MENÜ

Estetik Ve Plastik Cerrahi

Estetik Ve Plastik Cerrahi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Estetik Ve Plastik Cerrahi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.062 Estetik Ve Plastik Cerrahi haberi bulunmuştur.

Estetik Ve Plastik Cerrahi Haberleri

Doğru kişiye, doğru estetik

Doğru kişiye, doğru estetik

Pek çok insan, vücutlarında "kusurlu" olduğunu düşündüğü noktaları değiştirmek için "estetik cerrahi"den yardım alıyor.

Hamilelik sonrası estetik kaygılar

Hamilelik sonrası estetik kaygılar

Hamilelik ve anne olmak kadın hayatının en güzel ve en heyecan verici dönemleri. Ancak bazı kadınlar için bu süreç pek de istenmeyen kalıcı fiziksel değişimleri de beraberinde getiriyor.

Elit Sağlık: Hem sağlık, hem güzellik

Elit Sağlık: Hem sağlık, hem güzellik

Estetik ve Plastik Cerrahi, Deri Hastalıklarıve Damar Hastalıkları'nda uzman kadrosuyla Elit Sağlık; sağlıklı bir şekilde güzelleşmek isteyen bütün kadınları bekliyor.

26.06.2004Kişisel Bakım
Üçü bir yerde

Üçü bir yerde

Estetikte son tercih alın-burun-çenenin bir arada düzeltilmesi. Doku transferiyle birkaç ameliyatlık işlem tek seferde çıkıyor.

14.01.2004Kişisel Bakım
Ruslara made in Trabzon estetiği

Ruslara made in Trabzon estetiği

Trabzon Numune Hastanesi'nde, Türk kadınlarının yanısıra, Rus, Ukrayna ve Moldovalı kadınlar da göğüs ve burun estetik ameliyatı olmaya başladılar.

30.12.2003Gündem
Plastik cerrah arttı fiyatlar düştü, varoşlarda estetik ameliyat patladı

Plastik cerrah arttı fiyatlar düştü, varoşlarda estetik ameliyat patladı

Estetik ameliyat denince film yıldızları, şarkıcılar ya da sosyete akla gelirdi. Ama plastik cerrahi uzmanlarının sayısındaki artış, varoşlarda açılan hastanelerde ameliyatların çok daha ucuza yapılabilmesi bu ameliyatları ‘‘halka indirdi.’’

13.12.2003Kelebek
Göbek, Dudak Estetiği çok moda

Göbek, Dudak Estetiği çok moda!

Estetik operasyonlar her zaman ilgi çekiyor. Moda da olduğu gibi estetikte de tercihler ve beğeniler zamanla değişiyor. Uzmanlar, şu günlerde göbek bölgesi ve deliğiyle, dudak operasyonlarının çok gözde olduğunu söylüyor.

Daha güzel ve anlamlı bir yüz için: Profiloplasti

Daha güzel ve anlamlı bir yüz için: Profiloplasti

Profiloplasti; burun, çene, dudaklar ve alın gibi profili oluşturan organların birbirine uyumlu hale getirümesi amacıyla yapılan bir operasyon. Hedefi, daha güzel ve anlamlı bir yüz yaratmak.

28.04.2003Kişisel Bakım
Kalça büyütme çok rağbet görüyor

Kalça büyütme çok rağbet görüyor!

Amerikan Estetik ve Plastik Cerrahi Birliği Başkanı Adrien Aiache, kadınların dudak kalınlaştırma, burun küçültme ve göğüs büyütmenin yanı sıra kalçalarını büyütmek için bıçak altına yattığını söyledi...

Erkek yöneticiye gençlik iğnesi

Erkek yöneticiye gençlik iğnesi

Yüzdeki kırışıklıkları ortadan kaldıran bir kozmetik uygulaması olan Botox'a, erkeklerin gösterdiği ilgi giderek artıyor. Amerikan Estetik ve Plastik Cerrahi Topluluğu'nun verilerine göre Amerika'da geçen yıl yapılan 1.5 milyon Botox tedavisini uygulayanların yüzde 13.8'i erkek.

11.05.2002Gündem
Selülitte Yeni Dönem

Selülitte Yeni Dönem

Yaz yaklaşıyor ve hepimizin ortak sorunu olan selülitlerle mücadele bitmek bilmiyor. Rejimler, masajlar, kremler, yürüyüşler hepsi bu savaşa son vermek için deneniyor. Sonuç; kimi yöntem başarılı kimi yöntem eksik kalıyor, istenilen sonuç alınamıyor.

21.03.2002Kişisel Bakım
Botoks terlemeye çözüm

Botoks terlemeye çözüm

Yıllarca elleri, ayakları, koltukaltları aşırı terleyen, bu durumla başa çıkmak için ne yapacağını bilemeyen insanlar için artık umut verici gelişmeler var.

1.12.2001Kelebek
Op. Dr. Nezail Demircilerden Estetik Hakkında Merak Ettikleriniz

Op. Dr. Nezail Demirciler'den Estetik Hakkında Merak Ettikleriniz

International Hospital Hastanesi'nden Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Nezail Demirciler sorularınızı cevaplamaya devam ediyor.

Yanak Dolgusu Estetiği Nedir

Yanak Dolgusu Estetiği Nedir?

Dolgun yanaklar gençliğin ve çekiciliğin sembolü olarak kabul edilir. Zayıf ve çökük yanaklar ise daha yorgun ve yaşlı bir görünüme yol açabilir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, dolgun yanakların yüzün daha genç görünmesini sağladığını belirtti.

Doktorlar hangi kanalda saat kaçta Doktorlar oyuncuları kimdir

Doktorlar hangi kanalda saat kaçta? Doktorlar oyuncuları kimdir?

Doktorlar dizisi yeniden izleyici karşısına çıkıyor. Türk dizi tarihinde önemli reyting başarıları elde eden Doktorlar dizisi, yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkacak. Yasemin Özilhan, Kutsi ve Bekir Aksoy gibi oyuncuların yer aldığı Doktorlar dizisinde vakalar incelenirken doktorların yaşantıları ve aşk hayatları da ele alınıyor. Peki, doktorlar hangi kanalda saat kaçta yayınlanıyor? İşte, Doktorlar saat kaçta sorusunun cevabı ve detaylı bilgiler

6.04.2020Televizyon
Meme Asimetrisi Estetiği Nedir

Meme Asimetrisi Estetiği Nedir?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, meme asimetrisi estetiğinin kadınların yaşam kalitesinin artmasına yardımcı olduğunu belirtti.

30.03.2020Kişisel Bakım

Badem göz estetiği ile yepyeni bakışlar

Son dönemde adından sıkça söz ettiren “badem göz estetiği” kadınlar arasında sıkça tercih ediliyor. Daha etkili bakışlara sahip olmak isteyen pek çok ünlü de bu operasyonu yaptırıyor. Peki, badem göz estetiği nasıl yapılıyor, iyileşme süreci ne kadar? Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk anlatıyor.

25.03.2020Sağlık
Doğal Görünümlü Burun Estetiği

Doğal Görünümlü Burun Estetiği

Burun estetiği sonrası doğal görünüm operasyonun ana hedefidir. Burundaki fiziksel ve işlevsel sorunları giderip yüzün doğal bir görünüme kavuşarak güzelleşmesini sağlamak estetik operasyonun temel amacıdır. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Sabri Algun Aka, doğal görünümlü burun estetiğinde olması gereken kriterleri sizler için anlattı.

16.03.2020Kişisel Bakım
Aynı Anda Birden Fazla Estetik Yaptırılabilir mi

Aynı Anda Birden Fazla Estetik Yaptırılabilir mi?

Estetik cerrahi ile ilgili en sık sorulan soruların başında bu soru geliyor. Birden fazla estetik operasyon aynı anda yapılabilir mi? Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, kombine estetik operasyonları sizler için anlattı.

16.03.2020Kişisel Bakım
Plastik cerrahi nedir Plastik cerrahi neye ve hangi hastalıklara bakar

Plastik cerrahi nedir? Plastik cerrahi neye ve hangi hastalıklara bakar?

Plastik cerrahi; bireyin dış görünümündeki sorunları giderek daha huzurlu, daha güvenli, etrafıyla ve kendisi ile daha barışık olmalarında destek olur. Tabii ki kendine güven ve mutlu olma yalnızca estetik güzellik ile olmaz. Fakat oldukça önemli unsurlar içerisinde de yer almaktadır. Peki, plastik cerrahi hangi hastalıklara bakmaktadır? İşte detaylar.

9.03.2020Sağlık
Dudak Dolgusunda Tasarım Çok Önemli

Dudak Dolgusunda Tasarım Çok Önemli!

Dudak dolgusu ile dudakların şekli, boyutu ve konturları tamamen değiştirilerek yüzün dengesi, simetrisi ve estetik görünümü tamamen değiştirilebilir. Dudak dolgusunun ana hedefi yüzle uyumlu doğal ve çekici bir görünüm yaratmaktır. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, dudak dolgusunun yüzün genel şekli üzerinde çok etkili bir rol oynayabileceğini belirtti.

Doğum sonrası yeniden doğmak için ‘anne estetiği’

Doğum sonrası yeniden doğmak için ‘anne estetiği’

Kadınlarda doğum sonrası özellikle karın bölgesinde oluşan sarkmalar ve deformasyonun çoğu zaman spor ve diyetle giderilmesi mümkün olmuyor. Dünyada ‘Mommy makeover’ adı verilen hamilelik sonrası estetik operasyon ise son yıllarda Türkiye’de de yaygın şekilde yapılıyor. Özellikle 30-39 yaş aralığında doğum yapan kadınların tercih ettiği ‘Mommy Makeover’ birçok farklı operasyonu içerirken karın, meme, basen, kalça ve genital bölgeler için uygulanabiliyor.

4.03.2020Sağlık
Pantolon Giydirme Estetiği Nedir

Pantolon Giydirme Estetiği Nedir?

Diyet, egzersiz, ya da cerrahi yöntemlerle ideal kilosuna ulaşmış hastalarımızın bedenlerinde; genetik özellikler, yaş, beden yapısı ve yapılan sportif aktivitelere bağlı olmakla birlikte, genellikle belli bölgelerdeki deride sarkma, gevşeme gibi problemler görülür. Konuyla ilgili merak edilenleri Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Op. Dr. Yağmur Reyyan Erol sizler için anlattı.

25.02.2020Kişisel Bakım
Büyük göğüsler sağlığı etkiler mi

Büyük göğüsler sağlığı etkiler mi?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, ‘’Büyük göğüsler sağlığı etkiler mi?’’ sorusu hakkında tüm detayları sizler için yanıtladı.

Dudak dolgusu hissizliğe ve sertliğe yol açar mı?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, dudak dolgusu ve dolgu sonrasında hissizlik konusu hakkında merak edilenleri detaylandırdı.

Meme küçültme operasyonu sonrasında meme büyür mü

Meme küçültme operasyonu sonrasında meme büyür mü?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, dudak dolgusu ve dolgu sonrasında hissizlik konusu hakkında merak edilenleri detaylandırdı.

Yüz nakilli Recep Sert ile eşi Esma Sert boşanıyor

Yüz nakilli Recep Sert ile eşi Esma Sert boşanıyor!

Bursa'nın İnegöl ilçesinde yaşayan Türkiye'nin 5'inci yüz nakillisi Recep Sert ile eşi Esma Sert, 6 yıllık evliliklerini sonlandırma kararı aldı. Boşanma kararı aldıklarını sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla duyuran Esma Sert, "İkimiz de çok yorulduk. Geçmişten bu zamana kadar yaşadıklarımız bizi çok yordu ve yıprattı. Evet çok sevdik, çok severek evlendik. Biz arkadaş olarak kalma, bundan sonra yolumuza bu şekilde devam etme kararı aldık" dedi.

22.02.2020Gündem
Havalimanına sağlık turizmi köşesi geliyor

Havalimanına sağlık turizmi köşesi geliyor

ÖZEL Hastaneler ve Sağlık Kurumları Derneği (OHSAD) üyelerine yapılan duyuruda, bazı özel sağlık sunucularına İstanbul Havalimanı işletmesi İGA tarafından yolcu karşılama alanına ilişkin teklif dosyası gönderildiği belirtildi.

22.02.2020Ekonomi
Ciltte Azalan Yumuşak Doku ve Nemi Artıran Aşı Geliştirildi

Ciltte Azalan Yumuşak Doku ve Nemi Artıran Aşı Geliştirildi

İtalyan bilim insanları, ciltte yumuşak doku ve nemin artırılmasını sağlayan 'biyolojik lifting aşısı' geliştirdi. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Orhan Murat Özdemir, aşı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yazar Sonuçları

Enjeksiyon estetiği ile yeni bir yüz

Medikal estetik alanındaki başarılı çalışmalar, kadınları adım adım sonsuz güzelliğe yaklaştırıyor.

31.05.2005

Burun estetikleri artık daha kolay

Kadınlar arasında burun estetiğine talep, geçmiş yıllara oranla oldukça fazla.

10.10.2004