EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Ergani

Ergani ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ergani haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.194 Ergani haberi bulunmuştur.

Ergani Haberleri

Medyadan alıntılar : Magazin

Medyadan alıntılar : Magazin

Manken Aylin Arasıl'dan rahat ve özgür bir meslek isteyen erkeklere - Ayrılıkların sebebi Venüs ve balık yiyen Afrodit - Manken Yeşim Palandüz'ün evinden çıkmadığı özel günü - Top model olmak için elinizde neyle dolaşmanız gerektiği - Deniz Akkaya'nın oynayacağı başrol ve haftanın manşeti...

1.12.2002Kelebek
Son aşkı bir hafta sürdü

Son aşkı bir hafta sürdü

Manken Deniz Akkaya'nın eğlence dünyasının ünlü ismi Emre Ergani'yle beraberliği, başladığı gibi bitti. Akkaya, bir hafta süren beraberliğin bittiğini doğruladı.

5.12.2002Gündem
Hande’yi sevgilisi Emre’ye emanet etti

Hande’yi sevgilisi Emre’ye emanet etti

İki gün önce Can Akçay'la bir bar çıkışı gazetecilere yakalanan Hande Ataizi, dün akşam da Emre Ergani ile Nişantaşı'nda objektiflerin önündeydi.

16.12.2002Gündem
Mahkemeden memur eylemine hoşgörü

Mahkemeden memur eylemine hoşgörü

Diyarbakır İdare Mahkemesi, eylemekatıldığı gerekçesiyle maaş kesinti cezası alan bir öğretmenden yapılan kesintinin ''yasal faiziyle birlikte geri ödenmesine'' karar verdi. Mahkeme kararında, "memurların sendikaların kararı doğrultusunda etkinlik göstermelerini doğal ve hoşgörü ile karşılamak gerekir" denildi.

18.12.2002Gündem
Tuvalette kaza kurşunu tazminatı

Tuvalette kaza kurşunu tazminatı

Askeri Yüksek İdare Mahkemesi (AYİM), silahının kazara ateş alması sonucu yaşamını yitiren teğmenin ailesine tazminat ödenmesini kararlaştırdı. Ergani'de görev yapan bir teğmen, tuvalette düşürdüğü silahının kazara ateş alması sonucu yaşamını yitirdi.

28.12.2002Gündem
Ahmet Rasim Paşa yalısı 16 odalı butik otel olacak

Ahmet Rasim Paşa yalısı 16 odalı butik otel olacak

Kanlıca'daki tarihi Ahmet Rasim Paşa Yalısı, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Serdar Bilgili'nin girişimiyle 16 odalı butik otel oluyor. Dünyanın dört bir yanından gelecek özel müşterilere hizmet verecek otelin yiyecek ve içecek sorumluluğunu tanınmış işletmeci Emre Ergani üslendi.

7.02.2003Gündem
5722 köy yolu kapandı

5722 köy yolu kapandı

Yurt genelinde etkisini sürdüren kar yağışı günlük yaşamı aksatıyor. Değişik merkezlerde 5722 köye karayolu ulaşımı sağlanamıyor.

24.02.2003Gündem
Ruhi Su, neden tabancayla yatakhane kapısına dayandı

Ruhi Su, neden tabancayla yatakhane kapısına dayandı

Hasanoğlan'dan başlayarak o ünlü köy enstitülerinin mimarları arasında yer aldığı için komüniste çıkıyor adı. Mevlevi şeyhleriyle dostluğu dolayısıyla da gericiye. Bir yandan da, ünlü müzisyen Ruhi Su'nun aklını başından alacak kadar güzel.

24.02.2003Gündem
Siirt ve Şırnakta Nevruza yasak

Siirt ve Şırnak'ta Nevruz'a yasak

Bahar bayramı Nevruz, çeşitli siyasi partilerin, sivil toplum kuruluşlarının ve yetkili makamların organizasyonlarıyla kutlanıyor. Siirt ve Şırnak Valilikleri'nce bu yıl kutlama yapılmasına izin verilmedi. Bingöl ve Çanakkale'de ise izinsiz kutlama yapmak isteyen gruplar gözaltına alındı.

21.03.2003Gündem
Jennifer biraz zor

Jennifer biraz zor

Antalya'daki Ally Disco'nun işletmecisi Ercüment Ünaldılar'ın, mekanın açılışı için Jennifer Lopez'le anlaşmak üzere olduğu ve karşılığında 950 bin dolar ödeneceği yolundaki açıklamasını ünlü işletmeciler değerlendirdi. Fiyatı çok yüksek bulan işletmeciler, Lopez'in geleceğine ihtimal vermiyorlar.

29.04.2003Spor Arena
Olimpia konserine ünlüler de gidiyor

Olimpia konserine ünlüler de gidiyor

Mustafa Sandal'ın Fransa'nın ünlü konser salonu Olimpia'da 18 Mayıs akşamı vereceği konser, sanat ve sosyete dünyasının büyük ilgisini çekti.

8.05.2003Kelebek
DEHAPlı başkanlar: Pişmanlık değil, genel af

DEHAP'lı başkanlar: Pişmanlık değil, genel af

DEHAP'lı 36 belediye başkanı, Pişmanlık Yasası'nın 6 kez denendiğini ancak sonuç alınamadığını belirterek genel af istedi.

23.05.2003Gündem
Laila hedefine ulaştı

Laila hedefine ulaştı

İstanbul gece hayatının önemli duraklarından Laila, bu yıl amacına ulaştı. Kaliteyi yakalamak için 2 bin kişilik mekanı yeni ve farklı bir dekorasyonla 700 kişiye indiren işletmeci Şefik Öztek, açılışından itibaren geçen bir haftalık süre içinde hedeflediği müşteri kitlesine ulaştığını belirtti.

5.06.2003Kelebek
Petkim’e en yüksek teklif Uzanlar’dan

Petkim’e en yüksek teklif Uzanlar’dan

Petkim'in yüzde 88.86'lık hissesinin satış ihalesinde en yüksek teklifi, 605 milyon dolarla Uzan Grubu'na ait Standart Kimya verdi.

6.06.2003Ekonomi
Petkim’e en yüksek teklif Uzanlar’dan

Petkim’e en yüksek teklif Uzanlar’dan

Petkim'in yüzde 88.86'lık hissesinin satış ihalesinde en yüksek teklifi 605 milyor dolarla Uzan Grubu'na ait Standart Kimya verdi. Vakıfbank ilk turda elenirken, Sanko-Zorlu ortaklığı Sanko Kimya, ikinci turda artırım yapmadan çekildi.

6.06.2003Ekonomi
MEDYADAN : Ortaya karışık

MEDYADAN : Ortaya karışık

Ece Gürsel’den muhteşem ‘süper model’ tarifi – Başbakan’ın 50 yıllık rüyası neymiş – Yatır olmasına yatırsın ama lafı k.çından anlıyorsun, demiş – Atatürk’ü bir gecekonduya alet etmemiştik, o da oldu – Kız olursa Aygaz, erkek olursa Milangaz – Aile kurumuna saygılı dünya starları – Gülben Ergen hep mini giyiyormuş, o gün giymemiş – Gecce’nin çok özel Hülya Avşar fotoğrafı – Sosyetik yağlı güreş ve HAFTANIN BAŞLIKLARI

15.06.2003Kelebek
Gurusu mu boşatıyor

Gurusu mu boşatıyor

Pınar Altuğ'un üç yıllık eşi Umut Elçioğlu'ndan boşanacağını açıklamasının ardından çok farklı iddialar ortaya atıldı. Altuğ'un adı yakın arkadaşları İzzet Antebi ve Tommy adlı bir gençle anılırken, şimdi ortada şaşırtıcı bir söylenti daha dolaşıyor: Prisma Tarikatı...

24.06.2003Gündem
Tarikat mı, kişisel gelişim kurumu mu

Tarikat mı, kişisel gelişim kurumu mu

Pınar Altuğ ile 3 yıllık eşini boşanmaya yönlendirdiği öne sürülen Prisma, eğitim amaçlı bir kurum olarak tanıtılsa da, örgütlenme modeliyle, tamamen tarikata benziyor. Klasik tarikatlardan farkı, biraz daha modern olması. Prisma'nın, Rainbow ve Arrow adını taşıyan aşamalarının da doğrudan tarikatlardan esinlenilerek oluşturulduğu dikkat çekiyor.

25.06.2003Gündem
MEDYADAN : Alıntılar

MEDYADAN : Alıntılar

Tülin Şahin’in 6 fobisi – Robot Çelik: 3 nalla bir at kaldı – Ünlülerin şöminesi nereden alınır? – İki “kovalasın” alıntısı – Türkçe yer adlarına kıran mı girdi? – TSK’dan Beşiktaş’a büyük jestmiş, yok devenin nalı – Elif Dağdeviren yolu boşuna uzatmış – Bekarlığa dönüş gecesi – Takiye’ye İngilizce karşılık aranıyor – Deneme sevgili modası, beğenmezsen iade ediyorsun... vs

29.06.2003Kelebek
Uzana 50 ekiple polis baskını

Uzan'a 50 ekiple polis baskını

İstanbul Mali Şube Müdürlüğü, 50 ekiple Uzan Ailesi'nin şirketlerinde mal varlığının tespiti amacıyla inceleme başlattı.

11.08.2003Ekonomi
Uzana 50 ekiple polis baskını

Uzan'a 50 ekiple polis baskını

İstanbul Mali Şube Müdürlüğü, 50 ekiple Uzan Ailesi'nin sahip olduğu 82 şirkette mal tespitine başladı. 20 gün sürmesi beklenen çalışmada dün ilk olarak aralarında Star ve Telsim'in de bulunduğu şirketlere gidildi.

11.08.2003Ekonomi
Diyarbakırda şarbon hastalığı

Diyarbakır'da şarbon hastalığı

Diyarbakır'ın Ergani İlçesi'nde, şarbonlu hayvanın etini yiyen aynı aileden 4 çocuk Dicle Üniversitesi (DÜ) Tıp Fakültesi'nde tedavi altına alındı. İl Sağlık Müdürü Namık Kemal Kubat, ölen hayvanın şarbon hastalığı taşıdığının tespit edildiğini söyledi.

18.08.2003Gündem
TV kanalı değiştirmek isteyen ağabeyini öldürdü

TV kanalı değiştirmek isteyen ağabeyini öldürdü

Diyarbakır'ın Ergani İlçesi'nde bir kişi, izledikleri televizyon kanalının değiştirilmesini isteyen ağabeyini öldürdü.

23.09.2003Gündem

Yazar Sonuçları

O sevişme o kıza lazımdı

Benim için tatsız bir konu.

29.11.2002

‘Söylev’e göre Doğu İsyanı

TARİHİ tersinden okumak, ‘‘Cumhuriyet'e güvenmemek’’ sivillik oluyor(muş). Bu duruşun gerisinde de ‘‘Resmi tarihe karşı durmak!’’ hurafesi var.

16.05.2003

Her akşam sanki düğün varmış gibi hazırlanırız

Laila'nın jet sosyetenin kuyruk olduğu söylenen kapısından içeri girdiğimizde gözlerimize inanamadık. Aman Allahım!..

7.07.2003

Philippe tutkal gibi adam onun gelmesiyle hepimiz yeniden bir araya geldik

1980 yılında Ankara'nın kasvetli, kuralcı, yapay, neyin neden önemsendiğinin asla anlaşılmadığı, birini sevip dostluk kurmanın neredeyse imkansız olduğu, uzun süren yemeklerin, soğuk geçen sohbetlerin, yalan gülümsemelerin, çıkar ilişkilerinin, süslü ama kapalı konuşmaların, gizli işbirliklerinin, açık oyunların oynandığı; hayattan ve şehirden kopuk Büyükelçilikler dünyasına, uzaktan bakılınca o güne dek gördüğümüz diplomatlara hiç mi hiç benzemeyen bir adam göktaşı gibi düştü.

8.08.2003