MENÜ

Eymir Gölü

Eymir Gölü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Eymir Gölü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 590 Eymir Gölü haberi bulunmuştur.

Eymir Gölü Haberleri

ODTÜ İşletme Topluluğu: Öğrencilerin kendilerini ait hissedecekleri bir ortam

ODTÜ İşletme Topluluğu: 12 Şubat 1992 tarihinde kurulan topluluğumuz, “İşletme Bilimine, bölümüne ve öğrencisine hizmet” olarak belirlediği misyonu doğrultusunda “Hep daha iyiye” felsefesi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.  ODTÜ’de ve hatta Türkiye’deki en iyi kariyer toplulukları arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Türkiye çapında düzenlediği finans, pazarlama&reklamcılık, liderlik, girişimcilik vs. gibi konular hakkındaki etkinlikleriyle adından her zaman söz ettirmiştir.

3.10.2016Kampüs
ODTÜ İşletme Topluluğu: Öğrenciler kendilerini ait hissedecekleri bir ortam

ODTÜ İşletme Topluluğu: Öğrenciler kendilerini ait hissedecekleri bir ortam

ODTÜ İşletme Topluluğu: 12 Şubat 1992 tarihinde kurulan topluluğumuz, “İşletme Bilimine, bölümüne ve öğrencisine hizmet” olarak belirlediği misyonu doğrultusunda “Hep daha iyiye” felsefesi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. ODTÜ’de ve hatta Türkiye’deki en iyi kariyer toplulukları arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Türkiye çapında düzenlediği finans, pazarlama&reklamcılık, liderlik, girişimcilik vs. gibi konular hakkındaki etkinlikleriyle adından her zaman söz ettirmiştir.

3.10.2016Kampüs
Saraçoğlu’nda devir tartışması

Saraçoğlu’nda devir tartışması

Mimarlar Odası’nın, Saraçoğlu Mahallesi’nin Büyükşehir Belediyesi’ne devredildiği yönündeki iddialarını yalanlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Böyle bir şey yok. Mimarlar Odası bir şeyden kaygılanıyorsa, hep hayırlı şeyler olmuştur. İnşallah o da öyle olur” dedi. Mimarlar Odası Ankara Şubesi ve Başkent Dayanışması’nın düzenlediği ortak basın toplantısında Saraçoğlu Mahallesi’nin Büyükşehir Belediyesi’ne devredildiği ileri sürüldü.Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan, şöyle konuştu:

1.06.2016Haberler
Beni Affet 984. bölümde neler olacak

Beni Affet 984. bölümde neler olacak?

Beni Affet dizisi 984. bölümüyle saat 17.00'de Star Tv ekranlarında. Son bölümde Güneş'in 1. yaş doğum günü kutlandı. Sürpriz misafir Ferman'ın annesi Sultan oldu. Yeni bölümde Sultan Hanım Yıldız'dan özür diledi. Fakat Yıldız Sultan Hanımı affetmedi. Çok az ömrünün kaldığını söyleyen Sultan Yıldız'ın gönlünü alabilecek mi? Yıldız Sultan'a torununu gösterecek mi? Beni Affet 983. bölümde yaşananlar ve gelecek bölüm detayları.

23.05.2016Gündem
Beni Affet 982. yeni bölümde neler olacak

Beni Affet 982. yeni bölümde neler olacak?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekrana geliyor. 982. bölümü yayınlanacak olan Beni Affet'in yeni bölümünde neler yaşanacak? Star Tv ekranlarında hafta içi her gün 17.00'da ekrana gelen Beni Affet'te Eylül ile Levent arasındaki yakınlık günden güne artıyor.

20.05.2016Gündem
ODTÜ geriliminde mesele rektörlük seçimi mi

ODTÜ geriliminde mesele rektörlük seçimi mi

Orta Doğu Teknik Üniversitesi ile ilgili yaşanan gelişmeleri ve yapılan açıklamaları değerlendiren gazeteci Murat Yetkin, "ODTÜ Rektörü’nün görev süresi bitiyor, Haziran’da seçim yapılacak. Türkiye’de kendi koyduğu kurallara uyan nadir kurumlardan biri olan ODTÜ’de 'iki dönemden fazla görev yapmama' kuralı uyarınca Acar zaten aday olmayacak. ODTÜ Rektörü kim olacak? Hükümeti de YÖK’ü de heyecanlandıran soru bu" diye yazdı.

25.12.2015Gündem
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlundan sert sözler

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'ndan sert sözler

Operasyonların sürdüğü Şırnak'ın Cizre ilçesinde, geçen hafta devlet hastanesinde mahsur kalan doktorların 'imdat' çağrısının Meclis Genel Kurulu'nda gündeme gelmesinin ardından, bugün Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, sağlık personelinin bölgeden çekilmesine yönelik çağrılara sert yanıt verdi. Bakan Müezzinoğlu, "Çekilmek kolaycılıktır. Bunlar, ihanet cümlesidir. 'Bu ülkenin vatandaşıyım' diyen birinin söyleyebileceği cümle olabilir mi" dedi.

20.12.2015Gündem
Dur ikazına uymayan sürücü kapanla durduruldu

Dur ikazına uymayan sürücü kapanla durduruldu

Ankara'da polisin dur ihtarına uymayarak kaçan sürücü, polisi uzun süre peşinden koşturdu. Polis ekipleri otomobili yola kapan atarak durdurdu. Çankaya'da polis ekipleri içerisinde iki kişi bulunan otomobili durdurmak istedi. Sürücü polisin ikazına uymayarak hızla kaçmaya başladı. Çok sayıda polis kaçan aracı uzun süre durdurmaya çalıştı. Turan Güneş Bulvarı Konya Yolu istikametine çıkan sürücü, Eymir Gölü Kavşağında polisin otomobilin önüne kapan atması sonucu kıskıvrak yakalandı. Otomobil sürücüsü ve yanında ki arkadaşı polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Sürücü çekim yapan gazetecilere tepki gösterirken, yanında bulunan arkadaşı aracın muayenesi ve sigortası olmadığı için arkadaşının kaçtığını söyledi. İki şüpheli ayrı ayrı polis araçlarına bindirilerek incelenmek üzere polis merkezine götürüldü.  

7.12.2015Haber
O bakan gitti Ersin Taranoğlu geldi

O bakan gitti Ersin Taranoğlu geldi

ANAP döneminin genç bakanlarından Ersin Taranoğlu, 60’ından sonra yaşama başka bir pencereden bakmaya başlayanlardan oldu. Çok genç yaşta ANAP Genel Başkan Yardımcılığı görevini yaptıktan sonra siyasi hayatını Orman Bakanlığı, Spor Bakanlığı ile sürdüren Taranoğlu ile Eymir Gölü kıyısında yeni hayatını konuştuk.

25.09.2015Gündem
İftar İçin Mekan Önerileri

İftar İçin Mekan Önerileri

İftar için İstanbul, Ankara ve İzmir' de birbirinden güzel mekanlar!

16.06.2015Advertorial

Yazar Sonuçları

Tepki güzel ama yetmez

Son dönemde kiminle konuşsam ‘2016 bir bitse’ diyorum.

12.12.2016

#enguzelankara

Instagram’daki #enguzelankara ve #hurriyetankara etiketli fotoğraflar arasında bu haftanın seçkisini ‘Ankara’da yaz’ kareleri arasından derledik.

15.07.2015

Sözde kalmasın

Başbakan Ahmet Davutoğlu, taksi, minibüs ve özel halk otobüslerine takılacak kamera ve GPS sistemlerinin bedelini vergiden düşeceklerini açıkladı. Yıllardır Ankara Hürriyet’in üzerinde durduğu bir konu.

13.05.2015

Dinozor filosu kurulsa ne olur

Önce robot ardından dinozor... Ankara, kentin belirli noktalarına kondurulan dev oyuncakları konuşuyor. Halbuki, bir mekan vardı canlı canlı yaşayan.

7.05.2015