EKSTRA
MENÜ

Esra Hankulu

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 31 haberi bulunmuştur.

Esra Hankulu Haberleri

Son dakika: Esra Hankulunun ölümü... HTS kayıtları, Ümitcan Uygun’u yalanladı

Son dakika: Esra Hankulu'nun ölümü... HTS kayıtları, Ümitcan Uygun’u yalanladı

Ankara'da, Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle iddianame düzenlenen Ümitcan Uygun'un, olay günü avukatının araması ile uyandığı, uyandığında Hankulu'nun hayatta olduğu ve kendisine taksi çağırdığı yönündeki iddialarını HTS kayıtları yalanladı. HTS kayıtlarına göre Uygun'un, uyandığını söylediği saat 10.15’ten önce başka kişiyi arayıp görüştüğü, avukatını da kendisinin aradığı ortaya çıktı.

25.10.2021Gündem
Esra Hankulu’nun ölümünde yeni iddia

Esra Hankulu’nun ölümünde yeni iddia

Esra Hankulu isimli genç kadının 3 Ağustos’ta evindeki şüpheli ölümüne ilişkin iddianamede, dikkat çekici ayrıntılar yer aldı.

23.10.2021Gündem
Esra Hankulunun ölümünde Ümitcan Uygun için istenen ceza belli oldu

Esra Hankulu'nun ölümünde Ümitcan Uygun için istenen ceza belli oldu

Ankara'nın Mamak ilçesindeki evde ölü bulunan Esra Hankulu'nun ölümüne ilişkin Ümitcan Uygun'un da aralarında bulunduğu 3 şüpheli hakkındaki soruşturma tamamlandı. Ankara 9. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderilen iddianamede, Hankulu'nu öldürmekle suçlanan Uygun hakkında "ağırlaştırılmış müebbet", diğer iki şüphelinin de "suç delillerini gizlemekten" 5 yıla kadar hapisle cezalandırılmaları talep edildi.

21.10.2021Haber
Son dakika... Esra Hankulunun ölümünde Ümitcan Uygun için istenen ceza belli oldu

Son dakika... Esra Hankulu'nun ölümünde Ümitcan Uygun için istenen ceza belli oldu

Ankara'nın Mamak ilçesindeki evde ölü bulunan Esra Hankulu'nun (25) ölümüne ilişkin Ümitcan Uygun'un da aralarında bulunduğu 3 şüpheli hakkındaki soruşturma tamamlandı. Ankara 9. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderilen iddianamede, Hankulu'nu öldürmekle suçlanan Uygun hakkında "ağırlaştırılmış müebbet", diğer iki şüphelinin de "suç delillerini gizlemekten" 5 yıla kadar hapisle cezalandırılmaları talep edildi.

21.10.2021Gündem
Canlı yayında şiddet davasının sanığı Ümitcan Uygun mahkemede ifade verdi

Canlı yayında şiddet davasının sanığı Ümitcan Uygun mahkemede ifade verdi

ANKARA'da Ümitcan Uygun (27), 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen'i (21) ölümünden önce sosyal medyadaki canlı yayında darbetmesiyle ilgili 'konut dokunulmazlığını ihlal' ve 'tehdit' suçlarından yargılandığı davada suçlamayı kabul etmedi. Uygun, Esen'in yaşadığı evin kendisine ait olduğunu ileri sürdü.

15.10.2021Gündem
Ölüm nedeni belli oldu

Ölüm nedeni belli oldu

Ankara’da Esra Hankulu’nun (25) şüpheli ölümüyle ilgili olarak, genç kızla geceyi geçiren Ümitcan Uygun ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklanmıştı.

15.10.2021Gündem
Esra Hankulunun ölüm nedeni belli oldu

Esra Hankulu'nun ölüm nedeni belli oldu

Esra Hankulu'nun evde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturma kapsamında adli tıp kurumu raporunda Hankulu'nun künt kafa travması sonrası meydana gelen iç kanama sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.

14.10.2021Haber
Künt ne demek Künt travması ne anlama geliyor

Künt ne demek? Künt travması ne anlama geliyor?

Esra Hankulu'nun künt kafa travması sonrası meydana gelen kanama sonucu hayatını kaybettiği belirtildi. Medyada yer alan haberler ardından künt travmasının anlamı merak konusu oldu. Peki, künt ne demek? Künt travması ne anlama geliyor?

14.10.2021Sağlık
Son dakika: Esra Hankulunun ölüm nedeni belli oldu Adli tıp kurumu raporu ortaya çıktı

Son dakika: Esra Hankulu'nun ölüm nedeni belli oldu! Adli tıp kurumu raporu ortaya çıktı

Esra Hankulu'nun evde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturma kapsamında adli tıp kurumu raporunda Hankulu'nun künt kafa travması sonrası meydana gelen iç kanama sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.

14.10.2021Gündem
Ümitcan Uygun’un kanında uyuşturucu bulundu

Ümitcan Uygun’un kanında uyuşturucu bulundu

Ankara’da Esra Hankulu’nun (25), Mamak ilçesi Akdere Mahallesi’ndeki evinde 5 Ağustos'ta ölü bulunmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, Adli Tıp Kurumu’na gönderilen kan örnekleriyle ilgili inceleme tamamlandı.

23.09.2021Gündem
Esra Hankulunun şüpheli ölümüyle ilgili soruşturmada yeni gelişme

Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüyle ilgili soruşturmada yeni gelişme

Ankara'da, Esra Hankulu'nun (25) şüpheli ölümüyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 'kasten öldürmek' suçundan tutuklanan Ümitcan Uygun (27) ile evde bulunan Dilan C., Furkan G. ve Hankulu'nun kanlarında uyuşturucu madde tespit edildiği ortaya çıktı.

22.09.2021Haber
Son dakika Esra Hankulunun şüpheli ölümüyle ilgili soruşturmada yeni gelişme Ümitcan Uygunun kanında uyuşturucu çıktı

Son dakika! Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüyle ilgili soruşturmada yeni gelişme! Ümitcan Uygun'un kanında uyuşturucu çıktı

Ankara'da, Esra Hankulu'nun (25) şüpheli ölümüyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 'kasten öldürmek' suçundan tutuklanan Ümitcan Uygun (27) ile evde bulunan Dilan C., Furkan G. ve Hankulu'nun kanlarında uyuşturucu madde tespit edildiği ortaya çıktı.

22.09.2021Gündem
Son dakika... Ümitcan Uygunun ağabeyi Erol Uygun adli kontrolle serbest bırakıldı

Son dakika... Ümitcan Uygun'un ağabeyi Erol Uygun adli kontrolle serbest bırakıldı

Ankara'da Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüne ilişkin soruşturmada Ümitcan Uygun tutuklanmıştı. Ümitcan Uygun'un tutuklanmasının ardından sosyal medyadaki paylaşımları tepki çeken ağabeyi Erol Uygun, gözaltına alınmıştı. Erol Uygun, sevk edildiği mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

8.08.2021Gündem
Son dakika: Esra Hankulunun tırnaklarında Ümitcan Uygunun DNAsı bulundu Ağabeyinin sorgusu sürüyor

Son dakika: Esra Hankulu'nun tırnaklarında Ümitcan Uygun'un DNA'sı bulundu! Ağabeyinin sorgusu sürüyor

Esra Hankulu’nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun'un ‘kasten öldürme’den tutuklanmasının ardından ağabeyi Erol Uygun da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımları sonrası sevk edildiği nöbetçi savcılıkta ifade veriyor. Öte yandan talihsiz kızın cesedinde yapılan ilk incelemede Ümitcan Uygun'un DNA örnekleri bulundu... İşte Türkiye'nin konuştuğu soruşturmanın detayları...

7.08.2021Gündem
Ümitcan Uygun kimdir, kaç yaşında, mesleği ne Aleyna Çakır ve Esra Hankulunun ölümünün şüphelisi Ümitcan Uygun tutuklandı

Ümitcan Uygun kimdir, kaç yaşında, mesleği ne? Aleyna Çakır ve Esra Hankulu'nun ölümünün şüphelisi Ümitcan Uygun tutuklandı!

Ümitcan Uygun yeniden Türkiye'nin gündemine geldi. Esra Hankulu’nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun, dün gece ‘kasten öldürme’den tutuklandı. Gelen son bilgiye göre Esra Hankulu'nun tırnaklarında Ümitcan Uygun'un DNA'sı bulundu. Türkiye'nin Aleyna Çakır'ın ölümü nedeniyle tanıdığı Ümitcan Uygun, annesi Gülay Uygun'un şüpheli ölümü nedeniyle de çok konuşulmuştu. Etrafındaki kadınların şüpheli bir şekilde ölmesi ardından binlerce kişi Ümitcan Uygun'un tutuklanması için yetkililere seslenmişti. Peki, Ümitcan Uygun kimdir, kaç yaşında, mesleği ne? İşte son günlerde ismi esrarengiz cinayetlerle konuşulan Ümitcan Uygun'un hayatıyla ilgili bilinenler...

7.08.2021Gündem
Ümitcan Uygun, Esra Hankulunun şüpheli ölümüne ilişkin soruşturma kapsamında tutuklandı

Ümitcan Uygun, Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüne ilişkin soruşturma kapsamında tutuklandı

Ankara'da, Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun (27), polisteki ilk ifadesinde, "Esra'nın ölümüyle bir ilgim yoktur" dedi. Gözaltındaki Furkan G. ise "Sabah ezanından sonra Ümitcan, Esra'yı odaya götürdü. Esra ile konuşuyorlardı yani Esra baygın ya da uyur vaziyette değildi" ifadesini verdi. Esra Hankulu'nun ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan Dilan C.'nin de ifadesi ortaya çıktı. Dilan C. ''Uyandığımda bir işim vardı, bunu söylemek için Esra'nın odasına gittim. Esra'ya seslendim ama uyanmadı. Esra’yı öyle görünce korktum'' diye konuştu. Dilan C. daha sonra aradıkları Ümitcan Uygun'un kendilerine "Bir sıkıntı olursa beni söylemeyin" dediğini öne sürdü. Esra Hankulu’nun şüpheli ölümüne ilişkin gözaltına alınan Ümitcan Uygun ’kasten öldürme’ suçundan nöbetçi sulh ceza mahkemesi tarafından tutuklandı. Diğer iki şüpheli F.G. ile D.C. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

6.08.2021Haber
Erol Uygun kimdir, neden yakalandı Ümitcan Uygunun ağabeyi gözaltında

Erol Uygun kimdir, neden yakalandı? Ümitcan Uygun'un ağabeyi gözaltında!

Ümitcan Uygun’un gözaltına alınması sonrası ağabeyi Erol Uygun ile ilgili son dakika gelişme yaşandı. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlardan dolayı Erol Uygun "Türkiye Cumhuriyeti devletini aşağılama" suçundan gözaltına alındı. Kamuoyunda 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen'in ölü bulunmasıyla ilgili soruşturmada, gözaltına alınıp, serbest bırakılan Ümitcan Uygun, Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla gözaltına alınmıştı. Peki, Ümitcan Uygun'un ağabeyi Erol Uygun kimdir? İşte, ayrıntılar.

6.08.2021Gündem

Son dakika haberi: Ümitcan Uygun'un ağabeyi Erol Uygun gözaltına alındı

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Ümitcan Uygun'un gözaltına alınması sonrası sosyal medyadan devleti kötüleyen paylaşımlar yaptığı tespit edilen ağabeyi Erol Uygun'un gözaltına alındığını duyurdu.

6.08.2021Gündem
Ümitcan Uygun ve 2 şüpheli adliyeye sevk edildi

Ümitcan Uygun ve 2 şüpheli adliyeye sevk edildi

Ankara'da, Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun (27), polisteki ilk ifadesinde, "Esra'nın ölümüyle bir ilgim yoktur" dedi. Gözaltındaki Furkan G. ise "Sabah ezanından sonra Ümitcan, Esra'yı odaya götürdü. Esra ile konuşuyorlardı yani Esra baygın ya da uyur vaziyette değildi" ifadesini verdi. Esra Hankulu'nun ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan Dilan C.'nin de ifadesi ortaya çıktı. Dilan C. ''Uyandığımda bir işim vardı, bunu söylemek için Esra'nın odasına gittim. Esra'ya seslendim ama uyanmadı. Esra’yı öyle görünce korktum'' diye konuştu. Dilan C. daha sonra aradıkları Ümitcan Uygun'un kendilerine "Bir sıkıntı olursa beni söylemeyin" dediğini öne sürdü. Öte yandan Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun'un da aralarında bulunduğu 3 şüpheli adliyeye sevk edildi.

6.08.2021Haber
Ümitcan Uygunun ilk ifadesi ortaya çıktı

Ümitcan Uygun'un ilk ifadesi ortaya çıktı

Ankara'da, Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun (27), polisteki ilk ifadesinde, "Esra'nın ölümüyle bir ilgim yoktur" dedi. Gözaltındaki Furkan G. ise "Sabah ezanından sonra Ümitcan, Esra'yı odaya götürdü. Esra ile konuşuyorlardı yani Esra baygın ya da uyur vaziyette değildi" ifadesini verdi.

6.08.2021Haber
Son dakika... Esra Hankulunun şüpheli ölümü... Ümitcan Uygun tutuklandı

Son dakika... Esra Hankulu'nun şüpheli ölümü... Ümitcan Uygun tutuklandı

Ankara'da, Esra Hankulu'nun evinde ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun "Esra'nın ölümüyle ilgim yok" savunmasına rağmen diğer tanıkların ifadeleri doğrultusunda ’kasten öldürme’ suçundan tutuklandı. Tanıklar, Ümitcan ile Esra'yı aydı odaya giderken giderken gördüklerini söylemiş ve Ümitcan Uygun'un kendilerine "Bir sıkıntı olursa beni gördüğünüzü söylemeyin" dediğini öne sürmüşlerdi... İşte Türkiye'nin konuştuğu soruşturmanın detayları...

6.08.2021Gündem
Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esenin Ümitcan Uygun isyanı

Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen'in Ümitcan Uygun isyanı

Kanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen bağlanarak yaşananlarla ilgili konuştu.

6.08.2021Televizyon
Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen Neler Oluyor Hayatta’ya konuştu...

Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen Neler Oluyor Hayatta’ya konuştu...

Kanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına Aleyna Çakır’ın babası Mehmet Esen bağlanarak yaşananlarla ilgili konuştu.

6.08.2021Magazin
Esra’nın ölümüyle ilgili gözaltı: Bildik şüpheli

Esra’nın ölümüyle ilgili gözaltı: Bildik şüpheli

Daha önce Aleyna Çakır’ın ölümüyle ilgili şüpheli olarak gözaltına alınan Ümitcan Uygun şimdi de geceyi birlikte geçirdiği Esra Hankulu’nun (25) şüpheli ölümü üzerine gözaltına alındı.

6.08.2021Gündem
Son dakika haberi: Ümitcan Uygunun çevresindeki kadınlar birer birer ölüyor Esra Hankulunun ön otopsi raporu tamamlandı

Son dakika haberi: Ümitcan Uygun'un çevresindeki kadınlar birer birer ölüyor! Esra Hankulu'nun ön otopsi raporu tamamlandı

Ümitcan Uygun ismi gündemden düşmüyor... Türkiye'nin Aleyna Çakır'ın ölümü nedeniyle tanıdığı Ümitcan Uygun, annesi Gülay Uygun'un şüpheli ölümü nedeniyle bir kez daha gündeme gelmişti. Adı skandallarla anılan Ümitcan Uygun, uyuşturucu kullanımına özendirmek suçundan girdiği cezaevinden tahliye olduktan birkaç gün sonra bu kez de Esra Hankulu'nun şüpheli ölümü nedeniyle tartışılıyor... Şüpheli şekilde hayatını kaybeden Esra Hankulu'nun ön otopsi raporu tamamlandı. Raporda, beyin zarında travmatik olmayan kanama ve akciğerlerde iltihaplanma tespit edildi. Bu bulguların haricinde vücutta herhangi bir darp, cebir, kesici, delici alet izi ve ateşli silah yarasına rastlanmadı.

5.08.2021Gündem
Esra Hankulu kimdir, nasıl öldü Ümitcan Uygunun sevgilisi mi Evde ölü bulundu

Esra Hankulu kimdir, nasıl öldü? Ümitcan Uygun'un sevgilisi mi? Evde ölü bulundu!

Esra Hankulu'nun ölüm haberi Türkiye'yi bir kez daha sarstı. 25 yaşındaki Hankulu'nun yaşamını yitirmeden önce Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in (21) ölümüyle ilgili hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun ile birlikte olduğunu iddia edildi. Emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, Esra Hankulu'nun aynı gece arkadaşlarını arayarak psikolojisinin iyi olmadığını ve babasının mezarına gitmek istediğini söylediği belirtildi. Peki, Esra Hankul kimdir, nasıl öldü?

5.08.2021Gündem
Aleyna Çakırın babası: Ümitcan Uygunu hapisten çıkarmayın dedim

Aleyna Çakır'ın babası: 'Ümitcan Uygun'u hapisten çıkarmayın dedim'

ANKARA'da, 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen'in (21) ölümüyle ilgili, hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun’un, bugün evinde ölü bulunan Esra Hankulu (25) olayıyla ilgili gözaltına alınması sonrası, Sema Esen’in babası Mehmet Esen konuştu. Esen, “Ben bunu hapisten çıkarmayın demedim mi ? Gördünüz mü ? Elin ciğerini yaktı. Benim de ciğerimi yaktı. Adalete sahip çıkın” dedi.

5.08.2021Haber
Aleyna Çakırın babası konuştu: Ümitcan Uygunu hapisten çıkarmayın dedim

Aleyna Çakır'ın babası konuştu: Ümitcan Uygun'u hapisten çıkarmayın dedim

ANKARA'da, 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen'in (21) ölümüyle ilgili, hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun’un, bugün evinde ölü bulunan Esra Hankulu (25) olayıyla ilgili gözaltına alınması sonrası, Sema Esen’in babası Mehmet Esen konuştu. Esen, “Ben bunu hapisten çıkarmayın demedim mi ? Gördünüz mü ? Elin ciğerini yaktı. Benim de ciğerimi yaktı. Adalete sahip çıkın” dedi.

5.08.2021Gündem
Ümitcan Uygun, bu kez de Esranın ölümüyle ilgili gözaltında

Ümitcan Uygun, bu kez de Esra'nın ölümüyle ilgili gözaltında

Ümitcan Uygun ismi gündemden düşmüyor... Türkiye'nin Aleyna Çakır'ın ölümü nedeniyle tanıdığı Ümitcan Uygun, annesi Gülay Uygun'un şüpheli ölümü nedeniyle bir kez daha gündeme gelmişti. Adı skandallarla anılan Ümitcan Uygun, uyuşturucu kullanımına özendirmek suçundan tahliye olduktan birkaç gün sonra bu kez de Esra Hankulu'nun şüpheli ölümü nedeniyle tartışılıyor...

5.08.2021Haber
Son dakika: Yine Ümitcan Uygun yine olay Bu kez de Esra Hankulunun ölümüyle ilgili gözaltında...

Son dakika: Yine Ümitcan Uygun yine olay! Bu kez de Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili gözaltında...

Son dakika haberine göre, Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in (21) ölümüyle ilgili hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun, önceki gece evinde ölü bulunan Esra Hankulu'nun (25) ölümüyle ilgili gözaltına alındı. Uygun'un, Hankulu'nun ölümünden önceki gece, genç kadının evinde olduğu iddia edildi. Öte yandan Emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, Hankulu'nun ölümünün ilk belirlemelere göre uyuşturucu kullanımından kaynaklandığı öğrenildi. Olayla ilgili açıklama yapan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı da gözaltı süresinin bir gün uzatıldığını belirtti.

5.08.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Ben mi meramımı anlatamadım yoksa bazıları yanlış anlamaya mı odaklanmış?

Olimpiyatlardan gelen güzel haberler nedeniyle herkes gibi ben de mesudum.

8.08.2021