EKSTRA
MENÜ

Eleme Gecesi

Eleme Gecesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Eleme Gecesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 370 Eleme Gecesi haberi bulunmuştur.

Eleme Gecesi Haberleri

Survivor 2018de elenen isim belli oldu

Survivor 2018'de elenen isim belli oldu

Survivor'da bu hafta kritik bir eleme gecesi heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında oynanan dokunulmazlık oyununda bu hafta ünlüler takımı 2 kez dokunulmazlığı kaybederek, takımlarından arkadaşlarını potaya koydular. İlk dokunulmazlığın ardından takım kararıyla belirlenen isim Sahra oldu ve Sahra birinci eleme adayı oldu. İkinci ismi ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Elif belirledi ve Elif, Adem'in ismini verdi. Üçüncü aday ise ikinci dokunulmazlık oyununun ardından takım kararıyla Mustafa Kemal oldu. Böylelikle eleme adayları Sahra, Adem ve Mustafa Kemal olarak belirlendi. Bu akşam gerçekleşen halk oylamasıyla birlikte adaya veda eden isim Sahra Işık oldu. Sahra böylelikle Survivor'a veda etti.

24.04.2018Ekran
Survivorda dün akşam kim elendi İşte Survivor birincilik şansını kaybeden...

Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte Survivor birincilik şansını kaybeden...

Survivor 2018'de bir eleme günü daha geride kaldı. Her hafta iki dokunulmazlık oyununun oynandığı Survivor 2018'in 23 Nisan tarihli bölümünde önce eleme adayları belirlendi ardından konsey heyecanı yaşandı. Haftalar ilerledikçe oyunların daha zorladığı yarışmada bu kez potaya çıkan isimler ünlüler takımından oldu, gönüllüler rahat bir nefes aldı. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte Survivor şampiyonu olma ihtimalini kaybeden isim!

23.04.2018Televizyon
Survivor 2018de eleme adayları bu hafta kimler oldu Yeni bölüm fragmanı yayında

Survivor 2018'de eleme adayları bu hafta kimler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayında

Survivor 2018'de eleme adayları kimler oldu? sorusuna yanıt dün gece geç saatler geldi. Nefes kesen mücadeleleriyle devam eden Survivor All Star sezonunun 25 Mart tarihli bölümünde önce dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı, oyunu kaybeden takım eleme adaylarını belirlemek üzere konseye gitti. Peki dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor'ın bu haftaki eleme adayları ve yeni bölümden ilk görüntüler!

25.03.2018Televizyon
Survivorın yeni bölüm fragmanında ipler geriliyor.. Nagihan ve Sema oyun sonunda..

Survivor'ın yeni bölüm fragmanında ipler geriliyor.. Nagihan ve Sema oyun sonunda..

Survivor 2018'in yarın akşam yayınlanacak bölümü öncesinde ekranlara yeni bölüm fragmanı geldi. Yarışmanın yarın yayınlanacak bölümünün özetlendiği görüntülerde, ünlüler takımının Nagihan'a olan tepkisi artarak devam ediyor. Ayrıca Nagihan ve Sema'nın yarıştığı bir oyunun sonrasında Nagihan'ın, Sema'nın yanından geçerken omuz atması ekranlara geliyor.. Peki Survivor yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

14.03.2018Televizyon
Survivorda elenen isim belli oldu.. Peki Survivorda dün akşam kim elendi

Survivor'da elenen isim belli oldu.. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi?

Survivor'da dün akşam oyunların ardından konsey ünlüler takımı için stresli anlara sebep oldu. Arkadaşlarından daha düşük oy olarak adaya veda edecek isim belirlendi. Halktan gelen SMS oylarına göre ünlüler takımından bir kişi yarışmaya veda etti. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte detaylar

12.03.2018Televizyon
Survivor 2018 bu akşam neden yok Survivor yeni bölüm ne zaman

Survivor 2018 bu akşam neden yok? Survivor yeni bölüm ne zaman?

Survivor 2018'de büyük heyecan sürmeye devam ederken, izleyiciler de Survivor'ın yayın günlerini merak etmeye devam ediyorlar. Haftanın tam 5 günü izleyicileriyle buluşan Survivor'da yayın günlerinin değişikliği sebebiyle izleyicilerin kafası karışıyor. Peki, Survivor 2018 bu akşam neden yok? Survivor yeni bölüm ne zaman?

6.03.2018Televizyon
Survivor 2018e bir yarışmacı daha veda etti.. Peki Survivorda dün akşam kim elendi

Survivor 2018'e bir yarışmacı daha veda etti.. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi?

Survivor yarışmasında dün akşam heyecan dolu bir eleme akşamı yaşandı. Gönüllüler takımı kaybettikleri oyunun ardından 3 arkadaşlarını elenme adayı olarak potaya koydu. İpek, Melih ve Emre'nin olduğu potadan gelen SMS oylarına bir kişi adaya veda etti. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi?

5.03.2018Televizyon
Survivorda bu hafta kim elendi Survivora veda eden isim o oldu

Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor'a veda eden isim o oldu

Survivor'da bu hafta kim elendi? sorusuna yanıt 23 Mayıs Salı günü gece geç saatlerde geldi. Haftanın kritiklerinin yapıldığı haftanın finali bölümünde yüzleşmeler yaşandı. Ünlüler takımının farklı bir strateji belirlemesi tüm Gönüllüler takımını zor durumda bıraktı. Bu hafta Survivor eleme potasında İlhan, Adem, Ogeday ve Volkan yer alıyordu. Peki, Survivor'a veda eden isim kim oldu?

24.05.2017Televizyon
Survivorda dün kim elendi 25 Nisanda Survivorda elenen kim oldu

Survivor'da dün kim elendi? 25 Nisan'da Survivor'da elenen kim oldu?

Survivor'da dün akşam kim elendi sorusu, yarışmanın sıkı takipçileri tarafından merak edildi. 25 Nisan akşamı gerçekleştirilen eleme gecesinin ardından, Survivor'da dün akşam kim elendi konusu gündeme geldi. Takım içerisinde aday olarak belirlenen Şahika, Sema, Sabriye arasından bir kişi adaya veda eden isim oldu. Peki, Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte, 25 Nisan akşamı elenen o isim ve yarışmanın son bölümünde yaşanan gerilim hakkında detaylı bilgiler

26.04.2017Televizyon
Kısmetse Olur’da kim elendi Kısmetse Olur 24 Nisan bölümünde neler olacak

Kısmetse Olur’da kim elendi? Kısmetse Olur 24 Nisan bölümünde neler olacak?

Kısmetse Olur evinde büyük final için geri sayım sürerken final geceleriyle ilgili değişiklik yapıldı. Hafta içi her gün gündüz kuşağı programıyla izleyicilerin karşısına çıkan Kısmetse Olur’un eleme gecesi 22 Nisan Cumartesi günü yapıldı. Peki, Kısmetse Olur’da kim elendi? Haftanın ilk günü 24 Nisan bölümünde neler olacak? İşte, son gelişmeler!

24.04.2017Televizyon
Kısmetse Olurda şok: Adnan ve Didem ayrıldı mı

Kısmetse Olur'da şok: Adnan ve Didem ayrıldı mı?

Kısmetse Olur'un popüler çifti Adnan ve Didem'in evde olmaması dünkü bölümü kaçıranların kafasında soru işaretlerine neden oldu. Evlilik yolunda ilerleyen çifti evde göremeyenler 'Kısmetse Olur'da şok: Adnan ve Didem ayrıldı mı?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, ikili neden evde yok? Elendiler mi? Kısmetse Olur'dan son gelişmeler detayda!

11.04.2017Televizyon
Kısmetse Olurda kim elenecek İşte Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı

Kısmetse Olur'da kim elenecek? İşte Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı

Kısmetse Olur'da kim elenecek? Herkesin merakla beklediği soruya yanıt bu gece gelecek. Seda Akgül'ün sunuculuğunu üstlendiği Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde önce gecenin kritikleri yapılacak ardından eleme oylamasına geçilecek. İşte, Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı!

9.04.2017Televizyon
Kısmetse Olurda kim elenecek 19 Mart haftanın finali fragmanı

Kısmetse Olur'da kim elenecek? 19 Mart haftanın finali fragmanı

Kısmetse Olur'dan elenecek isim veya isimlerin belli olacağı 19 Mart haftanın finali fragmanı yayımlandı. Fragmana Melis ve Farima arasındaki tartışma damga vurdu. Kısmetse Olur eleme fragmanında Onur ve Gamze arasında da seslerin yükseldiği dikkatlerden kaçmadı. İşte, Kısmetse Olur'un yarınki bölümünde ilk detaylar ve eleme öncesi yaşananlar!

18.03.2017Televizyon
Survivor 2017ye kim veda etti Survivor 2017 ne zaman yayınlanacak

Survivor 2017'ye kim veda etti? Survivor 2017 ne zaman yayınlanacak?

Survivor 2017 dün akşam ekranlara gelen eleme bölümüyle izleyicilerine oldukça heyecan dolu dakikalar yaşattı. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen heyecanlı yarışması Survivor 2017'de heyecan doruktaydı. 2 dokunulmazlık oyununu da kazanan ünlüler takımı dün akşam oynanan ödül oyununu da kazanarak gönüllülerin moralini adeta altüst etti. Dün akşam gerçekleşen eleme heyecanında ise gönüllüler takımına bir kişi veda etti. Veda eden isim son sözleriyle adeta arkadaşlarını şoka uğrattı. Peki, dün akşam yayınlanan son bölümde başka neler yaşandı? Survivor 2017'ye kim veda etti? Survivor 2017 ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar.

25.01.2017Kelebek
Survivorda ilk kim elenecek Survivor 2017 eleme adayları belli oldu

Survivor'da ilk kim elenecek? Survivor 2017 eleme adayları belli oldu

Survivor'ın ilk eleme gecesi için saatler kaldı... Ekran macerasına oldukça iddialı başlayan yarışma programının dün gece ekrana gelen bölümünde önce dokunulmazlık, ardından konsey heyecanı yaşandı. Her iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler'den 4 isim potaya kaldı. Survivor'dan ilk elenecek isim bu akşam belli olacak. Peki, Survivor 2017 eleme adayları kimler oldu?

24.01.2017Televizyon
Kısmetse Olur’da kim elendi 8 Ocak Pazar

Kısmetse Olur’da kim elendi? 8 Ocak Pazar

Kısmetse Olur'da yine beklenmedik bir veda yaşanıyor!

9.01.2017Magazin
Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi

Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi?

Kısmetse Olur dün gece ekrana gelen bölümüyle eleme heyecanını ekrana taşıdı. Haftanın kritiklerinin yapıldığı ve seslerin yükseldiği haftanın finali bölümünde 'Kısmetse Olur'da kim elendi?' sorusunun yanıt bulduğu anlarda duygusal anlar yaşandı. Peki, eve kim veya kimler gitti? Kimler koruma altına alınmıştı. İşte, Kısmetse Olur eleme bölümünde yaşananlar ve 9 Ocak bölümüne dair detaylar!

9.01.2017Televizyon
Kısmetse Olurda kim elendi

Kısmetse Olur'da kim elendi?

Kısmetse Olur haftanın finali bir diğer adıyla eleme bölümü 1 gün gecikmeli olarak yayımlandı. Eleme gecesi diğer haftalara göre daha durgun geçse de 'Kısmetse Olur'da kim elendi?' sorusuna yanıtın 2 isim birden olması şaşırttı.

3.01.2017Televizyon
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi İşte, Kısmetse Olur 2 Ocak eleme fragmanı

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte, Kısmetse Olur 2 Ocak eleme fragmanı

Kısmetse Olur haftanın finali bir diğer adıyla eleme bölümü 1 gün gecikmeli olarak yayımlandı. Eleme gecesi diğer haftalara göre daha durgun geçse de 'Kısmetse Olur'da kim elendi?' sorusuna yanıtın 2 isim birden olması şaşırttı. Didem, Gökhan, Adnan ve Aycan koruma altına alındıkları için yazılamadı. Peki, bu hafta elenen 2 isim kim oldu? İşte, Kısmetse Olur 2 Ocak eleme fragmanı!

2.01.2017Televizyon
Kısmetse Olur’da kim elendi 25 Aralık Pazar

Kısmetse Olur’da kim elendi? 25 Aralık Pazar

Kısmetse Olur'da heyecan dolu bir eleme gecesi daha yaşanırken, yarışmaya veda eden isim kim oldu?

26.12.2016Yaşam
Kısmetse Olur eleme bölümde iki çift ayrılıyor Didem Delen bayılıyor

Kısmetse Olur eleme bölümde iki çift ayrılıyor! Didem Delen bayılıyor

Kanal D'nin farklı formatıyla adından söz ettiren programı Kısmetse Olur eleme bölümüne saatler kaldı. Bir gün gecikmeli yayınlanacak olan final bölümüne çiftlerin ayrılığı damga vuracak. Kısmetse Olur 19 Aralık final bölümünde Didem ve Adnan arasındaki gerginlik tavan yapıyor, Didem yüzüğü çıkartıp atıyor. Gerginliğe dayanamayan gelin adayı baygınlık geçiriyor. İşte, Kısmetse Olur final fragmanı ve detaylar!

19.12.2016Televizyon
Kısmetse Olur final fragmanında 2 çift ayrılıyor

Kısmetse Olur final fragmanında 2 çift ayrılıyor!

Kısmetse Olur final bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken yayınlanan fragman merak dozunu daha da arttırdı. Bu hafta diskalifiye şokunun yaşandığı Kısmetse Olur'un haftanın finali bölümünde kötü sürprizler devam ediyor. Evdeki üç çiftten ikisi yolunu ayırıyor. İşte, 18 Aralık Kısmetse Olur final fragmanı!

16.12.2016Televizyon

Kısmetse Olur’da kim elendi? 13 Aralık Salı

KısmetseOlur'da şok bir eleme gecesi yaşanıyor, 3 aday birden eve veda ediyor

13.12.2016Ne Oluyor
Kısmetse Olur 11 Aralık eleme fragmanı Kısmetse Olur’dan Hazal mı elenecek

Kısmetse Olur 11 Aralık eleme fragmanı! Kısmetse Olur’dan Hazal mı elenecek?

Kısmetse Olur eleme fragmanı haftanın finaline kısa bir süre ekranlarda dönmeye başladı, programın takipçileri sahneler karşısında büyük bir şok yaşadı. Peki, Kısmetse Olur’dan Hazal mı elenecek? Fragmanda neler oluyor? İşte, 11 Aralık tarihli Kısmetse Olur eleme fragmanı!

10.12.2016Televizyon
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi İşte Kısmetse Olurun finalinde yaşananlar

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte Kısmetse Olur'un finalinde yaşananlar

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? sorusuna yanıt, 4 Aralık gecesi geldi. Gergin geçen gecede evlilik hayallerine veda eden aday, yapılan oylama ile belli oldu. Haftanın olaylarının tartışıldığı, yüzleşmelerin yaşandığı Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde eve veda eden isim gelinler evinden çıktı. 10 bin TL'lik ödülün sahibi ise popüler damat adayı Semih oldu. İşte Kısmetse Olur'un finalinde yaşananlar!

5.12.2016Kelebek
Kısmetse Olurda hangi gelin adayı elendi Didem elendi mi

Kısmetse Olur'da hangi gelin adayı elendi? Didem elendi mi?

Kısmetse Olur'un 1 Aralık tarihli bölümünde yaşananlar herkesi ekran başına kilitledi. Sevilen izdivaç programının büyük finaline sayılı gün kala sürpriz bir eleme yaşandı. Kısmetse Olur'un gelin adaylarından 4 isim eleme potasına düştü. Özellikle Didem'in gözyaşlarına boğulması, kafalarda soru işareti bıraktı. Peki dünkü bölümde Kısmetse Olur'da hangi gelin adayı elendi? Didem elendi mi?

2.12.2016Televizyon
Kısmetse Olur son bölümünde şok eden gelişme

Kısmetse Olur son bölümünde şok eden gelişme

Kısmetse Olur'un dün ekrana gelen bölümünde yaşananlar dizinin takipçilerini şaşırttı! Programın gözde damat adayı Semih, sürpriz bir isime aday olduğunu açıkladı. Hazal, sinir krizi geçirdi. Peki, Kısmetse Olur'un olaylı bölümünde başka neler yaşandı? İşte, Kısmetse Olur son bölümünden detaylar!

16.11.2016Televizyon
Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi (18 Eylül Kısmetse Olur eleme gecesi)

Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi? (18 Eylül Kısmetse Olur eleme gecesi)

Kısmetse Olur'da kim elendi? Herkesin merakla beklediği sorunun yanıtı dün akşam yapılan eleme gecesi sonrası belli oldu. 18 Eylül 2016 Pazar akşamı yapılan Kısmetse Olur haftanın finalinde gelin ve damat adayları heyecan dolu dakikalar yaşadı. Ceyhun ve Merve Kısmetse Olur'a veda eden isimler oldu.

19.09.2016Kelebek
Survivorda yarı finalist kim olacak Survivorda eleme adayı olan isimler..

Survivor'da yarı finalist kim olacak? Survivor'da eleme adayı olan isimler..

Survivor'da yarı finale kalacak isimler belli oluyor. Kıbrıs'a giden yolda heyecan dorukta. Serkay Survivor'da finali garantileyen ilk isim oldu. Atakan ise yarı finalist. Semih, Nagihan ve Damla ise sms oylamasına çıkacak. Peki Survivor'da yarı finale kimler çıkacak? Survivor 2016'da Kıbrıs finaline doğru son yaşananlar haberimizde.

27.06.2016Kelebek
İbrahim Giydirir ada hayatını anlattı

İbrahim Giydirir ada hayatını anlattı

Dün akşam Survivor 2016 yarışmasına veda eden İbrahim Giydirir, yaklaşık 4.5 ay süren ada hayatını anlattı. İşte İbrahim Giydirir’in açıklamalarından satırbaşları…

21.06.2016Magazin
Kısmetse Olurda kim elendi Kısmetse Olur 19 Haziran elenen isim..

Kısmetse Olur'da kim elendi? Kısmetse Olur 19 Haziran elenen isim..

Kısmetse Olur'da kim elendi? Çok merak edilen soru dün akşam yanıt buldu. Hafta içi her gün ekrana gelen Kısmetse Olur dün akşam 19 Haziran eleme gecesi ile ekrana geldi. Daniela ve Turgay'ın sona kaldığı Kısmetse Olur eleme gecesinde eve veda eden isim Turgay oldu. Kısmetse Olur 37. hafta eleme gecesinden detaylar haberimizde.

20.06.2016Kelebek
Survivor yarışmacısı hakkında büyük suçlama

Survivor yarışmacısı hakkında büyük suçlama

Survivor'da büyük heyecan devam ediyor.. TV8’de yayınlanan ‘Survivor Panorama’ programına katılan Aylin Şallı, bireysel dokunulmazlığı kazanan İbrahim Giydirir ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı. İşte Survivor'da yaşananlar...

9.06.2016Gündem
Survivorda iki dost birbirini yazdı

Survivor'da iki dost birbirini yazdı

Survivor'da kim elendi sorusu bu kez erken yanıt buldu. Survivor 2016'da bu akşam kimin elendiği ortaya çıkacaktı ki Beyonce konseri işleri karıştırdı. Kazanan takımın gideceği ödül oyunu konser olunca, sosyal medyada fotoğraflar yayınlandı. Survivor'da bu görüntülerle birlikte kimin elendiği belli oldu. Daha önceki haftalarda da NBA maçı ödülünü kimin kazandığı belli olmuştu.

7.06.2016Kelebek
Kısmetse Olurda dün akşam bakın kim elendi

Kısmetse Olur'da dün akşam bakın kim elendi?

Kısmetse Olur'da büyük heyecan dün akşam da devam etti. Kısmetse Olur'da kimin elendiğinin belli olacağı yayında gergin dakikalar da yaşandı. Kısmetse Olur'da bu hafta Damatlar Evi'nden Onur Tezel elendi. Kısmetse Olur evine yeni giren isim ise Ali Serhat Doğru oldu. İşte Kısmetse Olur'da yaşananlar

23.05.2016Gündem
Kısmetse Olur damat adayları arasında kavga

Kısmetse Olur damat adayları arasında kavga!

Kanal D'nin heyecanlı yarışması Kısmetse Olur'da gelin ve damat adayları arasında sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Son bölümde Daniela ve Tankut arasında romantik anlar yaşanmıştı. Bugün yayınlanacak olan Kısmetse Olur 181. bölümde damat adayları arasında kavga çıkıyor. Onur ve Erdem arasındaki sözlü kavga şiddetleniyor. İşte Kısmetse Olur 181. bölüm fragmanı..

20.05.2016Gündem
Survivorda kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu

Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu!

Survivor'da kim elendi sorusunun cevabı SMS sonuçlarının gelmesinin ardından belli oldu. Survivor'da elenen isim bu hafta herkesi şoke etti. Survivor'da dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından 3 kişi elemeye kalmıştı. SMS sonuçlarına göre en az oyu alan Gizem Kerimoğlu Survivor'dan elenerek büyük final hayallerine veda etti.

19.05.2016Gündem
Kısmetse Olurda kim elendi (15 Mayıs 2016)

Kısmetse Olur'da kim elendi? (15 Mayıs 2016)

Kısmetse Olur'da kim elendi sorusunun cevabı belli oldu sosyal medya sallandı. Kısmetse Olur'da bu hafta Batuhan Terzi ve Aycan Tunç elendi. İkilinin elenmesi sosyal medyada büyük ses getirdi. Kısmetse Olur'da erkekler evine Erdem Dalfidan gelinler evine da Ceyda Kırıcı dönüş yaptı

17.05.2016Gündem
Kısmetse Olurda bu hafta kim elenecek

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek?

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elenecek? sorusunun yanıtı hayranları tarafından merakla bekleniyor... Kısmetse Olur 174. bölümde Emre'ye bekarlığa veda partisi yapılıyor. Hazal ise partiye müdahale edecek. Kısmetse Olur'da eğlenceli dakikalar yaşanıyor. İşte Kısmetse Olur bekarlığa veda partisinden sürpriz görüntüler..

13.05.2016Gündem
Survivor SMS sonuçları açıklandı.. İşte Survivorda son puan durumu

Survivor SMS sonuçları açıklandı.. İşte Survivor'da son puan durumu

Survivor'da kim elendi, sorusunun cevabı geçen akşam belli oldu. Atakan, Yunus ve Ezgi'nin eleme potasına girdiği Survivor'da SMS sonuçlarında en düşük oyu alan Ezgi yarışmaya veda etti. Gözyaşları içinde kalan Ezgi'nin son sözleri ise şok etti. İşte Survivor eleme gecesinde yaşananlar.

12.05.2016Gündem
Survivorda kim elendi sorusu ne zaman yanıt bulacak

Survivor'da kim elendi sorusu ne zaman yanıt bulacak?

Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı günlerdir merakla bekleniyordu. Survivor'da eleme gecesi bu akşam yapılacak ve elenen isim belli olacak. Survivor'da bu hafta eleme için üç yarışmacının ismi yazıldı. Survivor Atakan, Yunus ve Ezgi'den biri bugün adaya veda edecek. İşte Survivor'da kim elendi sorusunun yanıt bulacağı konseyde yaşanacaklar...

10.05.2016Gündem
Kısmetse Olurda kim elendi İşte Kısmetse Olurda elenen iki isim...

Kısmetse Olur'da kim elendi? İşte Kısmetse Olur'da elenen iki isim...

Kısmetse Olur'da kim elendi sorusunun cevabı Pazar akşamı yapılan eleme gecesinde belli oldu. 31. Haftanın finalinde Kısmetse Olur'da heyecan dolu dakikalar yaşandı. Bu hafta Kısmetse Olur evine iki isim birden veda etti. Gelin adaylarından Dilek eve veda ederken, damat adaylarından da Murat Kısmetse Olur'dan elendi. Kısmetse Olur evine gelen yeni gelin adayı ise Nur oldu. İşte o anlar..

10.05.2016Gündem
Survivorda kim elendi Survivordan elendi bu fotoğrafı paylaştı

Survivor'da kim elendi! Survivor'dan elendi bu fotoğrafı paylaştı

Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı belli olduktan sonra sosyal medya sallandı. Survivor'da dün gece nefes kesen bir eleme gecesi vardı. SMS sonuçlarının gelmesinin ardından Acun Ilıcalı Survivor'dan kimin elendiğini açıkladı. Survivor'da bu hafta adaya Tuğba Özay veda etti. Semih'in hayranları Semih'in elenmemesinin ardından Twitter'da binlerce tweet attı..

27.04.2016Kelebek
Kısmetse Olurda neler yaşandı

Kısmetse Olur'da neler yaşandı?

Kısmetse Olur 17 Nisan'da yayınlanan eleme gecesinde heyecan dolu bir eleme gecesi yaşandı. Emre ve Seray'ın sona kaldığı Kısmetse Olur eleme gecesinde eve veda eden isim Seray oldu. Kısmetse Olur eleme gecesinde yaşananlar ve sürpriz gelişmeler haberimizde.

19.04.2016Kelebek
Kısmetse Olurda kim elendi İşte elenen yarışmacı..

Kısmetse Olur'da kim elendi? İşte elenen yarışmacı..

Kısmetse Olur evinde kimin elendiği Pazar akşam belli oldu. Kısmetse Olur’un Pazar akşamı yapılan final gecesinde kıyasıya bir rekabet vardı. Kısmetse Olur evinde en çok SMS birinciliği alarak izleyicinin gözdesi olan Nur Erkoç elendi. Nur'un elenmesinin ardından gözyaşları sel oldu..

12.04.2016Kelebek
Survivordan elendi bombayı patlattı

Survivor'dan elendi bombayı patlattı

Survivor'da kim elendi sorusunu yanıtı dün gece yapılan SMS oylamasından çıkan sonuçlardan sonra belli oldu. Survivor'da Ünlüler takımından Yılmaz Morgül en az oyu alarak adaya veda eden isim oldu. Yılmaz Morgül elendikten sonra Survivor Atakan hakkında çok sert açıklamalar yaptı.

8.04.2016Kelebek
İşte Benim Stilimde büyük finale doğru

İşte Benim Stilim'de büyük finale doğru!

TV8'in sürprizlerle dolu yarışması İşte Benim Stilim'de gerginlik artıyor. Büyük finale günler kala İşte Benim Stilim'de neler yaşanacak? Bu akşam 51. bölüm ile ekrana gelecek olan İşte Benim Stilim'de kıyasıya rekabet. İşte o fragman..

5.04.2016Kelebek
İşte Benim Stilim eleme gecesinde kimler elendi

İşte Benim Stilim eleme gecesinde kimler elendi?

İşte Benim Stilim'de kim elendiğinin cevabı belli oldu. İşte Benim Stilim 8. Haftasında yüksek puanlar alarak puan sıralamsına göre birinci olan Selay Topçuoğlu 5.000 TL’nin sahibi oldu.İşte Benim Stilim'de elenen isimler ise Zeynep Vuran ve Berrak Deniz oldu. İşte Benim Stilim'de yaşananlar

5.04.2016Kelebek
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi 3 Nisan 2016

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? 3 Nisan 2016

Kanal D'nin en sevilen yarışma programı Kısmetse Olur'da dün akşam (--3 Nisan Pazar akşamı) eleme gecesi vardı. Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı yapılan oylama sonucunda belli oldu. Kısmetse Olur evinde 10.000 TL alarak evin birincisi olmaya hak kazanan aday Nur oldu. Kısmetse Olur evine veda isim ise Ali oldu.

5.04.2016Kelebek
Survivorda kim elendi Elendikten sonra söyledikleri şoke etti..

Survivor'da kim elendi? Elendikten sonra söyledikleri şoke etti..

TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında nefes kesen bir eleme gecesi yaşandı. Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı dün akşam belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler Takımı eleme potasına Nihal, Gizem Kerimoğlu ve Gizem Memiç'i yazdı. Survivor'da en az oyu alan Nihal Candan, adaya veda etti.

31.03.2016Kelebek
İşte Benim Stilimde dün gece kim elendi

İşte Benim Stilim'de dün gece kim elendi?

İşte Benim Stilim'de dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Öykü Serter tarafından sunulan İşte Benim Stilim'de eleme gecesinin konsepti 'dans' oldu. Konuk jüri üyesi olan İzzet Yıldızhan türküleri ile geceye renk kattı.Bu hafta İşte Benim Stilim'den elenen yarışmacı Lara Özsoy oldu. Lara Özsoy'un elenmesinin ardından Bahar Candan gözyaşlarına boğuldu.

25.03.2016Kelebek