MENÜ

Edda Sönmez

Edda Sönmez ile ilgili tüm haberleri, son dakika Edda Sönmez haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Edda Sönmez haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 20 Edda Sönmez haberi bulunmuştur.

Edda Sönmez Haberleri

Son dakika... Türkiyeyi sallayan yasak aşkta yuva yıkıldı

Son dakika... Türkiye'yi sallayan yasak aşkta yuva yıkıldı

14 yıllık evli sunucu Murat Başoğlu’nun Bodrum’daki teknesinde akrabası Burcu Başoğlu Kabadayı’yla öpüşürken yakalanması yuva yıktı. Başoğlu'nun kocası “Boşanacağım” dedi.

19.08.2017Magazin
Teknede ihanet sonrası şok açıklama: Öpüştüğüm kadını hatırlamıyorum

'Teknede ihanet' sonrası şok açıklama: Öpüştüğüm kadını hatırlamıyorum

Eski sunucu Murat Başoğlu, evli kuzeni ile öpüşürken görüntülendiği iddialarını üzerine açıklamalarda bulundu. Başoğlu, "Öpüştüğüm o kadını tanımıyorum. Adını bile hatırlamıyorum. Büyük hata yaptım. Bedelini ödüyorum' dedi.

2.08.2017Magazin
Saruhan Hünel-Eda Sönmez davasında son gelişme

Saruhan Hünel-Eda Sönmez davasında son gelişme

Bir süre arkadaşlık ettiği Eda Sönmez'i darp ederek tehdit ettiği gerekçesi ile 14 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanan oyuncu Saruhan Hünel'in dosyası, suç, uzlaşma kapsamında kaldığı gerekçesi ile uzlaştırma bürosuna gönderildi.

22.06.2017Magazin
Sezen Aksu kirasını ödeyemedi mi

Sezen Aksu kirasını ödeyemedi mi?

Sezen Aksu'nun kirasını ödemediği için ev sahibinin sanatçıya ihtarname çektiği iddiası doğru çıktı. Aksu aylık 11 bin lira olan Küçüksu'daki evinin iki aylık kirasını ödememiş.

24.11.2016Magazin
Saruhan Hünel, Edda Sönmez kavgası mahkemede...

Saruhan Hünel, Edda Sönmez kavgası mahkemede...

Saruhan Hünel hakkında, sevgilisi Edda Sönmez’e şiddet uyguladığı gerekçesiyle 7 aydan 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

27.04.2016Magazin
Saruhan Hünel hakkındaki iddialara canlı yayında yanıt verdi

Saruhan Hünel hakkındaki iddialara canlı yayında yanıt verdi

Gazeteci sevgilisi Eda Sönmez'i dövdüğü haberleriyle gündeme gelen Saruhan Hünel, Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Hünel, hakkındaki iddialara canlı yayında yanıt verdi.

30.03.2016Magazin
Saruhan Hünele mahkemeden şok karar

Saruhan Hünel'e mahkemeden şok karar!

Gazeteci Edda Sönmez ile aşk yaşayan ünlü oyuncu Saruhan Hünel, sevgilisi ile birlikteliklerini kötü bir şekilde noktalamıştı. Gazeteci Sönmez, Saruhan Hünel in kendisine şiddet uyguladığı iddiasında bulunmuştu.

29.01.2016Kelebek
Saruhan Hünele 6 ay koruma kararı verildi

Saruhan Hünel'e 6 ay koruma kararı verildi!

Geçtiğimiz günlerde, gazeteci sevgilisi Edda Sönmez’e şiddet uyguladığı iddialarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Saruhan Hünel için mahkeme 6 ay koruma kararı aldı. Detaylar haberimizde…

29.01.2016Kelebek
Saruhan Hünel’e koruma verildi

Saruhan Hünel’e koruma verildi

GAZETECİ sevgilisi Edda Sönmez’e şiddet uyguladığı iddiasıyla gündeme gelen Saruhan Hünel’e mahkeme koruma kararı verdi.

28.01.2016Magazin
Edda Sönmez: Fotolar mizansen o gerçeğini yaptı

Edda Sönmez: 'Fotolar mizansen o gerçeğini yaptı'

Sözcü Gazetesi Muhabiri Edda Sönmez, kendisini dövdüğü iddiasıyla hakkında suç duyurusunda bulunduğu oyuncu sevgilisi Saruhan Hünel’in “Yüzündeki morluklar makyaj” suçlamasına yanıt verdi.

25.11.2015Gündem
Edda Sönmez, Whatsapp mesajlarını mahkemeye delil olarak sundu

Edda Sönmez, Whatsapp mesajlarını mahkemeye delil olarak sundu

Sevgilisi Edda Sönmez’i darp etmekle suçlanan Saruhan Hünel’le ilgili soruşturma, İstanbul Adliyesi’ne gönderildi. Savcı, Hünel’in Sönmez’e gönderdiği şiddet içerikli telefon mesajlarını da soruşturmaya dahil etti.

17.11.2015Magazin
Şükrü Avşardan açıklama:  Kimsenin ekmeğiyle oynamam

Şükrü Avşar'dan açıklama: Kimsenin ekmeğiyle oynamam

SEVGİLİSİ Edda Sönmez’i dövdüğü iddia edilen Saruhan Hünel’in rol aldığı “Karagül” dizisiden kovulması için sosyal medyada kampanya başlatıldı.

13.11.2015Magazin
Saruhan Hünelin darp ettiği Edda Sönmeze koruma verildi

Saruhan Hünel'in darp ettiği Edda Sönmez'e koruma verildi

PASCAL Nouma’yla yaptığı röportajın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmasından sonra oyuncu sevgilisi Saruhan Hünel tarafından darp edildiği iddiasıyla suç duyurusunda bulunan Edda Sönmez, mahkemeden koruma istedi.

11.11.2015Magazin
Ünlü oyuncu, gazeteci sevgilisini Nouma paylaşımı yüzünden darp etti

Ünlü oyuncu, gazeteci sevgilisini Nouma paylaşımı yüzünden darp etti

Sözcü gazetesinde röportajlar yapan Edda Sönmez, Pascal Nouma’yla yaptığı röportajın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşınca sevgilisi olan ünlü oyuncu Saruhan Hünel tarafından darp edildiğini iddia etti.

7.11.2015Gündem
18.  Liselerarası Müzik Yarışması’nın Jüri Üyeleri Belli Oldu

18. Liselerarası Müzik Yarışması’nın Jüri Üyeleri Belli Oldu

Vodafone Freezone 18. Liselerarası Müzik Yarışması’ nın 9 Mayıs’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapılacak büyük finalinin heyecanı devam ediyor.

6.05.2015Magazin

Yazar Sonuçları

Şener Şen’in yolu...

Ne zaman Türk Sineması’nda en komik karakterler, en iyi oyuncular listesi yapılsa Şener Şen hep ilk 10’dadır...

14.12.2015

Panda yaptım seni

Edda Sönmez mesleği gereği ünlülerle röportaj yapan, 34 yaşında, sarı basın kartı sahibi 7 yıllık bir gazeteci... Kendisinin de ifade ettiği gibi dekolte giymeyi seven genç bir kadın... Dekolte giydiği ve ünlülerle çektirdiği fotoğraflar yüzünden oyuncu Saruhan Hünel’le 6 aylık ilişkisinde 5 kez ağır şiddet gördüğünü, defalarca tartaklandığını söyleyerek mahkemeye başvurdu. Yaşadıklarıyla ilgili ilk kez konuşan Edda Sönmez, “Pascal fotoğrafı bardağın taştığı nokta. Sokakta dayak yedim, evde yerden kalkamayacak kadar tekmelendim. İki gözümü yumruk atarak morarttı. Sonra da ‘bak panda gibi oldun, panda yaptım seni diye dalga geçti benimle” dedi.. Ve 6 aylık yaşadıklarına inat yine dekolte bir kıyafetle objektifimize poz verdi...

11.12.2015

Kadın dövmekten beli ağrıyan bir oyuncu...

Saruhan Hünel sınıfta kaldın...Kusura bakma, bu sınavı geçemedin...

17.11.2015

45 ilde kadın vekil yok

KADIN Dernekleri Federasyonu başkanı Canan Güllü’yle sohbet ediyoruz.

11.11.2015