EKSTRA
MENÜ

Edi Rama

Edi Rama ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Edi Rama haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 166 Edi Rama haberi bulunmuştur.

Edi Rama Haberleri

Arnavutluk ile eğitimde işbirliği

'Arnavutluk ile eğitimde işbirliği'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Arnavutluk Cumhuriyeti Başbakanı Edi Rama, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ikili ve heyetler arası görüşmeler gerçekleştirdi. Görüşmeler sonrasında iki ülke arasında eğitim alanında işbirliği anlaşması imzalandı. Türkiye’de Arnavutça öğretiminin de yer aldığı anlaşmayı Türkiye adına Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk imzaladı.

7.01.2021Eğitim
Beştepe’de gülümseten hastane diyaloğu: Üç ay leblebi çekirdek

Beştepe’de gülümseten hastane diyaloğu: Üç ay leblebi çekirdek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin Arnavutluk’ta 3 ayda inşa edeceği hastaneyle ilgili “7 Nisan, üç ayda bitecek” diyen Arnavutluk Başbakanı Edi Rama’ya “Seçimden önce bitecek” esprisi yaparak Nisan’daki Arnavutluk seçimlerine gönderme yaptı. Erdoğan, “Üç ay dedik, bu leblebi çekirdek” dedi.

7.01.2021Gündem
Türkiye ile Arnavutluk arasında anlaşmalar imzalandı

Türkiye ile Arnavutluk arasında anlaşmalar imzalandı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde heyetler arası görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin ardından iki ülke arasında anlaşmalar imzalandı.

6.01.2021Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: İmzalar atıldı Türkiye-Arnavutluk ilişkilerinde kritik anlaşma

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: İmzalar atıldı! Türkiye-Arnavutluk ilişkilerinde kritik anlaşma

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama ile ortak basın toplantısı düzenledi. İki konuların ele alındığını belirten Erdoğan, "Başbakan Rama'yla görüşmelerde ikili ilişkilerimizi kapsamlı bir şekilde ele aldık. Ziyaret vesilesiyle yüksek düzeyli stratejik işbirliği konseyi kurulmasına ilişkin ortak bildiriyi imzaladık." dedi. Ayrıca Erdoğan, Türkiye'nin desteğiyle Arnavutluk'ta bir hastane inşa edileceğini bildirdi. Toplantı sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı bir espri salonda kahkahaların yükselmesine neden oldu.

6.01.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Ramayı kabul etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama'yı kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyarette bulunmak için Türkiye'ye gelen Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile görüştü.

6.01.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanını resmi törenle karşıladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı'nı resmi törenle karşıladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaret için Türkiye’ye gelen Arnavutluk Başbakanı Edi Rama’yı resmi törenle karşıladı.

6.01.2021Gündem
Arnavutlukta TOKİ tarafından inşa edilecek deprem konutlarının temeli atıldı

Arnavutluk'ta TOKİ tarafından inşa edilecek deprem konutlarının temeli atıldı

Arnavutluk'un Laç şehrinde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa edilecek deprem konutlarının temeli törenle atıldı. Törene video konferansla bağlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOKİ'nin Arnavutluk'ta inşa edeceği konutlarla ilgili, "En kısa zamanda konutların ilk etabını tamamlayıp depremde evlerini kaybeden kardeşlerimize teslim etmeye başlayacağız" dedi.

25.12.2020Ekonomi
Arnavutluk’a dostluk projesi

Arnavutluk’a dostluk projesi

TOKİ’nin Arnavutluk’ta inşa edeceği 522 deprem konutunun inşaatı başladı. Temel atma için düzenlenen törene videokonferans ile katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Proje, Türkiye-Arnavutluk dostluğunun yeni nişanesi olacak” dedi.

24.12.2020Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluktaki temel atma törenine katıldı

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk'taki temel atma törenine katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOKİ tarafından Arnavutluk'ta inşa edilecek konutların, Türkiye-Arnavutluk dostluğunun yeni bir nişanesini teşkil edeceğini belirterek, "İnşallah, en kısa zamanda konutların ilk etabını tamamlayıp, depremde evlerini kaybeden kardeşlerimize teslim etmeye başlayacağız." dedi.

23.12.2020Gündem
Arnavutluk Başbakanı Rama’dan Türkiye’ye övgü: Doğru adres Türkiye

Arnavutluk Başbakanı Rama’dan Türkiye’ye övgü: Doğru adres Türkiye

Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, Arnavutluk ve Türkiye’den yeni tip koronavirüs (Kovid-19) bilim kurulu uzmanlarıyla çevrim içi görüşme gerçekleştirdi. Rama Türkiye'nin Kovid-19'la mücadelesinde sağladığı başarıya atıfta bulunarak “Pek çok Arnavut’un gözünde Türkiye, sağlık ve hastaneler söz konusu olduğunda doğru adres." dedi.

17.12.2020Dünya
Bosna Hersekte Dayton Barış Anlaşmasının 25. yılı dolayısıyla etkinlik düzenlendi

Bosna Hersek'te Dayton Barış Anlaşması'nın 25. yılı dolayısıyla etkinlik düzenlendi

Bosna Hersek Yüksek Temsilcilik Ofisi (OHR) tarafından, Bosna Savaşı'nı (1992-1995) sonlandıran Dayton Barış Anlaşmasının 25.yıl dönümü dolayısıyla etkinlik gerçekleştirildi. Bosna Hersek Yüksek Temsilcisi Valentin Inzko'nun ev sahipliğinde başkent Saraybosna'daki tarihi Vijecnica Kütüphanesinde düzenlenen etkinliğe Bosna Hersek Dışişleri Bakanı Bisera Turkovic, Avrupa Birliği (AB) Delegasyon Şefi Johann Sattler ve ülkedeki diplomatik temsilciler katılırken, aralarında Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun da bulunduğu birçok ülke ve uluslararası kuruluş temsilcisinin gönderdiği video mesajlar gösterildi.

12.12.2020Dünya
Arnavutluk Başbakanı Ramanın İşkodradaki ofisine saldırı

Arnavutluk Başbakanı Rama'nın İşkodra'daki ofisine saldırı

Arnavutluk'ta bir gencin, polisin dur ihtarına uymadığı için vurularak öldürülmesinin ardından ülkenin kuzeyindeki İşkodra şehrinde düzenlenen gergin protesto gösterilerinde Başbakan Edi Rama liderliğindeki Arnavutluk Sosyalist Partisinin (PS) yerel ofisine saldırıldı.

12.12.2020Dünya
Arnavutluk İçişleri Bakanı istifa etti

Arnavutluk İçişleri Bakanı istifa etti

Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, başkent Tiran’da bir gencin polisin dur ihtarına uymadığı için vurularak öldürülmesinin ardından İçişleri Bakanı Sandër Lleshaj’ın istifasını sunduğunu açıkladı.

10.12.2020Dünya
Son dakika | Arnavutlukta futbol tamamen durdu Hükümetle anlaşmazlık...

Son dakika | Arnavutluk'ta futbol tamamen durdu! Hükümetle anlaşmazlık...

Arnavutluk’ta Süper Lig Yönetimi ile hükümet arasındaki anlaşmazlıklar giderilemeyince ülkede futbol tamamen durdu. Yeni sezonun başlama tarihinin belirlenmesi ertelendi.

18.09.2020Futbol
‘Fırsat penceresi açıldı’

‘Fırsat penceresi açıldı’

Yunanistan Başbakanı Miçotakis’in, Türkiye konusundaki ılımlı açıklamaları sürüyor. Miçotakis, “Erdoğan ile görüşmedik ancak danışmanlarımız temas halindeler. Eğer böyle devam ederse, istikşafi görüşmelerin çok ama çok yakında başlatılmasına açığım” dedi.

18.09.2020Dünya
Adnan Polattan 24 milyonluk vurgunla ilgili açıklama geldi

Adnan Polat'tan 24 milyonluk vurgunla ilgili açıklama geldi

Ünlü iş insanı Adnan Polat, Air Albania Havayolu’nun ortağı Arnavut işadamı Sinan İdrizi tarafından dolandırılmasıyla ilgili açıklama yaptı. Polat, "Bugüne kadar sabırla bekledik. Ancak iş hayatım boyunca ilk kez karşılaştığım bu durum karşısında Türk adaletine konuyu intikal ettirmeye karar verdim" dedi.

21.05.2020Ekonomi
Dünya liderlerinden Elazığ depremi dolayısıyla başsağlığı mesajları

Dünya liderlerinden Elazığ depremi dolayısıyla başsağlığı mesajları

KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Kuzey Makedonya Cumhurbaşkanı Pendarovski, Kosova Cumhurbaşkanı Thaçi ve Boşnak lider Dzaferovic, Elazığ'da meydana gelen deprem dolayısıyla başsağlığı mesajı yayımladı.

25.01.2020Dünya
Türkiye dönüşüme öncü olacak

Türkiye dönüşüme öncü olacak

Depremle sarsılan Arnavutluk’ta kentsel dönüşümü Türkiye başlatıyor. TOKİ eliyle yapılacak 500 konut kentsel dönüşüme örnek olacak. Türk müteahhitler de ülkede yeni projeler geliştirecek.

12.01.2020Ekonomi
Arnavutluka TOKİ imzalı 500 konut

Arnavutluk'a TOKİ imzalı 500 konut

Türkiye, 26 Kasım’da depremle sarsılan Arnavutluk’a dost elini uzattı. TOKİ tarafından yapılacak 500 konutun inşasına ocak sonunda başlanacak ve 6 ayda teslim edilecek. Proje, hasarlı bölgelerin yeniden inşası sürecine de örnek olacak.

11.01.2020Ekonomi
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğandan Macronun o sözlerine sert tepki: Karşımızda susuyor

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'un o sözlerine sert tepki: Karşımızda susuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a yönelik, "Siz, İslami terör ifadesiyle barış ile terörü nasıl bir araya getiriyorsunuz? Böyle bir şey olamaz. Karşımızda susuyor, son NATO Zirvesi'nde aynı ifadeleri kullanıyor. Ne oldu şimdi? Paris'te sarı yelekliler çıktı. Hadi çöz bakalım, durdur bakalım. Niye durduramıyorsun? Niye onları barış havzası içinde yola koyamıyorsun? Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste. Bunu böyle bilesin." dedi.

9.12.2019Gündem
Müslümanlar zekâtı verse İslam ülkelerinde fakir kalmaz

Müslümanlar zekâtı verse İslam ülkelerinde fakir kalmaz

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi 46 ülkenin temsilcilerine, “İslam İşbirliği Teşkilatı nüfusunun yüzde 21’i, yani 350 milyon kişi, aşırı yoksulluk şartlarında hayata tutunmaya çalışıyor. En zengin İslam ülkesi ile en yoksulu arasındaki gelir farkı 200 katı aşıyor. Müslümanlar zekâtı verecek olsa, İslam ülkelerinde fakir kalmaz” diye seslendi.

9.12.2019Gündem
Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Ramayı kabul etti

Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama'yı kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'yı kabul etti. Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde gerçekleşen kabul, basına kapalı 1,5 saat sürdü.

8.12.2019Gündem
Ronaldo ve Buffon’dan Arnavut çocuklara anlamlı sürpriz

Ronaldo ve Buffon’dan Arnavut çocuklara anlamlı sürpriz

Cristiano Ronaldo ve Gianluigi Buffon, depremde balkondan atlayarak sağ kurtulan iki Arnavut çocuğa sürpriz yaptı.

7.12.2019Futbol
Arnavutluktaki depremde ölü sayısı 50ye yükseldi

Arnavutluk'taki depremde ölü sayısı 50'ye yükseldi

Arnavutluk'ta 26 Kasım'da meydana gelen ve merkez üssü Dıraç şehrine 15 kilometre mesafede bulunan 6,3 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 50'ye çıktı.

30.11.2019Dünya
Arnavutluk’ta can kaybı artıyor

Arnavutluk’ta can kaybı artıyor

ARNAVUTLUK’ta salı günü meydana gelen 6.3 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 46’ya yükseldi.

29.11.2019Dünya
Arnavutluk Başbakanı Rama: Türkiyenin yardımları hiçbir zaman unutulmayacak

Arnavutluk Başbakanı Rama: "Türkiye'nin yardımları hiçbir zaman unutulmayacak"

Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, ülkede meydana gelen 6,3 büyüklüğündeki deprem sonrası Türkiye'nin yardımlarının unutulmayacağını belirtti.

27.11.2019Dünya
Arnavutlukta 5,6 büyüklüğünde bir deprem daha

Arnavutluk'ta 5,6 büyüklüğünde bir deprem daha

Arnavutluk'ta 5,6 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.

27.11.2019Dünya
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İSEDAK toplantısında önemli açıklamalar

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İSEDAK toplantısında önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kongre Merkezi'nde 35. İSEDAK (İslam İşbirliği Teşkilatı Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi) Toplantısı Açılış Töreni’nde konuştu. Erdoğan konuşmasında, 'Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi üyeleri, daimi üyeleri kastediyorum, beş tanesinin içinde bir tane Müslüman, halkı Müslüman olan ülke de yoktur. İkinci Dünya Savaşı'nın galipleri tarafından inşa edilen bu adaletsiz sistemin ilanihaye devam etmesi mümkün değildir' dedi.

27.11.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğanın yoğun BM trafiği

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yoğun BM trafiği

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 74'üncü Genel Kurulu görüşmelerine katılmak üzere gittiği New York'ta 6 devlet başkanı ve 10 başbakan ile bir araya geldi.

26.09.2019Gündem
BM’de Cumhurbaşkanı Erdoğanın görüşme trafiği

BM’de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüşme trafiği

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşmiş Milletler 74’üncü Genel Kurul görüşmeleri için bulunduğu New York’ta dün de resmi temaslarını sürdürdü.

24.09.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres ile görüştü. Erdoğan ayrıca Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile de görüştü.

24.09.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Ramayı kabul etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama'yı kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'yı kabul etti.

18.07.2019Gündem
Erdoğan, Suudi Kral’la görüştü

Erdoğan, Suudi Kral’la görüştü

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz dahil birçok liderle telefonda görüşerek bayramlarını kutladı.

7.06.2019Gündem
Arnavutluk’ta başbakanlık binasına molotoflu saldırı

Arnavutluk’ta başbakanlık binasına molotoflu saldırı

Arnavutluk’un başkenti Tiran’da yaklaşık 3 aydır Başbakan Edi Rama hükümetine karşı başlatılan gösterilerde, başbakanlık binasına girmeye çalışan göstericiler ile polis arasında arbede yaşandı. Göstericilerin binaya molotof ile saldırdığı belirtildi.

12.05.2019Dünya
Dünya liderlerinden Cumhurbaşkanı Erdoğana tebrik

Dünya liderlerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebrik

Dünya liderleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı AK Parti'nin yerel seçimde zafer kazanması dolayısıyla kutladı.

31.03.2019Dünya
Arnavutluk Başbakanı Rama, Dışişleri Bakanlığı görevini de üstlendi

Arnavutluk Başbakanı Rama, Dışişleri Bakanlığı görevini de üstlendi

Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, kabinede revizyon önerisi kapsamında mecliste düzenlenen oylamada, Avrupa ve Dışişleri Bakanlığı görevine getirildi.

22.01.2019Dünya
Balkanlardaki barış ve istikrarı destekleyici politikalarımız devam edecek

'Balkanlar'daki barış ve istikrarı destekleyici politikalarımız devam edecek'

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, "Balkanlar'daki barış ve istikrarı destekleyici, kucaklayıcı politikalarımız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecek." dedi.

22.12.2018Dünya
Mecliste yumurtalı saldırıya uğradı

Mecliste yumurtalı saldırıya uğradı

Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, Meclisteki konuşması sırasına yumurtalı saldırıya uğradı.

20.12.2018Haber
Tam o an

Tam o an!

Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, Meclisteki konuşması sırasına yumurtalı saldırıya uğradı.

20.12.2018Dünya
Arnavutluk meclisinde Başbakana yumurtalı saldırı

Arnavutluk meclisinde Başbakan'a yumurtalı saldırı

Arnavutluk meclisinin oturumunda Başbakan Edi Rama'ya ana muhalefetteki Demokratik Partiden bir milletvekili yumurta attı.

20.12.2018Dünya
Balkanlarda yüksek tansiyon... Karar dünyayı ikiye böldü

Balkanlar'da yüksek tansiyon... Karar dünyayı ikiye böldü!

Kosova Güvenlik Gücünün (FSK) orduya dönüştürülmesini öngören yasa tasarıları Kosova Meclisinde kabul edildi. Karara ABD desteğini yinelerken Rusya çatışma riski uyarısında bulundu. Arnavutluğun da desteklediği yasa Makedonları ise mutlu etmedi. En sert tepkiyi Sırbıstan'ın gösterdiği kararla ilgili AB ve NATO'dan peş peşe yorumlar geldi.

14.12.2018Dünya
Arnavutluk İçişleri Bakanı istifa etti

Arnavutluk İçişleri Bakanı istifa etti

Arnavutluk İçişleri Bakanı Fatmir Xhafaj istifa etti.

27.10.2018Dünya
Son dakika.. Çavuşoğlundan Kaşıkçı açıklaması

Son dakika.. Çavuşoğlu'ndan Kaşıkçı açıklaması

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı olayına ilişkin, "Ortaya çıkacak sonuçları tüm dünyayla paylaşacağız. Herhangi bir ülkeyle o ya da bu bilgiyi paylaşmamız söz konusu değil." ifadesini kullandı.

19.10.2018Dünya
Air Albania ilk uçuşunu İstanbula gerçekleştirdi

Air Albania ilk uçuşunu İstanbul'a gerçekleştirdi     

Arnavutluk'un Türk Hava Yolları (THY) ortaklığında kurulan ilk ulusal havayolu şirketi Air Albania, ilk sembolik uçuşunu İstanbul'a gerçekleştirdi.

15.09.2018Ekonomi
Dünya Kupası final maçı ne zaman hangi gün yayınlanacak Finalin ismi Hırvatistan Fransa

Dünya Kupası final maçı ne zaman hangi gün yayınlanacak? Finalin ismi Hırvatistan Fransa!

Dünya Kupası final maçı ile 4 yılda bir düzenlenen turnuvanın 21. şampiyonu belli olacak. Hırvatistan ile Fransa arasında oynanacak olan karşılaşma, her iki ülkenin vatandaşları ve futbolseverler tarafından ilgiyle takip edilecek. Peki, Dünya Kupası finali ne zaman oynanacak? İşte, futbol dünyasının heyecanla beklediği karşılaşmanın tarihi ve o güne dair bazı detaylar

12.07.2018Spor Arena
Liderlerin futbol zirvesi

Liderlerin futbol zirvesi

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere Başbakanı Theresa May, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Arnavutluk BaşbakanıEdi Rama, 2018 FIFA Dünya Kupası'nda Hırvatistan ile İngiltere arasındaki yarı final mücadelesinin son dakikalarını cep telefonu ekranından birlikte izledi.

11.07.2018Dünya
Dünya izledi... Dış basın Türkiye’nin seçimini dakika dakika takip etti

Dünya izledi... Dış basın Türkiye’nin seçimini dakika dakika takip etti

Dünya medyası, Türkiye’deki seçimleri anbean izleyicilerine duyurdu. Uluslararası ajanslar, televizyon kanalları ve haber siteleri, sabah saatlerinden itibaren yorumlarla ilerlerken, sandıkların kapanmasının ardından gelen ilk sonuçları okurlarına aktardı. Gelişmeler birçok yayın kuruluşunun manşetinde yer aldı.

24.06.2018Dünya

Yazar Sonuçları

‘Yurtdışında birlik olmalı’

Arnavutluk, Türkiye ile tarihi ve kültürel bağları kuvvetli ülkelerden biri. Bu ülkede en büyük yabancı yatırımcı ise bankacılık ve telekom sektörlerinde yer alan Ahmet Çalık. ALBtelecom ile Turkcell bu ülkede ortak şirket kurarak birlikte çalışma kararı aldı. Ahmet Çalık Türkiye’den global markaların çıkması için üçüncü ülkelerde birlikte hareket edilmesi gerektiğini söylüyor.

24.02.2019

Hadi Cüneyt bitir şu maçı

BRÜKSEL’deki Cinquantenaire Parkı ve Müzesi...

12.07.2018