EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Engin Can

Engin Can haberleri sayfasında güncel ve son dakika Engin Can hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 4.374 Engin Can haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Engin Can Haberleri

Okul yap, sahip çık

Okul yap, sahip çık

Sekiz yıllık kesintisiz eğitim kanununun çıkarılmasından bu yana, İstanbul'da hayırseverler tarafından yaptırılan ve inşaatı devam eden okulların bugünkü maliyeti 140 trilyon 32 milyar liraya ulaştı. 1997'de çıkarılan kanunun ardından ivme kazanan ve depremlerde İstanbul'da 131 okulun tamamen kullanılamaz hale gelmesiyle tekrar canlanan bağışlar, hızını kesmeden devam ediyor.

12.10.2002Gündem
Sibel Canın okulu hazır

Sibel Can'ın okulu hazır

Sibel Can'ın eşi Sulhi Aksüt'ün müteahhitliğini yaptığı ve babasının adını verdiği Esenler'deki ‘‘Engin Can Güre İlköğretim Okulu’’ eğitime hazır. Okulun tamamlanmasından sonra Esenler Belediye Başkanı Mehmet Öcalan, Sibel Can ve Milli Eğitim Bakanlığı'na teşekkürlerini iletti.

11.09.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Simone de Beauvoir’ın zehir zıkkım aşk mektupları

SIMONE de Beauvoir... Hepimizin yakından tanıdığı, kitapları dilimizde yayınlanmış ünlü bir Fransız yazarı. Adı hep Jean-Paul Sartre ile birlikte anılmış.

4.01.2002