EKSTRA
MENÜ

Emre Yıldır

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.100 haberi bulunmuştur.

Emre Yıldır Haberleri

Emre Yıldır kimdir Akrabası tarafından istismar edilmişti... Ailesi Paylaş Benimleye katıldı

Emre Yıldır kimdir? Akrabası tarafından istismar edilmişti... Ailesi Paylaş Benimle'ye katıldı

Akrabası tarafından küçük yaşta istismara maruz bırakılan ve o dönemde soruşturma süreci ilerlemediği için intihar eden Emre Yıldır'ın ailesi Paylaş Benimle’ye konuk olarak katıldı. Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde yaşayan Ahmet Emre Yıldır (25) 29 Nisan 2019'da Çorlu'da bir sitede 15. katta bulunan evlerinin camından atlayarak yaşamına son vermişti. İşte Emre Yıldır’ın hayatıyla ilgili bilgiler…

2.08.2021Televizyon
Cinsel istismara uğrayan Emre yaşamına son vermişti Gözü yaşlı annesinden yürek yakan sözler

Cinsel istismara uğrayan Emre yaşamına son vermişti! Gözü yaşlı annesinden yürek yakan sözler

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 23 yaşında intihar eden Emre Y.'ye 9 yaşından 18 yaşına kadar akrabası Vedat Tarhan'ın (70) cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıkmış ve yargılama sonucu Tarhan 26 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Davada mahkeme gizli ses kaydını delil olarak kabul etmişti. Kararın ardından DHA'ya konuşan Emre Y.'nin gözü yaşlı annesi Hülya Oya Y. "Mahkeme güzel bir karar verdi. Ama benim çocuğumu geri getirmeyecek tabi bu karar. Adaletin yerini bulduğuna inanıyorum. Yavruma da bundan sonra güneşin doğduğuna inanıyorum" dedi. Emre Y.'nin ablası Aslı K. da ''Ben Emre ile her gün beraberdim. 'Abla ben bu hayata nasıl başlayacağım. Ben burada hayatıma başlayamazken karşı taraf elini kolunu sallayarak geziyor' diye her gün ağlıyordu” diye konuştu.

1.02.2021Gündem
Yıllarca akrabasının istismarına uğramıştı En kritik delil: Gizli ses kaydı

Yıllarca akrabasının istismarına uğramıştı! En kritik delil: Gizli ses kaydı

Ahmet Emre Yıldır’ın akrabası Vedat Tarhan’ın yıllar süren cinsel istismarı nedeniyle yaşamına son vermesiyle ilgili davada mahkeme gerekçeli kararını açıkladı. Mahkeme, Tarhan’ın 26 yıl hapis cezası almasını sağlayan en kritik delil konumundaki gizli ses kaydını ‘hukuka uygun ve hükme esas delil’ olarak kabul etti.

18.01.2021Gündem
9 yıl istismar edip ölümüne sebep olmuştu Cezası belli oldu

9 yıl istismar edip ölümüne sebep olmuştu! Cezası belli oldu

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, intihar eden Emre Y.’ye (23) 9 yaşından 18 yaşına kadar cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan akrabası Vedat Tarhan (69), 26 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

16.11.2020Gündem
Son dakika haberler: Üniversiteli Emre’nin ölümü çok konuşulmuştu O avukat hakkında yeni gelişme…

Son dakika haberler: Üniversiteli Emre’nin ölümü çok konuşulmuştu! O avukat hakkında yeni gelişme…

Türkiye Barolar Birliği (TBB), Tekirdağ Barosu’nu üye avukat Süleyman Özen hakkında disiplin kovuşturması açılmasına karar verdi. Av. Özen, akrabası Vedat Tarhan’ın cinsel istismarına uğrayan Emre Yıldır davasında, acılı aileyi yanlış yönlendirmek ve avukatlık mesleğine aykırı hareket etmekle suçlanıyor.

14.09.2020Gündem
Yakınları fenalık geçirdi

Yakınları fenalık geçirdi!

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde 25 yaşındaki Ahmet Emre Yıldır’a yıllarca cinsel istismarda bulunduğu ve gencin intiharına neden olduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan 68 yaşındaki sanığın yargılanmasına devam edildi. Gencin yakınları duruşmada yakınları fenalık geçirdi.

10.03.2020Gündem
Son dakika haberi... Cinsel istismara uğrayıp intihar eden Emre Yıldırın davasında anne bayıldı

Son dakika haberi... Cinsel istismara uğrayıp intihar eden Emre Yıldır'ın davasında anne bayıldı

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde intihar eden Emre Yıldır'ı istismar ettiği iddia edilen akrabası Vedat Turhan'ın Edirne 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde duruşması sürdüğü sırada koridorda bulunan anne Hülya Oya Yıldır baygınlık geçirdi. İlk müdahalesi adliyede bulunan sağlık ekipleri tarafından yapılan anne, kontrol amaçlı olarak hastaneye götürüldü.

5.12.2019Gündem
Cinsel istismara uğrayıp intihar eden Emrenin ablası: Cezasız kalmasın

Cinsel istismara uğrayıp intihar eden Emre'nin ablası: Cezasız kalmasın

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde intihar eden Emre Yıldır'ı (23) 9 yaşından beri 9 yıl istismar ettiği iddia edilen akrabası Vedat Turhan'ın (68) tutuklu yargılanmasına Edirne'de devam edildi. Emre Yıldır'ın ablası Derya Gür, "Emre için Emre'ler için buradayız. Artık hiçbir çocuğumuz susmasın, susturulmasın. Sapkınlar, sapıklar cezasız kalmasın" dedi. Emre'nin 9 Aralık'ta doğum günü olduğunu, bugün lehlerine çıkacak kararın en güzel hediye olacağını da dile getiren Gür, "Şu anda üzerimde künyesini taşıyorum. Öldüğü gün bu da üzerindeydi. Ölmeden son dakikalarda çıkarmış, odasında bulmuştum'' dedi.

5.12.2019Gündem
Emre Yıldır’ın ölümü ile ilgili ilk duruşmada son dakika gelişmesi

Emre Yıldır’ın ölümü ile ilgili ilk duruşmada son dakika gelişmesi!

Akrabasının küçük yaşta istismarına maruz kalan ve soruşturma devam ederken intihar edip hayatına son veren Emre Yıldır'ın şikayetçi olduğu sanık Vedat Turhan bugün hakim karşısına çıkarken duruşmada bir son dakika gelişmesi yaşandı. Mahkeme heyeti savcının talebi doğrultusunda duruşmanın kapalı yapılmasına karar verdi. Yıldır ailesinin avukatı ise duruşmanın kapalı yapılmasına itiraz ederek “Duruşmanın kapalı yapılmasını gerektirecek bir durum yok. Yapılan haberler kamuyu bilgilendirmeye yönelik. Keza sosyal medya paylaşımları da bu yönde” dedi.

5.12.2019Gündem
Emre Yıldır kimdir Emre Yıldır olayının ayrıntıları...

Emre Yıldır kimdir? Emre Yıldır olayının ayrıntıları...

Sosyal medyada destek yağan Emre Yıldır'ın davası başlıyor. Akrabası tarafından küçük yaşta istismara maruz bırakılan ve soruşturma süreci ilerlemediği için intihar eden Emre Yıldır'ın ilk duruşması 5 Aralık’ta gerçekleşecek. Tutuklu yargılanan Vedat Tarhan, ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi talebi yargılanacak. İşte, Emre Yıldır olayının detayları…

5.12.2019Gündem
Akrabası istismar etti, Emre canına kıydı Arkadaşları son günlerini anlattı

Akrabası istismar etti, Emre canına kıydı! Arkadaşları son günlerini anlattı

Akrabası tarafından küçük yaşta istismara maruz kalan Emre Yıldır’ın (23) üniversiteden arkadaşları, tanık olarak dinlendikleri mahkemede dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Yıldır’a yıllarca istismarda bulunmakla suçlanan Vedat Tarhan’ın (68) 5 Aralık’taki ilk duruşması öncesi dinlenen tanıklar Yıldır’ın kendilerine “İnsanların gözünde rezil oldum. Artık benim için de güneş doğsun. Adalet nerede” diye sorduğunu anlattı.

2.12.2019Gündem
İstismara uğrayan oğlu intihar etmişti ‘Oğlumu evdeki kurttan koruyamadım’

İstismara uğrayan oğlu intihar etmişti! ‘Oğlumu evdeki kurttan koruyamadım’

Yakın akrabaları Vedat Tarhan’ın (68), 9 yaşından itibaren cinsel istismarına maruz kalan Ahmet Emre Yıldır’ın intiharı sonrası açılan davada annesi ilk kez konuştu. Anne Hülya Oya Yıldır, gözyaşları içinde verdiği tanık ifadesinde, oğlunun kendisine “Anne sen beni herkesten dışarıdaki kurtlardan korudun ama evin içindeki kurttan koruyamadın” dediğini anlattı.

16.10.2019Gündem
İğrenç olayda şok detay ortaya çıktı Battaniye ile kaçırmaya çalışmışlar…

İğrenç olayda şok detay ortaya çıktı! Battaniye ile kaçırmaya çalışmışlar…

Üniversiteli Ahmet Emre Yıldır’a (23) 9 yaşından itibaren cinsel istismarda bulunmakla suçlanan Vedat Tarhan’ın, battaniyeye sarılarak kaçırılmaya çalışıldığı ortaya çıktı. Hakkında yakalama kararı bulunan Tarhan’ı battaniyeye sararak kaçırmaya çalışan aile üyeleri hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

9.09.2019Gündem
Daha fazla dayanamayıp intihar etmişti... İğrenç olayda yeni gelişme

Daha fazla dayanamayıp intihar etmişti... İğrenç olayda yeni gelişme

Edirne 2. Ağır Ceza Mahkemesi, üniversiteli Ahmet Emre Yıldır’a (23) 9 yaşından itibaren cinsel istismarda bulunmakla suçlanan akrabası Vedat Tarhan (68) için yakalama kararı çıkardı. Hem savcının hem de Yıldır’ın avukatının itirazını değerlendiren mahkeme, Tarhan için tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkardı. Müebbet hapis istemi ile yargılanan Tarhan geçen 8 Ağustos’ta yapılan ilk duruşmada tahliye edilmişti.  Ahmet Emre Yıldır ise, yaşadığı bunalım nedeni ile geçen Nisan ayında evinin penceresinden atlayarak intihar etmişti.

19.08.2019Gündem
Detaylar kan dondurmuştu... Çok konuşulan olayda yeni gelişme

Detaylar kan dondurmuştu... Çok konuşulan olayda yeni gelişme

Üniversiteli Ahmet Emre Yıldır’a (23) 9 yaşından itibaren cinsel istismarda bulunmakla suçlanan akrabası Vedat Tarhan (68) için ilk celsede verilen tahliye kararına savcı itiraz etti. Edirne Cumhuriyet Savcısı Yücel Salğin, mahkemeye gönderdiği yazıda, Tarhan için tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılmasını talep etti. Yıldır, yaşadığı bunalım nedeni ile geçen Nisan ayında evinin penceresinden atlayarak intihar etmişti.

16.08.2019Gündem
VJ Bülent: 8 aydır yastayım

VJ Bülent: 8 aydır yastayım

90’ların en ünlü VJ’lerinden biri Bülent Çarıkçı’ydı. Dönemin en çok izlenenleri arasında VJ Bülent’in gece yayınları vadı. Ünlü sunucu, 11 yıldır ekrandan uzak Edirne ve Selanik arası bir hayat yaşıyor. VJ Bülent, “Biri yazmıştı ‘Bülent’le başladı VJ’lik, Bülent’le bitti.’ Doğru gibi... Hâlâ ekranda olduğumu sanıyorlar” diyor. (Eda SOLMAZ konuştu)

10.10.2021Magazin
Bu yumurta mutlu bir tavuktan mı

Bu yumurta mutlu bir tavuktan mı?

Yumurta lezzeti ve doyuruculuğuyla olduğu kadar en sağlıklı besinlerden biri olarak da vazgeçemediğimiz yiyeceklerden. Alırken de genelde besleyiciliği ve doğal olması üzerinden değerlendirip seçim yapıyoruz ama işin bir de göz ardı ettiğimiz hayvan refahını koruma yönü var. Yediğimiz yumurtaların kafeslere sıkışmayan, eziyet edilmeyen tavuklardan gelmesi de önemli.

Bakan Akar Deniz Harp Okulunda konuştu

Bakan Akar Deniz Harp Okulu'nda konuştu

Milli Savunma Bakanı Akar Fırat Kalkanı bölgesinde 1 askerin şehit edilmesi ile ilgili olarak, 'Operasyonlara hemen başladık, ilk bilgilere göre 5 terörist silahlarıyla birlikte ölü ele geçirildi.' açıklamasında bulundu.

7.10.2021Haber
Son dakika: Milli Savunma Bakanı Akar: 5 terörist silahlarıyla birlikte ölü ele geçirildi

Son dakika: Milli Savunma Bakanı Akar: 5 terörist silahlarıyla birlikte ölü ele geçirildi

Milli Savunma Bakanı Akar Fırat Kalkanı bölgesinde 1 askerin şehit edilmesi ile ilgili olarak, 'Operasyonlara hemen başladık, ilk bilgilere göre 5 terörist silahlarıyla birlikte ölü ele geçirildi.' açıklamasında bulundu. Aakr ayrıca, 'Önümüzdeki saatlerde bu sayının artacağını değerlendiriyoruz.' ifadelerini kullandı.

7.10.2021Gündem
Son Dakika: Emre Belözoğlu sonrası çarpıcı yorum Kimse kusura bakmasın içim acıdı...

Son Dakika: Emre Belözoğlu sonrası çarpıcı yorum! "Kimse kusura bakmasın içim acıdı..."

Hürriyet Gazetesi yazarı Tahir Kum, sezon başında Teknik Adamlar Statüsü ve Çalışma Talimatı'nda yapılan değişiklikler hakkında bir köşe yazısı kaleme aldı. Kum, söz konusu yazısında, yapılan talimat değişikliği doğrultusunda Ağustos ayında Kasımpaşa'daki görevinden ayrılmak durumunda kalan Şenol Can ve geçtiğimiz günlerde Medipol Başakşehir'in başına geçen Emre Belözoğlu'nu kıyasladı.

6.10.2021Futbol
Ali Palabıyık bu maçta patlarsa şaşırma çünkü...

"Ali Palabıyık bu maçta patlarsa şaşırma çünkü..."

Hürriyet Gazetesi yazarı Tahir Kum, Çaykur Rizespor - Galatasaray maçına yönetimiyle damga vuran hakem Ali Palabıyık hakkında çarpıcı bir yazı kaleme aldı.

6.10.2021Futbol
Son Dakika: Emre Belözoğlu Başakşehir ile sözleşme imzaladı İlk sözleri...

Son Dakika: Emre Belözoğlu Başakşehir ile sözleşme imzaladı! İlk sözleri...

Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra herhangi bir takımda görev yapmayan Emre Belözoğlu, bir dönem futbolculuk yaptığı Başakşehir'le profesyonel teknik direktörlük sözleşmesini imzaladı. Belözoğlu, Başakşehir'e 2023 yılına kadar imza attı.

4.10.2021Futbol
Kötü taksici İstanbulluyu motosiklet sahibi yaptı İşte çarpıcı tablo...

'Kötü taksici' İstanbulluyu motosiklet sahibi yaptı! İşte çarpıcı tablo...

Bir buçuk yıldır süren salgına 'taksi çilesi' de eklenince İstanbullular alternatif ulaşım araçlarına yöneldi. Motosiklet satışları arttı. 'Günlük araç kiralama' gibi sistemlere de rağbet var. İşte rakamlar ve bizzat deneyimleyenlerin ağzından, İstanbul trafiğindeki son durum...

30.09.2021Ekonomi
Masterchef Emre kimdir, nereli, kaç yaşında Emre Büber hakkında merak edilenler

Masterchef Emre kimdir, nereli, kaç yaşında? Emre Büber hakkında merak edilenler

MasterChef Emre merak edilen yarışmacılar arasında bulunuyor. Yarışmada ana kadroda yer alan Emre Büber’in hayatı merak ediliyor. Peki, MasterChef Emre kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte yarışmaya Avusturya’dan katılan, Bünyamin Cafer isimli bir oğlu olan Emre hakkında bilgiler

27.09.2021Televizyon
En’lerin şehri: Adana

En’lerin şehri: Adana

Geçen hafta düzenlenen 28’inci Altın Koza Film Festivali için Adana’daydık. Sanat ve kültür dolu bir hafta sonunda, bu güzel şehrin merkezini köşe bucak gezdik. En büyük camisi, en eski köprüsü, en uzun saat kulesiyle burası tam bir turizm kenti.

26.09.2021Seyahat
Strazburg DİTİB Açıköğretim İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin ilk diploma heyecanı

Strazburg DİTİB Açıköğretim İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin ilk diploma heyecanı

Fransa’nın Strazburg kentinde Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) bünyesindeki Yunus Emre Açıköğretim İmam Hatip Lisesi mezunları ilk defa diploma heyecanı yaşadı.

16.09.2021Avrupa
24 Temmuz hangi burç ve burcu ne 24 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

24 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 24 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji her zaman insanların ilgi odağı oldukları konulardan bir tanesi olmuştur. Bu sebepten dolayı burçlar günümüzde büyük bir öneme sahiptir. 24 Temmuz tarihinde doğan kişilerin hangi burç olduğunu, bu burcun özelliklerini, yükselenini, 24 Temmuz tarihinde gerçekleşmiş olan olayları ve bu tarihte doğan ünlüleri sizler için derledik.

15.09.2021Burçlar
Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu açıkladı İşte Galatasarayın Berkan Kutlu için ödediği bedel

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu açıkladı! İşte Galatasaray'ın Berkan Kutlu için ödediği bedel

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Galatasaray'a transfer olan Berkan Kutlu'nun bonservis bedelini açıklarken Emre Akbaba'nın sözleşmesinde bir opsiyon maddesi olmadığını belirtti.

13.09.2021Futbol
Oyuncular Sendikasının yeni başkanı Vahide Perçin

Oyuncular Sendikası'nın yeni başkanı Vahide Perçin

Oyuncular Sendikası 4. Olağan Genel Kurulu toplantısı, önceki gün Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

12.09.2021Keyif
Yağmur Sarnıç boşanmanın ardından hakimi suçladı

Yağmur Sarnıç boşanmanın ardından hakimi suçladı!

Futbolcu Emre Aşık’ın eşi Yağmur Aşık’la uzun zamandır süren olaylı boşanma davası karara bağlandı. İstanbul 10. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Emre Aşık avukatları Levent Öcal ve Funda Sadıkahmet Alp ile katıldı.

7.09.2021Magazin
Emre Aşık ve Yağmur Aşık boşandı Çocuklarının velayeti babaya verildi

Emre Aşık ve Yağmur Aşık boşandı! Çocuklarının velayeti babaya verildi

Eski futbolcu Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık arasında yaklaşık üç yıldır devam eden boşanma davası karara bağlandı.

6.09.2021Magazin
Emre Aşık ve Yağmur Aşık boşandı Çocuklarının velayeti babaya verildi

Emre Aşık ve Yağmur Aşık boşandı! Çocuklarının velayeti babaya verildi

Eski futbolcu Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık arasında yaklaşık 2,5 yıldır devam eden boşanma davası karara bağlandı. Gündemden düşmeyen çekişmeli boşanma davasında mahkeme, tarafların boşanmasına karar verdi. Ayrıca üç çocuğun velayeti de baba Emre Aşık’a verildi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Emre Aşık, "Artık üç çocuğumla beraber yeni bir hayata başlayacağım nasip olursa" dedi.

6.09.2021Magazin
11 yıl önce 23 Nisan’da koltuğuna oturan gencin nikahını kıydı

11 yıl önce 23 Nisan’da koltuğuna oturan gencin nikahını kıydı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İnegöl Belediye başkanıyken, 2010 yılında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında başkanlık koltuğuna oturan Emre Durgut'un (25) 11 yıl sonra nikahını kıydı.

6.09.2021Gündem
Elimizi uzatmak için o gün bugün

Elimizi uzatmak için o gün bugün

Sokakta gördüğümüz yaralı bir hayvan, yanan ormanlar, şiddet gören bir kadın… Vicdanımız her gün başka bir yardım çağrısıyla sınanıyor. Hep bir şeyler yapmak istiyoruz ama nereden başlayacağımızı bilmiyoruz. Belki de yardım eli uzatmak için o gün bugündür. 5 Eylül Uluslararası Yardımseverlik Günü vesilesiyle başkasının hayatına dokunup neler yapabiliriz, yaşama nasıl katkımız olur, bilenlere sorduk.

AK Partili Numan Kurtulmuş: Adaletsizlik Koronavirüsten çok daha tehlikelidir

AK Partili Numan Kurtulmuş: Adaletsizlik Koronavirüs'ten çok daha tehlikelidir

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, son birkaç yıldır özellikle üniversiteye giriş sınavında ilk 1000 içerisinde 387 imam hatiplinin derece yaptığını, bunun önemli bir başarı olduğunu söyledi. Eşitlik ve adaletin de birlikte anılması gerektiğini vurgulayan Kurtulmuş, hukuk karşısında hiç kimsenin ve kurumun üstün olmaması gerektiğini söyledi. Kurtulmuş, "Bugün koronavirüs mikrobundan bahsediyoruz ya, adaletsizlik, koronavirüs mikrobundan çok daha etkili ve tehlikeli bir mikrop olarak insanlığı kemirmektedir. Çünkü adalet, insana, hayata ve evrene bakışta, yaklaşımda bir dengenin oluşması demektir." diye konuştu.

4.09.2021Gündem
Göztepede ilk hedef Çağdaş Atan 3 farklı alternatif de var...

Göztepe'de ilk hedef Çağdaş Atan! 3 farklı alternatif de var...

Süper Lig’de ilk 3 haftada sadece 2 puan toplayıp teknik direktör Ünal Karaman’la yollarını ayıran Göztepe, yeni teknik direktörü için Çağdaş Atan’la görüşmelerini sürdürürken, ince eleyip sık dokuyacak.

4.09.2021Futbol
MasterChef Tahsin kimdir, nereli, kaç yaşında Tahsin Küçük, mavi takım kaptanı oldu

MasterChef Tahsin kimdir, nereli, kaç yaşında? Tahsin Küçük, mavi takım kaptanı oldu

MasterChef Tahsin bu hafta kaptanlık yarışının kazananı oldu. Mavi takım kaptanı olan Tahsin Küçük yaptığı yemekler ve konuşmaları ile dikkat çekiyor. Peki, MasterChef Tahsin kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte aslen Trabzonlu olan yarışmacı hakkında bilgiler

31.08.2021Televizyon
Masterchef Emre kimdir, nereli, kaç yaşında Emre Büber hakkında bilinmeyenler

Masterchef Emre kimdir, nereli, kaç yaşında? Emre Büber hakkında bilinmeyenler

MasterChef Emre bu hafta kırmızı takım kaptanı oldu. Mavi takım kaptanı olan Tahsin’in seçtiği Emre iddialı olduğunu dile getirdi. Peki, MasterChef Emre kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte yarışmaya Avusturya’dan katılan ve 26 yaşında olan Emre Büber hakkında merak edilenler

31.08.2021Televizyon
Ferhat Yılmaz: 70 kilo verdim

Ferhat Yılmaz: 70 kilo verdim

“Yılan Hikayesi” Kanal D’de yayınlandığı dönem fenomene dönüşmüştü. Ferhat Yılmaz, dizideki Rambo Berk rolüyle tanındı, sevildi. Yakın zamanda 70 kilo veren Yılmaz ile şimdi neler yaptığını konuştuk. Ünlü oyuncu, yakında Rambo Berk karakterinin maceralarını filme çekeceklerini söyledi.( Eda SOLMAZ hazırladı)

29.08.2021Magazin
Gösteri dergisi sanat ve edebiyat yaşamının gündemini belirliyor

Gösteri dergisi sanat ve edebiyat yaşamının gündemini belirliyor

Kültür sanat hayatını zenginleştiren Hürriyet Gösteri dergisi yeni sayısında edebiyattan heykele, müzikten görsel sanatlara kadar yaşamın ve kültürün dinamiğini yakalıyor.

27.08.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

Tahammül ve süre düşüyor

Farkındasınızdır... Son 10 yıldır ortalama bir şarkının süresi 3 dakikanın altına düştü.

14.10.2021

Dünyanın ilk laik devleti işte tam da burada doğru

VIA Lancellotti, Roma’nın merkezinde Lancellotti meydanına açılan bir sokak.

6.10.2021

Bu skandalın sorumlusu Serdar Tatlı’dır

MHK Başkanı’nın yanlışları yüzünden Ali Palabıyık’ı da kaybettik!

6.10.2021

Mehter Marşı İzmir Marşı

Müjdat Gezen’e bir sempatim var.

3.10.2021

Güneş’e teşekkür etme zamanı

Şenol hocanın bu jenerasyonu ileri taşıyabileceğine inanmıyorum

8.09.2021

Almanya’da seçim anketinde sürpriz - Sosyal Demokratlar önde

Almanya’da 26 Eylül’de seçim var. Bu seçim Şansölye Angela Merkel’in ayrılmasından sonra Almanya’nın siyasi topografyasını değiştirecek bir seçim.

2.09.2021

Taliban meşrulaştırılmamalı

Taliban’ın Kabil Havalimanı’nın işletilmesi için Türkiye’den istediği teknik destek konusunda muhalefet, hak ve özgürlükler alanında adım atılmasını önkoşul olarak açıkladı.

1.09.2021