MENÜ

Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Elektrik Kesintisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6.800 Elektrik Kesintisi haberi bulunmuştur.

Elektrik Kesintisi Haberleri

Gelecekteki akıllı şehirler yarından daha yakın

Gelecekteki akıllı şehirler yarından daha yakın

Geleceğe yönelik fütüristik filmler her zaman akıllarda yer edinir. Bunlardan bir tanesi var ki, akıllı şehir konseptinin ilk kez zihinlere kazandığı yapıtlardan biri. Bu film, Bruce Willis ve Milla Jovovich'in başrollerinde oynadığı 1997 yılı yapımı '5'inci Element'. Uçan araçların, birbirine bağlı nesnelerin, 3 boyutlu (3D) yazıcıların ve hatta uzayda kolonileşmenin anlatıldığı film, birçok açıdan 2050 yılındaki akıllı şehirleri hayal etmemizi sağlıyor. İşin aslına bakacak olursak 2050 yılına gelmeden akıllı şehir konseptleri artık kurulmaya başlandı.

21.06.2017Dijital Sanayi
Dijital enerji borsası ile enerjide yeni fırsatlar kapıda

Dijital enerji borsası ile enerjide yeni fırsatlar kapıda

Dijital teknoloji yenilenebilir enerji başta olmak üzere enerjinin farklı segmentlerindeki ticari faaliyetlere altyapı da sunuyor. Bu kapsamda dijital enerji borsası girişimleri de devam ediyor.

23.05.2017Dijital Sanayi
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında elektrik kesintisi - Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'nda elektrik kesintisi - Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasından elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Anadolu Yakası’nda 3 ilçede, Avrupa Yakası’ndaysa pek çok ilçede 15 Mayıs Pazartesi günü (bugün) elektrik kesintisi yaşanacak. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? Kesintiler hangi ilçede kaç saat sürecek? İşte, elektrik kesintisi yaşanacak İstanbul ilçeleri ve detayları!

15.05.2017Gündem
Her eve bir santral

Her eve bir santral

BEDAŞ Genel Müdürü Murat Yiğit, henüz taslak halindeki yeni düzenlemeye göre güneş panelleri ile isteyen herkesin elektrik üreticisi olmasının yolunun açıldığına işaret ederek, “Tüketici konumundaki birçok abone 5-10 yıl sonra üretici olarak sistemde yer alıyor olacak. Böyle bir dönüşüm yaşanacak, biz de hazırlanıyoruz” diyor.

12.05.2017Ekonomi
Osmaniye, Hatay, Mersin ve Adanada elektrik kesintisi

Osmaniye, Hatay, Mersin ve Adana'da elektrik kesintisi

Osmaniye, Hatay, Mersin ve Adana'da bu hafta planlı elektrik kesintileri yaşanacak. Bu illerde yaşayan vatandaşlarımız haberimizdeki detaylardan kendi il ve ilçelerindeki planlı elektrik kesintisi duyurusuna ulaşabilirler. Peki Hangi il ve ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak?

9.05.2017Gündem
İstanbulda bazı ilçelerde elektrik kesintisi

İstanbul'da bazı ilçelerde elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasındaki 13 ilçenin bazı bölgelerinde 11 Mayıs'ta elektrik kesintisine gidilecek. Peki İstanbul'da hangi ilçelerde elektrik kesintileri yaşanacak?

9.05.2017Gündem
İstanbul’da 4 günlük elektrik kesintisi – İşte kesinti yaşayacak ilçeler

İstanbul’da 4 günlük elektrik kesintisi – İşte kesinti yaşayacak ilçeler

İstanbul’dan elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ’ın resmi internet sitesinden yapılan ‘planlı kesintiler’ duyurusuna göre İstanbul’un pek çok ilçesine 4 gün boyunca elektrik verilemeyecek. İşte, kesinti yaşayacak ilçeler!

4.05.2017Gündem
2 metrelik yılan 12 köyü karanlıkta bıraktı

2 metrelik yılan 12 köyü karanlıkta bıraktı

Muş'ta, 12 köyü besleyen Sürügüden enerji hattında 2 metrelik yılandan dolayı oluşan arıza 15 saatte giderilebildi.

2.05.2017Gündem
İstanbulda elektrik kesintisi - Hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak

İstanbul'da elektrik kesintisi - Hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak?

Avrupa yakasındaki 11 ilçenin bazı bölgelerinde 3 Mayıs'ta elektrik kesintisine gidilecek. İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere, planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında 3 Mayıs Çarşamba günü elektrik verilemeyecek.

1.05.2017Gündem
İstanbulda elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere, planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında 3 Mayıs Çarşamba günü elektrik verilemeyecek.

1.05.2017Ekonomi
Dicle EDAŞtan hesaba bloke açıklaması

Dicle EDAŞ'tan 'hesaba bloke' açıklaması

Dicle Elektrik Dağıtım AŞ (Dicle EDAŞ) tarafından, kullandığı elektriğin bedelini ödeyen ve kayıt dışı elektrik kullanmayan çiftçilerin destekleme primlerine yönelik herhangi bir bloke uygulanmadığı ve söz konusu üreticilerin elektrik tedarikinde herhangi bir sorun bulunmadığı bildirildi.

26.04.2017Ekonomi
Gökdelenleri yapay zekalı robotlar temizleyecek

Gökdelenleri "yapay zeka"lı robotlar temizleyecek

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Marmara Teknokent Teknoloji Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren Tower Craft'ın Genel Müdürü Aykut Bilici, yüksek katlı binaların dış cephe temizliğinde kullanılmak üzere tasarlanan yapay zekaya sahip akıllı gökdelen temizliği robotu için Türkiye, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden sipariş aldıklarını belirterek, "Tower Craft adını verdiğimiz makinanın seri üretimi için TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi Marmara Araştırma Merkezinde fabrika kurma çalışmalarımız sürüyor." dedi.

25.04.2017Ekonomi
Baba-kızdan hayata tutunma dersleri

Baba-kızdan hayata tutunma dersleri!

Her yönüyle 10 numara adamın kızı olmak 10 numara. Önce Allah’a sonra babama daha sonra da doktorlara güveniyorum

16.04.2017Futbol
GE’den Olimpiyatlar İçin Akıllı Enerji

GE’den Olimpiyatlar İçin Akıllı Enerji

GE, PyeongChang'da Düzenlenecek Olan 2018 Kış Olimpiyatları İçin Akıllı Enerji Kullanımına Yönelik Enerji İzleme Sistemi Sağlayacak

14.04.2017Dijital Sanayi
İstanbulun yeni sanat merkezi Leman Sam konseriyle kapılarını açtı

İstanbul'un yeni sanat merkezi Leman Sam konseriyle kapılarını açtı

İstanbul'da 4. Levent Sanayi Mahallesi'nde yeni bir sanat merkezi kapılarını Leman Sam konseriyle açtı. Kültüral Performing Arts tiyatro oyunları, sergiler ve konserlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

9.04.2017Kelebek
Elektrik kesintilerine akıllı şebeke çözümü

Elektrik kesintilerine akıllı şebeke çözümü

Türkiye'de son dönemde yaşanan elektrik kesintilerinin akıllı şebekeler ve şebeke modernizasyonu ile sona ereceği bildirildi.

7.04.2017Ekonomi
6 il için elektrik kesintisi duyurusu.. İşte elektrik kesintisi yaşayacak iller

6 il için elektrik kesintisi duyurusu.. İşte elektrik kesintisi yaşayacak iller

Başkent Elektrik’ten 6 il için elektrik kesintisi uyarısı Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., 02.04.2017 tarihinde bakım çalışmaları kapsamında 6 ilde elektrik kesintisi uygulanacağını açıkladı.

31.03.2017Gündem
Kapı gerçek anahtar sanal

Kapı gerçek anahtar sanal

Türk girişimcilerin geliştirdiği akıllı kilit sistemi ‘OttoLock’ anahtarları unutturmayı hedefliyor. Her türlü kapı kilidine takılarak kullanılabilen bu girişim ile yanınızda anahtar taşımaktansa akıllı telefonunuzdaki bir tuşa basmanız yeterli.

29.03.2017Ekonomi
Dikkat İstanbulda elektrik kesintisi

Dikkat! İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere 24 Mart Cuma günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

21.03.2017Gündem
İstanbulda elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul Avrupa yakasındaki bazı ilçelere 22 Mart Çarşamba günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

20.03.2017Ekonomi
Bu abonelerin elektriği kesilemez

Bu abonelerin elektriği kesilemez

EPDK, elektriğe bağımlı yaşayan vatandaşların borçlarından ötürü elektriklerinin kesilmesini engelleyen bir düzenleme yaptı. Bu konuda abonelere çağrı yapan kurum, “Elektriğe bağımlı olan aboneler dağıtım şirketlerine yazılı başvuru yapmaları durumunda borçlarından dolayı elektrikleri kesilemeyecek, kesinti olması halinde ise doğrudan bilgilendirilecekler” diyor.

18.03.2017Ekonomi
İstanbulda elektrik kesintileri (15-17 Mart saatleri ile birlikte)

İstanbul'da elektrik kesintileri (15-17 Mart saatleri ile birlikte)

İstanbul'da bu hafta planlı elektrik kesintileri gerçekleştirilecek. İstanbul'da bugün ve 17 Mart tarihlerinde planlı elektrik kesintileri gerçekleştirelecek bazı ilçeler liste halinde duyuruldu.

15.03.2017Gündem
İstanbullular dikkat Elektrik kesintisi...

İstanbullular dikkat! Elektrik kesintisi...

İstanbul'un Avrupa yakasındaki bazı ilçelere 16 Mart Perşembe günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

13.03.2017Gündem
İstanbulun 13 ilçesinde elektrik kesintisi

İstanbul'un 13 ilçesinde elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi..Avrupa yakasındaki 13 ilçenin bazı bölgelerinde 15 Mart'ta elektrik kesintisi uygulanacak. İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere 15 Mart Çarşamba günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere 15 Mart Çarşamba günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

13.03.2017Gündem
Dikkat: İstanbulda elektrik kesintisi

Dikkat: İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere 15 Mart Çarşamba günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

12.03.2017Gündem
Dikkat İstanbulda 11 ilçede elektrik kesintisi

Dikkat! İstanbul'da 11 ilçede elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere 10 Mart Cuma günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

7.03.2017Gündem
İstanbulda elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul Avrupa yakasında 2 ilçeye 1 Mart Çarşamba günü planlı bakım ve iyileştirme çalıştırmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

27.02.2017Ekonomi
Dikkat İstanbulda elektrik kesintisi

Dikkat! İstanbul'da elektrik kesintisi

Avrupa yakasındaki bazı ilçelerde 24 Şubat Cuma günü elektrik kesintisi yapılacak.

21.02.2017Gündem
İstanbulda elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi

Avrupa yakasındaki bazı ilçelerde 23 Şubat Perşembe günü elektrik kesintisi yapılacak.

21.02.2017Ekonomi
Ukrayna enerjide olağanüstü hal ilan etti

Ukrayna enerjide olağanüstü hal ilan etti

Ukrayna’da, elektrik santrallerinin ihtiyacını karşılayacak kömürün azalması nedeniyle enerjide olağanüstü hal ilan edildiği bildirildi.

15.02.2017Dünya
5 ilde elektrik kesintisi

5 ilde elektrik kesintisi

Ankara, Bartın, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı ilçelerine 16 Şubat'ta elektrik verilemeyecek.

14.02.2017Ekonomi
Dikkat: 5 ilde elektrik kesintisi

Dikkat: 5 ilde elektrik kesintisi

Ankara, Bartın, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı ilçelerine 16 Şubat'ta elektrik verilemeyecek.

13.02.2017Gündem
İstanbulda elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasındaki 5 ilçeye 15 Şubat Çarşamba günü planlı yatırım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

13.02.2017Ekonomi
İstanbulda elektrik kesintisi - İşte elektrik kesintisi olan İstanbul ilçeleri

İstanbul'da elektrik kesintisi - İşte elektrik kesintisi olan İstanbul ilçeleri

İstanbul Avrupa yakasından elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul'un Avrupa yakasındaki 7 ilçede 10 ve 11 Şubat'ta elektrik kesintisi uygulanacak: Esenyurt, Büyükçekmece, Beylikdüzü... İşte, elektrik kesintisi olan İstanbul ilçeleri!

10.02.2017Gündem