MENÜ

Fahrettin Poyraz

Fahrettin Poyraz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fahrettin Poyraz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 278 Fahrettin Poyraz haberi bulunmuştur.

Fahrettin Poyraz Haberleri

Parlamentolar Arasında şampiyon olduk

'Parlamentolar Arası'nda şampiyon olduk

Antalya'da düzenlenen Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası'nda Türkiye, Macaristan'ı 2-1 mağlup ederek şampiyon oldu.

2.12.2012Futbol
AK Partili ilçe belediye başkanı görevden alındı

AK Partili ilçe belediye başkanı görevden alındı

İçişleri Bakanlığı'nca hakkında soruşturma başlatılan ve AK Parti üyeliği askıya alınarak partinin Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edilen Bilecik'in Bozüyük ilçesi Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, görevinden alındı.

15.12.2012Gündem
Jammerlı ses kaydedicili başkan odası

Jammer'lı ses kaydedicili başkan odası

İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alınan Bozüyük Belediye Başkanı AK Parti'li Ahmet Berberoğlu ile danışmanı Fevzi Bubilik'in odalarında, Cumhuriyet savcılığının talimatıyla polisler tarafından arama yapıldı.

16.12.2012Gündem
Serbest kıyafet genişleyerek devam edecek

Serbest kıyafet genişleyerek devam edecek

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, gelecek yıl okullarda serbest kıyafet uygulamasının genişleyerek devam edeceğini ve içerisinde forma seçme özgülüğünün olacağını söyledi.

10.06.2013Eğitim
Bozüyükspor ikinci yarıda iddialı geliyor

Bozüyükspor ikinci yarıda iddialı geliyor

Bozüyükspor'un Kulüp Başkanı Cengiz Özkan, ikinci yarı iyi bir takım kurup, ligi Bozüyükspor'un hak ettiği yerde bitirmek istediklerini söyledi.

30.12.2013Futbol
“Sana ne oluyor” krizi

“Sana ne oluyor” krizi

TBMM Genel Kurul’unda Torba tasarısı görüşmeleri sırasında AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal Başkent Üniversitesi’nin de bir vakıf üniversitesi olduğunu söylemesi üzerine, söz alan CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal Başkent Üniversitesi arazilerinin kira olduğunu belirtti.

4.02.2014Gündem
2015te aday olamayacak 70 isim

2015'te aday olamayacak 70 isim

AK Parti’nin dün MKYK’sında aldığı 3 dönem kuralıyla ilgili devam kararı ile aday olamayacak 70 isim şöyle:

2.05.2014Gündem
3 dönem devam kararıyla Köşk mesajı

3 dönem devam kararıyla Köşk mesajı

Başbakan Tayyip Erdoğan, partisindeki 3 dönem kuralıyla ve seçim sistemi değişikliği ilgili kararını, partisinin dünkü MKYK toplantısında netleştirdi. Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, 5 saat süren toplantının ardından, 3 dönem kuralının korunacağının, seçimlere de mevcut yüzde 10 barajlı sistemle gidilmesinin kararlaştırıldığını açıkladı. AK Parti’nin dün MKYK’sında aldığı 3 dönem kuralıyla ilgili devam kararı ile 70 milletvekili 2015 seçimlerinde aday olamayacak.

2.05.2014Gündem
‘4 bakan komisyonu’ bunalttı

‘4 bakan komisyonu’ bunalttı

AK Parti, 4 eski bakanla ilgili Meclis’te kurulan yolsuzluk soruşturması komisyonunda görev alacak milletvekillerinin isimlerini dün bildirdi ancak komisyonun iki aydır kurulamamış olması nedeniyle eleştirilerin hedefinde olan TBMM Başkanı Cemil Çiçek’i bunalttı. AK Parti’nin haklarında yolsuzluk ve rüşvet iddiası bulunan eski bakanlarla ilgili üye komisyona üye vermeyi geciktirmesi, Çiçek’in muhalefet tarafından iktidar partisini kayırmakla suçlanmasına neden oldu.

26.06.2014Gündem
Türk parlamenterler finalde yenildi

Türk parlamenterler finalde yenildi

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) bünyesindeki Parlamenterler Spor Kulübü Derneği Başkanlığı tarafından Antalya'da organize edilen Parlamentolar Arası Futbol Turnuvası'nın finalinde, Türkiye ile Macaristan karşılaştı.

8.02.2015Futbol
AK Partide 81 vekil yeniden aday değil

AK Parti'de 81 vekil yeniden aday değil

7 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti'de kritik tarihlerden biri 1 Mart.

27.02.2015Gündem
Meclis’te din istismarı kavgası

Meclis’te din istismarı kavgası

MECLİS, yasama döneminin son günlerinde finali de kavgalı yaptı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın taziye için Cumhuriyet Savcısı Selim Kiraz’ın evine yaptığı ziyaretin de tartışıldığı görüşmede, AK Parti ve CHP milletvekilleri birbirinin üzerine yürürken küfür ve hakaretler havada uçuştu.

3.04.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Küçük ölçekli siyaset fotoğrafı

TÜRKİYE’nin büyük ölçekli gündeminde ancak toplu iğne kadar yer tutacak küçük bir habere niye takıldım sabah sabah bilmiyorum ve kendime de açıklamakta zorlanacağımı hissediyorum açıkçası.

17.12.2012

TBMM’de saldırı ve küfürler ölüm tehdidine kadar vardı

KİT komisyonlarında AKP ile özellikle CHP’liler arasında dişe diş bir mücadele oluyor.

24.05.2013