EKSTRA
MENÜ

Ellen Page

Ellen Page haberleri sayfasında güncel ve son dakika Ellen Page hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 69 Ellen Page haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Ellen Page Haberleri

Elliot Page, kısa sürede karın kası yapmış

Elliot Page, kısa sürede karın kası yapmış

Rol aldığı Juno adlı filmle Oscar adayı olup kariyerinde önemli bir dönemeç kat eden Ellen Page cinsiyet değiştirme kararıyla bütün dikkatleri üzerine çekmişti. 34 yaşındaki Page, daha sonra da Elliot Page adını aldığını açıkladı. Ünlü oyuncu, son aylarda yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Elliot Page, geçen hafta sonu da üstsüz bir ayna selfie'si paylaştı. Page'in karın kaslarının en son yaptığı üstsüz paylaşımdan bu yana geliştiği de dikkat çekti. Oyuncunun paylaşımında dikkat çeken bir başka nokta da göğüslerindeki ameliyat izleriydi. Cinsiyet değiştirme operasyonu sırasında göğüslerini de aldıran Page'in operasyon izlerinin henüz tam olarak iyileşmediği de görüldü.

17.08.2021Magazin
Ellen Page cinsiyet değiştirip Elliot Page adını almıştı: Göğüsler gitti, izi kaldı

Ellen Page cinsiyet değiştirip Elliot Page adını almıştı: Göğüsler gitti, izi kaldı

Rol aldığı Juno adlı filmle Oscar adayı olup kariyerinde önemli bir dönemeç kat eden Ellen Page cinsiyet değiştirme kararıyla bütün dikkatleri üzerine çekmişti. 34 yaşındaki Page, daha sonra da Elliot Page adını aldığını açıkladı. Ünlü oyuncu, son aylarda yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor.

17.08.2021Magazin
Sophie Turnerdan kafa karıştıran paylaşım: Yoksa biseksüel mi

Sophie Turner'dan kafa karıştıran paylaşım: Yoksa biseksüel mi?

Rol aldığı Taht Oyunları adlı diziyle şöhreti yakalayan Sophie Turner'dan kafa karıştıran sosyal medya paylaşımı.

4.06.2021Magazin
Cinsiyet değiştiren oyuncu Ellen Pageden ilk mayolu paylaşım

Cinsiyet değiştiren oyuncu Ellen Page'den ilk mayolu paylaşım

Bütün dünyanın dikkatini 2007 yılında rol aldığı bir filmle çekmişti. Can sıkıntısından hamile kalan bir genç kızı canlandırdığı Juno filmiyle tanınan Ellen Page, geçen yılın sonlarında cinsiyet değiştirdiğini açıkladı. Şimdi de mayosuyla ilk pozunu verdi.

25.05.2021Magazin
Cinsiyet değiştiren ünlü oyuncu ilk kez yeni görüntüsüyle kamera karşısında: Tam hissettiğim gibiyim

Cinsiyet değiştiren ünlü oyuncu ilk kez yeni görüntüsüyle kamera karşısında: Tam hissettiğim gibiyim

Bütün dünyanın dikkatini, 2007 tarihli film ile duyuran genç oyuncu, cinsiyet değiştirdiğini açıklamıştı. Şimdi de ilk kez yeni görüntüsüyle kamera karşısına geçti ve değişen hayatını, duygularını anlatan bir röportaj verdi.

17.03.2021Magazin
Ünlü oyuncu önce erkek oldu, şimdi de boşanma davası açtı

Ünlü oyuncu önce erkek oldu, şimdi de boşanma davası açtı

Geçtiğimiz yılın aralık ayında cinsiyet değiştirerek erkek olduğunu açıklayan ünlü oyuncu, şimdi de iki yıllık eşine boşanma davası açtı.

27.01.2021Magazin
Cinsiyet değiştirdiğini açıklamıştı: İşte ünlü oyuncunun son hali

Cinsiyet değiştirdiğini açıklamıştı: İşte ünlü oyuncunun son hali

Bu ayın ilk günlerinde cinsiyet değiştirerek erkek olduğunu açıklayan ünlü oyuncu, şimdi de son görüntüsünü sosyal medyadan paylaştı.

Instagram, Mega News Agency

21.12.2020Magazin
Ellen Page trans birey olduğunu mektupla açıkladı...Ellen Page kimdir, hangi filmlerde ve dizilerde oynadı

Ellen Page trans birey olduğunu mektupla açıkladı...Ellen Page kimdir, hangi filmlerde ve dizilerde oynadı?

Ünlü oyuncu Ellen Page, trans birey olduğu açıklaması ile magazin gündeminin odağındaki kişi oldu. Kariyeri boyunca pek çok dizi ve filmde boy gösteren Ellen Page, isminin Elliot Page olduğunu açıkladı. Peki, Ellen Page kimdir, hangi filmlerde ve dizilerde oynadı? İşte, Ellen Page hakkında merak edilen bazı bilgiler

2.12.2020Hayat
Milyonlar onu bu haliyle tanımıştı: O şimdi erkek oldu

Milyonlar onu bu haliyle tanımıştı: O şimdi erkek oldu

Bütün dünyanın dikkatini 2007 yılında rol aldığı bir filmle çekmişti. Can sıkıntısından hamile kalan bir genç kızı canlandırdığı Juno filmiyle tanınan Ellen Page, cinsiyet değiştirdiğini açıkladı.

Backgrid USA, Mega News Agency, Splash News

2.12.2020Magazin
Son dakika... Ünlü oyuncu trans birey oldu

Son dakika... Ünlü oyuncu trans birey oldu

Juno ve X-Men: Geçmiş Günler Gelecek gibi filmlerle sinema dünyasının en prestijli ödülleri olarak görülen Oscar'a aday gösterilen Kanadalı oyuncu Ellen Page, trans birey olduğunu açıkladı. 33 yaşındaki Page, yeni isminin ise Elliot Page olduğu duyurdu.

1.12.2020Dünya
The Umbrella Academy dizisinin konusu nedir Kaç bölüm ve sezon The Umbrella Academy oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

The Umbrella Academy dizisinin konusu nedir? Kaç bölüm ve sezon? The Umbrella Academy oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

2019’da Netflix tarafından sunulan The Umbrella Academy, fantastik ve bilim kurgu dizisidir. Her ne kadar Heroes dizisini andırsa da kendi özgünlüğünü sergileyerek, o diziden ayrılıyor. Dizi her ne kadar “dünya tehlikede, dünyayı kurtaralım” mantığı işlese de karakterler ve karakterlere yüklenen özellikler bakımından özgünlüğünü koruyor.

10.09.2020Televizyon
İnception filminin konusu nedir Imdb puanı kaçtır İnception oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

İnception filminin konusu nedir? Imdb puanı kaçtır? İnception oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Günümüzde pek çok kişi tarafından beğenilerek izlenen inception filmi oldukça kaliteli bir bilim kurgu filmidir. İzlenilen kişiler tarafından beğeni gören film sinema sektöründe bilim kurgu filmlerinin arasında en önemli olanıdır. İşte Inception filmi hakkında tüm detaylar.

9.09.2020Televizyon
Balık Burcu Ünlüleri

Balık Burcu Ünlüleri

Balık burcu olan ünlüler...

11.09.2019Burçlar
BLUTV’DE 21. YÜZYILIN EN İYİ FİLMLERİ

BLUTV’DE 21. YÜZYILIN EN İYİ FİLMLERİ

Geçtiğimiz haftalarda The New Yorker’ın yayınladığı “21. yüzyılın en iyi 25 filmi” listesi kısa sürede internet üzerinde yayıldı ve benzer listeler ardı arkasına paylaşılmaya başladı. Hızla bir furya haline gelen 2000’li yılların en iyileri listelerine her gün bir yenisi ekleniyor. Koleksiyonunda 1.000’in üzerinde filmin bulunduğu BluTV’de vakit kaybetmeden bu hareketin bir parçası oldu ve kendi koleksiyonunda yer alan, bir tıkla izlenebilecek 21. yüzyılın en iyi filmlerini sıraladı. İşte BluTV’de izleyebileceğiniz, 2000’lerin en iyi 25 filmi:

24.07.2017Televizyon
2000 yılı sonrası en iyi 7 orijinal film

2000 yılı sonrası en iyi 7 orijinal film

Sinema tutkunlarının en önemli kaynaklarından olan IMDb kullanıcılarına 2000 yılı sonrası en özgün filmleri sordu. Yapılan oylamaya göre en iyi 7 özgün filmi bir araya getirdik.

13.06.2016Keyif
İnsan bilincini ve hafızasını konu edinen 7 film

İnsan bilincini ve hafızasını konu edinen 7 film

Hemen her konuyu beyaz perdeye taşıyan sinema dünyası insan zihnine odaklanan filmleri de izleyiciyle buluşturdu. Çeşitli araştırmalara konu olan insan zihni ve hafızası bilim-kurgu filmlerinde farklı bakış açılarıyla işlendi. Sizler için insan bilincini ve hafızasını konu alan en iyi 7 filmi bir araya getirdik.

16.05.2016Keyif
Bu hafta hangi filmler vizyonda

Bu hafta hangi filmler vizyonda?

2015 yılının sonu Aralık ayının ilk haftasında 3'ü yerli olmak üzere toplamda 6 yeni film sinema izleyicisiyle buluşuyor. Bu hafta vizyona giren filmler arasında Düğün Dernek 2: Sünnet, şimdiden Oscar'a göz kırpan Macbeth, Dolanma, Sarmaşık, Aşka Özgürlük ve Life filmleri yer alıyor.

3.12.2015Keyif
Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Vizyona giren filmleri sizler için derledik...

25.11.2015İyi Yaşam
Aradaki farkı gördünüz mü

Aradaki farkı gördünüz mü

Gösteri dünyasının ünlülerine dikkat ettiniz mi hiç? Ya da gerçek yaşını öğrendiğinizde şaşırdığınız kim var? Sinema ve TV dünyasının ünlülerinden bazıları oldukları yaştan çok genç görünüyor. Öyle ki lise öğrencisi gibi görünen bir ünlünün aslında 30'lu yaşlarını sürdüğünü öğrenmek bazen insanı şaşırtıyor. Ya da bazen tam tersi, gencecik bir ünlünün neredeyse 10 yaşa daha büyük göründüğü oluyor.

8.10.2015Magazin
Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

Birbirinden farklı hikayeleri ile 8 yeni film ve fragmanları...

23.05.2014Etkinlikler
Lezbiyen aşıklar

Lezbiyen aşıklar

Juno”, “Inception” filmleriyle ünlenen ve geçen hafta eşcinsel olduğunu açıklayan genç oyuncu Ellen Page, Türkiye’nin tanıtım yüzü seçilen Hollywood yıldızı Julianne Moore ile kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

16.02.2014Kelebek
Artık saklamıyorum ben bir lezbiyenim

Artık saklamıyorum ben bir lezbiyenim

GENÇ yaşta çocuk doğuran bir kadını canlandırdığı “Juno” filmindeki rolüyle 2008’de Oscar’a aday olan ABD’li ünlü aktris Ellen Page, önceki gün İnsan Hakları Örgütü’nün Las Vegas’ta eşcinsel gençler için düzenlediği konferansta sahneye çıktı.

15.02.2014Dünya
Beyond Two Souls - Tanıtım

Beyond Two Souls - Tanıtım

Oyun dünyası her geçen gün gelişmeye devam ededursun, Hollywood'un ünlü yıldızları da bu sektörde baş göstermeye başlıyorlar. William Dafoe ve Ellen Page'in hayat verdikleri karakterleri ve derinlikli senaryosuyla ön plana çıkan Beyond Two Souls'a bir göz atıyoruz.

25.10.2013Diğer Videolar
DVD

DVD

28.09.2013Kelebek
DVD

DVD

22.07.2013Kelebek
Roma’da aşk ve şöhret

Roma’da aşk ve şöhret

Woody Allen’dan şan, şöhret, ilişkiler, getirdikleri ve götürdükleri üzerine bir eser. Filmdeki hikâyeler, ezelden beri devam eden aşk arayışını farklı şekillerde anlatıyor. Bu vesileyle ünlü yönetmen hayranı olduğu İtalyan filmlerine ve Roma’ya olan sevgisini de göstermiş oluyor.

28.09.2012Kelebek
Woody Allen İstanbula neden gelmiyor

Woody Allen İstanbul'a neden gelmiyor

Woody Allen İstanbul’a gelsin, değil mi? Gelse ne iyi olur. Ona İstanbul’u gezdiririz, lokum ikram ederiz, rakı tattırırız. Oysa hayal gücü eksik bizde. Allen’ı çağırırız çağırmasına da asıl önemli olan onu ne için çağıracağımız.

2.09.2012Kelebek
Woody Allen Roma’da

Woody Allen Roma’da

Roma’dasınız. Trevi Çeşmesi’ni bulmak için yardıma ihtiyacınız var. Yakışıklı, esmer bir İtalyan size yardımcı oluyor. Önce ne kadar iyi İngilizce biliyor diye şaşırıyorsunuz. Daha sonra tanıştığınız bu yakışıklı adamın iyi kalpli bir avukat olup, parası olmayan müvekkillerin haklarını savunduğunu öğreniyorsunuz. İlk görüşte aşk...

1.09.2012Kelebek
Woody Allen bu sefer Romada

Woody Allen bu sefer Roma'da

Woody Allen'ın yeni filmi To Rome With Love'un nihayet fragmanı yayımlandı.

5.04.2012Gündem
TO ROME WITH LOVE

TO ROME WITH LOVE

‘To Rome with Love’ın oyuncu kadrosunda Woody Allen dışında Roberto Benigni (Hayat Güzeldir), Alec Baldwin, Jesse Eisenberg (Sosyal Ağ), Penelope Cruz ve Ellen Page gibi dev oyuncular bulunuyor. ‘To Rome with Love’, Amerika’da 22 haziran 2012'de vizyona girecek.

4.04.2012Ekran
Woody, ‘Serseri Mayın’ı seçti

Woody, ‘Serseri Mayın’ı seçti

Ünlü ABD’li yönetmen Woody Allen’ın Roma’da çevireceği “Bob Decameron” adlı filmde dünya çapında ünlü oyuncular rol alacak.

25.06.2011Kelebek
Paris’te Gece yarısı

Paris’te Gece yarısı

‘Midnight in Paris’ 75 yaşındaki yönetmen Woody Allen’ın Cannes Film Festivali’nde gösterilen 12’nci filmi. 64. Festival’in açılış filmi olarak seçilen ‘Midnight in Paris’ aynı gün Fransa’da gösterime girmesine rağmen Woody Allen’ın isteği üzerine sinemalarda filmin ilk seansı saat 20.00’deydi. Allen filmi herkesin aynı anda görmesini istedi ve eleştirmenlerden yazılarını yazarken filmin büyük sürprizini ve kendisinin ‘çılgın rüyasını’ şimdilik açıklamamalarını rica etti.

21.05.2011Kelebek
Benim rüyam baba olmak

Benim rüyam baba olmak

Leonardo DiCaprio, Kelebek için sorularını yanıtladığı Ayşegül Ekinci’ye artık baba olmak istediğini söyledi.

6.08.2010Kelebek
Bu filmde olay yeri zihniniz olacak

Bu filmde olay yeri zihniniz olacak

Kadrosunda pek çok yıldızın yer aldığı bu yılın en merak edilen filmlerinden İnception'ın vizyon tarihi için geri sayım başladı.

27.05.2010Gündem
BAŞLANGIÇ / INCEPTION

BAŞLANGIÇ / INCEPTION

Akıl Defteri, Batman The Dark Knight gibi filmlerin usta yönetmeni Christopher Nolan'dan psikolojik bir gerilim ve bilim-kurgu türünde yepyeni bir film. Filmin oyuncu kadrosunda ise; Leonardo DiCaprio, Marion Cotillard, Michael Caine, Ellen Page ve Cillian Murphy isimleri yer almakta.

25.05.2010Ekran
Şaşırtan poz

Şaşırtan poz

Drew Barrymore’un yönetmen ve başrol oyuncusu olarak imza attığı “Whip It” filminin promosyon çalışmaları başladı.

16.12.2009Kelebek
Şaşırtan öpüşme sahnesi

Şaşırtan öpüşme sahnesi

Drew Barrymore ile lezbiyen partnerini canlandıran Ellen Page, dudak dudağa poz verdi.

16.12.2009 Gündem

Yazar Sonuçları

Ne izlesem okusam dinlesem

Haftanın ajandasında bu hafta, Julie Taymor imzalı ve Julianne Moore ile Alicia Vikander canlandırmalı Gloria Steinem portresi “The Glorias”, 4. sezonuyla ekranlara sıkı bir geri dönüş yapan “Fargo”, Ülkü Oktay’ın ilk öykü kitabı “Vesvese” ve Bozcaada’dan ilham alarak yaratılmış caz albümü “Bozcaada Caz Festivali ‘Keşif’” var.

2.10.2020

‘Öte dünya’ya bakıp gelenler

1990 tarihli ‘Çizgi Ötesi’nin yeniden çevrimi, ilkini fazlasıyla aratıyor. Vücut fonksiyonlarını durdurup bir süreliğine ölen ve sonrasında geri gelen tıp öğrencilerinin yaşadıklarını anlatan film, öykü bazında insanın günahlarıyla hesaplaşma meselesine yoğunlaşıyor.

1.12.2017

Yılın en iyi yerli filmi

Fikret Reyhan’ın katıldığı festivallerden ‘En İyi Yönetmen Ödülü’yle dönen ve sarsıcı bir baba-oğul hikâyesini konu alan “Sarı Sıcak”, yalnızca bu haftanın değil yılın da en iyi yerli yapımı. Fantastik bir mülteci dramı anlatan “Jüpiter’in Uydusu”, Emre Yeksan’ın İzmir filmi “Körfez”, 90’ların kült korkusunun günümüze uyarlanmış versiyonu “Çizgi Ötesi” ve Gülse Birsel’in kaleminden çıkma komedi “Aile Arasında”, haftanın diğer seçenekleri...

30.11.2017

SXSW 30. YILINI GERİDE BIRAKTI

SXSW (South By Southwest) bu sene 30. yılını geride bırakarak 11-20 Mart arasında Texas Austin’de dillere destan bir konferansı daha tamamladı.

28.03.2016

Hepimizi saran bir ‘Sarmaşık’

Tolga Karaçelik’in ikinci uzun metrajlı çalışması ‘Sarmaşık’, ‘Bir memleket gibidir gemi’ sözünü tekrar hatırlatan, son derece etkileyici oyuncu performansları ve kulak kabarttığı meseleler itibariyle kayıtsız kalınmayacak bir film.  

4.12.2015

Perdeyi hırs ve kan bürüyor!

Shakespeare’in meşhur oyunu “Macbeth” bir kez daha beyazperdede.

3.12.2015

X-Men’in geçmişi ve geleceği bir arada

Yılın heyecanla beklenen yapımlarından “X-Men: Geçmiş Günler Gelecek”, bir kez daha Bryan Singer’ın ellerinde hayat buluyor. Kahramanlarımızın iki farklı zaman boyutunda savaşacağı bu yeni macerada, Ian McKellen’dan Hugh Jackman’a, Halle Berry’den Jennifer Lawrence’a pek çok ünlü oyuncuyu bir arada izliyoruz.

22.05.2014

Müzelik olan memleket

Madem Ayasofya müze olmaktan çıkacak, o zaman memlekete yeni müze lazım.

1.06.2012

Filmler içinizi ısıtsın

Uzun bir kışın ardından baharı karşılamak ve ‘kendini iyi hisset’tiren filmler izlemek gibisi yok. Bu hafta sinemada umduğunu bulamayanlara ev sinemasından iç ısıtan 5 öneri…

5.04.2012

Merak ettiğim iki film

Sinema sezonu başlarken bendenizin beklediği iki film: Yavuz Turgul’un “Av Mevsimi” ve Nuri Bilge Ceylan imzalı “Bir Zamanlar Anadolu”.

7.10.2010
Yaprak Dökümü’nü Kızılay’da yazlık sinemada izlemek

Yaprak Dökümü’nü Kızılay’da yazlık sinemada izlemek

TAKLİTLER aslını yaşatır sözü sinema için de geçerli; tekrarı çekilen her film orijinal olanıyla karşılaştırma testinden geçiyor ve sonuç ezici bir çoğunlukla olumsuz.

30.07.2010