EKSTRA
MENÜ

Ev Dekorasyonu Örnekleri

Ev Dekorasyonu Örnekleri haberleri sayfasında güncel ve son dakika Ev Dekorasyonu Örnekleri hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 30 Ev Dekorasyonu Örnekleri haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Ev Dekorasyonu Örnekleri Haberleri

Bu Dekorasyon Önerileri İle Evinizin Her Köşesini Değerlendirin

Bu Dekorasyon Önerileri İle Evinizin Her Köşesini Değerlendirin!

Evinizde kullanmadığınız odalar, gün geçtikçe fazlalıkların yer aldığı etkisiz bir alana dönüşmeye başlamış olabilir. İşin ilginç yanı, her ne kadar sizi toparladığını düşünseniz de bu odalar hep dağınık kalırlar. Bu durum her geçen gün sizi daha da rahatsız etmeye başladıysa artık bir değişiklik yapma zamanı gelmiş demektir. İşte size yardımcı olabilecek birkaç önemli ipucu…

20.11.2020Ev Dekorasyon
Evlerinizi yaz havasına kavuşturmanız için 9 basit öneri

Evlerinizi yaz havasına kavuşturmanız için 9 basit öneri

Yaz sıcaklarında evleri de “yaz havası”na kavuşturmak mümkün.

11.08.2019Dekorasyon
Evinizde az bütçeyle büyük değişiklere imza atın İşte püf noktaları...

Evinizde az bütçeyle büyük değişiklere imza atın! İşte püf noktaları...

Evimi nasıl yenileyebilirim sorusundan önce kendinize "Hangi eşyalardan kurtulabilirim?” diye sormak daha doğru... Hasar görmüş, zedelenmiş eşyaları yenilemek ya da onları evden çıkarmak ilk işlem olmalıdır.

6.08.2018Dekorasyon
Evinizi küçük dokunuşlarla farklılaştırın İşte ipuçları...

Evinizi küçük dokunuşlarla farklılaştırın! İşte ipuçları...

Yaz rehavetinin içinde aslında bir de sonbahara hazırlık var. Sonbahar ayları; Eylül ayında okulların başlamasıyla birlikte tekrar yuvanıza döndüğünüz ve yeni bir başlangıca hazır olduğunuz zamanlar.

6.07.2018Dekorasyon
13 metrekareye küçük bir dünya sığdırdı

13 metrekareye küçük bir dünya sığdırdı

Polonyalı tasarımcı Szymon Hanczar, sadece 1 odadan oluşan evini 3+1 ferahlığında mükemmel bir eve dönüştürdü.

27.05.2016Dekorasyon
2015 yaz ev dekorasyonunda neler moda

2015 yaz ev dekorasyonunda neler moda?

Bu yaz evleri cilalı pastel renkler, düğmeli yastıklar süslüyor.

21.06.2015Dekorasyon
Evinizin içinde gizli bir odaya ne dersiniz

Evinizin içinde gizli bir odaya ne dersiniz?

Bu gizli odalara bayılacaksınız!

24.04.2015Dekorasyon
Yıldızları ve uzayı evinize taşıyacak dekorasyon fikirleri

Yıldızları ve uzayı evinize taşıyacak dekorasyon fikirleri

Farklı bir ev dekorasyonu için parlak fikirleri sizler için derledik...

20.04.2015Dekorasyon
Nişantaşında nereye gidilir En güzel mekanlar nerede

Nişantaşı'nda nereye gidilir? En güzel mekanlar nerede?

Yeme-içme deyince, Nişantaşı havalı mekanlarıyla İstanbul'un vazgeçilmezlerinden! Sokaklara yayılan masalar, ara sokaklardaki kafeler, şıkır şıkır mekanlar sizi anında çembere alıyor, gün boyu menzilinden çıkarmıyor. Teşvikiye, Topağacı derken geniş bir alana yayılan semti turladık, ne var ne yok göz attık. Kahvaltıdan akşam yemeğine seçin, beğenin!

22.12.2015Nerede Ne Yenir
Büryan kebabının peşinde SİİRT

Büryan kebabının peşinde SİİRT

İstanbul’da Unkapanı’ndan Bozdoğan (Valens) Su Kemeri’ne çıkarken hemen sağ tarafta, Kadınlar Pazarı veya İtfaiye Çarşısı denen rengarenk bir bölge var. Küçük Siirt diye de isimlendirilen bu meydanın bir gün gelip de Siirt maceramın başlangıç noktası olacağına hayatta inanmazdım. Meydanda lezzetli büryan kebabı ve meşhur perde pilavı servisi yapan restoranlar, envai çeşit peynir, zeytin ve bal satan bakkallar var. Ortam çok keyifli, burada yapılan sıcak sohbetler bir harita açıp Siirt’e gitme kararı vermeme sebep oldu.

23.05.2010Seyahat
Hindistan’daki oteli Türkiye’den döşedi, açılmadan ‘en iyi’ oldu

Hindistan’daki oteli Türkiye’den döşedi, açılmadan ‘en iyi’ oldu

Hintli Tata Grubu’nun bünyesindeki Taj Otels’e ait, dekorasyonu Ruya Mocan Nebioğlu tarafından yapılan Falaknuma Sarayı, henüz açılmadan sektörün dikkatini çekti. Ruya Mocan, 2 milyon sterline dekore ettiği otel için 16 bin metre kumaş harcadı ve 12 kişilik ekibiyle her şeyi Türkiye’de üretti.

19.12.2009Ekonomi
5 yıldızlı otellerde Ramazan sofraları

5 yıldızlı otellerde Ramazan sofraları

Otellerde Ramazan için hazırlıklar tamamlandı. İzmir ve Çeşme’de bulunan 5 yıldızlı oteller farklı program ve mönülerle dikkat çekiyor.

15.08.2009Ege
İlhan Erşahin’in Nublu’su New Yorker’da

İlhan Erşahin’in Nublu’su New Yorker’da

Eskiden İstanbulluların kentin içinde yazlık ve kışlık evleri olurdu. O günler çoktan geride kaldı. Ama şimdi de ünlü lokantaların ve eğlence mekanlarının kışlığı ve yazlığı var.

9.06.2005Kelebek
Sizin koku tipiniz hangisi

Sizin koku tipiniz hangisi?

Bu yaz size eşlik edecek en mükemmel partner kim? Bu testi tamamladığınızda hayatınızın vazgeçilmez parfüm klasiklerinden kendinize en uygun olanını bulacaksınız.

12.05.2004Kelebek
Sizin koku tipiniz hangisi

Sizin koku tipiniz hangisi?

Bu yaz size eşlik edecek en mükemmel partner kim? Bu testi tamamladığınızda hayatınızın vazgeçilmez parfüm klasiklerinden ya da yeni yaz kreasyonlarından kendinize en uygun olanını bulacaksınız. Tek yapmanız gereken soruları cevaplamak... Yaşam tarzları arasında en sık işaretlediğiniz renkler sizi doğru kokunuza götürecek.

11.05.2004Kelebek
Türkiye’nin en iyi otel restoranları

Türkiye’nin en iyi otel restoranları

Otel restoranlarının mönüsü, dünyanın dört bir yanından gelen insanları ağırladıkları için, daha geniş ve çeşitli olur. Büyük bölümü tek bir ülkenin veya bölgenin mutfağını servis etmekle kalmaz. Şarap kavları da iddialıdır. Bu hafta büyük jüriye Türkiye’nin en iyi otel restoranlarını sorduk. Listeye İstanbul’un beş yıldızlı otelleri ağırlığını koydu. İzmir, Ankara ve Bodrum’dan da birer restoran ilk 10’a girmeyi başardı.

25.03.2004Seyahat
Salatanın en iyi 10 adresi

Salatanın en iyi 10 adresi

İçinizde ‘‘Salata da yemek mi altı üstü ot’’ diye düşünenler vardır şüphesiz. Eskiden öyleydi. Günümüz salatalarının yalnızca altında ot var, üstünde ise çeşit çeşit her şey. Tavuklu, bonfileli, kızarmış ekmekli, deniz ürünlü hatta marine edilmiş tarla buğdaylı salata bile var.

21.03.2003Seyahat

Yazar Sonuçları

İki deniz arasında harika bir yarımada: Datça

Bir yanı Ege’ye diğer yanı Akdeniz’e bakan Datça Yarımadası, misafirlerini ilk görüşte kendine âşık eden duru bir güzelliğe sahip. Dünyaca ünlü Türk şair Can Yücel’in adına neden şiirler yazdığını buraya geldiğinizde daha iyi anlıyorsunuz. Siz de bir sabah gözünüzü Datça’da açın ve bu duru güzelin sihrine kendinizi kaptırın.

29.08.2019

İyi yemek ve yaşam kültürü

Karaca ailesinin ikinci kuşak üyelerinden, Karaca Grubu Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Karaca yeme-içme hobisinden yola çıkarak iki yıl kadar önce Balat’ta “Cooklife” adını verdiği bir konsept oluşturarak dergi çıkarmıştı.

3.08.2018

Avrupa’dan gözde 8 kayak merkezi

Alpler’deki kayak merkezleri şubatta sezonun en hareketli günlerini yaşıyor. Fransa, İtalya, Avusturya’daki küçük dağ kasabaları pistlerinin yanı sıra jet sosyeteyi ağırlayan otelleri, restoranları, eğlence yerleriyle öne çıkıyor. Klasik rotalardan sıkılanları Bulgaristan, Makedonya, Bosna Hersek’in yıldızı yeni parlayan kayak merkezleri bekliyor.

16.02.2014

Alaçatı’ya aşık lif sanatçısı

Prof. Suhandan Özay Demirkan, yaşadığı beldeye bir “Tasarım Merkezi” kuruyor.

27.08.2011

Tek şişe sınırlaması

Distribütörlüğü bT Satış Pazarlama ve Ticaret A.Ş tarafından yapılan The Glenrothes, Cannes’da ödül alan 25 yıllık viskisini piyasaya sürüyor.

14.11.2007

Kıldan tüyden ithalat

Türkiye’nin ithalat kalemindeki ürün ve ülke çeşitliliği de dikkat çekici bir noktaya ulaştı.

28.04.2007

Avrupa’nın en iyi restoranları

Tam 27 yıldır dünyanın en iyi restoranlarını belirleyen ve bu konuda en önemli otoritelerden biri sayılan Zagat’ın Avrupa’nın 27 büyük şehrindeki bin 372 restoranını anlatan 2006 sayısı çıktı. Bunların arasından seçtiklerimin bazılarını, kendi yorumlarımı da katarak yazdım. Yaklaşık 12 bin 500 kişinin katkılarıyla belirlenen listedeki restoranlar çok iyi; tek problem, neredeyse tamamının cep yakan fiyatlara sahip olması. Yolunuz Avrupa’ya düşecekse bu listeye mutlaka göz atın.

9.04.2006

27 çerçevenin dayanılmaz ağırlığı (*)

‘Bu duvar senin olabilir!’

Aynen böyle dedi.

17.05.2003