EKSTRA
MENÜ

Erdin Bircan

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 208 haberi bulunmuştur.

Erdin Bircan Haberleri

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Selanik’te evlendi

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Selanik’te evlendi

EDİRNE Belediye Başkanı CHP’li Recep Gürkan, Mürüvvet Esra Çevik ile Yunanistan’ın Selanik kentinde Türkiye Başkonsolosluğu’nda evlendi.

20.05.2017Gündem
Yumruk yiyen başkana miting gibi karşılama

Yumruk yiyen başkana miting gibi karşılama

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a yumruklu, yumurtalı saldırıda bulunan Görkem Huslu tutuklandı. Tedavisi tamamlanan CHP’li Recep Gürkan belediye binası önünde miting yapar gibi karşılandı.

15.05.2017Gündem
Edirne Belediye Başkanına saldıran kişi tutuklandı

Edirne Belediye Başkanı'na saldıran kişi tutuklandı

EDİRNE’de ziyarete gittiği kadın emek pazarında selfie çekme bahanesiyle yanına gelen 29 yaşındaki Görkem Huslu’nun yumurtalı-yumruklu saldırısına uğrayan Edirne Belediye Başkanı CHP’li Recep Gürkan, hastanesindeki tedavisinin ardından taburcu edildi. Belediye binası önünde alkışlarla karşılanan Gürkan, "Hodri meydan size. Hadi görelim bakalım, daha çok saldırın. Tankınızla, topunuzla, tüfeğinizle gelin. Gelmezseniz şerefsizsiniz, namertsiniz. Hadi gelin" dedi. Polisteki sorgusunda kimseden emir almadığını söylediği öğrenilen Huslu ise adliyedeki işlemlerinin ardından tuutklandı.

15.05.2017Gündem
Birlikte yaşamda dünyaya örnek

Birlikte yaşamda dünyaya örnek

‘Keşfet’ organizasyonlarının altıncısı Edirne’de gerçekleştirildi. Hürriyet gazetesi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ve Edirne Belediyesi’nin düzenlediği organizasyonda Edirne Valisi Günay Özdemir, “Edirne’de birlikte yaşamaya alışmış bir toplum var. Bu tüm dünyaya örne olmalı” dedi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da, “Edirne’ye objektif gözlerle bakılmasını istiyoruz. Bu şehir geçmişteki yaşam kültürüyle, dokusuyla, insanıyla, havasıyla, suyuyla, toprağıyla gerçekten ilgiyi ve sevgiyi hak ediyor” dedi.

7.04.2017Ekonomi
Termik santrale karşı AK Parti ve CHPli vekillerden ortak eylem

Termik santrale karşı AK Parti ve CHP'li vekillerden ortak eylem

Silivri’de 480, Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi’nde ise 64 hektar alanı kapsayacak termik santrale tepkiler dinmedi. Silivri’de bir araya gelen çeşitli kesimlerden toplananlar tarıma elverişli bu alanda kurulacak termik santralin çevre katliamına yol açacağını savundu. Eyleme AK Parti ve CHP'li vekiller de katıldı.

27.02.2017Gündem
İşsizlik sigortasından 3,3 milyon kişiye ödeme

İşsizlik sigortasından 3,3 milyon kişiye ödeme

İşsizlik sigortasından yararlanmak için son 7 yılda, 5 milyon 809 bin 505 kişi başvuruda bulundu. Hak eden 3 milyon 348 bin 178 kişiye, 11 milyar 370 milyon 294 bin 147 lira ödeme gerçekleştirildi.

19.02.2017Ekonomi
Bakan Yılmaz: Net öğretmen ihtiyacı 96 bin 68

Bakan Yılmaz: Net öğretmen ihtiyacı 96 bin 68

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, ülke genelindeki 832 bin 26 öğretmen bulunduğunu, 96 bin 68 öğretmene daha ihtiyaç duyulduğunu söyledi.

11.01.2017Eğitim
CHP: Anayasa değil rejim değişikliği

CHP: Anayasa değil rejim değişikliği

CHP, anayasa değişiklik teklifine sert tepki gösterdi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Anayasa Komisyonu’nun ‘sahte anayasanın’ altına imza attığını savunarak, “TBMM’nin tabuta konulmasına ve o tabuta 18. çivinin çakılmasına iştirak ettiler” dedi.

30.12.2016Gündem
Taksim’de CHP’li milletvekillerinden basın açıklaması

Taksim’de CHP’li milletvekillerinden basın açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilleri Taksim’de anayasa değişikliği teklifiyle ilgili hep bir ağızdan basın açıklaması yaptı.

30.12.2016Gündem
AK Partili başkandan, CHP milletvekiline: Beyni boş ukala

AK Partili başkandan, CHP milletvekiline: Beyni boş ukala

EDİRNE’nin Enez Belediye Başkanı Ak Partili Abdullah Bostancı, şehrin düşman işgalinden kurutuluşu nedeniyle düzenlenen törende kendisine söz verilmediği için alanı terk eden CHP Edirne milletvekili Erdin Bircan’a sosyal paylaşım sitesindeki hesabından tepki gösterdi. Bostancı, "Enez’de bir gün dahi yaşamamış beyni boş ukala, yalan dolanla bir yerlere gelen Enezli olamaz. Bu adama bu elbise bol gelmiş. Bulunduğu sıfatı taşıyamıyor" diye yazdı.

27.11.2016Gündem
Berberoğlu: Bedel gerekiyorsa ödemeye hazırım

Berberoğlu: Bedel gerekiyorsa ödemeye hazırım

MİT TIR’larına ait görüntülerin yayınlanmasına ilişkin davada, görüntüleri Cumhuriyet gazetesinin eski Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar’a verdiği iddia edilen CHP Milletvekili Enis Berberoğlu, ‘Siyasal veya askeri casusluk’ ve ‘Örgüt içindeki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla birlikte, örgüte bilerek ve isteyerek yardım etmek’ suçundan 30 yıla kadar hapis istemiyle dün hâkim karşısına çıktı.

16.11.2016Gündem
Cerattepe kararı

Cerattepe kararı

Artvin Cerattepe bölgesinde 38 hektar alandaki bakır ve açık ocak altın işletme projesi için hazırlanan "ÇED olumlu raporu"nun iptali için Rize'de görülen davanın karar duruşmasında, davacı taraf reddi hakim talebinde bulundu. Mahkemenin, avukatların reddi hakim talebini bir ay içerisinde karara bağlaması bekleniyor.

19.09.2016Gündem