MENÜ

Eddie The Eagle

Eddie The Eagle ile ilgili tüm haberleri, son dakika Eddie The Eagle haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Eddie The Eagle haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 10 Eddie The Eagle haberi bulunmuştur.

Eddie The Eagle Haberleri

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Vizyona giren filmleri sizler için derledik...

30.03.2016İyi Yaşam
Bir kayakçının hayatından esinlenilen film: Eddie The Eagle

Bir kayakçının hayatından esinlenilen film: Eddie The Eagle

Gerçek bir hikayenin anlatıldığı filmde dünyanın en iyi kayakçıları arasında gösterilen İngiliz Michael Edwards’ın hayatında kesitler sunulacak. Edwards’ı Taron Egerton canlandırırken ünlü aktör Hugh Jackman ise onun akıl hocası rolünde Chuck Berghorn’nu filmde yer alacak. Film ülkemizde 1 Nisan tarihinde gösterime girecek.

25.03.2016Keyif
Kimberley bu kez giyindi

Kimberley bu kez giyindi

Son birkaç yıldır hem tasarladığı hem de tanıttığı bikini koleksiyonlarıyla gündem yaratan eski dizi oyuncusu Kimberley Garner bu kez giyindi.

18.03.2016Magazin
Hugh Jackmanlı başarı hikayesi

Hugh Jackman'lı başarı hikayesi

Wolverine karakteriyle hafızalarda yer eden Hugh Jackman ve Kingsman Gizli Servis'in ajanı Taron Egerton'ı bir araya getiren Kartal Eddie filminin Türkçe altyazılı fragmanı görücüye çıktı. Film ilham verici bir başarı hikayesine odaklanıyor.

15.03.2016Keyif
İngilterenin en ünlü kayakçısının hayatı film oldu

İngiltere'nin en ünlü kayakçısının hayatı film oldu!

Wolverine karakteriyle hafızalarımızda yer eden Hugh Jackman ve geçtiğimiz yıl Kingsman: Secret Service filmindeki performansıyla büyüleyen Taran Egerton'un başrol oynadığı, İngiliz sporcu Michael "Eddie" Edwards'ın hayatını konu alan Eddie The Eagle filminin tanıtım fragmanı yayınlandı.

10.02.2016Keyif
Super Bowl 50de yayınlanan fragmanlar

Super Bowl 50'de yayınlanan fragmanlar

Amerikan Ulusal Futbol Ligi final karşılaşması Super Bowl geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi dudak uçuklatan reklam fiyatlarıyla bir kez daha konuşuldu. Türk Hava Yolları'nın da sponsporları arasında bulunduğu birbirinden önemli filmlerin yeni tanıtım fragmanları yayınlandı.

8.02.2016Keyif

Yazar Sonuçları

Sil baştan başlamak gerek bazen

Haftanın ‘kendini iyi hisset’ filmi “Yeniden Başla”, Jake Gyllenhaal ve Naomi Watts’ı buluşturuyor.

7.04.2016

Bu yol, yol değil!

Erkek arkadaşıyla problem yaşayan genç kız kendini yollara vurur.

1.04.2016

Korkularımızla oynuyor

J.J. Abrams’ın yıllardır efsaneye dönmüş ve hakkında ne bilgi ne bir görüntünün sızdırılmadığı projesi “Cloverfield Yolu No: 10”, gizem ve gerilimi buluşturuyor.

31.03.2016