EKSTRA
MENÜ

Erdin Bircan

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 208 haberi bulunmuştur.

Erdin Bircan Haberleri

Atatürk dedi ve alkış koptu

Atatürk dedi ve alkış koptu

MARDİN Midyat’ta terör örgütü PKK'nın bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polislerden 32 yaşındaki Nefize Özsoy, dün memleketi Edirne'de yaklaşık 20 bin kişinin katıldığı törenle toprağa verildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkan adaylarından Meral Akşener de şehidi uğurlayanlar arasındaydı.

10.06.2016Gündem
Büyük sinagogda üç din iftar açtı

Büyük sinagogda üç din iftar açtı

EDİRNE’de Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün restorasyonu sonrası ibadete açılan tarihi büyük sinagogda Türk Musevi Cemaati, önceki akşam bin kişilik iftar yemeği düzenledi.

10.06.2016Gündem
Edirnede şehit polis Nefize Özsoyun cenazesinden sonra arbede

Edirne'de şehit polis Nefize Özsoy'un cenazesinden sonra arbede!

Mardin’de Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne terör örgütü PKK’nın bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polislerden 32 yaşındaki Nefize Özsoy, memleketi Edirne’de yaklaşık 20 bin kişinin katıldığı törenle toprağa verildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkan adaylarından Merak Akşener’in de katıldığı törende imamın şehitler için dua okuduğu sırada Atatürk ve silah arkadaşlarını adını da anması üzerine büyük bir alkış tufanı koptu. Kemal Kılıçdaroğlu’nun makam aracına binip ayrıldığı sırada sözlü sataşma üzerine çıkan arbedeye sinirlenen şehit babası Süleyman Çetin, "Ya bir de beni düşünün, ne demek bu ya" diye isyan edip ağladı.

10.06.2016Gündem
CHP heyeti Yüksekovaya alınmadı

CHP heyeti Yüksekova'ya alınmadı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak başkanlığındaki heyet, güvenlik gerekçesiyle Yüksekova’ya alınmadı.

13.04.2016Gündem
Cerattepe gazı

Cerattepe gazı

Artvin’deki Kafkasör Yaylası'nda bulunan Cerattepe bölgesinde bakır madeni çıkarmak isteyen şirket, asker ve polis eşliğinde zırhlı araçlarla bölgeye doğru yola çıkınca Artvinliler sokağa döküldü. Yolu kapatan Artvinlilere polis, biber gazı ve copla müdahale etti.

16.02.2016Gündem
Cerattepede akşam saatlerinde yine polis müdahalesi

Cerattepe'de akşam saatlerinde yine polis müdahalesi

Maden çalışmasını engellemek için protestoların yapıldığı Cerattepe'de akşam saatlerinde yine hareketli anlar yaşandı. Polis ikinci kez gazlı müdahalede bulunurken yola park edilen araçlar çekilmeye başlandı. CHP milletvekilleri ise Vali ile görüşmesi sonrasında protestoculara açıklamada bulundu.

16.02.2016Gündem
Göçmen dadaş Efkan Âlâ

Göçmen dadaş Efkan Âlâ

Bursa ilginç bir seçimi geride bıraktı. 7 Haziran'da milletvekili sayısı 11’den 9’a düşen AK Parti, bu seçimde yeniden 11 milletvekili çıkarmayı başardı.

5.11.2015Gündem
1 Kasım 2015in vekil listesi

1 Kasım 2015'in vekil listesi

1 Kasım Genel Seçimleri'nde kesin olmayan sonuçlara göre milletvekili listeleri de belli oldu. İşte saat 00.30 itibariyle AA'nın verilerine göre milletvekili listesi...

1.11.2015Gündem
CHP Milletvekili Adayları il il tam listesi | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

CHP Milletvekili Adayları il il tam listesi | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

1 Kasım erken seçimleri için partilerin Parti Meclisi ve MYK toplantıları ile belirlediği Milletvekili aday listeleri yayınlandı. İşte CHP'nin Milletvekili aday listesi..

26.10.2015Bilgi
İşte CHP aday listesi (CHPnin milletvekili adayları kim)

İşte CHP aday listesi (CHP'nin milletvekili adayları kim?)

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım Genel Seçimi için milletvekili aday adayları listesi belli olmaya başladı. Bunlardan biri de CHP. Milletvekili aday listesi Cumhuriyet Halk Partisi tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, CHP'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlerden milletvekili adayları kimler? işte CHP aday listesi...

18.09.2015Gündem
CHPnin milletvekili aday listesi belli oldu

CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım Genel Seçimi için milletvekili aday adayları listesi belli olmaya başladı. Bunlardan biri de CHP. Milletvekili aday listesi Cumhuriyet Halk Partisi tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, CHP'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlenden milletvekili adayları kimler?

18.09.2015Kelebek
Taş ocakları Saros Körfezinde doğayı öldürüyor

Taş ocakları Saros Körfezi'nde doğayı öldürüyor

Saros Körfezi’ne kıyısı bulunan Edirne’nin Keşan İlçesi’ne bağlı Mecidiye Köyü’ndeki İbrice Limanı çevresinde faaliyet gösteren taş ocaklarının doğada yarattığı büyük tahribat, havadan görüntülendi.

17.08.2015Gündem

Yazar Sonuçları

1.5 milyon imza Meclis’te 

İSTANBUL Kadın Kuruluşları Birliği Koordinatörü (İKKB) Nazan Moroğlu, Medeni Kanun’un kabulünün 90. yıldönümünde, kanundaki evlilik yaşı, resmi nikâh, tekeşlilik gibi kadın haklarının güvencesi olan kuralların göz ardı edilmesi karşısında başlattıkları ‘Medeni Kanunuma Sahip Çıkıyorum’ imza kampanyasının 1.5 milyon kişiye ulaştığını açıkladı. 

19.02.2016