EKSTRA
MENÜ

Ek Ödeme

Ek Ödeme ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ek Ödeme haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.314 Ek Ödeme haberi bulunmuştur.

Ek Ödeme Haberleri

Yine anlaşamadılar... Sendika greve hazırlanıyor

Yine anlaşamadılar... Sendika greve hazırlanıyor

Kamuda çalışan 2 milyonu aşkın kişiyi ilgilendiren toplu sözleşme görüşmelerinden yine sonuç çıkmadı. Brandenburg eyaletinin başkenti Potsdam’da üç gün süren üçüncü tur görüşmelerinde taraflar toplu sözleşme masasından yine uzlaşamadan kalktı.

25.10.2020Avrupa
Son dakika haberi: Koronalı eve giren komşuyu uyarınca rahatça ‘Dün tüm gün buradaydım’ diyor

Son dakika haberi: Koronalı eve giren komşuyu uyarınca rahatça ‘Dün tüm gün buradaydım’ diyor

Son dakika haberi.. Koronavirüs hastalarının ve temaslıların takibini yapan filyasyon ekipleri aylardır görevde. Durup dinlenmeden çalışıyorlar. Buna bir de koruyucu ekipmanla ve N95 maskeyle gün boyu onlarca kat merdiven çıkmalarını, kimi zaman maskeyi çıkarmak istemedikleri için susuz kalmalarını, gittikleri bazı evlerde azarlanmalarını, sözlü tacize maruz kalmalarını ekleyin... Peki devam etme gücünü nasıl buluyorlar? Farklı mesleklerden dört görevliyle konuştuk.

19.10.2020Hürriyet Pazar
Son dakika transfer haberi | Alex Telles resmen Manchester Unitedda

Son dakika transfer haberi | Alex Telles resmen Manchester United'da!

Premier Lig devi Manchester United, Porto'dan Alex Telles'i kadrosuna kattı.

5.10.2020Futbol
Son dakika: Bakan Kocadan önemli açıklamalar

Son dakika: Bakan Koca'dan önemli açıklamalar

Son dakika... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kritik Bilim Kurulu Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Bakan Koca ölüm sayılarıyla ilgili olarak yapılan spekülasyonlarla ilgili "Skor arayışında olanlar sayıyı gerçekten yüksek göstermeye çalışanlar neye dayanak arıyor" ifadelerini kullandı. Bakan Koca konuşmasında ayrıca İstanbul, Ankara ve İzmir'deki son durumla ilgili olarak "Ankara'da vaka sayısı %24.8 oranında düştü. 3 hafta öncesine göre düşüş ise %60'larda. İzmir'de vaka sayısı %26 oranında düştü. İstanbul'da vaka sayısı %2.8 oranında düştü" dedi.

30.09.2020Gündem
Son Dakika Transfer Haberi | Luis Suarez, İtalyanca sınavını geçti Juventusa bir adım daha yaklaştı

Son Dakika Transfer Haberi | Luis Suarez, İtalyanca sınavını geçti! Juventus'a bir adım daha yaklaştı

Juventus Kulübü ile transfer görüşmeleri yaptığı iddia edilen Barcelona'nın Uruguaylı futbolcusu Luis Suarez, İtalyan vatandaşlığı almak için gerekli olan İtalyanca sınavından geçti.

17.09.2020Futbol
Vodafone aboneleri için yeni telefon almak artık çok daha uygun

Vodafone aboneleri için yeni telefon almak artık çok daha uygun

Yeni bir akıllı telefon satın almak isteyen Vodafone aboneleri için artık telefon satın almak çok daha uygun bir hale geldi. Taksit sayısının 24 aydan 12 aya düşmesiyle birlikte daha fazla taksit tutarı ödemek durumunda kalan abonelerin hayatını kolaylaştıran Vodafone, Türkiye’de yepyeni bir ödeme yöntemini hayata geçiriyor.

Sağlık çalışanlarına ek ödeme ne zaman yapılacak Ek ödeme kararnamesiyle ilgili Bakan Kocadan açıklama

Sağlık çalışanlarına ek ödeme ne zaman yapılacak? Ek ödeme kararnamesiyle ilgili Bakan Koca'dan açıklama

Sağlık çalışanlarına yapılan ek ödemeler pandemi döneminde gündemde yer alan konulardan oldu. Sağlık personellerine ek ödeme yapılmasına yönelik yeni düzenleme Resmi Gazete'de yayımlandı. Bakanlık bünyesindeki sağlık çalışanlarına 3 ay ek ödeme yapılacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Sağlık çalışanlarımıza yapılan ek ödeme süresi pandemi nedeniyle 3 ay daha uzatılmıştır. "dedi. Peki, Sağlık çalışanlarına ek ödeme ne zaman yapılacak? İşte, ayrıntılar.

6.09.2020Ekonomi
Son dakika... Bakan Koca açıkladı: O süre 3 ay uzatıldı...

Son dakika... Bakan Koca açıkladı: O süre 3 ay uzatıldı...

Bakan Koca: Sağlık çalışanlarımıza yapılan ek ödeme süresi pandemi nedeniyle 3 ay daha uzatılmıştır. Canla başla verilen mücadelenin karşılığı elbette bu değil, biliyorum.

6.09.2020Ekonomi
Resmi Gazetede yayımlandı Sağlık çalışanlarına ek ödeme

Resmi Gazete'de yayımlandı! Sağlık çalışanlarına ek ödeme

Sağlık Bakanlığı’na Bağlı Sağlık Tesislerinde Görevli Personele Ek Ödeme Yapılmasına Dair Yönetmelik’te değişiklik yapıldı. Bakanlık bünyesindeki sağlık çalışanlarına 3 ay ek ödeme yapılacak. Görevinden dolayı bulaşıcı ve salgın yakalanan personelin çalışmadığı günler, mesai içi sayılacak.

5.09.2020Gündem
Son dakika... Bakan Koca: Sağlık çalışanlarının maaşlarından kesinti yapılmayacak

Son dakika... Bakan Koca: Sağlık çalışanlarının maaşlarından kesinti yapılmayacak

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca "Salgından etkilenerek görev yapamayan aile hekimleri ile aile sağlığı çalışanlarının maaşlarından artık kesinti yapılamayacak. Ayrıca COVID-19 hasta takibine göre 3 ay süreyle ek ödeme verilecek. Emeklerinin kıymeti karşılıksız olan sağlık çalışanlarımıza hayırlı olsun." dedi.

5.09.2020Ekonomi
Son dakika: Resmi Gazetede yayımlandı Aile hekimlerine koronavirüs nedeniyle ek ödeme

Son dakika: Resmi Gazete'de yayımlandı! Aile hekimlerine koronavirüs nedeniyle ek ödeme

Aile hekimleri ve aile sağlığı çalışanlarına yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ek ödeme yapılabilmesine ilişkin yönetmelik değişikliği Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

4.09.2020Gündem
Türkiye İş Bankası 96 yaşında

Türkiye İş Bankası 96 yaşında

İş Bankası Genel Müdür Adnan Bali "Pandeminin ardından üretimde yerelleşme eğilimi güçlenecek ve ticarette coğrafi yakınlığın önemi artacak. Bu iki unsur, Türkiye'nin coğrafi konumunun kıymetini daha da arttıracak" dedi.

25.08.2020Ekonomi
Evde korona tedavisinde tele tıp dönemi

Evde korona tedavisinde tele tıp dönemi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamada COVID-19 ile mücadelede yeni bir uygulamanın haberini verdi: “Hekimlerimiz evde tedavi edilen hastalarımızla ‘Tele Tıp’ sistemiyle doğrudan görüşme yapacak.” Bakan Koca açıklamasında özetle şunları söyledi:

20.08.2020Gündem
Sağlık çalışanlarına ek ödeme ne zaman yapılacak, aile hekimleri ek ödeme alacak mı Bakan Koca tarih verdi

Sağlık çalışanlarına ek ödeme ne zaman yapılacak, aile hekimleri ek ödeme alacak mı? Bakan Koca tarih verdi

Sağlık çalışanlarına ek ödeme yapılması, koronavirüs salgınında gündeme gelen konulardan oldu. Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sağlık çalışanlarına ek ödemelerin 3 aylık bir zaman diliminde yapılacağını söyledi.Salgının ilk yayıldığı mart ayında da sağlık çalışanlarına yönelik olarak ek ödemelerin tavandan ödeneceği açıklanmıştı. Peki, sağlık çalışanlarına ek ödeme ne zaman yapılacak? İşte, ayrıntılar.

20.08.2020Ekonomi
Son dakika: Bakan Kocadan Bilim Kurulu Toplantısı sonrası flaş açıklamalar

Son dakika: Bakan Koca'dan Bilim Kurulu Toplantısı sonrası flaş açıklamalar

Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor. Bakan Koca, '21 Eylül'de yüz yüze eğitim başlayacak mı?' sorusuna, "21 Eylül'de okulların temelde açılmasından yana bir yaklaşım içindeyiz. Bu kademelendirme tarzında olur" şeklinde cevapladı

19.08.2020Gündem
Son Dakika | Radamel Falcaodan Galatasaray ve transfer itirafı

Son Dakika | Radamel Falcao'dan Galatasaray ve transfer itirafı!

Bu sezon sakatlıkları nedeniyle beklenen performansı veremeyen ve Galatasaray'daki geleceği merak konusu olan Radamel Falcao, geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

27.07.2020Futbol
Son dakika... Temmuzdan itibaren o aylıklar da artıyor En düşüğü 418 TL oldu

Son dakika... Temmuzdan itibaren o aylıklar da artıyor! En düşüğü 418 TL oldu

Temmuz ayıyla birlikte dul ve yetim aylıkları da yüzde 5.75 arttı. Buna göre hisse oranına göre en düşük aylık ek ödeme dahil 418 liraya, en yüksek aylık da 4.800 liraya çıkacak.

8.07.2020Ekonomi
Emekli ve memur maşlarına ne kadar zam yapıldı Emekli zam farkları ne zaman yatacak İşte 2020 emekli maaşı ve ikramiye hesaplama tablosu

Emekli ve memur maşlarına ne kadar zam yapıldı? Emekli zam farkları ne zaman yatacak? İşte 2020 emekli maaşı ve ikramiye hesaplama tablosu

Açıklanan enflasyon ile birlikte SSK, Bağ-Kur ve tarım emeklilerinin alacakları zamlarda netleşti. Emekliler, temmuz-aralık döneminde maaşlarını yüzde 5.75 zamlı alacak. Zamla birlikte ek ödeme de artacak.

6.07.2020Ekonomi
Son dakika... 2020 emekli maaşlarının zam oranları, ek ödemeler ne kadar olacak İşte detay tablo

Son dakika... 2020 emekli maaşlarının zam oranları, ek ödemeler ne kadar olacak? İşte detay tablo

Açıklanan enflasyon ile birlikte SSK, Bağ-Kur ve tarım emeklilerinin alacakları zamlarda netleşti. Emekliler, temmuz-aralık döneminde maaşlarını yüzde 5.75 zamlı alacak. Zamla birlikte ek ödeme de artacak.

6.07.2020Ekonomi
Son Dakika | Miralem Pjanic Barcelonada, Arthur Juventusta

Son Dakika | Miralem Pjanic Barcelona'da, Arthur Juventus'ta

Barcelona, Juventus'tan Miralem Pjanic’i 60 milyon Euro bonservis + 5 milyon Euro bonus karşılığında transfer ettiğini açıkladı. Katalan devi Brezilyalı oyuncusu Arthur'u da 72 milyon Euro + 10 milyon Euro bonuslar karşılığında İtalyan ekibine gönderdiğini duyurmuştu.

29.06.2020Futbol
En yüksek ölüm aylığı 4.500 liraya çıkacak

En yüksek ölüm aylığı 4.500 liraya çıkacak

Temmuz ayında SSK ve Bağ-Kur’dan dul ve yetim aylığı alanların maaşları da zamlanacak. Son açıklanan enflasyon oranına göre şimdiden yüzde 4.57 zam kesin gözüküyor. Böylece hisse oranına göre en düşük ölüm aylığı 390 lirayı, en yüksek ölüm aylığı ise 4 bin 500 lirayı geçecek.

22.06.2020Ekonomi
Bruno Fernandes: Annem ağlamaya başladı, ben de mutluluktan ağlıyordum...

Bruno Fernandes: "Annem ağlamaya başladı, ben de mutluluktan ağlıyordum..."

Manchester United'ın ocak ayında kadrosuna kattığı Bruno Fernandes, İngiliz ekibine transfer olacağını duyduğunda mutluluktan ağladığını söyledi.

4.06.2020Futbol
Lyon, Karl Toko Ekambinin bonservisini aldı

Lyon, Karl Toko Ekambi'nin bonservisini aldı

Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) ekibi Olympique Lyon, ocak ayında Villareal'den kiraladığı Karl Toko Ekambi'nin bonservisini alarak renklerine bağladı.

2.06.2020Futbol
Bayramda sokağa çıkma yasağı olacak mı Bilim Kurulu sonrası önemli açıklamalar

'Bayramda sokağa çıkma yasağı olacak mı?' Bilim Kurulu sonrası önemli açıklamalar

Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ''Şu anki şartlarda salgın kontrol altında'' dedi. Maske kullanımı ve sosyal mesafe uyarısında bulunan Bakan Koca, "Bir pandemi sürecindeyiz. Alışveriş kuyruğuna girmek, pazar kalabalığına tedbirsiz karışmak risktir." ifadelerini kullandı. Sağlık Bakanı, ''Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma yasağı olacak mı?'' şeklindeki bir soruya da ''Salgının seyri bunda etkili olacak'' yanıtını verdi.

13.05.2020Gündem
Yıllık izniniz iptal edilebilir mi

Yıllık izniniz iptal edilebilir mi?

HEMEN hemen tüm dünyada görülen koronavirüs salgını, kamusal hayatı olumsuz etkilemeye devam ederken, virüsün bulaşma hızının gerilediği ülkelerde alınan önlemler yavaş yavaş gevşetiliyor. Almanya’da bu haftanın başından itibaren, mağazalar, dükkânlar, kuaförler ve okullar, belirli koşullar altında kısmen açıldı. Ülkenin kuzeyindeki Mecklenburg-Vorpommern Eyaleti, kapılarını Pantkort Yortusu’nun kutlandığı 1 Haziran’dan önce yabancı turistlere açmaya hazırlanırken, yerli turistlere lokaller ve otellerde konaklamak ise 25 Mayıs tarihinden önce de serbest olacak.

10.05.2020Avrupa
Kargo geldiğinde kapıyı maske ile açın

Kargo geldiğinde kapıyı maske ile açın

Aralık ayında Çin’de ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alarak pandemi haline gelen koronavirüs salgını birçok yaşamsal alışkanlığı değiştirdi. Bunların başında ise insanların alışveriş alışkanlığı geldi. Eve kapanmak zorunda kalan insanlar e-ticarete yönelirken bu durum kargoculuk sektörünü de ön plana çıkardı. Yurtiçi Kargo Genel Müdürü Fatih Önyol bu dönemde kargo çalışanlarının birer “Süper kahraman” haline geldiğini belirtirken, halkın ve kargo çalışanlarının da sağlığı için vatandaşlara “Kapıyı maskeyle açın” çağrısı yaptı.

28.04.2020Ekonomi
Çalışana ek ödeme için teşvik mektubu

Çalışana ek ödeme için teşvik mektubu

Toplam 3 milyonu aşkın çalışan için kısa çalışma ödeneği başvurusunda bulunulurken, kısa çalışma ödeneği nedeniyle eksik kalan ücretlerin tamamlanması için çalışma dünyası harekete geçti. TİSK, Türk-İş ve Hak-İş, ücretlerin tamamlanmasına yönelik çalışmalar konusunda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’tan destek istedi. 3 konfederasyon tarafından yazılan ortak mektupta, yaşanan sürecin en kısa sürede atlatılacağına olan inancın tam olduğu belirtildi.

28.04.2020Ekonomi
Türkiyenin 81 ilinde Sosyal İzolasyon Kuruluşu oluşturuldu

Türkiye'nin 81 ilinde "Sosyal İzolasyon Kuruluşu" oluşturuldu

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, huzurevleri ile engelli bakım kuruluşlarında alınan yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında, Türkiye'nin 81 ilinde Sosyal İzolasyon Kuruluşu'nu hayata geçirdi.

18.04.2020Ekonomi
İGA CEO’su Samsunlu: Yeni pistimizi 18 Haziran’da hizmete almayı planlıyoruz

İGA CEO’su Samsunlu: Yeni pistimizi 18 Haziran’da hizmete almayı planlıyoruz

Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleşen büyük göçün ardından tam kapasite ile hizmet vermeye başlayan İstanbul Havalimanı birinci hizmet yılını tamamladı. İGA CEO’su Kadri Samsunlu, "Hâlihazırda 3. pist çalışmalarımız sürüyor. Operasyonel olarak önemli avantajlar sağlayacak bu yeni pistimizi 18 Haziran’da hizmete almayı planlıyoruz." dedi.

6.04.2020Seyahat
Sosyal yardım alanlara kontrol de yok yaptırım da

Sosyal yardım alanlara kontrol de yok yaptırım da

Federal İş Ajansı, Kovid-19 salgını nedeniyle geçici olarak yeni düzenlemelere gitti. İş ajansı, koronavirüs krizi sırasında Harz IV olarak bilinen sosyal yardım ödemeleri yapılan kişilere yönelik kontrollerin olmayacağını ve bu kişilere yaptırımların da uygulanmayacağını açıkladı.

6.04.2020Avrupa
İstanbul Havalimanıyla ilgili önemli açıklama 18 Haziranda hizmete alınacak

İstanbul Havalimanı'yla ilgili önemli açıklama! 18 Haziran'da hizmete alınacak

İGA Havalimanı İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kadri Samsunlu, "Hâlihazırda 3. pist çalışmalarımız sürüyor. Operasyonel olarak önemli avantajlar sağlayacak bu yeni pistimizi 18 Haziran’da hizmete almayı planlıyoruz. İstanbul Havalimanı çevresindeki rüzgar gülleri bu yıl bitmeden taşınarak kaldırılacak ve ek binaların yapımı tamamlanacak. İstanbul Havalimanı’nın her şey takvimine uygun, planlandığı gibi gidiyor" açıklamasında bulundu.

6.04.2020Ekonomi
‘Vefa’ gibisi Avrupa’da yok

‘Vefa’ gibisi Avrupa’da yok

Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) Avrupa Araştırmaları Direktörlüğü’nden Zeliha Eliaçık, koronavirüsle (Kovid-19) mücadele sürecinde özellikle yaşlılara yönelik Türkiye ve Avrupa ülkelerinde yürütülen uygulamaları değerlendirdi. Türkiye’nin ‘sosyal devlet’ ilkesiyle sağladığı desteklere değinen Eliaçık, “Türkiye’nin, yaşlılarını incitmeyerek hayata geçirdiği önlemler, Avrupa’ya da örnek olacak nitelikte” dedi.

5.04.2020Avrupa
1.9 milyon kişiyi rahatlatacak erteleme

1.9 milyon kişiyi rahatlatacak erteleme

Vergi ertelemesinden yararlanacak 16 sektör belirlendi. Ayrıca çiftçi, terzi, manav, avukat gibi 1.9 milyon gelir vergisi mükellefi de ertelemeden yararlanacak. Beyannameler 27 Temmuz’da verilecek, vergi ödemeleri ise ekim, kasım ve aralık aylarının son haftası yapılabilecek.

25.03.2020Ekonomi
Sağlık çalışanlarına ek ödeme ne zaman verilecek Ek ödeme ücreti ne kadar olacak

Sağlık çalışanlarına ek ödeme ne zaman verilecek? Ek ödeme ücreti ne kadar olacak?

Bilim Kurulu toplantısının ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Altun, sağlık çalışanlarına ek ödeme yapılacağını duyurarak, "Sağlık personelimizin ek ödemelerinin 3 aylık zaman diliminde, tavan yüzde 100 oranında olacağını ifade etmek istiyorum." demişti. Sağlık çalışanlarına tavandan ödenecek olan ek ödeme miktarı ve ek ödemelerin yapılacağı tarihle ilgili detaylar belli olmaya başladı. Peki, Sağlık çalışanlarına ek ödeme ne zaman verilecek? Ek ödeme ücreti ne kadar olacak? İşte, sağlık personellerine yapılacak olan ek ödemelerle ilgili bilgiler.

24.03.2020Ekonomi
Resmi Gazetede yayımlandı 1 Mart 2020de başlıyor

Resmi Gazete'de yayımlandı! 1 Mart 2020'de başlıyor

Sağlık personeline 1 Mart 2020'den geçerli olmak üzere üç aylık ek ödeme yapılmasına ilişkin yönetmelik Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

24.03.2020Gündem
Sağlık çalışanlarına ne kadar ek ödeme yapılacak

Sağlık çalışanlarına ne kadar ek ödeme yapılacak?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sağlık çalışanların yönelik olarak ek ödemenin tavandan ödeneceği açıklaması yapılmıştı. İşte sağlık çalışanların yapılacak ek ödeme tutarları...

24.03.2020Ekonomi
Artan siparişe yeni istihdam

Artan siparişe yeni istihdam

Koronavirüs salgını sonrasında perakende ve e-ticaret sektörü hareketli günler yaşıyor. Evden siparişler katlanarak artarken operasyonlarını güçlendirmek isteyen şirketlerden yeni istihdam haberleri geliyor. Bazı şirketler çalışanlarının büyük çoğunluğunu e-ticaret departmanına kaydırırken bazıları da binlerce yeni eleman alacağını ilan ediyor.

24.03.2020Ekonomi
Son dakika... Dev şirketten flaş Corona virüs kararı 50 bin yeni çalışan alacak

Son dakika... Dev şirketten flaş Corona virüs kararı! 50 bin yeni çalışan alacak

ABD'li eczane zinciri CVS Health Corp., ABD'de corona virüsle mücadeleye destek için 50,000 yeni çalışan alımı yapacak.

23.03.2020Ekonomi
iPad Pro 2020 tanıtıldı 3 kamerayla geliyor

iPad Pro 2020 tanıtıldı! 3 kamerayla geliyor

Apple, iPad serisine yeni bir model daha ekledi. iPad Pro 2020 adıyla tanıtılan cihaz, tablet pazarında çıtayı bir üst seviyeye çıkarırken, ürünün Türkiye fiyatı da belli oldu.

19.03.2020Teknoloji

Yazar Sonuçları

Avukatlara sürgün ve tayin tehdidi başladı

Ankara’da 2 no’lu baroyu kurmak için gerekli üye sayısı olan 2 bini tamamlamak üzere Ankara’daki bakanlıklar, bakanlığa bağlı birimler ile il ve ilçe teşkilatlarında görev alan 750’den fazla kamu avukatına hem kurumların WhatsApp gruplarından, hem de yüz yüze baskıların yapıldığı...

13.10.2020

Ücretlere iyileşme isteyen sağlık çalışanına patates

Sağlık çalışanlarımızın sıkıntılar içerisinde olduklarını biliyoruz. Hekim, hemşire, laborant, röntgen teknikerlerinden tutun güvenlik, sekreter, şoför, temizlik görevlilerine kadar mutsuzlar. Sağlık hizmetleri ekip işi. Birinin mutsuzluğu hepsinin mutsuzluğu... 

9.10.2020

Nakdi ücret desteğinden yararlanabilirsiniz

Soru: Kronik astım hastasıyım. Çalıştığım iş yeri risk taşıyor, bu yüzden ücretsiz izinliyim. İlaç raporum var, düzenli olarak ilaç alıyorum. İŞKUR, bu hastalığımdan dolayı bana nasıl yardımcı olur? Fatih G.

19.08.2020

En düşük ölüm aylığı 418 TL

Temmuz ayıyla birlikte dul ve yetim aylıkları da yüzde 5.75 arttı. Buna göre hisse oranına göre en düşük aylık ek ödeme dahil 418 liraya, en yüksek aylık da 4.800 liraya çıkacak.

8.07.2020

En düşük SSK emekli aylığı 2.341 lira

Sayıları 10 milyonu bulan SSK, Bağ-Kur, tarım emeklileri, ocak ve temmuz olmak üzere senede iki kere ve bir önceki 6 aylık dönemde gerçekleşen, TÜİK tarafından açıklanan enflasyon oranına göre maaşlarını zamlı alıyor.

6.07.2020

En düşük emekli memur maaşı 2.773 TL

Memur emeklileri toplu sözleşmeden kaynaklanan temmuz ayı maaşlarını yüzde 4 zamlı alacak. Açıklanan enflasyon rakamına göre de yüzde 1.75’lik enflasyon farkı oluştuğundan emeklilerin maaş zammı yüzde 5.75 olacak.

5.07.2020

Yüzde 4.57 zam kesin

Son açıklanan 5 aylık enflasyona göre işçi, Bağ-Kur ve tarım emeklileri temmuz ayında maaşlarını yüzde 4.57 zamlı alacak. Kesin zam oranı ise 3 Temmuz’da açıklanacak enflasyon oranı ile birlikte netleşecek.

20.06.2020

En düşük emekli aylığı 1500 lira

Koronavirüs önlemleri kapsamında mart ayında çıkan yasa ile en düşük emekli aylığı 1.500 liraya yükseltildi.

18.06.2020

Doğa ile barışık olacağız

2020 yılında 5 Haziran Dünya Çevre Gününü, koronavirüsün küresel ölçekteki salgın tehdidi altında kutluyoruz. Ve diyoruz ki:

3.06.2020