EKSTRA
MENÜ

Emre Sevim

Emre Sevim ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Emre Sevim haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 777 Emre Sevim haberi bulunmuştur.

Emre Sevim Haberleri

Kocaelide feci kaza Yıkıldılar...

Kocaeli'de feci kaza! Yıkıldılar...

Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, beton elektrik direğine çarptı. Kazada 3 kişi yaşamını yitirdi, 1 kişi de yaralandı. Ölenlerin yakınları, otomobilin başında dakikalarca gözyaşı döktü.

8.04.2020Gündem
ODTÜ’de 2’nci yol tartışması

ODTÜ’de 2’nci yol tartışması

Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), kampustan geçmesi planlanan yeni yol öncesi bir kez daha karşı karşıya geldi. Daha önce ‘tünel yol’da uzlaşılmıştı. Ancak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın onayladığı plandaki, ‘yolun aç-kapa yöntemiyle yapılamayacağı’ notu kaldırıldı.

8.08.2017Gündem
Melih Gökçekten minibüs durakları için referandum önerisi

Melih Gökçek'ten minibüs durakları için referandum önerisi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Güvenpark minibüs duraklarına araçlar 40 yıldan beri geliyor mu? Geliyor. Bu araçlar burada çirkin duruyor mu? Duruyor. Peki buna niye karşı çıkıyorsunuz? Güvenpark'a sandık koyalım, bir referandum yapalım, halk burada dolmuş durağının alta alınmasını mı istiyor, yoksa yukarıda durmasını mı istiyor?" dedi.

24.02.2017Gündem
Oda yöneticileri Gökçeke iftira soruşturmasında ifade verdi

Oda yöneticileri Gökçek'e iftira soruşturmasında ifade verdi

Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Baran Bozoğlu, Peyzaj Mimarları Odası Başkanı Ayşegül Oruçkaptan ve Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şube Başkanı Emre Sevim, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e "iftirada bulundukları" ve "suç uydurdukları" iddiasıyla açılan soruşturma kapsamında ifade verdi.

26.01.2015Gündem
Türkiyenin en küçük futbolcusu Emre

Türkiye'nin en küçük futbolcusu Emre

31 Mayıs 2011 doğumlu Emre Sevim, adeta doğuştan futbolcu. Aklını, fikrini top oynamak, gol atmak almış. Minicik yaşında doğru adresi de bulmuş. Altyapısı üç büyüklere bile örnek olacak Altınordu’nun futbolcusu olan 3 yaşındaki Emre, Türkiye’nin, belki de dünyanın en küçük futbolcusu unvanını kazandı. Emre Sevim, Altınordu Futbol Okulu’ndaki ilk antrenmanında adeta şov yaptı, herkesin ilgisini çekti. Minik futbolcunun 2010 takımıyla antrenmanlara çıkacağını söyleyen antrenörü İsmail Sütçü, “Ağaç yaşken eğilir. Çocuklar ne kadar küçük yaşta yetenekli olduğu spora başlarsa, o kadar az hatayla, en doğrusuyla öğreniyor. Dünyada 4.5, 5 yaş takımları var. Bizim de futbol okulumuzda en küçükler 2010 grubu. Ancak 3 yaşındakini Türkiye’de de, dünyada da hiç duymadık. Benim de bugüne kadarki en küçük sporcum oldu. Söylediklerimi dinliyor, yapmaya çalışıyor” dedi.

7.12.2014Spor
Türkiyenin en küçük futbolcusu Emre

Türkiye'nin en küçük futbolcusu Emre

31 Mayıs 2011 doğumlu Emre Sevim, adeta doğuştan futbolcu. Aklını, fikrini top oynamak, gol atmak almış. Minicik yaşında doğru adresi de bulmuş.

7.12.2014Ege
Yazlıkçılar koronavirüs korkusundan Şile’den ayrılmak istemiyor

Yazlıkçılar koronavirüs korkusundan Şile’den ayrılmak istemiyor

Her yıl yaz mevsiminin başında Şile’ye gelen pek çok yazlıkçı Eylül ayında geri dönüyordu ancak bu yıl koronavirüs nedeniyle çoğu yazlıkçı geri dönmedi. İstanbul'un çok kalabalık olduğunu belirten bazı yazlıkçılar, bu süreçte dönmeyi düşünmediklerini söylüyor.

5.10.2020Seyahat
Koku filmi festival yolculuğuna çıkmaya hazırlanıyor

"Koku" filmi festival yolculuğuna çıkmaya hazırlanıyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen "Koku" filminin çekimleri sona erdi.

2.10.2020Keyif

Yazar Sonuçları

Meslek odaları ‘diyalog’a açık

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yeni başkanı Mustafa Tuna’nın yeni dönemde nasıl bir yönetim tarzını benimseyeceği merak konusu olurken, ilk açıklamasında yaptığı ‘ortak akıl’ vurgusu, aslında bu sorunun yanıtına ilişkin ipuçlarını da vermiş oldu.

7.11.2017

‘Hastane’lik planlarımız

İnşaatları devam eden Bilkent ve Etlik şehir hastanelerinin getireceği trafik yükü herkesi düşündürürken, bu hastanelerin çevresindeki araziler, bir yandan da yüksek katlı yapılaşmaya açılıyor.

17.09.2017

Afet bu afet!

Bir yanda kurtarılacak hale gelen kurtarma araçlarıyla hatırlarda kalan İzmir, diğer yanda altgeçitte balıkadamların mesai yaptığı denizsiz Ankara...

4.06.2014

Kadir Şeker’in düşündürdükleri

Kadına şiddete müdahale etmeye çalışırken çıkan arbedede ölüme sebebiyet veren Kadir Şeker’in cezası 12 yıl 6 ay olarak açıklandı. Karar, sosyal medyanın gündeminden düşmüyor, ünlüler de açıklama üzerine açıklama yapıyor. Bense ne hissedeceğimi biliyorum ama nasıl düşüneceğim konusunda kafam çok karışık.

16.10.2020