirecek 8 Öneri

Cinsel hayatınızın monotonlaşmasını engellemek sizin elinizde. Cinsel hayatınızı zirvede yaşamanız ve renkli olmasını sağlamak için de yapmanız gerekenler çok basit. İşte onlardan bazıları...

12.09.2018Cinsellik
Popo büyütme ameliyatından sonra hayatını kaybetti Doktor her yerde aranıyor...

Popo büyütme ameliyatından sonra hayatını kaybetti! Doktor her yerde aranıyor...

Brezilya'da yaptığı popo büyütme operasyonlarıyla ünlenen 'Dr Bumbum' lakaplı Denis Furtado adlı estetik cerrah, bir hastasının operasyondan birkaç saat sonra ölmesi üzerine ortadan kayboldu. Furtado hakkında tutuklama emri çıkarıldı.

18.07.2018Dünya
Dünyayı kasıp kavuran espora Türkiye’den bir dokunuş: Flank Esports

Dünyayı kasıp kavuran espora Türkiye’den bir dokunuş: Flank Esports

89. sayımızın Girişimcilik sayfasında, dünyada akıl almaz bir hızla büyüyen oyun pazarına Türkiye’den bir aktör olarak dahil olmayı hedefleyen ve bu noktada büyük başarı elde etmiş bir girişimi, Flank ESports’u Kurucu Ortağı & CEO Efe Kethüda ile konuştuk. Yalnızca Flank Esports değil, sektöre dair de birçok konuya değindiğimiz bu detaylı ve bilgilendirici sohbeti okumadan geçmeyin deriz.

23.04.2018Kampüs
Hakan Taşıyan kimdir Hakan Taşıyan kaç yaşında, nereli

Hakan Taşıyan kimdir? Hakan Taşıyan kaç yaşında, nereli?

Seslendirdiği unutulmaz arabesk şarkılarla hafızlara yer eden bir isim olan Hakan Taşıyan, katıldığı televizyon programları ve zaman zaman basına verdiği demeçlerle gündeme geliyor. Hakan Taşıyan'ın kim olduğunu, yaşını ve nereli olduğunu merak eden hayranları, Hakan Taşıyan hakkında internette araştırma yapıyor. Peki, Hakan Taşıyan kimdir? Hakan Taşıyan kaç yaşında ve nereli?

12.04.2018Televizyon
Öldüren fantezi

Öldüren fantezi

Peru’da Ruben Valera Cornejo adlı adam, karısı Yubitza Llerena ile seks oyunu sırasında eski bir havan topu mermisini kullanınca eşinin ölümüne neden oldu.

9.03.2018Dünya
Fantezi diye bağlayıp sopayla dövmüş

"Fantezi" diye bağlayıp sopayla dövmüş

Samsun'da evli ve 1 çocuk annesi genç kadının 'yasak aşk' yaşadığı ve ayrılmak istediği iddia edilen 3 çocuk babası inşaat işçisini fantezi olsun diye kandırarak bağlayıp darp ettiği için tutuklu olarak yargılandığı davada tahliyesine karar verildi.

28.02.2018Gündem
Perde açıldı

Perde açıldı

Ev tekstili sektöründe faaliyetlerine başlayan Burkay Tekstil, bugün 50’den fazla ülkeye ihracat yapıyor. Şirket 2005 yılında kurulan ‘Demor’ markasıyla Türkiye’nin ilk 5 perde üreticisinden biri olmayı başardı. Ürünleri Amerika’dan Çin’e kadar birçok ülkede kullanılan Burkay Tekstil, ihracatın yarısını Avrupa’ya yapıyor.

27.11.2017Ekonomi
Son dakika ABD ve Avrupanın suçladığı Rusyadan sert yanıt

Son dakika! ABD ve Avrupa'nın suçladığı Rusya'dan sert yanıt

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD ve Avrupa ülkelerindeki seçimlere Rusya'nın müdahale ettiği yönündeki iddialara yanıt verdi. Lavrov, iddiaları 'fantazi' olarak nitelerken, tek bir kanıt dahi olmadan ABD ve Avrupa ülkelerinin Rusya'yı kendi bölgelerindeki seçimlere müdahale etmekle suçladığını ifade etti.

31.10.2017Dünya
Metropolitan Polisine Türk düğünü

Metropolitan Polisine Türk düğünü

İngiltere’nin başkenti Londra’da Metropolitan Polisi bünyesinde görev yapan Türkiye ve Kuzey Kıbrıs kökenli polislerin oluşturduğu Metropolitan Türk Polis Derneği Başkan Yardımcısı Halil Hüseyin ile Nazlı Kızıl görkemli bir düğün ile evlendi.

1.10.2017Dünya
Günümüz ilişkilerine ayna tutuyor

Günümüz ilişkilerine ayna tutuyor

Endüstri Psikolojisi Eğitimi’nden sonra profesyonel hayatta İnsan Kaynakları alanında görev alan, astroloji, şifa, EFT gibi ruhsal değişim çalışmalarıyla dikkat çeken Astro-Terapist HülyaNida Şahin’in, birikimleri ve sıra dışı deneyimlerinden ilham alarak yazdığı “Ah Zavallı Erkekler” adlı ilk kitabı raflarda yerini aldı.

21.08.2017Hayat
Uçaktaki kahraman, çocuk tacizcilerini böyle yakalattı

Uçaktaki 'kahraman', çocuk tacizcilerini böyle yakalattı

ABD'de kalkmak üzere olan yolcu uçağında önündeki yolcunun yolladığı cep telefonu mesajlarında çocuklara cinsel tacizden bahsedildiğini anlayıp, ihbar eden yuva öğretmeni "kahraman" ilan edildi.

4.08.2017Dünya
Londralı Sibel Saka’dan ‘Muhteşem’ albüm

Londralı Sibel Saka’dan ‘Muhteşem’ albüm

Yaşamını Londra’da sürdüren genç şarkıcı Sibel Saka, fantazi pop tarzındaki ilk albümü ‘Muhteşem’i çıkardı.

7.06.2017Keyif
Cinsel ilişki sırasında sevgilisinin kafasını testereyle kesti

Cinsel ilişki sırasında sevgilisinin kafasını testereyle kesti

Almanya'da 2008 yılında yaşanan korkunç cinayetin şok ayrıntıları ortaya çıktı. Gabrielle P isimli kadın, 28 yaşındaki öğrenci erkek arkadaşının cinsel ilişki sırasında fantazi amaçlı olarak ellerini ve gözlerini kapatıp testereyle kafasını kesti.

20.05.2017Dünya
Arif Sağ neden hastaneye kaldırıldı

Arif Sağ neden hastaneye kaldırıldı?

Halk Müziği sanatçısı Arif Sağ sevenlerini korkuttu. Sebahat Akkiraz ve Erdal Erzincan ile İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde vereceği konser öncesi rahatsızlanan usta sanatçı hastaneye kaldırıldı.

17.05.2017Magazin
İlk albümü ‘Muhteşem’i çıkardı

İlk albümü ‘Muhteşem’i çıkardı

Londra’da yaşayan Sibel Saka, fantazi pop tarzındaki ilk albümü ‘Muhteşem’i çıkardı. Beş şarkının yer aldığı ‘Muhteşem’in çıkış parçası olan ‘Yalan Rüzgarı’nın klibi de çekildi.

11.05.2017Magazin
Çocuklarda sosyal medya stresi

Çocuklarda sosyal medya stresi

Gelişen teknoloji ve akıllı telefonlar, artılarının yanına eksilerini de hayatımıza kattı. Çocuklar, sosyal medya ve kontrolsüz internet kullanımı nedeniyle pek çok riskle karşı karşıya...

28.04.2017Magazin
Büşra Pekin ve Beyaz nikah masasında

Büşra Pekin ve Beyaz nikah masasında

Beyaz Show bu hafta yine çok güldürecek. Birbirinden ünlü isimlerin yer alacağı programda, skeçler de çok güldürecek. Büşra Pekin ile Beyaz nikah masasına oturacak, Ümit Besen'in 'Nikah Masası' parçasının parodisi yapılacak. İşte, eğlenceli dakikaların ekranlara geleceği Beyaz Show'un bu haftaki bölümünden Büşra Pekin ve Beyaz'ın evlendiği o sahne

21.04.2017Magazin
Arabada fantezi tuzağında flaş tahliyeler

'Arabada fantezi' tuzağında flaş tahliyeler

Samsun'da bir kişinin birlikte olduğu kadın tarafından 'fantezi' bahanesiyle aracın içinde bağlanıp ağır şekilde darp edilmesi olayıyla ilgili tutuklanan 2 kişi tahliye oldu.

9.01.2017Gündem
Murat Bozun filmindeki sahne hemşireleri kızdırdı, yanıt geldi

Murat Boz'un filmindeki sahne hemşireleri kızdırdı, yanıt geldi

Murat Boz'un 23 Aralık'ta vizyona girecek 'Dönerse Senindir' isimli filminde mini etek giymiş hemşirelerin rol alması sağlık camiasını ayağa kaldırdı. Sağlık Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Özgür Yıldırım ve 2 Nolu Şube Başkanı Ekrem Özdemir, "Böyle bir sanatı kabul etmiyoruz" dediler. Sağlık camiasının tepksinin ardından filmin yapımcısı şirketten açıklama geldi.

15.12.2016Magazin
Dünyayı saran yeni çılgınlık; e-spor

Dünyayı saran yeni çılgınlık; e-spor

Dünyada yeni bir spor doğuyor... Özellikle 15-25 yaş kuşağının futboldan bile daha fazla ilgi göstermeye başladığı bu sporun adı; e-spor. Barcelona'da yapılan League of Legegends All-Star maçını binlerce kişi salondan, milyonlarca kişi ise televizyon ve internetten takip etti. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray da e-spor takımına sahip.

14.12.2016Futbol
’Arabada fantazi yapalım’ tuzağı kanlı bitti

’Arabada fantazi yapalım’ tuzağı kanlı bitti

Samsun’da 24 yaşındaki S.Ç. kendisiyle cinsel ilişkiye girmek isteyip tehdit ettiğini iddia edilen 35 yaşındaki Enver A.’ya ’Arabada fantazi yapalım’ diyerek tuzak kurup 3 kardeşi ve 1 akrabasıyla döverek yaraladı.Enver A.’nın arabasında buluşan S.Ç., onun el ve ayaklarını ve gözünü bağladıktan sonra kemerle boğazını sıkıp başına sopayla vurdu. Daha önce beyin ameliyatı olan Enver A. aldığı darbeler sonucu bayıldı. Kadın daha sonra kardeşleri L.T. (39), O.T. (30), A.T. (19) ve yeğeni H.T.’yi de olay yerine çağırdı. 5 şüpheli Enver A.’yı odun ve yumruklarla dövüp olay yerinden kaçtı.Olayı gören vatandaşlar polise ihbarda bulundu. Yaralı, olay yerine gelen ambulans ile önce Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, ardından da Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. İhbar üzerine olayla ilgili soruşturma başlatan polis, 5 şüpheliyi yakalayıp gözaltına aldı. Emniyete götürülen erkek şüpheliler suçlamayı kabul etmedi. Polisteki işlemleri tamamlanan 5 şüpheli bugün adliyeye sevk edildi.

14.12.2016Haber
’Arabada fantazi yapalım’ tuzağı kanlı bitti

’Arabada fantazi yapalım’ tuzağı kanlı bitti

Samsun’da 24 yaşındaki S.Ç. kendisiyle cinsel ilişkiye girmek isteyip tehdit ettiğini iddia edilen 35 yaşındaki Enver A.’ya ’Arabada fantazi yapalım’ diyerek tuzak kurup 3 kardeşi ve 1 akrabasıyla döverek yaraladı.

14.12.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Karaköy’ün üç yenisi

Biri çok şık bir restoran, diğeri neşeli bir sokak meyhanesi, sonuncu vur patlasın bekârlığa veda mekânı. Karaköy’ü sevip de hep aynı yerlere gitmekten sıkılanlar için kapılarını geçen hafta açan yeni seçenekler...

11.09.2021

Reynmen vakası: Şaşırmamak gerek

Bu yazıyı yazmaya başladığımda “Derdim Olsun”un klibi yayınlanalı 4 gün olmuştu ve 35 milyon tıklanmayı aşmıştı.

31.01.2019

Arjantin Türk işi kaos futboluyla

MESSİ'nin baskı altında olması yetmezmiş gibi Sampaoli de büyük bir baskı altına girdi. Beklentinin düşük olduğu Şili'de harikalar yaratan adam, Arjantin'de bir tac atışında bile heyecalanır oldu. Çünkü Nijerya maçı öncesi "Kendimi adi suçlu gibi hissediyorum" dedi.

26.06.2018

Pornonun kırmızı çizgisi

Geçen hafta bir lisede 9. sınıf erkek öğrencilere yönelik yaptığım ‘Cinsellikte Farkındalık ve Güvenli Cinsel Yaşam’ eğitiminde gelen sorularla cinsel eğitimin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha farkettim. O sorulardan özellikle porno ile ilgili olanla

19.03.2018

İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi Harvard ile eşdeğer

TÜRKİYE’nin ilk ve tek uluslararası biyotıp ve genom araştırma kurumu olan İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi, başta metabolik hastalıklar olmak üzere sağlık alanında dünyadaki son teknolojileri kullanan ve bu alanda önemli çalışmalar yapan bir merkez.

18.11.2017
Mastürbasyon hakkında bilmeniz gereken 10 şey

Mastürbasyon hakkında bilmeniz gereken 10 şey

Mastürbasyon insan cinselliğinin ifade edilişinin onlarca yönteminden bir tanesidir.

9.05.2017
Cinsel sağlık hakkındaki sorular yanıt buluyor

Cinsel sağlık hakkındaki sorular yanıt buluyor!

Kadın cinselliğinde sorun ne, bu sorunları aşmak için neler yapılmalı?

13.12.2016