EKSTRA
MENÜ

Endemol Shine

Endemol Shine ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Endemol Shine haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 130 Endemol Shine haberi bulunmuştur.

Endemol Shine Haberleri

Songül Ödenden Endemol Medya’ya 100 dolarlık dava

Songül Öden'den Endemol Medya’ya 100 dolarlık dava!

Songül Öden rol aldığı “Serçe Sarayı” adlı dizinin yurtdışı gelirlerinden pay alamadığı iddiasıyla Endemol Medya’yı mahkemeye verdi. Dilekçesinde Endemol Medya’dan toplam alacağının 682 bin 500 dolar olduğunu belirten ünlü oyuncu şimdilik 100 dolarlık dava açtı.

27.04.2021Magazin
Erkan Petekkaya Endemol davasında açıkladı: Bana rüşvet teklif ettiler

Erkan Petekkaya Endemol davasında açıkladı: Bana rüşvet teklif ettiler

“Paramparça” ve “Kördüğüm” gibi dizilerin yanı sıra “Big Brother Türkiye” ve “Sıradaki Gelsin” isimli yarışma programlarına da imza atan Hollandalı Endemol’un iflas talebi mahkemece ret edildi. Karar bugün görülen duruşmada alındı. Duruşmaya ise, Endemol’dan alacaklı olan ünlüler arasında yer alan oyuncu Erkan Petekkaya’nın ‘Bana rüşvet teklif ettiler’ yönündeki sözleri damga vurdu.

9.01.2020Gündem
Endemol Shine satıldı

Endemol Shine satıldı

Hollanda merkezli medya şirketi Endemol Shine, Fransız multimedya platformu Banijay Group tarafından alındı.

26.10.2019Ekonomi
Bilirkişi Songül haklı dedi

Bilirkişi 'Songül haklı' dedi

SONGÜL Öden, rol aldığı “Serçe Sarayı” adlı dizinin yurtdışı gösterimi parasını vermediği iddiasıyla Endemol Shine Türkiye hakkında icra takibi başlatmıştı.

28.03.2019Televizyon
Ünlü oyuncu yapım şirketine savaş açtı

Ünlü oyuncu yapım şirketine savaş açtı!

Ece Uslu, rol aldığı diziden hakkı olan 75 bin lirayı alamadığı iddiasıyla yapım şirketine dava açtı. Ancak yapım şirketi, “Böyle bir borç yok” diyerek itiraz etti. Uslu, bu kez de itirazın iptali için Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurdu

4.07.2018Gündem
Dünya devinin şirketine kayyum atandı

Dünya devinin şirketine kayyum atandı

PARAMPARÇA ve Kördüğüm gibi dizilerin yanı sıra Big Brother Türkiye ve Sıradaki Gelsin isimli yarışma programlarına da imza atan Hollandalı Endemol’ün Türkiye’deki şirketi için mahkeme kayyum atadı. İflas davası görüler şirketin yönetimine 4 kişilik kayyum heyeti atandı. Endemol Shine, daha önce de haciz kararları ile gündeme gelmişti. Davanın müdahilleri arasında çok sayıda şirketin yanı sıra, Aslı Enver, Erkan Petekkaya, Haktan Pak, Şükrü Özyıldız gibi çok sayıda oyuncu da bulunuyor.

11.06.2018Ekonomi
İflas davasına ünlü akını

İflas davasına ünlü akını

Hollandalı ünlü yapım şirketi Endemol’ün Türkiye ayağı Endemol Shine Türkiye’nin iflas davası önceki gün görüldü.

29.09.2017Magazin
Ünlü oyuncu Avcıdan param ödenmedi davası

Ünlü oyuncu Avcı'dan 'param ödenmedi' davası

OYUNCU Sedef Avcı, Hollandalı yapım şirketi Endemol’dan olan alacağını tahsil edemediği gerekçesi ile mahkemeye başvurdu. Dava dilekçesinde yapımcı şirketin batık durumda olduğuna işaret edilerek, Avcı’nın oynadığı dizi nedeni ile hak ettiği ücretini alamadığı savunuldu. Avcı'nın yanı sıra, sanatçılar Nurgül Yeşilçay, Songül Öden, Leyla Tanlar ve Alina Boz da benzer taleplerle Endemol'a karşı dava açmıştı.

12.09.2017Ekonomi
Bir dava da Nurgül Yeşilçay’dan

Bir dava da Nurgül Yeşilçay’dan

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay da Temmuz ayında iflasını isteyen Endemol Shine Türkiye’ye dava açan ünlüler kervanına katıldı. Yeşilçay, yurtdışı yayınlarından elde edilen kazancın sözleşme gereği payına düşen kısmı alamadığını iddia ederek tazminat davası açtı.

30.08.2017Magazin
Serçe Sarayı icralık oldu

Serçe Sarayı icralık oldu

SONGÜL Öden, başrolünde oynadığı “Serçe Sarayı” dizisinin yurtdışı gösteriminden para alamadığı gerekçesiyle Hollanda merkezli yapım şirketi Endemol Shine Türkiye hakkında icra takibi başlattı.

6.08.2017Magazin
Songül Ödenden Endemol Shine Türkiye’ye icra takibi

Songül Öden'den Endemol Shine Türkiye’ye icra takibi

Oyuncu Songül Öden geçen ay iflasını isteyen Hollanda merkezli ünlü yapım şirketi Endemol Shine Türkiye’ye rol aldığı ‘Serçe Sarayı’ adlı dizinin yurt dışı gösterimi parasını vermediği gerekçesiyle İstanbul 4. İcra Müdürlüğü’nde icra takibi başlattı.

5.08.2017Ekonomi
Alina Bozdan 150 bin liralık dava

Alina Boz'dan 150 bin liralık dava

PARAMPARÇA’da Hazal karakterini canlandıran Alina Boz, dizinin iflas eden yapım şirketi Endemol Medya’ya 150 bin liralık tazminat davası açtı.

1.08.2017Magazin
Ünlü yapım şirketi Türkiyede iflas başvurusunda bulundu

Ünlü yapım şirketi Türkiye'de iflas başvurusunda bulundu!

Endemol Türkiye'nin iflas başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı.

7.07.2017Ekonomi
Erkan Petekkaya: 15 bölümlük alacağım var

Erkan Petekkaya: 15 bölümlük alacağım var

Endemol Shine Türkiye'nin paralarını ödemediği oyuncular ve set işçileri dün ikinci kez şirket binasına giderek eylem yaptı

15.06.2017Televizyon
Endemol Shine Türkiye krizi büyüyor: Gerekirse Türkiyeye gideriz

Endemol Shine Türkiye krizi büyüyor: Gerekirse Türkiye'ye gideriz

Hollanda merkezli yapım şirketi Endemol Shine’ın Türkiye ofisindeki kriz tırmanıyor. Şirketi protesto eden dizi sektörü çalışanlarına “Paramparça” ve “Evlat Kokusu” ekipleri de katıldı.

15.06.2017Magazin
Dünya devi Endemoldan ödeme açıklaması

Dünya devi Endemol'dan 'ödeme' açıklaması

Bir süredir Türkiye'deki şirketi mali sıkıntılar ile gündeme gelen Endemol Shine Group yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada "Endemol Shine Türkiye’nin geciken ödemelerinin bazı kişiler üzerinde yarattığı etkinin bilincindeyiz ve bu problemi elimizden geldiğince hızla çözebilmek için çalışmaktayız" denildi. Geçen hafta bir grup dizi oyuncusu ve set görevlisinin protestosu ile gündeme gelen Endemol Shine Türkiye'nin yapımlarında kullandığı bir köşkteki eşyalar haczedilmişti.

14.06.2017Ekonomi
Bugün eylem var

Bugün eylem var!

Uluslararası yapım şirketi Endemol Shine'nın Türkiye organizasyonunda sıkıntılar devam ediyor.

14.06.2017Magazin
Köşkün sahibinden Paramparçanın yapımcısına icra takibi

Köşkün sahibinden Paramparça'nın yapımcısına icra takibi

PARAMPARÇA ve Kördüğüm gibi dizilerin yanı sıra Big Brother Türkiye ve Sıradaki Gelsin isimli yarışma programlarına da imza atan Hollandalı Endemol kritik bir icra takibi ile karşı karşıya kaldı. Endemol'a karşı, dizi çekimlerinin yapıldığı köşkün kirası ödenmeyince mülk sahibi harekete geçti. Kira alacağına karşılık, tamamı sponsorlu 190 parça eşya 'Kiralayanın Hapis Hakkı' kapsamında haczedildi. Endemol Shine Türkiye adına yapılan açıklamada ise , "Yapılan işlem hukuka aykırı olarak alınmış olan bir hapis hakkı kararı... Buna ilişkin uygulama ise usulsüz" değerlendirmesinde bulunuldu.

14.06.2017Ekonomi
Dayan Yüreğim dizisinin oyuncuları isyan etti

'Dayan Yüreğim' dizisinin oyuncuları isyan etti

13’üncü bölümde final yapan “Dayan Yüreğim” dizisinin oyuncuları ve set ekibi, önceki gün emeklerinin karşılığını alamadıkları gerekçesiyle yapım şirketi Endemol Shine’ın önünde eylem yaptı.

9.06.2017Televizyon
Dayan Yüreğim ekibi haklarının peşinde

Dayan Yüreğim ekibi haklarının peşinde

13 bölüm yayınlandıktan sonra kaldırılan 'Dayan Yüreğim' dizisinin set ekibi ve oyuncuları yapım şirketi Endemol Shine Türkiye’nin önünde toplanarak haklarını istedi.

7.06.2017Televizyon
Türk dizileri mercek altında

Türk dizileri mercek altında

Nova TV ekibi, Kanal D’nin sevilen dizisi “Evlat Kokusu”nun setini ziyaret etti.

1.05.2017Televizyon
Evlat Kokusunda sürpriz değişiklik

Evlat Kokusu'nda sürpriz değişiklik

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği Kanal D’nin sevilen dizisi Evlat Kokusu’nda bayrak teslimi yaşandı.

8.04.2017Televizyon
Evlat Kokusu gururu

Evlat Kokusu gururu

Kanal D’nin iddialı yapımı “Evlat Kokusu” bu akşam üçüncü bölümüyle ekrana gelecek. Dizide karı kocayı canlandıran Nail Kırmızıgül ve Pınar Çağlar Gençtürk, daha ilk bölümde büyük ilgiyle karşılaştıklarını, gelen yorumların yüzlerini güldürdüğünü söylüyor.

4.04.2017Magazin
Sedef Avcı: Zümrüt gibi dişli değilim

Sedef Avcı: Zümrüt gibi dişli değilim

Kanal D’nin yeni dizisi “Evlat Kokusu”nun başrol oyuncularından Sedef Avcı, projeye dahil oluş sürecinden canlandırdığı karaktere kadar merak edilen her şeyi anlattı. Bazı seyircilerden “İlk bölümde her şeyi açıkladılar, geriye ne kaldı” diye yorumlar geldiğini ifade eden oyuncu, “Sırrımız çok, şaşıracaksınız” dedi.

14.03.2017Magazin
Sedef Avcı:Zümrüt gibi dişi değilim

Sedef Avcı:Zümrüt gibi dişi değilim

Kanal D’nin yeni dizisi “Evlat Kokusu”nun başrol oyuncularından Sedef Avcı, projeye dahil oluş sürecinden canlandırdığı karaktere kadar merak edilen her şeyi anlattı. Bazı seyircilerden “İlk bölümde her şeyi açıkladılar, geriye ne kaldı” diye yorumlar geldiğini ifade eden oyuncu, “Sırrımız çok, şaşıracaksınız” dedi.

14.03.2017Magazin
Evlat Kokusu dizisinin oyuncuları kimlerdir Evlat Kokusu dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranlarda

Evlat Kokusu dizisinin oyuncuları kimlerdir? Evlat Kokusu dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranlarda

Evlat Kokusu dizisinin oyuncuları izleyiciler tarafından oldukça merak konusu oldu. Evlat Kokusu dizisi bu akşam ilk bölümüyle Kanal D ekranlarında olacak. Konusu ve oyuncularıyla oldukça dikkat çeken dizide neler yaşanacağı merak konusu oldu. Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin, yönetmenliğini Erol Özlevi’nin üstlendiği Evlat Kokusu’nun oyuncuları arasında son dönemlerin popüler isimleri bulunuyor. Peki, Evlat Kokusu dizisinin oyuncuları kimler? İşte, Evlat Kokusu hakkında detaylar.

8.03.2017Televizyon
Murat Han: Her başarılı erkeğin arkasında başarısız yıllar var

Murat Han: Her başarılı erkeğin arkasında başarısız yıllar var

Uzun zamandır ekranlarda olmayan ve yaşamını Amerika’da sürdüren Murat Han, Kanal D’nin yeni dizisi “Evlat Kokusu”na hayır diyemedi, bavulunu toplayıp İstanbul’a geldi. Bu akşam başlayacak dizide zeki, küstah ve çapkın bir adamı canlandıran oyuncu, “Amerika’da maddiyat konusunda zorlandığım zamanlar oldu. Aslında her başarılı erkeğin arasında bir kadın değil pek çok başarısız yıl var” diyor.

7.03.2017Magazin
‘Evlat Kokusu başlıyor

‘Evlat Kokusu başlıyor

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Evlat Kokusu’ başlıyor. Dizi için Kanyon Cinemaximum’da özel gösterim düzenlendi.

6.03.2017Magazin
Hande Soral: Önyargılı değilim, herkese bir şans veririm

Hande Soral: Önyargılı değilim, herkese bir şans veririm

Onun kaderi, tesadüfen konuk olduğu bir televizyon programıyla değişti. Bir anda kendini ekranda buldu, sonrası geldi... Hande Soral artık dizilerin aranan isimlerinden biri. Kanal D’de başlayacak yeni dizisi ‘Evlat Kokusu’ için bir araya geldik. Siyasetten nişanlısına her şeyi konuştuk.

24.02.2017Hayat
Hande Soral: Çok heyecanlıyım

Hande Soral: Çok heyecanlıyım!

Yakında Kanal D’de izleyicisi ile buluşacak Evlat Kokusu, Amsterdam’dan İstanbul’a uzanan büyük bir sevgi, nefret, aşk, entrika ve fedakârlık öyküsünü konu alacak.

20.02.2017Televizyon
‘Evlat Kokusu’ nun 2.fragmanı yayınlandı.

‘Evlat Kokusu’ nun 2.fragmanı yayınlandı.

Yapımını Endemol Shine Türkiye’nin gerçekleştirdiği, yönetmenliğini Erol Özlevi’nin üstlendiği, başrollerini Hande Soral, Barış Kılıç, Sedef Avcı, Murat Han ve Yeşim Salkım’ın paylaştığı ‘Evlat Kokusu’ nun ikinci fragmanı yayınlandı.

10.02.2017Televizyon
158 nolu mahkum: Hande Soral

158 no'lu mahkum: Hande Soral

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Evlat Kokusu’, fragmanıyla ses getirdi. Hapishane sahneleri, Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da çekildi.

4.02.2017Televizyon
Dayan Yüreğim bu akşam yayınlanan ilk bölümüyle oldukça heyecan yarattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dayan Yüreğim bu akşam yayınlanan ilk bölümüyle oldukça heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dayan Yüreğim bu akşam yayınlanan ilk bölümüyle ekranlara ve dizi hayatına merhaba dedi. Bu akşam yayınlanan dizi ilk bölümüyle izleyiciler tarafından oldukça güzel tepkiler aldı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde oldukça hareketli dakikalar yer aldı. İlk bölümde Elvan’ın kocası Tahir, alkolik, kumarbaz ve çıkarı neredeyse orada duran bir adamdır. Üstelik Elvan’a şiddet de uygulamaktadır. Dizinin yayınlanan ilk bölümünün ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Dayan Yüreğim 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.02.2017Televizyon
Evlat Kokusu için geri sayım başladı

'Evlat Kokusu' için geri sayım başladı

Kanal D’nin yeni dizisi “Evlat Kokusu” yakında başlıyor. Dizi güçlü oyuncu kadrosu kadar sevgi, nefret, aşk ve entrikayı harmanlayan konusuyla da dikkat çekiyor.

3.02.2017Magazin
Ece Uslu ve Cansel Elçinin başrollerinde olduğu Dayan Yüreğim cuma günü başlıyor

Ece Uslu ve Cansel Elçin'in başrollerinde olduğu Dayan Yüreğim cuma günü başlıyor

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını gerçekleştirdiği, başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz ve Berk Atan’ın paylaştığı ‘Dayan Yüreğim’ 3 Şubat Cuma günü FOX'da izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

29.01.2017Televizyon
Emre Karayele iltifat edeyim derken...

Emre Karayel'e iltifat edeyim derken...

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, Emre Karayel’in sunduğu, ‘Sıradaki Gelsin’ yine eğlendiriyor, öğretiyor ve kazandırıyor.

20.01.2017Televizyon
Serçe Sarayı Fas’ta izlenme rekoru kırıyor

Serçe Sarayı Fas’ta izlenme rekoru kırıyor

BAŞROLLERİNİ Songül Öden ve Mert Fırat’ın paylaştığı, 2015 yılında ekrana gelen ancak beklenen ilgiyi görmeyen “Serçe Sarayı”, Fas’ta olay yarattı.

14.01.2017Televizyon
Kayseri dedi 135 bin lira kazandı

'Kayseri' dedi 135 bin lira kazandı

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, Emre Karayel’in sunduğu ‘Sıradaki Gelsin’in dün akşam yayınlanan bölümünde büyük heyecan yaşandı.

13.01.2017Televizyon
Dayan Yüreğim için geri sayım başladı

'Dayan Yüreğim' için geri sayım başladı

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcısı olduğu ve altı aydır hazırlıkları sürdürülen ‘Dayan Yüreğim’ için geri sayım başladı.

12.01.2017Televizyon
Emre Karayel Sıradaki Gelsin diyor

Emre Karayel' Sıradaki Gelsin' diyor

Endemol Shine Türkiye’nin ‘Sıradaki Gelsin’ adıyla Türkiye’ye uyarladığı eğlenceli bilgi yarışmasının sunucusu Emre Karayel oldu.

29.12.2016Televizyon
Paramparça son bölümün ardından 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Paramparça son bölümün ardından 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Paramparça dizisinin bu akşam yayınlanan son bölümünde heyecan yine doruklardaydı. Ekranların herkes tarafından büyük bir heyecanla izlenen dramatik dizisi Paramparça'da bu akşam ilginç dakikalar yaşandı. Yayınlanan son bölümde Ozan’a kendi oğlu olduğunu itiraf etmek için sabırsızlanan Harun, Cihan’ın yemek davetini kabul etti. Ortalık iyice karışmaya başladı ve herkesin hayatı değişti. İzleyiciler son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı için arama yapmaya başladılar. Peki, Paramparça 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.12.2016Televizyon
Hızır Ali Çakırbeyli rolünde oynayan Yalçın Hafızoğlu kimdir

Hızır Ali Çakırbeyli rolünde oynayan Yalçın Hafızoğlu kimdir?

Hızır Ali Çakırbeyli rolü ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde dikkatleri üzerine çeken Yalçın Hafızoğlu kimdir? İşte oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Yalçın Hafızoğlu hakkında bazı detaylar

30.11.2016Televizyon
Andie MacDowell, ‘Paramparça’ setinde

Andie MacDowell, ‘Paramparça’ setinde

53. Antalya Film Festivali için Türkiye gelen Andie MacDowell kendisi gibi Antalya Film Festivali jürisinde yer alan Nursel Köse’yi, ‘Paramparça’ dizisinin setinde ziyaret etti.

27.10.2016Televizyon
Paramparça son bölümde Harun cinayetten tutuklanıyor

Paramparça son bölümde Harun cinayetten tutuklanıyor!

Paramparça dizisi dün akşam 75. bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde yaşanan olaylar nefes kesti. Paramparça son bölümde Harun cinayetten tutuklanıyor. Peki Paramparça son bölümde başka neler yaşandı? İşte dizinin son bölümünde meydana gelen olaylar

10.10.2016Kelebek
Paramparça 74. bölüm fragmanında Cihan ve Dilara yakınlaşıyor

Paramparça 74. bölüm fragmanında Cihan ve Dilara yakınlaşıyor!

Paramparça 74. bölüm fragmanıyla bomba gibi geliyor. Star TV ekranlarının başladığı günden itibaren nefes kesen dizisi Paramparça, yarın akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Fenomen haline gelen dizinin yeni bölümünde hareketli dakikalar yaşanacak. Cansu'nun yakalandığı hastalık Cihan ve Dilara'yı yakınlaştırıyor. İşte, Paramparça 74. bölüm fragmanı.

2.10.2016Kelebek
Kördüğüm dizisi 28. bölüm fragmanında tehlike büyüyor

Kördüğüm dizisi 28. bölüm fragmanında tehlike büyüyor!

FOX TV'nin sevilen dizisi Kördüğüm 28. bölüm fragmanını yayınladı. Perşembe akşamları ekrana gelen Kördüğüm dizisinde Ali Nejat kurtulabilecek mi? Kördüğüm 28. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

26.09.2016Kelebek
Paramparça 72. bölümü için nefesler tutuldu

Paramparça 72. bölümü için nefesler tutuldu

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Paramparça 72. bölümü ile bu akşam yeni sezona başlıyor. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan dizinin yeni bölümünde yer yerinden oynayacak. Dilara evleniyor, Cansu ise hamile.. İşte Paramparça 72. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları..

19.09.2016Kelebek

Yazar Sonuçları

Kimse konuşmuyor ama Disney’in Fox’u satın alması bizi doğrudan etkileyecek...

Türk medyasını doğrudan ilgilendirmesine rağmen bizde üzerinde durulmayan bir medya satışı gerçekleşti Amerika’da...

15.12.2017