EKSTRA
MENÜ

Enerjik

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 5.366 haberi bulunmuştur.

Enerjik Haberleri

Yıldız isminin anlamı nedir Yıldız ne demek Yıldız adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yıldız isminin anlamı nedir? Yıldız ne demek? Yıldız adının özellikleri, analizi ve kökeni

Ülkemizde Türkçe kökenli isimlere olan talep giderek artmakta ve bu tür Türkçe kökenli isimler arasında Yıldız ismi gelmektedir. Yıldız ismini ciddi düşünen kişiler ismin anlamı, cinsiyeti ve kuranda geçip geçmediği bilgisini öğrenmek istiyor. Yıldız isminin anlamı nedir? Yıldız ne demek? Yıldız ismi kuranda geçiyor mu? İşte tüm merak edilen detaylar.

Yamaç isminin anlamı nedir Yamaç ne demek Yamaç adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yamaç isminin anlamı nedir? Yamaç ne demek? Yamaç adının özellikleri, analizi ve kökeni

Televizyon, internet veya farklı ortamlarda sıkça duyulan ve son yıllarda ülkemizde popüler olan bazı isimler bulunmaktadır. Bu isimlerden birisi olan Yamaç, ülkemizde giderek tercih ediliyor. Yamaç ismini kullanmak ve yeni çocuğuna vermek isteyen kişiler, isim hakkında detaylı bilgi edinmek istemektedir. Yamaç isminin anlamı nedir? Yamaç ne demek? İşte tüm detaylar.

Vedat isminin anlamı nedir Vedat ne demek Vedat adının özellikleri, analizi ve kökeni

Vedat isminin anlamı nedir? Vedat ne demek? Vedat adının özellikleri, analizi ve kökeni

Hayata ilk defa merhaba diyecek olan bebekleri için meraklanan ve bir yandan da isim arama telaşına düşen ebeveynler, hangi ismi koysam konusunda kararsız kalıyor. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan isimlerin başında Vedat ismi gelmektedir. Vedat ismini düşünen kişiler, isim hakkında bazı sorulara yanıt arıyor. Vedat isminin anlamı nedir? Vedat ne demek? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Rüya isminin anlamı nedir Rüya ne demek Rüya adının özellikleri, analizi ve kökeni

Rüya isminin anlamı nedir? Rüya ne demek? Rüya adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yabancı kökenli isim olmasına rağmen bazı isimler Türkçe kökenli isimlerden bile daha çok tercih edilebilmektedir. Bu tür yabancı kökenli isimler arasında Rüya ismi de yer almaktadır. Rüya ismini çocuğu için düşünen bireyler, ismin anlamı ve özelliklerini öğrenmek istemektedir. Rüya isminin anlamı nedir? Rüya ne demek? Rüya ismi kuranda geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Rahime isminin anlamı nedir Rahime ne demek Rahime adının özellikleri, analizi ve kökeni

Rahime isminin anlamı nedir? Rahime ne demek? Rahime adının özellikleri, analizi ve kökeni

Türkiye’de yaygın olarak kullanılan yabancı kökenli isimlerden birisi Rahime ismidir. Rahime ismi kız çocukları için yaygın olarak kullanılan bir isimdir. Çocuğu için Rahime ismini araştırmak isteyen kişiler ismin anlamı hakkında bazı sorulara cevap arıyor. Rahime isminin anlamı nedir? Rahime ne demek? Rahime ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Nare isminin anlamı nedir Nare ne demek Nare adının özellikleri, analizi ve kökeni

Nare isminin anlamı nedir? Nare ne demek? Nare adının özellikleri, analizi ve kökeni

Türkiye’de çok fazla kullanılmayan ancak anlamı bakımından değerli olan bazı isimler bulunmakta ve bu isimler arasında Nare ismi yer almaktadır. Nare ismini bebeğine vermek isteyen kişiler ismin anlamı ve diğer özelliklerini bilmek istiyor. Nare isminin anlamı nedir? Nare ne demek? Nare ismi kuranda geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Musa isminin anlamı nedir Musa ne demek Musa adının özellikleri, analizi ve kökeni

Musa isminin anlamı nedir? Musa ne demek? Musa adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yabancı kökenli olmasına rağmen ülkemizde bazı özel isimler yaygın olarak kullanılmaktadır. Söz konusu olan yabancı kökenli isimlerden birisi de Musa ismidir. Musa ismini seven ve bebeği için düşünen kişiler, isim hakkında tüm bilgilere ulaşmak istiyor. Musa isminin anlamı nedir? Musa ne demek? Musa ismi kuranda geçiyor mu? İşte tüm detaylar.

Mihra isminin anlamı nedir Mihra ne demek Mihra adının özellikleri, analizi ve kökeni

Mihra isminin anlamı nedir? Mihra ne demek? Mihra adının özellikleri, analizi ve kökeni

Günümüzde kullanılan isimlerden biri de, Mihra ismidir. Mihra ismini duyan bireyler, Mihra isminin anlamlarıyla ilgili bir takım araştırmalar yapabiliyor. Mihra ismine ait tüm özellikler kişiler tarafından öğrenilmek isteniyor. Mihra isminin ne demek olduğu hakkında bireyler bazı araştırmalar gerçekleştirebiliyor. Mihra isminin anlamı nedir? Mihra ne demek? Mihra adını özellikleri, analizi ve kökeni hakkında detayları derledik.

Koray isminin anlamı nedir Koray ne demek Koray adının özellikleri, analizi ve kökeni

Koray isminin anlamı nedir? Koray ne demek? Koray adının özellikleri, analizi ve kökeni

Türkiye’de erkek çocukları tarafından oldukça fazla beğenilen ve kullanılan isimlerden birisi de Koray ismidir. Koray isminin yeni evladına vermeyi düşünen kişiler ismin analizini ve anlamını merak ediyor. Koray isminin kuranda geçip geçmediği de ebeveynler için büyük merak konusudur. Koray isminin anlamı nedir? Koray ne demek? Koray ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Karen isminin anlamı nedir Karen ne demek Karen adının özellikleri, analizi ve kökeni

Karen isminin anlamı nedir? Karen ne demek? Karen adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yabancı isimlerin ülkemizde de moda haline geldiği bilinmekte ve genel olarak insanlar çocuklarına Avrupa kökenli isimler koymaktadır. Avrupa’da en çok kullanılan isimlerden birisi de Karen ismidir. Karen ismini çocuğu için araştırmak isteyen kişiler, ismin anlamını ve kökenini merak ediyor. Karen isminin anlamı nedir? Karen ne demek? İşte, tüm detaylar.

İsa isminin anlamı nedir İsa ne demek İsa adının özellikleri, analizi ve kökeni

İsa isminin anlamı nedir? İsa ne demek? İsa adının özellikleri, analizi ve kökeni

Türkiye’de kullanılan bazı isimler çoğu insanın duyduğu ve anlamını bildiği isimler olabilmektedir. Bu tür meşhur isimlerden birisi de İsa ismidir. İsa ismini çocuğuna koymak isteyen kişiler, öncelikli olarak İsa ismi ile ilgili detaylı bilgi istemektedir. İsa isminin anlamı nedir? İsa ne demek? İsa ismi kuranda geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

İmran isminin anlamı nedir İmran ne demek İmran adının özellikleri, analizi ve kökeni

İmran isminin anlamı nedir? İmran ne demek? İmran adının özellikleri, analizi ve kökeni

Türkiye’de pek fazla kullanılmayan ancak anlamı bakımından değerli olan isimler, ülkemizde giderek fazla tercih edilmektedir. Bu tür yabancı kökenli ve az kullanılan isimlerden birisi İmran ismidir. İmran ismini daha iyi öğrenmek isteyen kişiler isim hakkında bilgi edinmek istiyor. İmran isminin anlamı nedir? İmran ne demek? İmran ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Hale isminin anlamı nedir Hale ne demek Hale adının özellikleri, analizi ve kökeni

Hale isminin anlamı nedir? Hale ne demek? Hale adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yeni doğacak bebekleri için acil isim arayışına giren kişiler, ülkemizde en çok beğenilen ve kullanılan isimlere yönelmektedir. Bu isimlere en iyi örnek Hale ismidir. Türkiye’de oldukça popüler isimler arasında yer alıyor. Hale ismini bebeği için düşünen bireyleri isim hakkında detaylı bilgi almak istemektedir. Hale isminin anlamı nedir? Hale ne demek? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Erdal isminin anlamı nedir Erdal ne demek Erdal adının özellikleri, analizi ve kökeni

Erdal isminin anlamı nedir? Erdal ne demek? Erdal adının özellikleri, analizi ve kökeni

Türkiye’de en çok duyulan isimlerden birisi Erdal ismidir. İnsanlar Erdal isminin kökeni ve anlamını çoğu zaman bilmemektedir. Erdal ismini ciddi düşünen bireyler, isim hakkında bilgileri edinmek istiyor. Yeni doğacak bebeğinin ömür boyu taşıyacağı isim için en iyisini istemektedirler. Erdal isminin anlamı nedir? Erdal ne demek? Erdal ismi kuranda geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Doğukan isminin anlamı nedir Doğukan ne demek Doğukan adının özellikleri, analizi ve kökeni

Doğukan isminin anlamı nedir? Doğukan ne demek? Doğukan adının özellikleri, analizi ve kökeni

Ülkemizde Türkçe kökenli olması ve beğenilmesi nedeni ile yaygın olarak tercih edilen isimlerden birisi de Doğukan ismidir. Doğukan ismini yeni doğacak bebeği için araştırmak isteyen bireyler, ismin tüm anlamı ve özelliklerini merak ediyor. Doğukan isminin anlamı nedir? Doğukan ne demek? Doğukan ismi kuranda geçiyor mu? İşte tüm merak edilen detaylar.

Doğa isminin anlamı nedir Doğa ne demek Doğa adının özellikleri, analizi ve kökeni

Doğa isminin anlamı nedir? Doğa ne demek? Doğa adının özellikleri, analizi ve kökeni

Türkçe kökenli ve özel isimler ülkemizde son yıllarda giderek tercih edilmektedir. Bu tür örnek isimlerden birisi de Doğa ismidir. Doğa ismi anlamı nedeni ile hem erkek hem de kız çocukları için sorunsuz kullanılabilmektedir. Doğa isminin anlamı nedir? Doğa ne demek? Doğa ismi kuranda geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Dilay isminin anlamı nedir Dilay ne demek Dilay adının özellikleri, analizi ve kökeni

Dilay isminin anlamı nedir? Dilay ne demek? Dilay adının özellikleri, analizi ve kökeni

Anlamı gerçekten iyi ve ülkemizde az sayıda kişi tarafından kullanılan isimler, son dönemlerde oldukça popülerdir. Bu tür isimlerden birisi de Dilay ismidir. Dilay isminin çocuğu için düşünen kişiler, ismin anlamını ve kuranda geçip geçmediğini merak ediyor. Dilay isminin anlamı nedir? Dilay ne demek? Dilay ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Ayda isminin anlamı nedir Ayda ne demek Ayda adının özellikleri, analizi ve kökeni

Ayda isminin anlamı nedir? Ayda ne demek? Ayda adının özellikleri, analizi ve kökeni

Türkiye’de son yıllarda bazı isimler oldukça popüler olmakta ve giderek tercih edilmektedir. Bu tür popüler isimlerden birisi de Ayda ismidir. Ayda ismini yeni çocuğuna vermek isteyen anne ve baba adayları, isim hakkında farklı bilgiler öğrenmek istiyor. Ayda isminin anlamı nedir? Ayda ne demek? Ayda ismi kuranda geçiyor mu? İşte, tüm detaylar.

Altan isminin anlamı nedir Altan ne demek Altan adının özellikleri, analizi ve kökeni

Altan isminin anlamı nedir? Altan ne demek? Altan adının özellikleri, analizi ve kökeni

Ülkemizde erkek çocukları için son yıllarda gözde olan isimlerden birisi de Altan ismidir. Altan ismini doğacak çocuğu için düşünen anne ve babalar, ismin ne anlama geldiğini merak etmektedir. Öte yandan isim kuranda geçiyor mu gibi sorular dile getirilmektedir. Altan isminin anlamı nedir? Altan ne demek? Altan ismi Kur’an2da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Öğle arası estetiği

Öğle arası estetiği

Sosyal yaşamın hızlı temposunda kişiler hem güzel ve bakımlı görünmek isterken hem de günlük hayatlarını kaçırmak istemiyorlar. Bu nedenle çözüm arayışları etkili ama çabuk ve sosyal hayattan alıkoymayan uygulamalara yöneldi.

18.07.2021Sağlık
Şık ve rengârenk sahiller

Şık ve rengârenk sahiller

Tatil planları yapıldı, valizler ortaya çıktı ve sıra alışveriş yapmaya mı geldi? “Plajda da şıklığımdan ödün vermem” diyenlerdenseniz ve trendleri önemsiyorsanız biraz daha seçici olmanız gerekiyor. Hazırladığımız listede popüler mayo bikiniler de var, güneş gözlükleri de, havalı terlikler de, olmazsa olmaz hasır çantalar da...

18.07.2021Seyahat
Feray İsminin Anlamı Nedir Feray Ne Demek Feray Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Feray İsminin Anlamı Nedir? Feray Ne Demek? Feray Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Türkçe kökenli olmayan ancak ülkemizde yaygın olarak kullanılan bazı isimler bulunmakta ve bu isimler arasında Feray ismi yer almaktadır. Feray ismi kız çocuklar için yaygın şekilde kullanılmaktadır. Feray ismini çocuğu için düşünen kişiler isim hakkında detaylı bilgileri öğrenmek istiyor. Feray isminin anlamı nedir? Feray ne demek? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Esat İsminin Anlamı Nedir Esat Ne Demek Esat Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Esat İsminin Anlamı Nedir? Esat Ne Demek? Esat Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Aile bireyleri arasında kimi zaman ciddi kavgaların yaşandığı bebeğe yeni isim koyma konusu oldukça karmaşık olabilmektedir. Yeni bebeği için isim araştırmasına giren kişiler için önerilen isimlerden birisi de Esat ismidir. Esat isminin düşünen ebeveynler ismin anlamı ve özelliklerini merak ediyor. Esat isminin anlamı nedir? Esat ne demek? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Tarık Çetinden milli takım mesajı

Tarık Çetin'den milli takım mesajı!

Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor’un file bekçisi Tarık Çetin, Türk futbolunun kaleci konusunda geleceğinin sağlam olduğunu belirtti.

17.07.2021Futbol
Ercan İsminin Anlamı Nedir Ercan Ne Demek Ercan Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Ercan İsminin Anlamı Nedir? Ercan Ne Demek? Ercan Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Sıkça duyulan ve çoğu kişi tarafından kullanılan bazı isimler günümüzde de halen tercih edilmektedir. Bu isimlerden birisi olan Ercan ismi, çoğu anne ve babanın çocuğu için düşündüğü isimdir. İsmi çocuğuna koymadan önce bireyler isim hakkında bilgi almak istiyor. Ercan isminin anlamı nedir? Ercan ne demek? Ercan ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, tüm detaylar.

Eftalya İsminin Anlamı Nedir Eftalya Ne Demek Eftalya Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Eftalya İsminin Anlamı Nedir? Eftalya Ne Demek? Eftalya Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Eftalya ismi Eski Yunanlılar kullanılan bir isim olup günümüze kadar gelmektedir. Eftelya anlamı bakımından sahile yakın yörelerde deniz kızı anlamında kullanılırken diğer kesimlerde ise bereketli veya çiçek açması veya çiçek adı olarak kullanılmaktadır. Eftelya isminin anlamı nedir ve Eftelya ne demektir hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik.

Bünyamin İsminin Anlamı Nedir Bünyamin Ne Demek Bünyamin Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Bünyamin İsminin Anlamı Nedir? Bünyamin Ne Demek? Bünyamin Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Türkiye kökenli olmasa da ülkemizde beğenilen bazı isimler bulunmakta ve bu isimlerin başında Bünyamin ismi gelmektedir. Yeni dünyaya merhaba diyecek olan çocukları için ismi düşünen kişiler ismin anlamını, özelliklerini ve kuranda yer alıp almadığını merak etmektedir. Bünyamin isminin anlamı nedir? Bünyamin ne demek? Bünyamin ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte detaylar.

Bedirhan İsminin Anlamı Nedir Bedirhan Ne Demek Bedirhan Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Bedirhan İsminin Anlamı Nedir? Bedirhan Ne Demek? Bedirhan Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Doğudan batıya ülkemizde en çok tercih edilen isimlerden birisi olan Bedirhan ismi, özellikle son 20 yıl içinde ciddi talep gören isimlerin başında geliyor. Yeni dünyaya merhaba diyecek çocuğu için Bedirhan ismini düşünen ebeveynler, isim hakkındaki bilgileri öğrenmek istemektedir. Bedirhan isminin anlamı nedir? Bedirhan ne demek? Bedirhan ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, tüm detaylar.

Baybars İsminin Anlamı Nedir Baybars Ne Demek Baybars Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Baybars İsminin Anlamı Nedir? Baybars Ne Demek? Baybars Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Türkçe kökenli ve en eski isimlerden birisi olan Baybars ismi, günümüzde de oldukça popülerdir. Yeni doğacak olan bebeği için Baybars ismini düşünene ebeveynler ismin anlamını ve kuranda geçip geçmediğini merak etmektedir. Baybars isminin anlamı nedir? Baybars ne demek? Baybars ismi kuranda geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Barbaros İsminin Anlamı Nedir Barbaros Ne Demek Barbaros Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Barbaros İsminin Anlamı Nedir? Barbaros Ne Demek? Barbaros Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Türkiye’de sıkça duyduğumuz ve kullanılan isimler bulunmakta ve bu isimlerden birisi de Barbaros ismi olarak görülmektedir. Barbaros kelime anlamı ve kökeni ile de oldukça popüler isimdir. Çocuğu için Barbaros ismini düşünen kişiler, ismin ne demek olduğunu merak ediyor. Barbaros isminin anlamı nedir? Barbaros ne demek? Barbaros ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, tüm detaylar.

Ayten İsminin Anlamı Nedir Ayten Ne Demek Ayten Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Ayten İsminin Anlamı Nedir? Ayten Ne Demek? Ayten Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Eski yıllardan beri günümüze kadar ülkemizde kız çocukları için yaygın kullanılan isimlerden birisi Ayten ismidir. Yeni kız bebeği için Ayten ismini düşünen bireyler, isim hakkındaki tüm bilgileri öğrenmek istemektedir. Ayten isminin anlamı nedir? Ayten ne demek? Ayten ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, tüm detaylar.

Aysu İsminin Anlamı Nedir Aysu Ne Demek Aysu Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Aysu İsminin Anlamı Nedir? Aysu Ne Demek? Aysu Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Türkiye’de kız çocukları için en fazla kullanılan ve beğenilen isimlerden birisi Aysu ismidir. Aysu ismini ilk anda çok beğenen kişiler, çocuklarına bu ismi vermek için ismin anlamını öğrenmek istemektedir. Anlamının dışında ismin özellikleri ve Kur’an’da geçip geçmediği ebeveynler için oldukça önemlidir. Aysu isminin anlamı nedir? Aysu ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.

Merkelin zor anları Gözlerini açamadı

Merkel'in zor anları! Gözlerini açamadı

Almanya Başbakanı Angela Merkel görevi bırakmaya hazırlandığı şu günlerde ülkesini koronavirüs kâbusunun pençesinden kurtarabilmek için var gücüyle çalışıyor. Delta varyantıyla ilgili gelişmelerle birlikte artan vaka sayıları ülkeyi zor duruma sokarken Merkel'in yorgunluğu da gözlerden kaçmadı...

15.07.2021Dünya
Ayberk İsminin Anlamı Nedir Ayberk Ne Demek Ayberk Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Ayberk İsminin Anlamı Nedir? Ayberk Ne Demek? Ayberk Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Kökeni oldukça eskiye dayanan ve günümüzde de sıkça kullanılan isimlerden birisi de Ayberk ismidir. Çocuğu için Ayberk ismini ciddi ciddi düşünen ebeveynler, isim hakkında tüm bilgileri öğrenmek istemektedir. Ayberk isminin anlamı nedir? Ayberk ne demek? Ayberk ismi kuranda geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Asuman İsminin Anlamı Nedir Asuman Ne Demek Asuman Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Asuman İsminin Anlamı Nedir? Asuman Ne Demek? Asuman Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Türkiye’de kız çocukları için yaygın olarak kullanılan isimler arasında Asuman ismi yer almaktadır. Yeni dünyaya gelecek olan kız bebekleri için isim arayışına giren kişiler Asuman ismini de düşünmektedir. Asuman ismini çocuğuna vermeyi düşünen bireyler ismin anlamı hakkında detaylı bilgi öğrenmek istemektedir. Asuman isminin anlamı nedir? Asuman ismi Kur’an’da geçiyor mu? Merak edilen tüm detayları derledik.

Asım İsminin Anlamı Nedir Asım Ne Demek Asım Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Asım İsminin Anlamı Nedir? Asım Ne Demek? Asım Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Türkçe kökenli olmasa da ülkemizde fazla kullanılan bazı isimler bulunmaktadır. Bu isimlerden birisi de Asım ismidir. Asım ismini çocuğuna koymayı düşünen anne ve baba adayları, öncelikle ismin ne anlama geldiğini, özelliklerini ve Asım isminin Kuran’da geçip geçmediğini sizler için derledik.

Akın İsminin Anlamı Nedir Akın Ne Demek Akın Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Akın İsminin Anlamı Nedir? Akın Ne Demek? Akın Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Türkiye’de erkek çocukları için yaygın olarak kullanılan ve beğenilen isimlerden birisi Akın ismidir. Akın ismini evladına koymayı düşünen ebeveynler isim hakkında detaylı bilgi almak istiyor. Akın isminin anlamı, özellikleri ve kuranda geçip geçmediği çoğu kişi tarafından merak edilmektedir. Akın isminin anlamı nedir? Akın ne demek? Akın ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, tüm detaylar.

Rüyada Zombi Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Zombilerden Kaçmak Ve Öldürmek Anlamı

Rüyada Zombi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Zombilerden Kaçmak Ve Öldürmek Anlamı

Rüyalar nerede olduğumuzu görmemize, bloklardan geçmemize, kendimizi hastalıktan iyileştirmemize ve hediyelerimizi anlamamıza yardımcı olabilir. Bu, hayatta ilerlemek için bilmeniz gerekenleri size söyleyen paralel ve sembolik bir dil öğrenmek gibidir. İşte, tüm detaylar.

13.07.2021Mahmure
Burcu Özberk: Aşk ve mantık yan yana olmaz

Burcu Özberk: Aşk ve mantık yan yana olmaz

‘Güneşin Kızları’ dizisiyle hayatımıza bir girdi pir girdi. O gün bugündür başrollerin aranan ismi. Dramların yanı sıra artık romantik komedilerin de yıldızı... Sosyal medyada milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor, “Bence beni aileden biri gibi görüyorlar” diyor. Burcu Özberk’le buluştuk, hayatının kırılma noktalarından aşka uzandık: “Biri bana huzur versin, ben o huzurun içinde kendimi teslim edeyim, yeter.”

11.07.2021Hürriyet Pazar
Karantina kedilere yaradı

Karantina kedilere yaradı

Pandemiyle ilgili yapılan bir çalışmaya göre kediler, koronavirüs karantinası sırasında daha da sevecen oldu.

6.07.2021Dünya
Zinde kalmak için alışveriş listenizi güncelleyin

Zinde kalmak için alışveriş listenizi güncelleyin

Kendini ‘kapanma yorgunu’ hissedenler iç hastalıkları uzmanı Dr. Ayça Kaya’nın ve beslenme uzmanı Elif Nida Zafer’in önerdiği gıdaları tüketebilir. Enerjik hissetmenin pek çok leziz yolu var!

U.S. Polo Assn.‘den enerjik yaz koleksiyonu

U.S. Polo Assn.‘den enerjik yaz koleksiyonu

U.S. Polo Assn.’in “Doğa Terapisi” temalı yaz koleksiyonu sevdiklerimizle doğada, plajda, teknede bir arada olmanın verdiği mutluluğa eşlik ediyor. Denizin mavisinin ve güneşin rehberlik ettiği koleksiyon, sevdiklerimizle yeniden birlikte olmanın keyfini çıkaracağımız bir yaz sunuyor.

28.06.2021Moda
Ceylan Çapa, yeni aşka yelken açtı

Ceylan Çapa, yeni aşka yelken açtı

Uzun süredir yalnız olan Ceylan Çapa, İlya Salfati ile yeni bir aşka yelken açtı. 1 aydır birlikte olan âşıklar, Fethiye Hillside’da baş başa tatil yapıyor.

25.06.2021Magazin
Habeş Kedisi Nedir Habeş Kedisinin Özellikleri, Kişiliği Ve Bakımı Nasıldır

Habeş Kedisi Nedir? Habeş Kedisinin Özellikleri, Kişiliği Ve Bakımı Nasıldır?

Habeş kedisi yetiştirilmesi günümüzde çok uzun geçmişe dayalı olmaktadır. Bu bağlamda habeş kedisi nedir? Habeş kedisinin özellikleri, Kişiliği ve Bakımı Nasıldır? Sizler için detaylı olarak merak edilenleri derledik.

24.06.2021Yaşam
12 Dev Adamın hedefi olimpiyat Orhun Ene, Melih Mahmutoğlu, Cedi Osman ve Doğuş Özdemiroğlundan açıklamalar...

12 Dev Adam'ın hedefi olimpiyat! Orhun Ene, Melih Mahmutoğlu, Cedi Osman ve Doğuş Özdemiroğlu'ndan açıklamalar...

A Milli Erkek Basketbol Takımı, Kanada'da düzenlenecek FIBA Erkekler Olimpiyat Elemeleri'nde başarılı olarak Tokyo Olimpiyat Oyunları'na katılmak istiyor.

23.06.2021Basketbol
Bakan Dönmez: Elektrik üretiminde rekor kırdık

Bakan Dönmez: Elektrik üretiminde rekor kırdık

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez "Mayıs'ta güneş enerjisinden 1468 gigavatsaat (GWh) elektrik üreterek aylık bazda üretim rekorumuzu kırdık. Yine aynı dönemde, güneş enerjisinin elektrik üretimindeki payı yüzde 5,8'e yükselerek aylık bazda en yüksek orana ulaştı" dedi.

23.06.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

Kafeinin doğru şekilde tüketimi

Birçok kişinin sabahları uyanmak, yorgunluk hissini gidermek ve daha enerjik hissetmek için tercih ettiği kafein, dünyada en çok kullanılan doğal uyarıcılardan biridir.

10.07.2021

Anksiyete ve manuel terapi

Anksiyete, sadece kaygı, stres ve endişe duygularının yoğun yaşandığı mental bir sağlık sorunu olmakla kalmayıp aynı zamanda çok çeşitli rahatsız edici fiziksel semptomlara da neden olan bir hastalıktır.

3.07.2021

Yeni aşka yelken açtı

Uzun süredir yalnız olan Ceylan Çapa, İlya Salfati ile yeni bir aşka yelken açtı. 1 aydır birlikte olan âşıklar, Fethiye Hillside’da baş başa tatil yapıyor.

25.06.2021

“Ovala” ya da korkma iyi gelir

Dünden beri dinlediğim tek bir şarkı var, o da Taycan’ın “Ovala”sı.

23.06.2021