EKSTRA
MENÜ

Efkan Ala

Efkan Ala haberleri sayfasında güncel ve son dakika Efkan Ala hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.240 Efkan Ala haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Efkan Ala Haberleri

Son öpücük

Son öpücük!

Şırnak’ta şehit olan Uzman Çavuş Ünal Olgun, Bursa’da binlerce kişi tarafından son yolculuğuna uğurlandı. Şehidin çocukları Mesut ile Ceren babalarına son kez asker selamı verdi. Babasının komando beresini takan çocuklar, şehidin fotoğrafını öptü.

13.11.2018Gündem
Yeni döneme bakansız A takımı

Yeni döneme bakansız A takımı

AK Parti’nin yeni Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) dünkü kongreyle yenilendi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, yeni dönemin ‘A takımı’ olarak görev yapacak MKYK’nın yarıdan fazlasını değiştirirken, ilk kez ‘bakansız’ bir liste oluşturdu.

18.08.2018Gündem
Efkan Ala kimdir AK Parti yeni MKYKsında yer aldı

Efkan Ala kimdir? AK Parti yeni MKYK'sında yer aldı!

Efkan Ala kimdir sorusu, AK Parti MKYK'sının belli olmasıyla birlikte vatandaşlar tarafından sorgulanan isimler arasında yer aldı. İçişleri Bakanlığı'nda, eğitim şube müdürlüğü ve iller idaresi daire başkanlığı görevlerinde bulunmuş olan Efkan Ala'nın kişisel bilgileri merak ediliyor. Peki, Efkan Ala kimdir?

18.08.2018Gündem
AK Parti’de seçim günü

AK Parti’de seçim günü

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Meclis grubu, hükümet ve Cumhurbaşkanlığı kadrosunda yaptığı değişikliklerin ardından son nokta olacak. Erdoğan, partinin hem Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) hem de Merkez Yürütme Kurulu’nda (MYK) değişikliğe gidecek.

17.08.2018Gündem
Fahri Kasırga, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı oldu

Fahri Kasırga, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı oldu

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığına Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'yı atadı.

2.08.2018Gündem
Efkan Aladan OHAL kararnamesi açıklaması

Efkan Ala'dan OHAL kararnamesi açıklaması

Eski içişleri Bakanı Efkan Ala çıkması beklenen OHAL kararnamesi ile ilgili önemli bir açıklama yaptı.

7.07.2018Gündem
2018 milletvekili seçim sonuçları belli oldu... İşte partilerin milletvekili listeleri

2018 milletvekili seçim sonuçları belli oldu... İşte partilerin milletvekili listeleri

24 Haziran seçim sonuçları ile birlikte, Türkiye Büyük Millet Meclisine girecek olan 600 milletvekilinin listesi de belli oldu. YSK tarafından henüz resmi açıklama yapılmadığı için kesin olmayan seçim sonuçları olarak belirlenen listede, AA'nın son verilerine göre AK Parti'yi 293, CHP'yi 146, HDP'yi 67, MHP'yi 50, İYİ Parti'yi ise 44 milletvekili temsil edecek. İşte, 24 Haziran kesin olmaya seçim sonuçları bilgisine göre 600 milletvekilinin illere göre dağılımı

25.06.2018Gündem
Bursa AK Parti Milletvekili adayları kimlerdir Bursa AK Parti adayları

Bursa AK Parti Milletvekili adayları kimlerdir? Bursa AK Parti adayları

Bursa AK Parti Milletvekili adayları, seçimde kritik öneme sahip olan yeşil kentliler tarafından araştırılmaya başlandı. Türkiye'nin en kalabalık şehirlerinin başında gelen Bursa, bu yıl ilk kez iki bölge olarak seçime katılacak. Bölgelerin toplamında 20 milletvekili ile mecliste yer alacak olan Bursa'da, AK Parti milletvekili adayları araştırılmaya başlandı. İşte, tüm bölgeler dahil olmak üzere Bursa AK Parti Milletvekili adayları listesi

23.06.2018Gündem
Cenazeden dönüyorlardı... Çok acı görüntü

Cenazeden dönüyorlardı... Çok acı görüntü

ERZURUM'daki bir yakınlarının cenazesinden Bursa'ya dönerken Eskişehir'in Sivrihisar ilçesi yakınlarında meydana gelen kazada yaşamını yitiren aynı aileden 5 kişi, gözyaşları arasında toprağa verildi.

21.06.2018Gündem
Demirören Ailesi’ne taziye ziyaretleri... Cenaze bugün

Demirören Ailesi’ne taziye ziyaretleri... Cenaze bugün

Demirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören’in vefatı nedeniyle Demirören Ailesi’ne taziye ziyaretleri sürüyor. Dün Türkiye’nin önde gelen işinsanları ve siyasiler de Demirören Ailesi’nin Kanlıca’da bulunan evine taziyeye gelenler arasındaydı.

9.06.2018Ekonomi
Efkan Ala taziyeye geldi…

Efkan Ala taziyeye geldi…

Demirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören'in vefatı nedeniyle Demirören Ailesi'ne taziye ziyaretleri sürüyor. Ziyarete gelenler arasında AK Parti Milletvekili Efkan Ala vardı.

9.06.2018Haber
Bakan Berat Albayraktan Demirören Ailesine taziye ziyareti

Bakan Berat Albayrak'tan Demirören Ailesine taziye ziyareti

Demirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören'in vefatı nedeniyle Demirören Ailesi'ne taziye ziyaretleri sürüyor. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve ağabeyi Serhat Albayrak taziye ziyaretinde bulundu. Eski İçişleri Bakanı AK Parti Milletvekili Efkan Ala ve Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan taziye ziyaretinde bulundu.

9.06.2018Gündem
Son dakika... AK Parti milletvekili aday listesi belli oldu

Son dakika... AK Parti milletvekili aday listesi belli oldu

AK Parti milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edildi. Mevcut AK Parti milletvekillerinden 167'si yeniden aday gösterildi. Listeyi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun YSK'ya götürdü.

21.05.2018Gündem
İşte AK Partideki son seçim kulisleri

İşte AK Parti'deki son seçim kulisleri

PARTİLERİN Yüksek Seçim Kurulu’na listelerini vermelerinin son günü olan pazartesiye kadar AK Parti’de liste heyecanı sürecek. MHP’nin aksine AK Parti listelerini YSK’ya verdikten sonra açıklayacak. Son üç günden beri süren hummalı liste çalışmaları, bu kez önceki yılların aksine üç kişilik dar kadro ile yürütülüyor. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “Kurucu meclis” olarak nitelediği yeni dönem için her ilin başına kamouyunun iyi bildiği önemli isimlerin konulacağı, bu nedenle de bakanların büyük bölümünün vekil olarak değerlendirileceği belirtiliyor.

19.05.2018Gündem
Yeni yapıda 15 bakan 5 başkan yardımcısı

Yeni yapıda 15 bakan 5 başkan yardımcısı

CUMHURBAŞKANLIĞI Hükümet Sistemi’nin uygulama düzenlemeleri içinde en çok, bakanlıkların yeniden yapılandırılması merak ediliyor. Bakan sayısı 15, cumhurbaşkanı yardımcısı sayısı ise 5 olarak planlanıyor.

10.05.2018Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'li 45 milletvekiliyle görüşüyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 ilden aralarında 3 bakanın da bulunduğu partisinden 45 milletvekiliyle bir araya geldi.

21.03.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Korkak bir darbecinin gerçek portresi

Yüzbaşı Süleyman Kaya, G3 piyade tüfeği ve beylik tabancasıyla, ‘küçük dağları ben yarattım’ havasıyla girdiği Hürriyet binasında, saklandığı güvenlik odasındaki çatışmada yaralandı. O odadan korkak adımlarla çıkıp teslim oldu.

14.07.2018