EKSTRA
MENÜ

Fadik Sevin Atasoy

Fadik Sevin Atasoy haberleri sayfasında güncel ve son dakika Fadik Sevin Atasoy hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 301 Fadik Sevin Atasoy haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Fadik Sevin Atasoy Haberleri

2 Aralık’ta vizyonda

2 Aralık’ta vizyonda

Nezih Ünen’in ikinci filmi “Mavi Pansiyon”, 2 Aralık’ta vizyona giriyor.

21.10.2011Kelebek
Muhteşemsin Fadik

Muhteşemsin Fadik

Fadik Sevin Atasoy’un, son kitabı “Elif”le çektirdiği fotoğrafa Twitter’da “Beautiful” (güzel) yorumu yapan Paolo Coelho, mesajın devamını getirdi.

19.10.2011Gündem
Coelho’dan Fadik’e ‘Beautiful’

Coelho’dan Fadik’e ‘Beautiful’

Fadik Sevin Atasoy, Paulo Coelho’nun son kitabı “Elif”le çektirdiği fotoğrafı Twitter’a yükledi. Birkaç gün sonra Brezilyalı yazardan yanıt geldi: “Beautiful!” (Güzel)...

14.10.2011Gündem
İtalyanlar Fadik’i sevdi

İtalyanlar Fadik’i sevdi

FADİK Sevin Atasoy, bu yıl ilk kez düzenlenen ve gelenekselleştirilmesi düşünülen Roma Türk Film Festivali’nin açılışında sunuculuk yaptı.

26.09.2011Kelebek
-20 derecede şortla kaldım

-20 derecede şortla kaldım

Fadik Sevin Atasoy, kendine bir bavul hazırladı, eşyalarını dünyanın dört bir yanına dağıttı ve evini kapatıp ülke ülke dolaşmaya başladı. O maraton hâlâ son sürat devam ediyor. Son seyahatinden döneli sadece beş gün oldu ama bu röportajın yayınlandığı gün yine yolda kendisi... Önce Türk Filmleri Festivali’ni sunmak üzere Roma’ya uçacak, oradan da yeni bir sinema filmi projesi için Los Angeles’a geçecek.

21.09.2011Kelebek
Peynirden zehirlendi

Peynirden zehirlendi

Genç oyuncu Fadik Sevin Atasoy, gıda zehirlenmesi yaşadığını açıkladı.

16.07.2011Kelebek
Kadınlığınızı ya da erkekliğinizi en çok nerede hissedersiniz

Kadınlığınızı ya da erkekliğinizi en çok nerede hissedersiniz

Soru bu kadar basit. Kendinizi en çok nerede kadın veya erkek hissediyorsunuz? Upuzun felsefe barındıran bir cevabınız da olabilir, yalın dümdüz bir itiraf da... Egolardan sıyrılmış, tribüne oynanmayan, cevabı geçerli kılan tek şey samimiyet. Her biri farklı mesleklerden, kadın ve erkekler cevapladı...

14.05.2011Kelebek
Bak Arya bu tavşan

Bak Arya bu tavşan

Bugün vizyona giren “Hop” adlı animasyonun galası, önceki akşam İstinye Park’taki AFM Sinemaları’nda yapıldı.

12.05.2011Kelebek
‘Hadım cezası’na ünlüler ne diyor

‘Hadım cezası’na ünlüler ne diyor?

Şu sıralar herkesin dilinde TBMM’de gündeme gelen “Tecavüzcülere ilaçla hadım” yasası var. Cinsel saldırı suçuyla yargılananların hadım edilmesini öngören yasa tasarısı henüz uygulama aşamasında değil. Ama Hafta Sonu dergisinin yaptığı araştırmaya göre ünlülerin çoğu söz konusu yasa önerisine “evet” diyor!

19.03.2011Kelebek
Ankara için geri sayım

Ankara için geri sayım

Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından, düzenlenen 22. Ankara Uluslararası Film Festivali, 17 Mart’ta başlıyor. Geniş bir uluslararası programla birlikte, Ulusal Uzun, Kısa ve Belgesel Film Yarışmaları’nın da yer alacağı festival 27 Mart’ta sona erecek.

14.03.2011Kelebek
Fadik’in kırmızı bavulu

Fadik’in kırmızı bavulu

Yaptığı seyahatler sırasında iki kez bavulunu kaybeden ve yaşadıklarını Twitter’dan takipçileriyle paylaşan Fadik Sevin Atasoy, gördüğü ilgi üzerine bir blog açtı.

15.02.2011Kelebek
Amerikadan geldi mantı açtı

Amerika'dan geldi mantı açtı

Oyuncu Fadik Sevin Atasoy, Dostan Cafe ve Mantı Evi'nin açılışında mutfaktaki hünerlerini sergiledi.

31.01.2011 Gündem
Havaalanında mahsur kaldı

Havaalanında mahsur kaldı

AVRUPA’da uzun zamandır devam eden kar yağışı, Fadik Sevin Atasoy’u da mağdur etti.

22.12.2010Gündem
Yeni yıl akşamı için 13 gezginden 24 öneri

Yeni yıl akşamı için 13 gezginden 24 öneri

Aralarında yazarlar, müzisyenler, oyuncular, sivil toplum örgütü liderleri olan 13 gezgin, yaşadıkları en güzel yılbaşı tatillerini anlattı, yeni yıl akşamı için dostlarına önerdikleri mekânları sıraladı. Yazar Nazlı Eray, iki kez yılbaşını geçirmek üzere gittiği Hawaii’nin Honolulu kentinden dönmekte zorlandığını söylüyor. Piyanist Fazıl Say’ın yurtdışından önerisi İsviçre’nin Luzern kenti, Türkiye’den ise Patara sahili. Şarkıcı Attila Atasoy, unutamadığı yılbaşılarından birini Şili’nin güney ucundaki Punte Arenas’ta, diğerini Çanakkale’nin Küçükkuyu kasabasında geçirmiş.

19.12.2010Seyahat
Hayatım bir bavula sığdı

Hayatım bir bavula sığdı

New York’ta “Keşanlı Ali Destanı” müzikalini sahneye koyan ve yaklaşık bir yıldır yurtdışında olan Fadik Sevin Atasoy, şu sıralarda “Mavi Pansiyon” adlı sinema filminin çekimleri için Bodrum-Gümüşlük’te... Ünlü oyuncu orada Hafta Sonu dergisiyle buluştu ve son bir yıldır neler yaptığını, çekimleri devam eden filmini, gelecekle ilgili planlarını anlattı.

24.11.2010Kelebek
En ünlü yancılar

En ünlü yancılar

Yandaş mı desem, yancı mı desem uzun süre tereddüt ettikten sonra kararımı verdim, artık isim isim ifşa ediyorum: İşte İstanbul gece hayatının ünlü yancıları: En başta Mehmet Günsur... Sonra Meltem Cumbul, Nejat İşler, Şener Şen, Erdil Yaşaroğlu...

12.11.2010Kelebek
Fatmagül’ün modacısı

Fatmagül’ün modacısı

Atölye Mariposa adını verdiği, Cihangir’deki küçük butiğinde Fadik Sevin Atasoy, Hatice Aslan, Melisa Sözen gibi isimlere elbise dikiyordu Banu Öneş. Fırından ekmek çıkarır gibi her gün vitrine taze elbise çıkarmasıyla ünlüydü. Bir de güllü dallı, basmadan, fistolu, dantelli tasarımlarıyla...

12.11.2010Kelebek
4/4’lük kim var ki

4/4’lük kim var ki?

Kimi çabuk sinirlenmekten şikayetçi, kimi sigara bağımlılığından. Tepkisiz kalışını itici bulan da var, aklından geçeni söylediği için rahatsız olan da. Online yaşam dergisi Womenist, ünlülere takıntılarını, itici özelliklerini ve kavuşamadıkları hayalleri sordu, ilginç yanıtlar aldı.

7.07.2010Seyahat
Keşanlı Ali Broadway’de

Keşanlı Ali Broadway’de

Daha önce “O şimdi Mahkum” ve “Beyaz Melek” adlı sinema filmlerinde, “Ah Be ıstanbul” dizisinde birlikte rol alan Yavuz Bingöl ile Fadik Sevin Atasoy, şimdi de Zilha ve Ali’nin aşkının anlatıldığı “Keşanlı Ali Destanı”yla Broadway’de.

21.06.2010Kelebek
Keşanlı Ali New Yorkta

Keşanlı Ali New York'ta

New York'ta "Türk-Amerikan New York Sanat Topluluğu" (TAASNY) tarafından 22 Haziranda sahnelenecek "Keşanlı Ali Destanı" müzikalinin tanıtımı Türkevi'nde yapıldı.

15.06.2010 Gündem
Keşanlı Aliyi Amerikalılar da sevecek

Keşanlı Ali'yi Amerikalılar da sevecek

Doğum gününde kendisine ‘Ben kimim’ diye sordu, hayatı değişti. Bu soruyla başarılarını ve korkularını maddeler haline getirdi. Daha sonra yollara düştü. Almanya’daki Türk gençlerine oyunculuk dersleri verdikten sonra Amerika’ya giden Fadik Sevin Atasoy, 22 Haziran’da New York’ta sahnelenecek “Keşanlı Ali Destanı” oyununa hazırlanıyor. Güzel oyuncu, yaşadıklarını ve yeni oyununu Hafta Sonu Dergisi’ne anlattı.

26.05.2010Kelebek
Türk gençler Hollywood yolunda

Türk gençler Hollywood yolunda

Amerika'da sinema eğitimi gören Türk gençler New York'ta bir araya geldi.

18.05.2010Gündem
Türk gençler Hollywood yolunda

Türk gençler Hollywood yolunda

New York'taki Türk Evi'nde düzenlenen “Amerikan ve Türk Film Endüstrileri Elele” başlıklı panelde, Altın Portakal Ödülü sahibi oyuncu ve New York Türk Amerikan Sanat Topluluğu Sanat Yönetmeni Fadik Sevin Atasoy ve Amerika'nın önde gelen film ajanslarından William Morris'in casting yönetmeni Marnie Briskin, bu ülkede sinema ve tiyatro üzerine eğitim gören ve bu sektöre yeni giren Türk oyuncularla bir araya geldi.

17.05.2010Gündem
İyi ki gitmişim

İyi ki gitmişim

Almanya’ya yerleşen Fadik Sevin Atasoy, babası Sönmez Atasoy’la rol aldığı “Merhaba” adlı sinema filminin çekimleri için Türkiye’ye döndü. Çekim arasında yakaladığımız ünlü oyuncudan Berlin’deki çalışmalarını ve yeni projelerini dinledik.

26.03.2010Kelebek
Baba kız aynı filmde

Baba kız aynı filmde

Sönmez Atasoy ve kızı Fadik Sevin Atasoy, “Merhaba” adlı Amerikan yapımı filmde başrolleri üstlendi.

20.03.2010Kelebek
Galaya da geleceğiz

Galaya da geleceğiz

“Ay Lav Yu”nun senarist, yönetmen ve oyuncusu Sermiyan Midyat, filminde rol alan Amerikalı oyuncular Steve Guttenberg ve Mariel Hemingway’i galaya davet etti.

13.01.2010Kelebek
Fadik yetenek avında

Fadik yetenek avında

Türkiye’nin başarılı kadın oyuncularından Fadik Sevin Atasoy, kısa bir süre önce Berlin’e yerleşme kararı aldı.

29.12.2009Kelebek
600 milyon kişinin gözü İstanbulda olacak

600 milyon kişinin gözü İstanbul'da olacak

Türkiye'nin tanıtımı için büyük önem taşıyan 13. Avrupa Kısa Kulvar Şampiyonası'nda dünyanın tanınmış sporcuları bir araya gelecek; havuzdaki rekabet ve coşku tüm dünyayı saracak.

26.11.2009Spor
Ayakları başrolde

Ayakları başrolde

Deniz Duygu Vural’ın yazıp yönettiği “255.0.0.” adlı kısa film, Fadik Sevin Atasoy’a farklı bir tecrübe yaşattı.

23.11.2009Kelebek
Altın Karagözler sahiplerini buldu

"Altın Karagöz"ler sahiplerini buldu

Bursa Büyükşehir Belediyesince bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali'nin kapanış gecesinde, ulusal ve uluslararası dallardaki yarışmalarda dereceye giren filmlere ödülleri, törenle verildi.

21.11.2009Gündem
Fadikin vedası

Fadik'in vedası

Berlin’e yerleşmeye karar veren Fadik Sevin Atasoy, CNN Türk’te Saba Tümer’in programına konuk oldu.

14.11.2009Gündem
Yeni yetmeler çapulcu gibi giyiniyor

"Yeni yetmeler çapulcu gibi giyiniyor"

Aylarca tartışma konusu olan, Tarkan'ın kendisi ile röportaj yapan Savaş Ay'a canlı yayında "çişim geldi!" deyip çekip gitmesi kadar tartışılacak bir konu da oyuncu Serdar Gökhan ve Ediz Hun'dan geldi: 'Yeni yetmeler çapulcu ve pejmürde giyiniyor'

14.11.2009Gündem
Altın Portakal programı açıklandı

Altın Portakal programı açıklandı

46. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'na seçilen filmlerin gala programı açıklandı.

6.10.2009Gündem
Ünüm anneme sökmez

Ünüm anneme sökmez

Fadik Sevin Atasoy, 2 Ekim'de vizyona giren "Gamer" filminin yıldızı Gerard Butler'la New York'ta konuştu.

4.10.2009Kelebek
Spartalıya tespih verdi

Spartalı'ya tespih verdi

Ülkemizde 2 Ekim’de vizyona girecek “Gamer” filminin başrol oyuncusu Gerard Butler ile röportaj yapmak için dağıtımcı firma D Productions tarafından New York’a gönderilen Fadik Sevin Atasoy, hem soruları hem de hediyesi ile ünlü aktörü şaşırttı.

24.09.2009Kelebek
Çekimler bitti

Çekimler bitti

“Ay Lav Yu” adlı sinema filminin çekimleri tamamlandı. Kürt açılımına farklı bir yorum getiren film, aralık ayında gösterime girecek.

23.09.2009Kelebek
Gerard Butler’la tanışmak için New York’a gitti

Gerard Butler’la tanışmak için New York’a gitti

Genç oyuncu Fadik Sevin Atasoy, tüm dünyada merakla beklenen “Gamer” filminin başrol oyuncusu Gerard Butler ile tanışmak ve röportaj yapmak için filmin Türkiye dağıtımcısı D Pro-ductions sponsorluğunda New York’a gitti.

21.08.2009Gündem
Gerard Butlerla tanışmak için New Yorka gitti

Gerard Butler'la tanışmak için New York'a gitti

Genç oyuncu Fadik Sevin Atasoy, tüm dünyada merakla beklenen "Gamer" filminin başrol oyuncusu Gerard Butler ile tanışmak ve röportaj yapmak için filmin Türkiye dağıtımcısı D Productions sponsorluğundan New York'a gitti

20.08.2009Gündem
Çin işi helikopter

Çin işi helikopter

Bugüne kadar pek çok helikopter görmüş olabilirsiniz; ama tahtadan ve el yapımı görmediğinize eminiz.

11.08.2009Teknoloji
Fadikin Londra aşkı

Fadik'in Londra aşkı

Fadik Sevin Atasoy, Londra aşkını anlattı:

5.08.2009Seyahat
Uzay ve taş devri kahramanlarına destek veriliyor

Uzay ve taş devri kahramanlarına destek veriliyor

Ukrayna Televizyonunda canlı yayına çıkan Kırmızıgül, ağır konuştu.

10.06.2009Gündem
Yönetmenlerle çıkarım ben

Yönetmenlerle çıkarım ben

Fadik Sevin Atasoy, Joke Perestroyka’dan ismini açıklamadığı arkadaşıyla çıktı.

5.06.2009Kelebek
Sevişme sahnesinin abartılması saçma

Sevişme sahnesinin abartılması saçma

Kanal D’de ekrana gelen “Cinemania”nın konuğu olan Fadik Sevin Atasoy, “Usta” filmindeki sevişme sahnesinin basında çok fazla yer almasına tepki gösterdi.

31.05.2009Kelebek
Sağ memeden kalan yere bir dövme yaptırsak

Sağ memeden kalan yere bir dövme yaptırsak

Fotoğrafçı Ayten Alpün Yılmaz’la röportaja giderken, habis bir tümör nedeniyle memesinden olan bir kadının “ağlatan” hikayesini dinleyeceğimi sandım. Zannettim ki Ayten Alpün (42) kendini nasıl eksik bir kadın hissettiğini, eşiyle ilişkisinin bundan nasıl kötü etkilendiğini, artık kendini hiç mi hiç seksi hissetmediğini anlatacak...

22.05.2009Gündem

Yazar Sonuçları

Sarışın güzel valeye emanet

İşadamı Mehmet Germiyanlıgil’i önceki akşam İstanbul gecelerinde gördüm.

12.05.2011

Diş implantları sinüzit yapıyor

Sinüzit derdi olanlar bilir, başınız yerine kazan taşıyor gibi hissedersiniz. Hele müzminleşmişse en son ne zaman dolu dolu nefes aldığınızı unutursunuz. Geceleri ayrı bir dert. Yastığa başınızı koyarsınız, geniz akıntıları uykunuzu zehir eder. Nedenlerinden biri de diş implantları

3.12.2010

‘Cehennem’den soğudum

Türkiye’nin ilk 3 boyutlu korku filmi “Cehennem 3D” bu hafta vizyona girdi.

1.10.2010

Kısa ama güçlü filmler

Kısa ve güçlü hikâyelerini filme alan, sinema ve iletişim alanında eğitim gören öğrencilere açık olan Metro Group ve Meydan Kısa Film Yarışması, birinci olan genç sinemacıya New York Film Akademisi’nde eğitim imkanı sunuyor.

9.09.2009