EKSTRA
MENÜ

Ege'nin Hamsisi

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 28 haberi bulunmuştur.

Ege'nin Hamsisi Haberleri

Kağıttan Hayatlar filmi yayınlandı mı İşte Kağıttan Hayatlar filmin oyuncui kadrosu ve konusu

Kağıttan Hayatlar filmi yayınlandı mı? İşte Kağıttan Hayatlar filmin oyuncui kadrosu ve konusu

Çağatay Ulusoy'un kağıt toplayıcısını canlandırdığı 'Kağıttan Hayatlar’ filmi için mart ayı işaret edilmişti. OGM Pictures tarafından hayata geçirilen ve yönetmen koltuğunda Can Ulkay'ın oturduğu Kağıtlar Hayatlar, tüm dünyayla aynı anda Netflix’te izlenebilecek. Peki, Kağıttan Hayatlar filmi ne zaman yayınlanacak, kadroda kimler var?

12.03.2021Televizyon
Kağıttan Hayatlar filminin Alisi Emir Ali Doğrul kimdir, kaç yaşında

Kağıttan Hayatlar filminin Ali'si Emir Ali Doğrul kimdir, kaç yaşında?

Emir Ali Doğrul, Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaştığı Kağıttan Hayatlar filmiyle gündeme geldi. Emir Ali Doğrul, kamera karşısına ilk kez 2018 yılında TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan “Egenin Hamsisi” dizisiyle geçti ve bu dizde Eşrefcan Kuru karakterini canlandırdı. Peki, Kağıttan Hayatlar filminin Ali'si Emir Ali Doğrul kimdir, kaç yaşında?

11.03.2021Televizyon
Egenin Hamsisi final yapıyor Egenin Hamsisinin finalinde neler olacak

Ege'nin Hamsisi final yapıyor! Ege'nin Hamsisi'nin finalinde neler olacak?

Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde gelişen komik olayların anlatıldığı Ege'nin Hamsisi, 31 Aralık akşamı ekranlara gelecek 23. bölümüyle birlikte final yapacak. Sürprizlerle dolu bir finalle ekranlara gelecek dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu oldu. Peki, Ege'nin Hamsisi'nin finalinde neler olacak? Fragmanda neler var?

30.12.2018Televizyon
Egenin Hamsisi 22. bölüm fragmanında Horoz Ağayı kurtarma operasyonu

Ege'nin Hamsisi 22. bölüm fragmanında Horoz Ağa'yı kurtarma operasyonu

Ege'nin Hamsisi yayınlanan 22. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde evdeki adamlarla rehine pazarlığı kızışınca Kubat onları serbest bırakmaları karşısında gidip teslim olur. İşte, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı.

23.12.2018Televizyon
Egenin Hamsisi 21. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Ege'nin Hamsisi 21. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Başrollerinde İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu ve Bestemsu Özdemir gibi isimlerin yer aldığı Ege'nin Hamsisi bu hafta 21. bölümüyle ekranlarda olacak. Yeni bölüme kısa bir süre kala bu hafta olacaklara dair pek çok ipucu veren 2. fragman yayınlandı. Peki, Ege'nin Hamsisi 21. bölüm fragmanlarında neler var? Yeni bölümde neler olacak?

16.12.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde yakışıklı Genel Müdür Levent’in kahvaltı için Şevket’in muhlamacısına gelmesi, Deniz’e kıskançlık krizi geçirtti. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.12.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Firtuna Şevket ve Deniz, Suriyeli göçmen kızı kaçıran adamların peşinden giden ve esir alınan Melahat’ın izini bulup, onu son anda yanan depodan çıkarıp, hayatını kurtardı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.12.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Rize’de nişanlandığı Deniz’in kendisini terk ettiğini nişan yüzüğüyle birlikte bir veda mektubundan öğrenen Zeynep, intikam kılıçlarını kuşandı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.11.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisi bu hafta neden yok Yeni bölüm ne zaman

Ege'nin Hamsisi dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Ege'nin Hamsisi dizisi bu hafta neden yok sorusu diziseverler tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. TRT 1 ekranlarının eğlenceli dizisi Ege'nin Hamsisi bu hafta kanal tarafından yayın akışından çıkartıldı. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

18.11.2018Televizyon
Egenin Hamsisi 16. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Ege'nin Hamsisi 16. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Başrollerinde İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu ve Bestemsu Özdemir gibi isimlerin yer aldığı Ege'nin Hamsisi bu hafta 16. bölümüyle ekranlarda olacak. Yeni bölüme kısa bir süre kala bu hafta olacaklara dair pek çok ipucu veren 2. fragman yayınlandı. Peki, Ege'nin Hamsisi 16. bölüm fragmanlarında neler var? Yeni bölümde neler olacak?

4.11.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sığacık’taki Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Ege’nin Hamsisi’yle çok daha şenlikli geçti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.10.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde mahallede kimliği belirsiz kişilerce çıkarılan bir yangın, Seferihisar-Sığacık futbol karşılaşmasında eğlenceli saatler geçiren mahalleliyi gözyaşlarına boğdu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.10.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Laz kızı Zeynep’e evlenme teklifi yapıp, ‘evet’ cevabını alan Deniz’in önünde aşması gereken çok zorlu bir sınav vardı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.10.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisinin son bölümünde keyifli anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisinin son bölümünde keyifli anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Deniz, Zeynep’in evlenme teklifine evet cevabı vermesiyle ilk aşamayı geçmişti ancak önünde onu bekleyen çok daha zorlu aşamalar vardı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.10.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisinin son bölümünde ilginç anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisinin son bölümünde ilginç anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde kendisini terk eden nişanlısı Nuri’nin Almanya’dan kesin dönüş yaptığını ve Sığacık’a yerleştiğini öğrenen Fikret hala intikam kılıçlarını kuşandı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.10.2018Televizyon
Egenin Hamsisi 10. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Ege'nin Hamsisi 10. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Başrollerinde İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu ve Bestemsu Özdemir gibi isimlerin yer aldığı Ege'nin Hamsisi bu hafta 10. bölümüyle ekranlarda olacak. Yeni bölüme kısa bir süre kala bu hafta olacaklara dair pek çok ipucu veren 3. fragman yayınlandı. Peki, Ege'nin Hamsisi 10. bölüm fragmanlarında neler var? Yeni bölümde neler olacak?

23.09.2018Televizyon
Bugün hangi diziler var Bu akşamki diziler

Bugün hangi diziler var? Bu akşamki diziler

Yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte dizilerin yayın günleri ve saatleri belli olmaya başladı. Ulusal yayın yapan kanallarda ekranlara gelen onlarca dizi olması nedeniyle izledikleri dizilerin takibini yapmakta zorlanan vatandaşlar, 'Bugün hangi diziler var?' ve 'Bugün televizyonda hangi diziler var?' sorularına yanıt arıyor. İşte kanal kanal ve gün gün dizi listesi...

20.09.2018Televizyon
Egenin Hamsisi yayınlanan son bölümüyle keyifli anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi yayınlanan son bölümüyle keyifli anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça keyifli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Deniz, Zeynep'in kendinden uzak durmasına daha fazla dayanamadı ve onu her bulduğu yerde konuşmak için bir fırsat kolladı. Ancak bu hiç de kolay olmayacaktı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.09.2018Televizyon
Egenin Hamsisi bu akşam neden yok Egenin Hamsisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Ege'nin Hamsisi bu akşam neden yok? Ege'nin Hamsisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Ege'nin Hamsisi dizisi bu akşam neden yok sorusunun yanıtı diziseverler tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Her hafta pazartesi akşamı izleyicileriyle buluşan Ege'nin Hamsisi dizisi bu hafta kanal tarafından yayın akışından çıkartıldı. Peki, Ege'nin Hamsisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

10.09.2018Televizyon
Egenin Hamsisi 9. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Ege'nin Hamsisi 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Başrollerinde İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu ve Bestemsu Özdemir gibi isimlerin yer aldığı Ege'nin Hamsisi gelecek hafta 9. bölümüyle ekranlarda olacak. Yeni bölüme kısa bir süre kala bu hafta olacaklara dair pek çok ipucu veren fragman yayınlandı. Peki, Ege'nin Hamsisi 9. bölüm fragmanında neler var?

4.09.2018Televizyon
Egenin Hamsisi 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Ege'nin Hamsisi 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Başrollerinde İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu ve Bestemsu Özdemir gibi isimlerin yer aldığı Ege'nin Hamsisi bu hafta 7. bölümüyle ekranlarda olacak. Yeni bölüme kısa bir süre kala pek çok ipucu veren 2. fragman da yayınlandı. Peki, Ege'nin Hamsisi 7. bölüm fragmanlarında neler var? Ege'nin Hamsisi'nin yeni bölümünde neler olacak?

26.08.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisinin yayınlanan son bölümünde keyifli anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisinin yayınlanan son bölümünde keyifli anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Fikret’in Ege'ye gelişi kasabadakiler için büyük bir olay oldu. Tası tarağı toplayıp Şevket'in yanına gelen Fikret gözünü Melahat’a diker ve onun attığı her adımı takip etmeye başladı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.08.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine kahkaha tufanı yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Melahat ve Şevket’in dükkân kavgası Deniz ve Zeynep’in çalıştığı şantiyeye kadar sıçradı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.07.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisi son bölümüyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Ege'nin Hamsisi dizisi son bölümüyle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ege'nin Hamsisi dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Fırtına Şevket’in Muhlaması dükkanının açılışında kasaba birbirine girdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.07.2018Televizyon
Oyuncu çift evlendi... Düğüne ünlü yağdı

Oyuncu çift evlendi... Düğüne ünlü yağdı!

'Ege'nin Hamsisi' dizisinde 'Hatçe' karakterine hayat veren Bengi Öztürk, meslektaşı Sertaç Akkaya ile Gayrettepe'deki Dedeman Otel'de evlendi.

19.07.2018Magazin
Egenin Hamsisi dizisinin oyuncuları kimdir İşte dizinin oyuncu kadrosu

Ege'nin Hamsisi dizisinin oyuncuları kimdir? İşte dizinin oyuncu kadrosu

Ege'nin Hamsisi dizisinin oyuncuları kimdir sorusu birçok dizisever tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Bölgelerinin muhteşem lezzetlerini sunan Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde gelişen komik olayların yaşanacağı dizinin oyuncu kadrosunda oldukça renkli isimler yer alıyor. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin oyuncuları kimdir? İşte dizinin oyuncu kadrosu.

16.07.2018Televizyon
Egenin Hamsisi dizisinin oyuncuları kimdir

Ege'nin Hamsisi dizisinin oyuncuları kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisi oyuncularının kim olduğu birçok dizisever tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Ekranlarda yayınlanmaya başlayacak olan Ege'nin Hamsisi dizisinin oyuncu kadrosunda oldukça sempatik isimler yer alıyor. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisinin oyuncuları kimdir?

13.07.2018Televizyon
Hazım Körmükçü oynadığı diziden çıkarıldı

Hazım Körmükçü oynadığı diziden çıkarıldı

Sunucu sevgilisine şiddet uyguladığı iddialarıyla gündeme gelen Hazım Körmükçü'nün rol aldığı dizinin kadrosundan çıkarıldığı ileri sürüldü.

13.06.2018Magazin