EKSTRA
MENÜ

En Güzel

En Güzel ile ilgili tüm haberleri ve son dakika En Güzel haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 198.782 En Güzel haberi bulunmuştur.

En Güzel Haberleri

Mısır Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Mısır Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Mısır Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Mısır Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Mısır adası Ota Doğunun adeta saklı cennetlerinden bir tanesidir. Pek çok turistik yere sahip olan Mısır adası birçok güzelliği içerisinde barındırmaktadır. Gezilecek yerler bakımından da sınırları oldukça geniştir. Bu nedenle Mısır adası nerede ve gezilecek yerler neresidir gibi soruları sizler için derledik.

22.02.2021Seyahat
Meis Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Meis Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Meis Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Meis Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Meis Adası, Antalya'nın Kaş ilçesinin karşısında yer alan ve oldukça şirin görünümü ile insanı büyüleyen bir Yunan adasıdır. Kıyıda dizilmiş küçük evleri ile estetik bir görünüme sahiptir. Sakin bir ada olması sebebi ile turistler tarafından tercih edilmektedir. Meis adası nerede ve nasıl gidilir? Meis adası gezilecek yerler, konaklama, tarihi ve özellikleri hakkında bilgileri derledik.

22.02.2021Seyahat
Mada Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Mada Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Mada Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Mada Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Mada Adası henüz keşfedilmemiş bir cennet olarak tarif edilebilir. Henüz çok bakir olan bu yer, son zamanlarda merak edilmeye başlanmıştır. Adada yaşayan küçük bir nüfus bulunmaktadır. Mada Adası Isparta’ya bağlı Beyşehir Gölü üzerinde yer almaktadır. İşte, merak edilen tüm detaylar.

22.02.2021Seyahat
Koyun Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Koyun Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Koyun Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Koyun Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Koyun adası en çok merak edilen ve en çok gezmek istenilen yerlerin başında gelmektedir. Özellikle tatil sezonunun artması ile birlikte koyun adasına da giriş artmaktadır. Koyun adası en çok tercih edilen ve gezilen adalardan bir tanesidir. Peki, koyun adası nerededir? Koyun adasına nasıl gidilir? Koyun adasında gezilecek yerler nerelerdir? İşte koyun adasına dair her şey.

22.02.2021Seyahat
Kızılhisar Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Kızılhisar Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Kızılhisar Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Kızılhisar Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Gezip, görmek ve yeni yerler tanımak, yeni insanlarla tanışmak her zaman güzel bir duygudur. Her yer kendine özgü bir güzellik ve farklılık barındırır. Kızılhisar Adası ya da bilinen ismi ile Meis Adası da güzel yerlerden bir tanesidir. Komşumuz Yunanistan’ın bir adası olan Kızılhisar Adası, Yunanistan’ın Akdeniz’deki tek adasıdır. İşte, merak edilen tüm detaylar.

22.02.2021Seyahat
Kiş Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Kiş Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Kiş Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Kiş Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Basra Körfezi'nde yer alan adalardan biri de turizm cenneti Kiş Adası. İdari olarak Hürmüzgan Eyaleti'ne bağlı Kiş Adası, her yıl bir milyonun üstünde turisti topraklarında ağırlamaktadır. Ada, Orta Doğu'da Şarm El-Şeyh ve Dubai gibi ünlü turizm merkezlerinden sonra en çok turist çeken 3. merkez konumundadır. Ada turkuaz renkli suları ve hareketli sosyal yaşamı ile gezi rotalarında göze çarpan yerler arasında. Merak edenlere özel Kiş adası nerede ve nasıl gidilir? Kiş adası gezilecek yerler, konaklama, tarihi ve özellikleri hakkında bilgi konuları detaylarıyla derledik.

22.02.2021Seyahat
Kıbrıs Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Kıbrıs Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Kıbrıs Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Kıbrıs Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Kıbrıs, Akdeniz'in en güzel adalarından biridir. Ülkemizde de buraya yavru vatan denmektedir. Bunun yanında oldukça stratejik bir yerinin olması sebebi ile pek çok medeniyet burada yıllar içerisinde hüküm sürmüştür. Kıbrıs Adası nerede ve nasıl gidilir? Kıbrıs Adası gezilecek yerler, konaklama, tarihi ve özellikleri hakkında bilgileri derledik.

22.02.2021Seyahat
Kefken Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Kefken Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Kefken Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Kefken Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Kefken Adası; Karadeniz Bölgesinin kıyısında bulunan en gözde tatil yerleri arasında yer almaktadır. Denizin keyfini sonuna kadar çıkarmak için en güzel seçenekler içerisinde bulunan Kefken Adasında yapılacak pek çok aktivitenin bulunduğunu belirtmek mümkündür. Peki, kefken adası nerede ve nasıl gidilir? Kefken adası gezilecek yerler, konaklama ücretleri, tarihi ve özellikleri hakkında bilgiler nelerdir? İşte ayrıntılar.

22.02.2021Seyahat
Islah Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Islah Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Islah Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Islah Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Popüler olan filmlerin çekildiği yerler daha sonra filmler kadar popüler olabilmektedir. Filmi izleyenler onun çekildiği mekânları merak edip filmde geçen sahnelerin bulunduğu yerleri keşfetmeyi arzulayabilmektedir. Türkçeye “Islah Adası” olarak çevrilen “Take Down” filminin çekildiği ada hakkında izleyenler bilgi sahibi olmak istemektedirler. İşte Islah Adası ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

22.02.2021Seyahat
Hoynat Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Hoynat Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Hoynat Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Hoynat Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Adalar, geçmişten günümüze yediden yetmiş yediye insanların en çok ilgi gösterdiği yer şekillerinden biri. Özellikle turizm ve kültür merkezi olan pek çok ada, yerleşim yeri olarak da insanlar tarafından tercih edilen gözde yerler. Seyahat etmeyi sevenlerin muhteşem olarak nitelendirdiği Hoynat Adası, doğal adacıklardan biri olarak kuşların cenneti olarak tanınan bir ada. Masmavi denizi ile ilham veren adaya dair "Hoynat adası nerede ve nasıl gidilir? Hoynat adası gezilecek yerler, konaklama, tarihi ve özellikleri hakkında bilgi" detaylarını derledik.

22.02.2021Seyahat
Garip Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Garip Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Garip Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Garip Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Ülkemizde gezilmesi gereken pek çok yer bulunmaktadır. Özellikle tarihi açıdan doğa harikası olan yerlerden birisi de Garip Adasıdır. Garip Adası tarihi özellikleri ile en çok araştırılan yerler arasında yer almaktadır. Peki Garip adası nerede ve nasıl gidilir? Garip adası gezilecek yerler, konaklama, tarihi ve özellikleri hakkında bilgileri sizlere detaylıca derledik.

22.02.2021Seyahat
Eşek Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Eşek Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Eşek Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Eşek Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Topraklarında özgürce gezen eşekleri ile ünlü bir tatil beldesi olan Eşek Adası, uzun yıllardan beri Yunanistan’ın işgali altında olan bir Türk adasıdır. Muhteşem sahilleri ve eşsiz koyları ile ünlenen bu ada hakkında genel bir gezi bilgilendirmesi derledik.

22.02.2021Seyahat
Cava Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Cava Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Cava Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Cava Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Turistlerin oldukça fazla ilgi gösterdiği bir yer olan Cava Adası, pek çok güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. Burası tatil ve keşif için çok doğru bir yerdir. Bölge oldukça sıcak ve nemli bir iklime sahiptir. Farklı bir kültürle tanışmak ve yeni yerler görmek isteyenler için doğru bir rotadır. İşte, merak edilen tüm detaylar.

22.02.2021Seyahat
Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan CHPye Berat Albayrak ve Merkez Bankası cevabı

Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan CHP'ye Berat Albayrak ve Merkez Bankası cevabı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Halkapınar Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti İzmir 7. Olağan İl Kongresi'ne katıldı. Erdoğan konuşmasının ardından buradan Hakkari ve Nevşehir il kongrelerine canlı bağlantı kurdu. Erdoğan konuşmasında Berat Albayrak'a yönelik iddialara cevap verirken 'Son zamanlarda CHP ve şürekâsının Hazine ve Maliye Eski Bakanı Berat Albayrak’ı ve onun nezdinde tüm ailemle birlikte şahsımı hedef alan bir kampanya yürütüyor' dedi. Merkez Bankası rezervleri hakkındaki iddialarda cevap veren Erdoğan 'Ne dövizin buharlaşması ne haksız kazanç söz konusudur. Bu döviz işlemleri sayesinde ülkemiz uluslararası alanda, hedeflerine bağlı kalmayı başardı' ifadelerini kullandı.

22.02.2021Gündem
Bora Bora Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Bora Bora Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Bora Bora Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Bora Bora Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Bora Bora Adaları, Fransız Polinezyası'nda yer alan bir adadır. Orijinal adı Pora Pora'dır. Avrupalıların adayla ilk tanışması 1722 yılında gerçekleşmiştir. Bu ada, volkanik bileşimlerden oluşmuş ve 6 mil uzunluğunda, 2.5 mil genişliğe sahiptir. En yüksek noktası ise 727 metre olarak bilinir. Peki, bu adada kalma yeri ve fiyatları nasıldır, genel bilgisi ve tarihçesi nedir? Tüm merak ettiklerinizin cevaplarını sizin için derledik.

22.02.2021Seyahat
RTÜKten Cumhurbaşkanı Erdoğanın ilan ettiği ‘Dünya Dili Türkçe’ seferberliğine destek

RTÜK'ten Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilan ettiği ‘Dünya Dili Türkçe’ seferberliğine destek

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçen hafta ilan ettiği  "Dünya Dili Türkçe" seferberliğini desteklediğini bildirdi.

22.02.2021Gündem
Güzele Bakmak Sevaptır atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Güzele Bakmak Sevaptır atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Atasözleri geçmişten günümüze gelmiş olan kalıplaşmış, öğüt içerikli cümlelerdir. Eskiler tarafından bize aktarılmıştır. Bu sözler sayesinde eskilerin deneyimlerinden faydalanırız. Güzele bakmak sevaptır sözü de bunlardandır. Peki, güzele bakmak sevaptır atasözünün anlamı nedir? İşte, tüm detaylar.

Gün Ola Harman Ola atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Gün Ola Harman Ola atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Eğer umut ve sabır üzerine bir atasözü kullanılmak isteniyorsa, gün ola harman ola atasözünü değerlendirilebilir. Özellikle yaygın olarak birçok farklı yerde kullanılan en güzel atasözlerinden biridir. İşte gün ola harman ola atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK) hakkında inceleme.

Gönül Kimi Severse Güzel Odur atasözünün anlamı ve örnek cümle İçinde Kullanımı (TDK)

Gönül Kimi Severse Güzel Odur atasözünün anlamı ve örnek cümle İçinde Kullanımı (TDK)

Sevgi ve aşk açısından en anlamlı ve en güzel atasözleri içerisinde gönül kimi severse güzel odur cümlesi gelir. Bu atasözünün anlamını öğrenerek değer verdiğiniz insan için kullanabilirsiniz. İşte gönül kimi severse güzel odur atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK) hakkında merak edilenler.

Gönül Ferman Dinlemez atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Gönül Ferman Dinlemez atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Gönül ferman dinlemez atasözü sevilen ve değer gören, yaygın kullanılan cümleler içerisinde yer almaktadır. Özellikle insanlar arasındaki ilişkiyi ve Bağları anlatan güzel bir atasözüdür. İşte gönül ferman dinlemez atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK).

Hatayspor TD Ömer Erdoğan: Zor bir deplasmandan 3 puan aldık, mutluyuz...

Hatayspor TD Ömer Erdoğan: "Zor bir deplasmandan 3 puan aldık, mutluyuz..."

Büyükşehir Belediye Erzurumspor, 6 haftalık periyodun ardından evinde Atakaş Hatayspor'a 3-1 mağlup oldu. Konuk ekip teknik direktörü Ömer Erdoğan, zor bir deplasmandan 3 puan aldıkları için mutlu olduklarını söylerken; BB Erzurumspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, bireysel hatalardan kaybettiklerini ifade etti.

21.02.2021Futbol
Umberto Eco’nun sözcüklerinde: İstanbul

Umberto Eco’nun sözcüklerinde: İstanbul

Beş yıl önce bugünlerde hayatını kaybeden Prof. Dr. Umberto Eco, düşünür, dünyaca ünlü bir yazar ve semiyolog olmanın yanı sıra gerçek bir İstanbul hayranıydı. İtalyan edebiyatçı “Gördüğüm en etkileyici şehirlerinden biri” dediği İstanbul’a her gelişinde gazetecilere röportajlar verdi. O söyleşilerdeki izleri takip edelim ve onun gözünden bakalım Kapalıçarşı’ya, Galata’ya, Taksim’e...

21.02.2021Seyahat
Bu şarkılarda hepimizin hatırası var

Bu şarkılarda hepimizin hatırası var

Unutulmaz şarkılara ses ve nefes oldular. Onların şarkılarıyla âşık olduk, aşk acısı çektik. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici, Kanal D’de başlayacak ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programı için bir arada. Üç müzisyenle konuştuk: “Aramızda ortak bir müzik dili var. Herkes birbirinin sesinden, nefesinden etkileniyor.”

21.02.2021Hürriyet Pazar
MHP Genel Başkanı Bahçeli açıklamıştı Şuşadaki okulla ilgili detaylar ortaya çıktı

MHP Genel Başkanı Bahçeli açıklamıştı! Şuşa'daki okulla ilgili detaylar ortaya çıktı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Azerbaycan'ın Ermeni işgalinden kurtarılan şehri Şuşa'da yaptıracağı okulun temelini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile Bahçeli'nin birlikte atması planlanıyor. MHP heyeti Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de görüşmeler gerçekleştirdi.

20.02.2021Gündem
Tarih kokan dükkânlar

Tarih kokan dükkânlar

Kitaplar, haritalar, kartpostallar, fotoğraflar, hatta antikalar... Kitap meraklısı, koleksiyoneri, araştırmacısıyla sahaflarda bambaşka bir sosyal hayat var. Kitap satışına dükkânından devam edenlerin yanı sıra artık birçoğu nadirkitap.com üzerinden de satış yapıyor. Böylece işletmelerini ayakta tutmaya çalışıyorlar.

Antikçağların kumaşı Çamlıhemşin’de tekrar hayat buluyor

Antikçağların kumaşı Çamlıhemşin’de tekrar hayat buluyor

Tasarımcı Özlem Erol’un kurduğu Moyy Atölye, bölge kültürünü yansıtan ‘Rize bezi’ feretiko elbiselerden sepetlere el işi ürünleri dünyaya satmak için yola çıktı. Buradaki sürdürülebilir üretim hareketi antik kumaş feretikoyu hayata döndürme çalışmalarına katkı sağlıyor.

Doya Doya Modada kimler elendi Doya Doya Modada şoke eden karar erkekler artık...

Doya Doya Moda'da kimler elendi? Doya Doya Moda'da şoke eden karar erkekler artık...

Doya Doya Moda'da bir eleme günü daha geride kaldı. 19 Şubat tarihli bölümde Doya Doya Moda yarışmacıları "Kardeşimin Düğününe Gidiyorum" konseptiyle jüri üyelerinin karşısına çıktı. Doya Doya Moda'da haftanın birincileri belli olduktan sonra potaya kalan isimler çağrıldı. Finalde ise sürpriz bir kara çıktı.

19.02.2021Televizyon
Bedia Akartürk kimdir, kaç yaşında, nereli Bedia Akartürk hakkında bilgiler

Bedia Akartürk kimdir, kaç yaşında, nereli? Bedia Akartürk hakkında bilgiler

Bedia Akartürk hakkında bilgiler araştırılıyor. İbo Show’un bu haftaki konukları arasında yer alan Bedia Akartürk’ün kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. İşte 1941 doğumlu olan Bedia Akartürk hakkında merak edilenler

19.02.2021Televizyon
Kiraz Nasıl Yetişir Kiraz Türkiyede En Çok Ve En İyi Nerede Yetişir Ve Nasıl Yetiştirilir

Kiraz Nasıl Yetişir? Kiraz Türkiye'de En Çok Ve En İyi Nerede Yetişir Ve Nasıl Yetiştirilir?

Kiraz tadı en güzel olan meyvelerden biridir. Aynı zamanda kiraz diğer meyvelere göre daha verimlidir. Türkiye'de pek çok yerde yetişen kirazın nasıl yetiştiği herkes tarafından merak edilmektedir. Kiraz nasıl yetiştirilir? Kiraz Türkiye'de en çok ve en iyi nerede yetişir sorularının cevaplarını derledik.

19.02.2021Bitki Bakımı
Ülkenin en güzel çocukları

Ülkenin en güzel çocukları

İspanyol edebiyatının 21. yüzyıldaki önemli temsilcilerinden Andres Barba, ‘Işıklar Ülkesi’nde 32 sokak çocuğunu ölüme götüren süreci anlatıyor. Kısa, basit ama şaşırtıcı ve çarpıcı hikâyesiyle heyecan verici bir roman.

19.02.2021Kitap Sanat
Cuma mesajları 2021: Hayırlı Cumalar dilekleri için Recep ayının ilk cumasına özel anlamlı, dualı, ayetli ve yeni cuma mesajları alternatifi

Cuma mesajları 2021: 'Hayırlı Cumalar dilekleri için Recep ayının ilk cumasına özel anlamlı, dualı, ayetli ve yeni cuma mesajları alternatifi

Cuma mesajları, en güzel seçenekleri ile 'Hayırlı Cumalar' dileklerini paylaşanların gönderilerinde yer almaya başladı. Resimli cuma mesajları aracılığıyla aktarılan dualar Müslümanlar arasındaki kardeşlik bağlarını kuvvetlendirmede etkili olacak. Uzaktaki yakınlarına, akrabalarına ve sevdiklerine dilek ve temennilerini iletmek isteyenler yine anlamlı, dualı, ayetli cuma mesajlarını tercih edecek. Üç ayların ilk ayı olan mübarek Recep ayının ilk cumasında hadisli ve yazılı cuma mesajları gönderileri süsleyecek, SMS üzerinden gönderilecek temennilerde ise resimsiz cuma mesajları ilgi görüyor. İşte, yeni, farklı ve hiç duyulmamış 2021 cuma mesajlarından bol seçenekler.

19.02.2021Gündem
Regaip Kandili mesajları 2021: Whatsappa özel dualı, ayetli, hadisli, anlamlı ve resimli  Regaib Kandili mesajı seçenekleri -  Hayırlı kandiller

Regaip Kandili mesajları 2021: Whatsapp'a özel dualı, ayetli, hadisli, anlamlı ve resimli Regaib Kandili mesajı seçenekleri - 'Hayırlı kandiller'

'Regaib Kandili mesajları', 2021’in ilk kandilinde de unutulmadı. Anlamlı, uzun ve kısa Regaib Kandili mesajları ile özellikle corona virüs nedeniyle sevdiklerinden uzakta olan vatandaşlar, kalplerinden geçen dilekleri iletebilecekler. Resimli Regaib Kandili mesajları ve sözleri bu hayırlı gecede, en güzel temenni ve duygulara köprü olacak. Regaip Kandili'nde Whatsapp ve SMS üzerinden gönderilecek olan ayetli kandil mesajları sevdiklerinizi hatırlamanıza vesile olacak. İşte 2021 Regaip Kandili’nin anlam ve öneminde uygun uzun, kısa, hadisli kandil mesajlarından örnekler…

18.02.2021Gündem
Regaip Kandili mesajları için resimli, güzel yazılı kandiliniz mübarek olsun alternatifler İşte anlamlı ve dualı Regaip Kandili mesajları

Regaip Kandili mesajları için resimli, güzel yazılı 'kandiliniz mübarek olsun' alternatifler! İşte anlamlı ve dualı 'Regaip Kandili mesajları'

Regaip Kandili mesajları paylaşımlarda yer almaya başladı. Kandiliniz mübarek olsun dilekleri, resimli Regaip Kandili mesajları aracılığıyla ellerin semaya açılacağı bu günde dostlar, akrabalar, arkadaşlar ve yakınlara gönderilecek. Resimli Regaip Kandili mesajları için en güzel seçenekler tercih edilecek, resimli paylaşıma uygun olmayan mecralar içinse yazılı kandil mesajları tercih sebebi olacak. Dualı, ayetli, hadisli ve anlamlı Regaip Kandili mesajları için tercihler de paylaşım yapılacak mecraya göre değişecek. İşte, resimli Regaip Kandili mesajları için bol seçenekli alternatifler

18.02.2021Gündem
Azerbaycan Başbakanı Ali Esedov, Türkiye-Azerbaycan İş Forumunda konuştu

Azerbaycan Başbakanı Ali Esedov, "Türkiye-Azerbaycan İş Forumu'nda konuştu

Azerbaycan Başbakanı Ali Esedov, Türkiye'de 2 bin Azerbaycanlı şirketin faaliyet gösterdiğini, Türkiye'ye yatırım yapan Azerbaycanlı iş insanlarının, hem şirket sayısı hem de yatırım miktarı bakımından Orta Asya ve Kafkasya iş insanları arasında ilk sırada olduğunu belirtti.

18.02.2021Ekonomi
Azerbaycanla ticaret anlaşması 1 Martta yürürlükte

Azerbaycan'la ticaret anlaşması 1 Mart'ta yürürlükte

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Azerbaycan’ın zaferi, bölgemizin ticari ve lojistik yapısının değişeceği yepyeni bir dönemin başlangıcı oldu. Bu yeni dönemde de Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanında, kendileri ile tam bir iş birliği halinde olacağız." dedi. Pekcan, "Azerbaycan ile Tercihli Ticaret Anlaşması 1 Mart itibarıyla yürürlüğe girecek. Anlaşmanın kapsamının geliştirilmesi için çalışmaya başladık." dedi.

18.02.2021Ekonomi
İstanbul sosyetesinin en güzel kızıydı, evlendi ve kontes oldu

İstanbul sosyetesinin en güzel kızıydı, evlendi ve kontes oldu

Ünlü oyuncu Can Yaman'ın İtalyan sevgilisi Diletta Leotta'ya yaptığı evlilik teklifi kelimenin tam anlamıyla olay oldu. Yaman, kiraladığı bir uçağın arkasına İtalyanca olarak "Diletta, benimle evlenir misin? Seni seviyorum... Can' yazarak teklifini Roma kentinin göklerine de yazdırdı.

18.02.2021Magazin
Brownieyi kusursuz yapan 6 muhteşem ipucu

Brownie'yi kusursuz yapan 6 muhteşem ipucu

Bazen hevesle hazırladığımız kek hamurları, yanlış pişirme tekniği ve zamanlama hatasıyla hüsrana dönüşebilir. Aslında sadece birkaç detayla, yumuşacık çikolatalı brownie'leri gönül rahatlığıyla sunuma hazır hale getirebilirsiniz. İşte brownie hamurlarınızı kusursuz bir hale getirecek önemli ipuçları…

Yazar Sonuçları

Karnaval Turizmi

Dünyaca virüsle mücadele etmiyor olsaydık, belki de bu hafta sonu bir karnaval heyecanı için seyahate çıkmıştık. Biliyorum hemen aklınıza dünyanın en renkli karnavallarından birisi olan Rio karnavalı geliyor ama inanın artık birçok ülkede, farklı şehirlerde bu işin turizm ve ekonomik yönü ön planda, insanlar hem eğleniyor, hem dini inançlarını yerine getiriyor. Hepsinden önemlisi düzenlenen turlarla, şehirler ve ülkeler arası seyahatlerle önemli bir ekonomik hareketlilik sağlanıyor.

22.02.2021

Dışlarsan PKK’ya çalışmış olursun

HDP’ye oy vermiş vatandaşlarımızı...

22.02.2021

Bizi mutlu eden tarihi hanlarımız

Kimi şehir kalabalığından kaçıp huzura sığınmanın, kimi ticaretin, kimi de geçmişte olduğu gibi konaklamanın adresi. Hepsinin çatısının altında yüzlerce yıl geriye giden canlı bir tarih var. Ne mutlu ki hanların birçoğu günümüzde de ayakta. Ben aralarından en sevdiğim ve içinde olmaktan mutluluk duyduğum 10 hanı sizlere anlatacağım.

21.02.2021

Sağlıklı yemek trendini Türkiye’nin zeytinyağlılarıyla yakalayacağız

‘Go Türkiye’ internet portalı ülkemizin değerlerini 80 ülkeye dijital olarak pazarlıyor. Bakanlık Tanıtma Genel Müdürü, TGA Yönetim Kurulu Üyesi Timuçin Güler, Türkiye markası için gastronominin yerini anlattı: “Üç-beş yemekle tanıtım kısır olur. Sadece tatlılarımız bile başka hiçbir ülkenin sahip olamayacağı kadar zengin.”

21.02.2021

Bu dolunay bizi çok çalıştıracak

27 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay hayatımıza çekidüzen vermek, dağınık alanları toparlamak için ideal bir zamana işaret ediyor. Ama çok çalışmamız gerekecek. Neredeyse köle gibi! Üstelik karşılık beklemek hata olur.

20.02.2021

Boğanın çilesi

Hayvancıklar yükümüzü de çekti, dinsel kaprislerimizi de. Ne çektiler ama!

19.02.2021

‘Her Yerde Kar Var’

Televizyondaki haberlerden öğrendiğime göre 1980’lerin müziği bu kapalı günlerde bizi stresten uzaklaştırıyormuş.

19.02.2021

Girit formülü ile yeniden 'takıma dönüş' fotoğrafı

Biliyorsunuz artık iyi bir “Savunma Bakanlığı internet sitesi” uzmanıyım.

19.02.2021

13 şehidin katili kim?

Kimdir 13 şehidin sorumlusu?

18.02.2021