EKSTRA
MENÜ

Esnaf Kredisi

Esnaf Kredisi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Esnaf Kredisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 612 Esnaf Kredisi haberi bulunmuştur.

Esnaf Kredisi Haberleri

Kredileri 577 milyarı TL’yi aştı

Kredileri 577 milyarı TL’yi aştı

Halkbank, 2021 Mart sonu itibarıyla aktif büyüklüğünü, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 41.1 arttırarak 692.9 milyar TL’ye taşıdı.

9.05.2021Ekonomi
Bakan Pekcan: Her zaman iş insanımızın ve esnafımızın yanındayız

Bakan Pekcan: Her zaman iş insanımızın ve esnafımızın yanındayız

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Pandemi sürecinde iş dünyamız da esnafımız da vatandaşımız da tüm dünya gibi etkilendi. Bakanlık olarak her zaman iş insanımızın ve esnafımızın yanındayız." dedi.

4.02.2021Ekonomi
Halkbank esnaf kredisi erteleme nasıl yapılır Esnaf ve Kefalet kredileri 6 ay erteleniyor

Halkbank esnaf kredisi erteleme nasıl yapılır? Esnaf ve Kefalet kredileri 6 ay erteleniyor!

Esnaf Destek Paketi adı ile toplam 25 bin liraya kadar yararlandırılan işletme kredisi, 36 ay vade ile kullandırılmıştı. Pandemi nedeniyle işletmelerin kapalı olması ve ödemelerde zorluk çekilmesi üzerine Halkbank esnaf kredisi erteleme kararı alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklamaya göre 1 Ocak 2021-30 Haziran 2021 arası 6 aylık dönemde ödenmesi gereken taksitler ertelenecek. Peki, Halkbank esnaf kredisi erteleme nasıl yapılır, müracaat etmek gerekecek mi? İşte, o bilgiler

25.01.2021Ekonomi
Para politikasında yeni dönem

Para politikasında yeni dönem

Kovid-19 nedeniyle uygulanan genişletici para politikası terk ediliyor. Parasal sıkılaştırmayla para arzı azaltılarak, enflasyona yol açacak talep artışı frenlenecek.

10.08.2020Ekonomi
Son dakika haberi: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelikten önemli açıklamalar

Son dakika haberi: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

Son dakika... AK Parti MYK toplantısı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Libya'da darbeci Hafter'i destekleyen Fransa'nın Türkiye'yi suçlamasına sert tepki gösteren Çelik, "Fransa'nın ikide bir çıkıp Türkiye'yi suçlaması kalkmaları basiretsizliktir. Macron'un eylemleri hukuka aykırıdır. Sayın Macron'a buradan ifade etmek isteriz; Libya'da suç işleyen sizsiniz, Libya'da tehlikeli bir oyun oynuyorsunuz" dedi.

30.06.2020Gündem
Halkbank esnaf destek kredisi başvurusu nasıl yapılır Halkbank esnaf destek kredisi şartları nedir

Halkbank esnaf destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank esnaf destek kredisi şartları nedir?

Halkbank esnaf destek kredisi başvuruları araştırılan konular arasında yer alıyor. Halkbank esnaf destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank'ın sunduğu esnaf destek paketi, paketin açıklandığı tarihe kadar faiz destekli kredilerden yararlanmamış olan tüm esnafa veriliyor.25 bin lira kredi başvuru işlemleri online olarak gerçekleştiriliyor. İşte Halkbank esnaf kredisi başvuru ekranı

12.06.2020Ekonomi
Halkbank 82. yaşını kutluyor

Halkbank 82. yaşını kutluyor

Küçük esnaf ve sanayi erbabına uygun koşullarla kredi kullandırma amacıyla 1938 yılında Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasıyla kurulan Halkbank 82. yaşını kutluyor. Aktif büyüklük bazında sektörde üçüncü banka olarak faaliyetlerini sürdüren Halkbank, yeni yaşına KOBİ Bankacılığı alanında yüzde 19,4 pazar payı ile girmenin gururunu yaşıyor. Türkiye ekonomisinin sağlam bir mali altyapıya sahip olduğuna ve ekonomik istikrarın korunmasında kamu bankalarının etkin rol oynadığına dikkat çeken Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, “Halkbank bugün aktif büyüklük bazında sektörde üçüncü sıradadır. Bugün geldiğimiz nokta bizi gururlandırıyor. Halkbank 82 yıldır önce halk, sonra bankadır” dedi.

22.05.2020Ekonomi
Halkbank 25 bin TL esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır Başvuru şartları nelerdir

Halkbank 25 bin TL esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir?

Halkbank esnaf kredisi başvuruları yoğun ilgi görüyor. Halkbank 25 bin TL esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır? sorusunun yanıtı araştırılıyor. Halkbank, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomiye olumsuz etkilerinin bertaraf edilmesinin amaçlandığı Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında esnaflara 25 bin liralık kredi desteği veriyor. Peki Halkbank 25 bin TL esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır?

14.05.2020Gündem
Halkbank esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır Halkbank esnaf destek kredisi başvuru şartları nelerdir

Halkbank esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank esnaf destek kredisi başvuru şartları nelerdir?

Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarlara Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında “Esnaf Destek Paketi” imkanı sunuluyor. Halkbank esnaf destek kredi başvurularının nasıl yapıldığı araştırılan konular arasında yerini aldı. Bankadan 25 bin TL kredi almak isteyen vatandaşlar başvurulara yoğun ilgi gösteriyorlar. Pakete başvurmak için kurumlar vergi beyannamesi ve işletme hesap özeti istenmiyor. İşte konu ile ilgili detaylar…

8.05.2020Ekonomi
Esnaf destek paketi başvurusu nasıl yapılır Halkbank 25 bin TL esnaf destek kredisi başvuru şartları nelerdir

Esnaf destek paketi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank 25 bin TL esnaf destek kredisi başvuru şartları nelerdir?

Esnaf destek kredisi başvuruları, Halkbank'ın Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında esnaf ve sanatkarlar için sunduğu imkanlar çerçevesinde araştırılıyor. Halkbank Esnaf Kredisi paketinden faydalanacak olanlar, Halkbank esnaf destek kredisi başvuru şartları nelerdir? sorusuna yanıt arıyor. Koronavirüsü önlemleri kapsamında sunulan kredi imkanında Halkbank esnafa 25 bin lira nakit kredi ve 25 bin lira ticari kart desteği vereceğini bildirildi. Peki, Halkbank esnaf destek paketi başvurusu nasıl yapılır? İşte, esnaf destek kredisi başvuruları ve konuyla ilgili ayrıntılar.

30.04.2020Ekonomi
Esnaf destek kredisi başvuru şartları nedir Halkbank esnaf destek kredisi başvurusu nasıl yapılır

Esnaf destek kredisi başvuru şartları nedir? Halkbank esnaf destek kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank esnaf destek kredisi başvuruları araştırılan konular arasında yerini aldı. Halkbank esnaf destek kredisi başvuru şartları nelerdir? Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomiye olumsuz etkilerinin bertaraf edilmesinin amaçlandığı Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında Halkbank'ın sunduğu esnaf destek paketi, paketin açıklandığı tarihe kadar faiz destekli kredilerden yararlanmamış olan tüm esnafa veriliyor. İşte başvuru ekranı…

28.04.2020Ekonomi
Esnaf destek kredisi başvuru şartları nelerdir Halkbank esnaf destek kredi başvurusu nasıl yapılır

Esnaf destek kredisi başvuru şartları nelerdir? Halkbank esnaf destek kredi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank, Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında esnafa destek kredisi veriyor. Halkbank esnaf destek kredi başvurusu nasıl yapılır? sorusu araştırılan konular arasında yerini aldı. Banka mart ayında yaptığı açıklamada, bugüne kadar faiz destekli kredilerden yararlanmamış olan ayrım yapmaksızın tüm esnafa 25 bin lira nakit kredi ve 25 bin lira ticari kart desteği vereceğini açıkladı. İşte esnaf destek kredisi ile ilgili detaylar…

23.04.2020Ekonomi
Halkbank esnaf destek kredisi başvurusu nasıl yapılır Esnaf destek kredisi başvuru şartları nedir

Halkbank esnaf destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? Esnaf destek kredisi başvuru şartları nedir?

Halkbank esnaf kredisi başvuruları yoğun ilgi görüyor. Halkbank esnaf destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? sorusunu yanıtı araştırılıyor. Koronavirüsle mücadele kapsamında bankalardan destek paketi açıklamaları gelmeye devam ediyor. Halkbank 24 Mart’ta bugüne kadar faiz destekli kredilerden yararlanmamış olan ayrım yapmaksızın tüm esnafa 25 bin lira nakit kredi ve 25 bin lira ticari kart desteği vereceğini açıkladı.

16.04.2020Ekonomi
Esnaf kredisi başvuru şartları nelerdir Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılır

Esnaf kredisi başvuru şartları nelerdir? Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank'tan yapılan açıklamaya göre yeni tip corona virüs (Covid-19) salgınıyla mücadele sürecinde ekonomik faaliyetlerine destek sağlamak amacıyla esnaf ve sanatkarlara yönelik 'Esnaf Destek Paketi' hazırlandı. Bu kapsamda esnafa kullandırılacak işletme kredisinin limiti 25 bin lira, vadesi 36 ay olarak ve 6 aya kadar da ödemesiz dönem uygulanabilecek. Peki, esnaf kredisi başvuru şartları nelerdir? Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

13.04.2020Ekonomi
Halkbank esnaf kredisi başvuru şartları nelerdir Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılır

Halkbank esnaf kredisi başvuru şartları nelerdir? Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank kredi başvuru şartları kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayınlanıyor. “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri kapsamında esnaf kredisi ve bireysel temel ihtiyaç destek kredisi başvuruları alınmaya başlandı. Banka tarafından yapılan açıklamada faiz destekli kredilerden yararlanmamış olan ayrım yapmaksızın tüm esnafa 25 bin lira nakit kredi ve 25 bin lira ticari kart desteği verileceği bildirildi.

10.04.2020Ekonomi
Halkbank esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır Halkbank esnaf kredisi başvuru şartları nedir

Halkbank esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank esnaf kredisi başvuru şartları nedir?

Halkbank esnaf kredisi başvuruları tüm hızıyla devam ediyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında birçok banka kredi borcu ertelemesi yaparak vatandaşların ödemelerini kolaylaştırıyor. Halkbank 'Esnaf Destek Paketi' kapsamında esnaflara nakit destek sağlıyor. Esnaf Destek Paketi kapsamında, bugüne kadar faiz destekli kredilerden yararlanmamış olan ayrım yapmaksızın tüm esnaf ve sanatkarların da imkanlardan istifade edebilmesi amaçlanıyor.

8.04.2020Ekonomi
Son dakika Bakan Albayrak: Sanayicimizi, esnafımızı, çiftçimizi güçlendirmeye devam edeceğiz

Son dakika! Bakan Albayrak: Sanayicimizi, esnafımızı, çiftçimizi güçlendirmeye devam edeceğiz

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Halkbank aracılığıyla verdiğimiz Esnaf Kredisi’nin, esnafımızı ne kadar mutlu ettiğini bugün Türkiye Esnaf Buluşması’nda bir kez daha gördük. Ekonomimizi güçlendirirken sanayicimizi, esnafımızı, çiftçimizi de güçlendirmeye devam edeceğiz." dedi

13.02.2019Ekonomi
Başvuru ücreti yok Binlerce kişiye düşük faizli kredi...

Başvuru ücreti yok! Binlerce kişiye düşük faizli kredi...

Devlet esnafa, işini büyütmek isteyenlere farklı kredi seçeneği sunuyor. Üst limiti 200 bin liraya kadar çıkan kredide faiz yüzde 4’e kadar düşüyor

28.01.2019Ekonomi
Halkbankın esnaf kredisinin detayları belli oldu

Halkbank'ın esnaf kredisinin detayları belli oldu

Esnaf ve sanatkârlara Halkbank tarafından 2019 yılında kullandırılacak kredilerde faiz oranı yüzde 50 indirimli olacak.

11.01.2019Ekonomi
Esnafa 22 milyar TL

Esnafa 22 milyar TL

Halkbank esnaf ve sanatkârlara yılın ilk 3 ayında 10 milyar TL, yılın tamamında ise toplam 22 milyar TL esnaf kredisi desteği vereceğini açıkladı. Banka, esnaf ve sanatkârların finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik başlattığı programla yaklaşık 350 bin esnafa daha ulaşacak.

10.01.2019Ekonomi
Son dakika... Halkbank esnaf ve sanatkârlara 22 milyar liralık kredi desteği verecek

Son dakika... Halkbank esnaf ve sanatkârlara 22 milyar liralık kredi desteği verecek

Halkbank esnaf ve sanatkârlara yılın ilk 3 ayında 10 Milyar TL, yılın tamamında ise toplam 22 milyar lira 'esnaf kredisi desteği' vereceğini açıkladı. Banka, esnaf ve sanatkârların finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik başlattığı programla yaklaşık 350 bin esnafa daha ulaşacak.

9.01.2019Ekonomi
Esnaf kefalet kredisi nasıl alınır Esnaf kefalet kredisi 2018

Esnaf kefalet kredisi nasıl alınır? Esnaf kefalet kredisi 2018

Esnafları desteklemek ve yardımcı olmak amacıyla verilen esnaf kefalet kredisi, son zamanlarda esnaflar tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konuların başında geliyor. Esnaflar için büyük bir fırsat olan, esnaf kefalet kredisini almak için yerine getirilmesi gereken bazı şartlar var. Peki esnaf kefalet kredisi nedir? Esnaf kefalet kredisi nasıl alınır? Esnaf kefalet kredisi başvuru şartları neler?

7.03.2018Gündem
TESK’ten pozitif ayrımcılık talebi

TESK’ten pozitif ayrımcılık talebi

TÜRKİYE Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Palandöken, sicil kayıtlarına göre son üç yılda kadın esnaf ve sanatkar sayısında yaklaşık 48 bin artış görüldüğünü belirterek, "Kadınların iş hayatında daha aktif olarak yer almaları için pozitif ayrımcılık yapılmalı" ifadesini kullandı.

29.10.2017Ekonomi
Esnafa kredisinde limit 500 Bin TLye kadar çıkacak

Esnafa kredisinde limit 500 Bin TL'ye kadar çıkacak!

Esnaf kredisi konusunda limit konusuna değinen Başbakan Binali Yıldırım, esnafa iş yeri kredisinin 500 Bin TL'ye kadar verilebileceğini aktardı. AK Parti Grup Toplantısı'nda esnafların kullanacağı krediler hakkında bilgi veren Yıldırım, bu yıl esnafların ihtiyaçları doğrultusunda limitin 150 bin TL'den 200 bin TL'ye çıkacağını ifade etti. İşte, esnaf kredisi hakkında Başbakan Yıldırım'ın yapmış olduğu açıklama ve detayları

17.10.2017Ekonomi
İndirimli esnaf kredisinde yeni düzenleme

İndirimli esnaf kredisinde yeni düzenleme

Son 5 yıl içinde kamu kurum ve kuruluşların faiz ve hibe desteklerinden faydalanmayanlar da Halkbank`ın ESKKK kefaletiyle verilen krediden yararlanabilecek.

5.05.2017Ekonomi
27 bin KOBİ nefeslendi

27 bin KOBİ nefeslendi

TOBB’un, Kredi Garanti Kurumu ile birlikte kefalet verdiği, Ziraat Bankası ve Denizbank’ın işbirliğiyle uygulamaya konan Nefes kredisi KOBİ’lere ilaç gibi geldi. Sadece 3 ayda 2.6 milyar lira kullandırıldı, 1-2 ayda 4 milyar liraya ulaşılması hedefleniyor.

13.03.2017Ekonomi
KOBİlere 3 ayda 2,6 milyar liralık destek

KOBİ'lere 3 ayda 2,6 milyar liralık destek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Nefes Kredi Projesi" kapsamında bugüne kadar 27 bin şirketin 2,6 milyar liralık kredi kullandığını belirterek, "Proje tamamlandığında 4 milyar liranın üzerinde kredi kullandırmış olacağız." ifadesini kullandı.

13.03.2017Ekonomi
Mehmet Esen esnaf kredisiyle kafe açacak

Mehmet Esen esnaf kredisiyle kafe açacak

Mehmet Esen, kafe açmak için kolları sıvadı.

13.01.2015Magazin
İndirime dayanamayız

İndirime dayanamayız

Kamu katılım bankaları ‘indirimli kredi’ ile korkuttu.

16.03.2014Ekonomi
Kura dokunmak felaket getirir talimatla faiz indirmek olmaz

Kura dokunmak felaket getirir talimatla faiz indirmek olmaz

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, kur tartışmaları konusunda “kur rejimi değişikliği, bunca yıllık birikimi 1 gecede götürür” derken, bunun bir felaket olacağını vurguladı.

31.08.2010Ekonomi
Halkbank esnaf kredisi faiz oranlarını düşürdü

Halkbank esnaf kredisi faiz oranlarını düşürdü

Halkbank, ticari ve KOBİ kredilerinin faiz oranlarını 1 Mayıs 2009 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde indirdi.

18.04.2009Ekonomi
Halkbank esnaf kredisi faiz oranlarını düşürdü

Halkbank esnaf kredisi faiz oranlarını düşürdü

Halkbank'ın, esnaf kredisinin faiz oranını yüzde 9'a düşürdüğü bildirildi.

17.04.2009Ekonomi
81 ilden 700 kadın girişimci Ankara’da meydan okuyacak

81 ilden 700 kadın girişimci Ankara’da meydan okuyacak

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aynur Bektaş, bugün Ankara’da toplanacak olan Türkiye’nin kadın girişimcilerine, oda yönetimlerine girme yollarının anlatılacağını bildirdi.

24.08.2008Ekonomi
Babacan: Hedef maksimum miktarda sermaye çekmek

Babacan: Hedef maksimum miktarda sermaye çekmek

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, önemli olan konunun, Türkiye'ye maksimum miktarda sermaye çekebilmek ve sermayeyi ürkütmemek olduğunu vurgularken, “hele hele yetkili pozisyonda olan kurumlarımızın hiç bir şekilde endişe verici, tedirgin edici, tereddütlere yol açıcı yaklaşımlarda bulunmaması gerekir” dedi.

22.12.2006Ekonomi
İktidarımızı hortumcuya gölgeletmeyiz

İktidarımızı hortumcuya gölgeletmeyiz

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AKP Meclis Grup toplantısındaki konuşmasında, kendilerinden adalet yerine ayrıcalık beklenmemesi gerektiğini belirtip, ‘‘Halkımızın emaneti iktidarı, imtiyazlı hortumculara gölgeletmeyiz’’ dedi.

24.06.2003Ekonomi

Yazar Sonuçları

Hem sigaraya zam yok hem de tedavi bedava

HÜKÜMET, sigara enflasyonu arttırıyor diye firmalara zam yaptırmıyor. Bir yandan da sigaranın bırakılması için ücretsiz sağlık hizmeti kampanyası başlatıyor.

16.01.2019

Hareketlilik için ortak eylem planı

Başkent’teki terör saldırıları hem sosyal hayatı hem de ekonomik hayatı ciddi şekilde etkiledi.Sosyal etkiler yavaş yavaş silinmeye başlasa da ekonomik etkiler silinebilmiş değil.

4.05.2016