MENÜ
Arşiv

Fahrettin Poyraz

Fahrettin Poyraz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fahrettin Poyraz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 278 Fahrettin Poyraz haberi bulunmuştur.

Fahrettin Poyraz Haberleri

AKPnin adayları

AKP'nin adayları

AKP'nin milletvekili listesi

11.09.2002Spor Arena
Artık yolsuzlukların da bir komisyonu var

Artık yolsuzlukların da bir komisyonu var

Yolsuzlukların sebeplerinin, sosyal ve ekonomik boyutlarının araştırılarak alınması gereken önlemlerin belirlenmesi amacıyla oluşturulan Meclis Araştırması Komisyonu'na üye seçimine ilişkin TBMM kararı Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

25.02.2003Gündem
Yolsuzluk Komisyonu ‘hortum’a şaştı, kaldı

Yolsuzluk Komisyonu ‘hortum’a şaştı, kaldı

BDDK Başkanı Engin Akçakoca, ‘batık banka bilançosu’nun bilançosunu TBMM Yolsuzlukları Araştırma Komisyonu'nda anlattı. Akçakoca, batık banka patronlarının kendi şirketlerine aktardığı paranın 11 milyar dolar, zararın da 17.3 milyar dolar olduğunu söyledi.

28.05.2003Ekonomi
Erçel: Döviz almam tamamen tesadüf

Erçel: Döviz almam tamamen tesadüf

TBMM Yolsuzlukları Araştırma Komisyonu'na bilgi veren Merkez Bankası eski Başkanı Gazi Erçel, Şubat 2001 krizi döneminde parasını dövize çevirmesinin tamamen tesadüf olduğunu söyledi.

29.05.2003Ekonomi
Komisyon Erdoğan ile ilgili iddiaları yalanladı

Komisyon Erdoğan ile ilgili iddiaları yalanladı

TBMM Yolsuzlukları Araştırma Komisyonu, ''Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili iddiaları içeren bilgi ve belgeler kayda alınmıyor'' iddialarını yalanladı. Komisyondan yapılan ortak açıklamada, ''Komisyon hiç kimseye karşı ayrımcılık ve kayırmacılık yapmamıştır. Her türlü iddia ve belge kayıt altına alınmış ve gereği yapılmıştır'' denildi.

18.06.2003Gündem
Hakkındaki iddialar kayıt altına alındı

Hakkındaki iddialar kayıt altına alındı

TBMM Yolsuzlukları Araştırma Komisyonu, Başbakan Tayyip Erdoğan hakkındaki yolsuzluk iddialarını da ‘‘kayıt altına’’ aldı. Komisyon, dün sabah toplanarak CHP'li Mehmet Bölük'ün Başbakan Erdoğan hakkındaki iddialarını görüştü.

18.06.2003Gündem
İntikam yok adalet istiyoruz

İntikam yok adalet istiyoruz

Yolsuzlukları Araştırma Komisyonu'nun geçmişi karalamak istemediğini söyleyen AKP Milletvekili Fahrettin Poyraz, ‘‘Tek talebimiz var, o da adalet’’ dedi.

5.11.2003Ekonomi
Topçudan yolsuzluk komisyonuna misilleme

Topçu'dan 'yolsuzluk komisyonu'na misilleme

Hakkında Meclis Soruşturma Komisyonu kurulmasına karar verilen Bayındırlık eski Bakanı Yaşar Topçu, Yolsuzlukları Araştırma Komisyonu üyeleri hakkında toplam 60 milyarlık tazminat davası açtı.

7.01.2004Gündem
Milletvekillerinin tazminat davası başladı

Milletvekillerinin tazminat davası başladı

Eski Sinop Milletvekili Yaşar Topçu'nun, siyasi amaçla rapor hazırlayarak kişisel haklarına saldırıda bulundukları iddiasıyla, TBMM Yolsuzlukları Araştırma Komisyonu Başkanı Azmi Ateş ve komisyon üyesi 10 milletvekili hakkında açtığı 60 milyar liralık manevi tazminat davasına başlandı.

11.03.2004Gündem
Bozüyükte vatandaş tepkisi

Bozüyük'te vatandaş tepkisi

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde vatandaşlar, Tutuklu Hükümlü Aileleri Hukuk Dayanışma Dernekleri Federasyonu'nca (TUHAD-FED) düzenlenmek istenen basın açıklamasına katılan grubun bulunduğu 3 aracı ilçe merkezinden geçerken durdurarak tepki gösterdiler.

4.09.2005Gündem
Boeing teslim törenine 9 milletvekili gitti

Boeing teslim törenine 9 milletvekili gitti

Türk Hava Yolları’nın (THY) filosunu gençleştirmek için geçtiğimiz yıl satın alınmasına karar verilen 23 Boeing, 36 Airbus toplam 59 uçaktan ilkini almak için 9’u Milletvekili olmak üzere 25 kişi Amerika’ya gitti.

6.12.2005Ekonomi
Muhaliflere yüklendiler

Muhaliflere yüklendiler

Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, muhaliflerden "kapı arkasında konuşmamalarını" istedi. Bunun üzerine söz alan muhalif miletvekili Mahmut Koçak, "Farklılıklar, parti için renktir. Bu çıkışları yanlış değerlendirmeyin" dedi.

12.03.2006Gündem
AKP, Ali Diboyu araştıracak

AKP, 'Ali Dibo'yu araştıracak

AKP Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Hatay'daki bazı kamu ihaleleri ile ilgili ortaya atılan iddiaların araştırılması için 2 milletvekilini görevlendirdi.

28.03.2006Gündem
AKP’de ’Ali Dibo’ zirvesi

AKP’de ’Ali Dibo’ zirvesi

AKP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) dün akşam, "Ali Dibo" diye nitelenen Hatay’daki kamu ihalelerinin AKP’liler arasında paylaşıldığı iddiaları gündemiyle toplandı. MYK, ihale yolsuzluğunu gündeme getiren Hatay Milletvekili Fuat Geçen ile bu iddiaları araştırmak üzere görevlendirilen parti müfettişlerini çağırarak dinledi.

17.04.2006Ekonomi
Güler: En ucuz doğalgazı kullanan ülkeler arasındayız

Güler: En ucuz doğalgazı kullanan ülkeler arasındayız

Bakan Hilmi Güler, Vali Musa Çolak, AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Doğal Gaz Dağıtıcıları Birliği Başkanı Mehmet Kazancı ve EPDK Gaz Dairesi Başkanı Ahmet Aydın, butona basarak Bilecik’e ilk gazı verdi.

4.08.2006Ekonomi
AKP de kafa tokuşturdu

AKP de kafa tokuşturdu

TBMM yeni yasama dönemine, Genel Kurul salonunda birbiriyle hasret gideren milletvekili görüntüleriyle girdi.

19.09.2006Gündem
CHPli Hacaloğlu: Hükümet orta sınıfı tüketti

CHP'li Hacaloğlu: Hükümet orta sınıfı tüketti

CHP İstanbul Milletvekili Algan Hacaloğlu, Hükümeti, orta sınıfı tüketmek ve IMF'yi memnun etmek için bütçe hazırlamakla suçlayarak, “Yağma yok Sayın Başbakan. Testiyi kırdınız, yükünüzü aldınız. Ya çekip gidiniz ya da erken seçim kararı alınız” dedi.

24.12.2006Gündem
AKP Milletvekili Poyraz: Cumhurbaşkanlığı seçimi öne alınsın

AKP Milletvekili Poyraz: Cumhurbaşkanlığı seçimi öne alınsın

AKP Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, mahalle ve köy muhtarlarının katıldığı toplantıda, “Cumhurbaşkanı, hazırladığımız kanun tasarılarının 5'te birini veto etti” dedi.

24.12.2006Gündem
TBMM futbol takımı ile antrenörlerden dostluk maçı

TBMM futbol takımı ile antrenörlerden dostluk maçı

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) tarafından düzenlenen “Herkes için futbol” faaliyeti çerçevesinde Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) futbol takımı ile antrenörler dostluk maçı yaptı.

24.12.2006Gündem
Mecliste AKP ile CHPlinin aç-kapa kavgası

Meclis'te AKP ile CHP'linin 'aç-kapa' kavgası

CHP Tunceli Milletvekili Sinan Yerlikaya ile, Meclis’te CHP grubu başlamak üzereyken kulise kalabalık bir misafir topluluğuyla gelen AKP Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz arasında televizyonun sesi yüzünden kavga yaşandı.

16.01.2007Gündem
TBMM kulisinde televizyon tartışması

TBMM kulisinde 'televizyon' tartışması

CHP Tunceli Milletvekili Sinan Yerlikaya, TBMM iktidar kulisinde, Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu konuşurken televizyonu kapatan AKP Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz ile tartıştı.

16.01.2007Gündem
Anayasa değişikliği paketi sert tartışmalara neden oldu

Anayasa değişikliği paketi sert tartışmalara neden oldu

AKP'nin anayasa değişikliği paketi saat 16.00 sularında komisyonda görüşülmeye başlandı. Ancak sert tartışmalar yaşandı.

4.05.2007Gündem
İşte AKPnin adaylarının tam listesi

İşte AKP'nin adaylarının tam listesi

AKP aday listeleri açıklandı. AKP'nin adayları ve seçim bölgeleri şöyle :

4.06.2007Spor Arena
Son durumu aday olmayan Şeker’in oyları belirleyecek

Son durumu aday olmayan Şeker’in oyları belirleyecek

Türkiye’nin pek çok yerinde olduğu gibi Bilecik de daha seçim havasına girmiş değil. Son dönemde Güneydoğu’da yaşananlar ve şehit cenazeleri insanların siyaset yapma isteklerini yok etmiş. Türkiye’nin işsizlik oranı en düşük illerinden biri Bilecik ve seçmenin tercihleri bugünden yarına kolay kolay değişmiyor.

16.06.2007Gündem
İşte seçilen milletvekilleri

İşte seçilen milletvekilleri

İşte il il Meclis'e girmeye hak kazanan milletvekilleri.

23.07.2007Gündem
Meclisin yüzde 68i yenilendi, 179 vekil yine Mecliste

Meclis'in yüzde 68'i yenilendi, 179 vekil yine Meclis'te

Genel seçimlere ilişkin sonuçlar, Meclis’in 23. dönemde yüzde 68’inin yenilendiğini ortaya koydu. Yeni dönemde ise 22. dönemden 179 milletvekili yer alacak. AKP’den 137, CHP 42 eski milletvekili 23. dönemde de koltuklarını korudu.

23.07.2007Gündem
İşte 550 vekil

İşte 550 vekil

Milletvekili genel seçiminden birinci parti çıkan AKP, resmi olmayan kesin sonuçlara göre 340 milletvekili çıkardı. Umduğunu bulamayan anamuhalefet partisi CHP’nin milletvekili sayısı 112’de kalırken, bir önceki seçimde barajı aşamayan MHP bu kez 71 milletvekiliyle Meclis’e girdi. Asıl patlama bağımsız sayısında yaşandı. 23’ü DTP’li toplam 27 bağımsız da TBMM’de bu yasama döneminde görev yapacak.

23.07.2007Spor Arena

Yazar Sonuçları

Sağlık'ta hırs küpü bir bakan

PROF. Recep Akdağ, Erzurum Atatürk Üniversitesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı...

23.11.2002

AKP'ye oy verdiğim için elim kırılsın

AKP iktidarına yazıklar olsun! Dar gelirli vatandaşın, işsizlerin, varoşların oylarıyla iktidara gelin, sonra da Hilton'da iftar yapın...

26.11.2002

AKP anketindeki Unakıtan sorusu

BAŞBAKAN Tayyip Erdoğan, kararlarında anketleri de esas alan bir lider.

19.04.2006