MENÜ

Eymir

Eymir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Eymir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 926 Eymir haberi bulunmuştur.

Eymir Haberleri

ODTÜnün acı kaybı

ODTÜ'nün acı kaybı

ODTÜ Mezunları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Şahin, önceki gün hayatını kaybetti.

4.10.2016Gündem
ODTÜ İşletme Topluluğu: Öğrencilerin kendilerini ait hissedecekleri bir ortam

ODTÜ İşletme Topluluğu: Öğrencilerin kendilerini ait hissedecekleri bir ortam

ODTÜ İşletme Topluluğu: 12 Şubat 1992 tarihinde kurulan topluluğumuz, “İşletme Bilimine, bölümüne ve öğrencisine hizmet” olarak belirlediği misyonu doğrultusunda “Hep daha iyiye” felsefesi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.  ODTÜ’de ve hatta Türkiye’deki en iyi kariyer toplulukları arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Türkiye çapında düzenlediği finans, pazarlama&reklamcılık, liderlik, girişimcilik vs. gibi konular hakkındaki etkinlikleriyle adından her zaman söz ettirmiştir.

3.10.2016Kampüs
ODTÜ İşletme Topluluğu: Öğrenciler kendilerini ait hissedecekleri bir ortam

ODTÜ İşletme Topluluğu: Öğrenciler kendilerini ait hissedecekleri bir ortam

ODTÜ İşletme Topluluğu: 12 Şubat 1992 tarihinde kurulan topluluğumuz, “İşletme Bilimine, bölümüne ve öğrencisine hizmet” olarak belirlediği misyonu doğrultusunda “Hep daha iyiye” felsefesi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. ODTÜ’de ve hatta Türkiye’deki en iyi kariyer toplulukları arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Türkiye çapında düzenlediği finans, pazarlama&reklamcılık, liderlik, girişimcilik vs. gibi konular hakkındaki etkinlikleriyle adından her zaman söz ettirmiştir.

3.10.2016Kampüs
Saraçoğlu’nda devir tartışması

Saraçoğlu’nda devir tartışması

Mimarlar Odası’nın, Saraçoğlu Mahallesi’nin Büyükşehir Belediyesi’ne devredildiği yönündeki iddialarını yalanlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Böyle bir şey yok. Mimarlar Odası bir şeyden kaygılanıyorsa, hep hayırlı şeyler olmuştur. İnşallah o da öyle olur” dedi. Mimarlar Odası Ankara Şubesi ve Başkent Dayanışması’nın düzenlediği ortak basın toplantısında Saraçoğlu Mahallesi’nin Büyükşehir Belediyesi’ne devredildiği ileri sürüldü.Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan, şöyle konuştu:

1.06.2016Haberler
Beni Affet 984. bölümde neler olacak

Beni Affet 984. bölümde neler olacak?

Beni Affet dizisi 984. bölümüyle saat 17.00'de Star Tv ekranlarında. Son bölümde Güneş'in 1. yaş doğum günü kutlandı. Sürpriz misafir Ferman'ın annesi Sultan oldu. Yeni bölümde Sultan Hanım Yıldız'dan özür diledi. Fakat Yıldız Sultan Hanımı affetmedi. Çok az ömrünün kaldığını söyleyen Sultan Yıldız'ın gönlünü alabilecek mi? Yıldız Sultan'a torununu gösterecek mi? Beni Affet 983. bölümde yaşananlar ve gelecek bölüm detayları.

23.05.2016Gündem
Beni Affet 982. yeni bölümde neler olacak

Beni Affet 982. yeni bölümde neler olacak?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekrana geliyor. 982. bölümü yayınlanacak olan Beni Affet'in yeni bölümünde neler yaşanacak? Star Tv ekranlarında hafta içi her gün 17.00'da ekrana gelen Beni Affet'te Eylül ile Levent arasındaki yakınlık günden güne artıyor.

20.05.2016Gündem