EKSTRA
MENÜ

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Edirne Valisi Dursun Ali Şahin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 539 Edirne Valisi Dursun Ali Şahin haberi bulunmuştur.

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Haberleri

Dursun Ali Şahin emekli oluyor

Dursun Ali Şahin emekli oluyor

Yaptığı açıklamalarla adından epey söz ettiren Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, emekli oluyor. Vali Şahin'in yarın Selimiye Camii'nde Cuma namazını kıldıktan sonra valilikte yapacağı konuşmasının ardından kentten ayrılması bekleniyor.

24.12.2015Gündem
Edirne Valisi Dursun Şahin: Ben bu kumu görünce yiyeceğim geliyor

Edirne Valisi Dursun Şahin: Ben bu kumu görünce yiyeceğim geliyor

EDİRNE’de Yunanistan ile sınırı oluşturan ve her yıl taşkınlarla gündeme gelen Meriç Nehri’nin yatağına dolan kumlar, yapılan projeli temizliğin ardından kamyonlarla tren vagonlarına yüklendi. Kumlar İstanbul’da inşaat piyasasında satılacak. Edirne Valisi Dursun Şahin, ilk kamyonun yola çıkışını kırmızı kurdele keserek başlatırken, kumun çok değerli olduğunu "Ben bu kumu görünce yiyeceğim geliyor, şuna bakın arkadaşlar. Gerçekten mükemmel bir kum. Bu kum antika bir kum. Antika değeri var bunun" sözleriyle anlattı. Programa Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da telefonla ile bağlandı.

23.12.2015Gündem
Çakıcı’nın adamı cezaevi müdürünün aracını kurşunladı

Çakıcı’nın adamı cezaevi müdürünün aracını kurşunladı

Edirne F Tipi Yüksek Güvenlikli Ceza İnfaz Kurumu’nda hükümlü olarak yatan Alaattin Çakıcı’nın adamı olduğu iddia edilen M.M., Edirne Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Hasan Dal’ın içinde bulunduğu makam aracını kurşunladı. Tabancadan çıkan kurşunlardan biri otomobilin arka kapısına isabet etti. Organize suç örgütü lideri Çakıcı’nın ismi son olarak, cezaevi ikinci müdürü ve bir memuru dövdüğünün ortaya çıkması ile gündeme gelmişti.

16.12.2015Gündem
Film festivalinin ödül gecesinde hatalar zinciri

Film festivalinin ödül gecesinde hatalar zinciri

Edirne'de bu yıl ilk kez düzenlenen yaklaşık 1 milyon lira bütçeli Uluslararası Film Festivali’nin ödül gecesi yapılan hatalarla adeta fiyaskoya dönüştü. Gecede sunucular, ödül verecek kişileri yanlış anons ederken, açılışta boş olan salon bu kez de üniversite öğrencileriyle dolduruldu. Yeşilçam’ın emektar oyuncuları da adlarının okunmamasına kızıp Vali Şahin’e tepki gösterdi.

26.11.2015Gündem
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ölümden döndü

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ölümden döndü

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Edirne otobanında makam aracının tekerleğinin patlamasıyla büyük bir tehlike atlattı. Makam şoförünün güçlükle durdurduğu araçta olayı yara almadan atlatan Hisarcıklıoğlu, kente koruma aracıyla geldi.

25.11.2015Gündem
Edirne Valisi’nden Emniyet Müdürü ve Komutana altın ödülü

Edirne Valisi’nden Emniyet Müdürü ve Komutana altın ödülü

EDİRNE Valisi Dursun Ali Şahin, Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan ile Jandarma Alay Komutanı Albay Kumuran Ersan’ı sınırı aşmak için gelen Suriyelilerin geri gönderilmesindeki başarılı çalışmaları nedeniyle tam altın ile ödüllendirdi.

13.11.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Medeni Kanun’un ‘Gerekçe’si

17 ŞUBAT, Türk toplumunda kadınların tarihi açısından çok önemli bir gündür.

16.02.2016

Bütün sorunların anası Filistin’dir

PARİS’teki terör saldırısının ardından her aktör yine bildiğimiz şeyleri tekrarladı.

15.11.2015