EKSTRA
MENÜ

Elif Bereket

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 81 haberi bulunmuştur.

Elif Bereket Haberleri

17 yaşındaki Elifin ölümüne neden olmuştu Pişkin savunması akıllara durgunluk verdi

17 yaşındaki Elif'in ölümüne neden olmuştu! Pişkin savunması akıllara durgunluk verdi

Şanlıurfa’da kardeşi ile birlikte üniversiteye hazırlandığı dershaneden dönen Elif Bereket’e (17) otomobiliyle çarpıp ölümüne neden olan Ali Badıllı’nın 9 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın görülmesine devam edildi. Tutuklu sanık Badıllı, genç kızın 67,5 metre sürüklenip can verdiği kazanın yaşandığı güzergahta, yeterince güvenlik önlemi alınmadığını öne sürdü, beraatini istedi.

2.04.2021Gündem
Elif Bereketin ölümüne neden olmuştu Pes dedirten savunma...

Elif Bereket'in ölümüne neden olmuştu! 'Pes' dedirten savunma...

Şanlıurfa’da üniversiteye hazırlanan kardeşi ile yaya olarak eve dönen Elif Bereket’e (17) otomobiliyle çarpıp ölümüne neden olan Ali Badıllı’nın 9 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. Badıllı savunmasında 'Eşimin rahatsız olduğuna ilişkin bir haber aldım ve bunun üzerine hız yaptım beraatimi talep ediyorum' dedi. Güvenlik kamerasına yansıyan kazada, Elif Bereket çarpmanın etkisiyle 67,5 metre sürüklenmişti.

4.03.2021Gündem
Elif Bereket için adalet Hızı iki kat fazlaydı...

Elif Bereket için adalet! 'Hızı iki kat fazlaydı...'

Önündeki araca makas attığı sırada karşıdan karşıya geçen lise öğrencisi Elif Bereket’e çarparak ölümüne neden olmakla suçlanan Ali Badıllı hakkında 9 yıl hapis istemiyle dava açıldı. Elif’in arkadaşları ‘Elif Bereket için adalet’ başlıklı bir imza kampanyası başlattı.

16.02.2021Gündem
Elifin ölümüne neden olan sürücü yakalandı Camda kopan saç telleri bulundu

Elif'in ölümüne neden olan sürücü yakalandı! Camda kopan saç telleri bulundu

Şanlıurfa'da üniversiteye hazırlanan Elif Bereket'e (18) çarpıp ölümüne neden otomobilin sürücüsü Ali Badıllı yakalandı. Üzeri battaniye ile örtülmüş, boş arazide bulunan otomobilin camında ise Elif Bereket'in kopan saç tellerinin olduğu belirtildi.

28.01.2021Gündem
Korkunç kazada Elif hayatını kaybetmişti Yeni detaylar çıktı, esnaftan şoke eden iddia

Korkunç kazada Elif hayatını kaybetmişti! Yeni detaylar çıktı, esnaftan şoke eden iddia

Şanlıurfa'da karşıdan karşıya geçerken otomobilin çarpması sonucu üniversiteye hazırlanan Elif Bereket (18) yaşamını yitirmişti. Kazada Elif'in kardeşi Yaşar Bereket'in ise kıl payı ölümden kurtulduğu ortaya çıktı. Kazanın meydana geldiği bölgedeki esnaf ise caddede sık sık gençlerin otomobilleri ile yarış yaptıklarını ileri sürdü. Genç kızın ölümüne neden olan otomobil sürücünün yakalanması için polisin çalışması devam ediyor.

27.01.2021Gündem
Şanlıurfada korkunç kaza Genç kız hayatını kaybetti

Şanlıurfa'da korkunç kaza! Genç kız hayatını kaybetti

Şanlıurfa'daki korkunç kazada genç bir kız hayatını kaybetti. Yolun karşısına geçmek isteyen Elif Bereket (18) otomobilin çarpması sonucu yaşamını yitirdi. Genç kıza otomobilin çarpma anı güvenlik kamerasına yansıdı.

27.01.2021Gündem
Şanlıurfada, genç kızın öldüğü kaza kamerada

Şanlıurfa'da, genç kızın öldüğü kaza kamerada

ŞANLIURFA'da yolun karşısına geçmek isteyen Elif Bereket (18) otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti. Genç kıza otomobilin çarpma anı güvenlik kamerasına yansıdı.

27.01.2021Haber
Elektrikler ne zaman gelecek İstanbul 21 Aralık elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul 21 Aralık elektrik kesintisi programı

İstanbul'un birçok noktasında elektrik kesintisi yaşanıyor. Anadolu ve Avrupa Yakası'ndaki bazı ilçeler ve mahallelere planlı bakım çalışmaları gereğinde elektrik verilemiyor. Elektrik kesintisinin yaşandığı ilçeler ve mahallelerde ikamet eden vatandaşlar, elektrik kesintisinin sona ereceği saate odaklanmış durumda. BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi yaşanacak ilçeleri paylaştı. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? İşte 21 Aralık elektrik kesintisi programı...

21.12.2020Gündem
Bakara Suresi Oku - Bakara Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Bakara Suresi Oku - Bakara Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Medine döneminde inen Bakara Suresi, Adını, 67-73. âyetlerde yer alan 'bakara (sığır)' kelimesinden alır. Sûre, İslâm hukukunun ana konularıyla ilgili pek çok hüküm içermektedir. Bakara oku sayfamızda sizler için Bakara surelerinin anlamı, tefsiri ve Diyanet Türkçe meali yer almaktadır. Ayrıca Bakara surelerini ezberlemek isteyen kişiler Bakara Suresi Türkçe ve Arapça okunuşu detaylarına ulaşabilirler.

19.11.2020Namaz Sureleri
İstanbul Avrupa Yakası 1 Haziran elektrik kesinti listesi.. Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul Avrupa Yakası 1 Haziran elektrik kesinti listesi.. Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul'da yaşayan vatandaşlar bölgelerindeki elektrik kesintilerinin ne zaman düzeleceğini merak ediyorlar. Konu hakkında internette yapılan aramalarda bir çok semtte meydana gelen planlı veya arıza nedeniyle meydana gelen kesinti bulunuyor. Peki elektrikler ne zaman gelecek.. İşte elektrik kesinti listesi ve elektrik kesintilerinin düzeleceği saatler

1.06.2020Gündem
Hud Suresi Oku - Hûd Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Hud Suresi Oku - Hûd Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Hûd suresi okunuşu, anlamı ve tefsiri Müslümanlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Mekke döneminde inen sure, 123 ayetten oluşmaktadır. Adını içinde söz konusu edilen Hûd peygamberden alan surede başlıca tevhit, peygamberlik, öldükten sonra dirilme ve ceza konuları ele alınmakta ve bunlar bazı peygamberlerin kıssalarıyla desteklenmektedir. İşte Hud suresi Türkçe ve Arapça okunuşu…

14.04.2020Namaz Sureleri
Elektrikler ne zaman gelecek 17 Mart 2020 elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 17 Mart 2020 elektrik kesintisi

İstanbul’un birçok ilçesinden elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ’ın 17 Mart 2020 tarihli kesinti listesine göre hem Avrupa hem de Anadolu Yakası’ndaki pek çok ilçeye elektrik verilemeyecek. Peki, İstanbul’da elektrikler ne zaman gelecek, kesintiler kaç saat sürecek?

17.03.2020Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 10 Mart 2020 İstanbul elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 10 Mart 2020 İstanbul elektrik kesintisi

10 Mart Salı gününde elektik kesintileri yaşanmaya devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi yaşanacak ilçeleri, mahalleleri ve kesintilerin süreceği zaman dilimini resmi sayfası üzerinden paylaştı. Vatandaşlar, planlı kesinti programı ile ikamet ettikleri ilçedeki kesintilerin ne kadar süreceğini görüntüleyebiliyor. İşte, 10 Mart 2020 Salı günü planlı kesinti programı...

10.03.2020Gündem
İstanbul’da elektrik kesintisi - Büyükçekmecede elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul’da elektrik kesintisi - Büyükçekmece'de elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul’un çeşitli ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanıyor. Özellikle Büyükçekmece’de meydana gelen elektrik kesintisinin ne zaman sona ereceği ilçede ikamet eden vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki, İstanbul’un başka hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanıyor? Büyükçekmece'de elektrikler ne zaman gelecek?

29.11.2019Gündem
İstanbulda hangi bölgelerde elektrik kesintisi yaşanıyor İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası elektrik kesinti listesi

İstanbul'da hangi bölgelerde elektrik kesintisi yaşanıyor? İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası elektrik kesinti listesi

İstanbul'da yaşayan vatandaşlar bölgelerinde yaşanan elektrik kesintilerinin ne kadar süreceğini ve meydana gelen arızalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. Peki İstanbul'un Avrupa ve Anadolu Yakası'nda elektrik kesintilerinde son durum nedir?

11.11.2019Gündem
TFF Kurulları belirlendi

TFF Kurulları belirlendi

TFF Yönetim Kurulu, bugün yaptığı toplantıda bünyesinde görev yapan kurulların başkan ve üyelerini belirledi.

11.07.2019Futbol
Siyasi partiler arasında bayramlaşma

Siyasi partiler arasında bayramlaşma

Ramazan Bayramı dolayısıyla siyasi partiler arasında bayram ziyaretleri gerçekleştirildi.

5.06.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek 11 Şubat elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 11 Şubat elektrik kesintisi programı

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yaşanıyor. Hem Avrupa hem de Anadolu Yakası’nda ikamet eden vatandaşların kafasında ise aynı soru işareti var: Elektrikler ne zaman gelecek? İşte 11 Şubat elektrik kesintisi programı

11.02.2019Gündem
Farklı kültürlerin ‘Kaynak’ına yolculuk

Farklı kültürlerin ‘Kaynak’ına yolculuk

Sanatçı Elif Uras’ın farklı coğrafyaların kültürel izlerinden beslenerek ortak miras, melezlik, gelenek ve çoğulluk gibi kavramları sorguladığı ‘Kaynak’ adlı seramik yerleştirmesi Galata Rum Okulu’nda. Kale Grubu’nun desteklediği projeye sanatçının son yıllardaki üretimini belgeleyen kapsamlı monografi kitabı da eşlik ediyor.

5.12.2018Kitap Sanat
Yağmur engel olamadı

Yağmur engel olamadı

15.Alanya Uluslararası Caz Günleri’nin kapanış konserini, dünyaca ünlü besteci ve piyanist Anjelika Akbar yaptı.

2.10.2018Keyif
Mete Gazoz Türkiye şampiyonu

Mete Gazoz Türkiye şampiyonu

Milli okçu Mete Gazoz Samsun’da düzenlenen 2018 Salon Türkiye Şampiyonası’nda Klasik Yay Genç Erkekler’de Türkiye şampiyonu oldu.

6.01.2018Diğer
Manolya Onur son yolculuğuna uğurlandı.

Manolya Onur son yolculuğuna uğurlandı.

Tedavi gördüğü hastanede 62 yaşında hayatını kaybeden eski Türkiye Güzeli Manolya Onur, Bebek Camisi'nde kılınan öğle namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

27.10.2017Magazin
Bu fotoğraf bugün çekildi Deniz çok şahane...

Bu fotoğraf bugün çekildi! 'Deniz çok şahane...'

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde hava sıcaklığının güneş altında 30 dereceye çıkmasını fırsat bilen vatandaşlar, ekim ayının son günlerinde hafta sonu denize girmenin keyfini yaşadı. Duba Plajı'nda denize giren 4 çocuk, 10 torun sahibi 80 yaşındaki Hakkı Şenol da "Deniz çok şahane. Denize girmeye bu mevsimde de devam ediyorum. Deniz suyu soğuk değil." dedi.

22.10.2017Gündem
Ünlü isimlerden Darbeye Hayır mesajı

Ünlü isimlerden 'Darbeye Hayır' mesajı

Aralarında Tarkan, Berrak Tüzünataç, Serenay Sarıkaya gibi tanınmış pek çok sanatçının imza attığı 'Darbeye Hayır' metni yayınlandı.

19.07.2016Keyif
İlk gün kanlı bilanço: 7 ölü

İlk gün kanlı bilanço: 7 ölü

Ramazan Bayramı tatilinin ilk gününde şehirler arası yollarda yoğunluk yaşanırken, yurdun farklı illerinde meydana gelen trafik kazalarında 7 kişi öldü, 89 kişi yaralandı.

2.07.2016Gündem
Doğru nefes hayatınızı değiştirebilir

Doğru nefes hayatınızı değiştirebilir

Yeni bir nefes, yeni bir siz, yeni bir hayat… Nefes alıp veriş şeklinizi değiştirerek, yani bebekliğinizdeki gibi kesintisiz ve derin nefes alarak gerçek potansiyelinizi keşfetmek, hayatınızda neleri değiştirebileceğinizi görmek istemez misiniz?

18.02.2016Hayat
HDP Milletvekili adayları il il tam liste | 1 Kasım erken seçimleri

HDP Milletvekili adayları il il tam liste | 1 Kasım erken seçimleri

1 Kasım erken seçimleri için partilerin Parti Meclisi ve MYK toplantıları ile belirlediği Milletvekili aday listeleri yayınlandı. İşte HDP'nin Milletvekili aday listesi..

26.10.2015Bilgi
İşte HDP aday listesi (HDPnin milletvekili adayları kim)

İşte HDP aday listesi (HDP'nin milletvekili adayları kim?)

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım 2015 Genel Seçimi için milletvekili aday listeleri belli olmaya başladı. Bunlardan biri de HDP. Milletvekili aday listesi HDP tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, HDP'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlerden milletvekili adayları kimler? İşte HDP aday listesi...

18.09.2015Gündem
Haftasonu yayınlanacak diziler ve programlar neler (15 Ağustos 2015- 16 Ağustos 2015)

Haftasonu yayınlanacak diziler ve programlar neler? (15 Ağustos 2015- 16 Ağustos 2015)

Keyifli bir haftasonu geçirebilmeniz için birbirinden güzel dizi, film ve yarışma programlarının listesini hazırladık. (Günebakan, Yazın Öyküsü, Sen Benimsin, İlişki Durumu: Karışık.....) Dizi özetleri, detaylar haberimizde.

14.08.2015Gündem
Haftasonu yayınlanacak diziler ve programlar neler (Hangi gün, saat kaçta,hangi kanalda) (08 Ağustos 2015-09 Ağustos 2015)

Haftasonu yayınlanacak diziler ve programlar neler? (Hangi gün, saat kaçta,hangi kanalda?) (08 Ağustos 2015-09 Ağustos 2015)

Keyifli bir haftasonu geçirebilmeniz için birbirinden güzel dizi, film ve yarışma programlarının listesini hazırladık. (Günebakan, Yazın Öyküsü, Sen Benimsin, İlişki Durumu: Karışık.....)

7.08.2015Gündem
Başbakan Ahmet Davutoğlu Maltepe mitinginde konuştu

Başbakan Ahmet Davutoğlu Maltepe mitinginde konuştu

Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti’nin Maltepe düzenlenen İstanbul mitinginde konuştu. Davutoğlu konuşmasında, "Allah şahit ki millet için vatan için Allah için şehit olacaksak, bir an tereddüt etmez, Hazreti Azrail’e ve ‘aleyküm selam’ deriz" ifadelerini kullandı.

17.05.2015Gündem
Büyük görev tamamlandı

Büyük görev tamamlandı

İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’nin en büyük ve en nitelikle fuar merkezi iddiasıyla Gaziemir’de yaptığı ‘Fuar İzmir’, kapılarını yine Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı MARBLE-Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’yla açtı.

25.03.2015Ege
Kaderimin Yazıldığı Gün izle son bölümde Kahraman çılgına döner

Kaderimin Yazıldığı Gün izle son bölümde Kahraman çılgına döner

Başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Gürbey İleri, Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar, Hakan Meriçliler, Kemal Kocatürk, Berrin Arısoy, Anıl Altan, Serdar Özer, Güneş Hayat, Bülent Düzgünoğlu’nun paylaştığı dizi yeni bölümüyle ekrana gelecek.

13.01.2015Keyif
Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümde dönüm noktası (Star TV - İzle)

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümde dönüm noktası (Star TV - İzle)

Kahraman ve Defne yol ayrımında! Defne ve Kıymet’in sakladığı gerçeği öğrenen Kahraman çılgına döner. Kahraman ikisini karşısına alıp, bunun hesabını sorar. Başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Gürbey İleri’nin yer aldığı ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ 11. yeni bölümüyle 6 Ocak Salı günü Star TV'de olacak. (Star TV Canlı Yayın Akışı)

6.01.2015Keyif

Yazar Sonuçları

#KadınOlmasa Hiçbir Güzellik Olmazdı

Kadın olmak zordur. Zor olmasına rağmen de her açıdan çok güzeldir.

7.03.2019

Samimi değilmiş, özrü kabul edilmezmiş falan

Kenan Sofuoğlu ile ilgili en ağır şeyleri yazdım iki gün üst üste...

31.12.2018

En şahanesinden bir 2018 olsun

12’NCİ Yüzyıl’a ait bir astronomi kitabında şu satırlar yer alıyor:

28.12.2017

En büyük "Yağcıbedir" halısı altın oranda dokundu

Evinde makine halısı görmeye alışan gençler için adı, Balıkesir'in Sındırgı ilçesi Yağcıbedir ile özdeşleşen ve dünya çapında bilinen el dokuması halı hiçbir şey ifade etmeyebilir.

3.04.2016

'Ba'nın altındaki nokta.

Araştırmacıların birçoğunun mutabık olduğu üzere 'kutsal kitaplar'ın mimarisi şu şekildedir: Kitabın tamamı ilk surede, ilk sure ilk ayette, ilk ayet ilk kelimede, ilk kelime de ilk harfte mündemiçtir(içkin). Tersinden söylersek, ilk işaret, ilk harf açıla açıla kitabı oluşturur..

8.08.2015

Gericiliğe bu kadar mı hevesliymişiz

“İKTİDARA geldiği 2002 yılından beri Atatürk ilke ve devrimleri üzerinde yükselen laik, demokratik Türkiye Cumhuriyeti’ni ortadan kaldırmayı hedefleyen AKP, bu doğrultuda yaptığı düzenleme ve uygulamalarla, bilimsel, laik, ulusal ve demokratik eğitimi tasfiye etmektedir.

7.03.2015