EKSTRA
MENÜ

Enduro

Enduro ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Enduro haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 571 Enduro haberi bulunmuştur.

Enduro Haberleri

Scooter fiyatları - En iyi, ucuz kaliteli scooter modelleri ve tavsiyeleri

Scooter fiyatları - En iyi, ucuz kaliteli scooter modelleri ve tavsiyeleri

Scooter, kısa ya da uzun mesafeli ulaşımda etkili bu araç günlük hayatta sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanım alanı ve anlamı bakımından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle scooter kelimesinin ne anlama geldiğini öğrenebilir ve günlük hayatta bilgi sahibi olabilirsiniz. Cevabı merak edilen scooter nedir? Scooter ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Fiyatları nelerdir? En iyi, ucuz kaliteli scooter modelleri nelerdir? Gibi soruların cevaplarını sizler için derledik.

2 bin 365 metrelik zirveye bu yıl 100 bin kişi çıktı

2 bin 365 metrelik zirveye bu yıl 100 bin kişi çıktı

Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan ve bölgenin en önemli alternatif turizm noktası olan Tahtalı Dağı'nın 2 bin 365 metrelik zirvesini, normalleşme süreciyle birlikte 100 bin kişi ziyaret etti. Zirveye ziyaretçileri taşıyan teleferik şirketinin genel müdürü Haydar Gümrükçü, bu yılki hedefin 120- 130 bin olduğunu söyledi.

9.10.2020Seyahat
Kaçkar Dağlarının eteklerinde motosafari heyecanı

Kaçkar Dağları'nın eteklerinde 'motosafari' heyecanı

Dünya Doğayı Koruma Vakfı'nın, koruma altına alınması gereken 200 ekolojik bölge arasında gösterdiği, Türkiye'nin 3 bin 937 metreyle en yüksek 4'üncü dağı olan Kaçkar Dağları, dağcılar ve helikopterle kayak sporu 'heliski' yapanların yanı sıra motosafari tutkunlarını da ağırlıyor.

23.09.2020Seyahat
Sahada çalışanlar özel dizüstü bilgisayar serisi: Enduro

Sahada çalışanlar özel dizüstü bilgisayar serisi: Enduro

Acer, sahada çalışan profesyonellerin ihtiyaç duyduğu dayanıklılığı, taşınabilirliği ve performansı sunmak için özel olarak tasarlanan sağlam dizüstü bilgisayarlar ve tabletlerden oluşan Enduro serisini duyurdu.

24.06.2020Teknoloji
Balçova’nın Terapi Dağı’nda festival zamanı

Balçova’nın 'Terapi Dağı’nda festival zamanı

İzmir’in temiz nefesi Balçova Terapi Ormanı, bu hafta sonu muhteşem bir Enduro bisiklet yarışına sahne olacak. Balçova Termal Otel’in hemen üst bölgelerinde gerçekleşecek olan yarışın özelliği, dört yarıştan oluşan bir Enduro Festivali’nin Türkiye ayağı olması. Festival kapsamında düzenlenecek diğer üç yarış, Yunanistan’ın sevimli adaları Midilli, Kos ve Leros’ta gerçekleşecek.

3.03.2020Seyahat
Bir oyun yazarının yaşam öyküsü kitap oldu

Bir oyun yazarının yaşam öyküsü kitap oldu

Mevlüt Dinç'in kaleminden çıkan ve kendini anlattığı 'Hayat bir oyun' isimli bu kitapta, daha önce bilgisayar konusunda bilgisi ve eğitimi olmayan, bilgisayar oyunlarına da ilgi duymayan birinin nasıl dünya çapında ünlü bir oyun yazarı olduğuna tanıklık edeceksiniz.

24.01.2020Teknoloji
Dakar’da bir efsane Laia Sanz

Dakar’da bir efsane Laia Sanz

Dünyanın en zorlu yarışlarından biri olarak kabul edilen Dakar Rallisi’nde birbirinden cesur ve hızlı kadın sporcular da yarışmaya devam ediyor.

7.12.2019Diğer
Milli motosikletçiden Avrupa birinciliği

Milli motosikletçiden Avrupa birinciliği

Fırat Şahin, Ukrayna'da düzenlenen Avrupa Baja Şampiyonası'nda, motosiklet sınıfında 62 puanla ilk sırada yer aldı.

27.06.2018Motor Sporları
Sporun yükselen yıldızı Afyonkarahisar

Sporun yükselen yıldızı Afyonkarahisar 

Tesisleşme yatırımlarıyla spor alt yapısını kuran Afyonkarahisar, ülkemizde spor alanında adından sıkça söz ettirmeye başladı.

8.06.2018Futbol
Festival alanından bekleniyorsunuz

Festival alanından bekleniyorsunuz!

Şu sıralar Türkiye’nin her yerinde ayrı bir koşuşturma var. Elimizde biletler ve programlar; müzikten gastronomiye, hobiden doğa sporlarına, tiyatrodan uçurtmaya eğlence, bilgi, deneyim peşindeyiz. Bu hafta sonundan başlayarak, önümüzdeki günlere damga vurmaya hazırlanan çok renkli, çok çeşitli festivallerin peşine düştük. Size uygun olanını hemen seçip yazı mutlulukla karşılamaya hazırlanın.

Motor sporlarında yeni sezon başlıyor

Motor sporlarında yeni sezon başlıyor

Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası, 24-25 Mart tarihlerinde Muğla'da düzenlenecek

20.03.2018Spor Arena

Yazar Sonuçları

Kaskını takmadan gelene servis yapmıyorlar!

4. Levent’teki Cool Jr. motor tutkunlarının buluşup sosyalleşme yeri. Hele haftanın bazı gün ve saatleri var ki birbirinden güzel onlarca makine dükkânın önüne çekiliyor, ortalık motosiklet festivaline dönüşüyor.

12.09.2020

Bodrum’u kulaç kasırgası vurdu

Fırtına ve hatta tropikal kasırganın beklendiği hafta sonunda, Bodrum'u bakir koylarından Yalıçiftlik'teki Hapimag Sea Garden 'da binlerce yüzücünün katıldığı harika bir organizasyon vardı.

2.10.2018