MENÜ

Ecem Karaağaç

Ecem Karaağaç ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ecem Karaağaç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 32 Ecem Karaağaç haberi bulunmuştur.

Ecem Karaağaç Haberleri

Ecem Karaağaç kimdir ve kaç yaşında Survivorda da yarışmıştı

Ecem Karaağaç kimdir ve kaç yaşında? Survivor'da da yarışmıştı!

Ecem Karaağaç, son günlerde dava süreci devam eden 'enerji yüklemesi' olayı dolayısıyla biyografisi ile araştırılıyor. Peki, Ecem Karaağaç kimdir ve kaç yaşında? İşte, daha önce Survivor'da da yarışan o isim hakkında merak edilen bazı detaylar

11.10.2019Hayat
Ecem Karaağaçı Sana enerji yüklemesi yapacağım deyip istismar etmişti Yeni gelişme...

Ecem Karaağaç'ı 'Sana enerji yüklemesi yapacağım' deyip istismar etmişti! Yeni gelişme...

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç; programa katılmadan bir süre önce 'Sana enerji yüklemesi yapacağım, birinci olacaksın' diyen İbrahim Halil G. adlı bir kişiyle buluştu.

10.10.2019Magazin
Ecem Karaağaçı istismar ettiği iddia edilen kişi ilk kez konuştu

Ecem Karaağaç'ı istismar ettiği iddia edilen kişi ilk kez konuştu

Ecem Karaağaç'ı 'Enerji vereceğim, Survivor'da birinci olacaksın' diyerek defalarca istismar ettiği iddia edilen kişi Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına ulaştı.

22.03.2019Magazin
Aklı değil, gönlü dolandırıldı...

Aklı değil, gönlü dolandırıldı...

Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu, son günlerin en çok konuşulan ismi Ecem Karaağaç'ı ve yaşadıklarını köşesine taşıdı.

22.03.2019Magazin
Survivor Ecem kimdir İşte Ecem Karaağaç hakkında bilgiler

Survivor Ecem kimdir? İşte Ecem Karaağaç hakkında bilgiler

Bir dönem Survivor'da yer alan Ecem Karaağaç, son günlerde birçok kişinin gündeminde yer almaya devama ediyor. Yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çeken Ecem Karaağaç, birçok kişinin araştırdığı isimler arasında yer alıyor. Peki, Survivor Ecem Karaağaç kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

21.03.2019Magazin
Ecem Karaağaçtan o iddialara cevap

Ecem Karaağaç'tan o iddialara cevap!

Ecem Karaağaç, Survivor yarışması öncesi ‘Sana enerji yüklemesi yapacağım, birinci sen olacaksın’ diyerek kendisini defalarca istismar eden kişiyi savcılığa şikayet etti. Gündeme bomba gibi düşen olayın ardından Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Ecem Karaağaç ilk kez konuştu!

21.03.2019Magazin
Enerji yüklemesi yapacağım diyerek istismar etmişlerdi... Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç ilk kez konuştu

'Enerji yüklemesi yapacağım' diyerek istismar etmişlerdi... Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç ilk kez konuştu!

Ecem Karaağaç, Survivor yarışması öncesi ‘Sana enerji yüklemesi yapacağım, birinci sen olacaksın’ diyerek kendisini defalarca istismar eden kişiyi savcılığa şikayet etti. Gündeme bomba gibi düşen olayın ardından Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Ecem Karaağaç ilk kez konuştu!

21.03.2019Magazin
Enerji yükleyeceğim deyip istismar etmişlerdi... Yarışmadaki arkadaşı konuştu

'Enerji yükleyeceğim' deyip istismar etmişlerdi... Yarışmadaki arkadaşı konuştu!

Survivor yarışmacısı Sahra Işık, Kanal D'de yayınlanan 2. sayfa programına konuk oldu. Işık, yarışmadaki arkadaşı Ecem Karaağaç'ın 'sana enerji yükleyeceğim, Survivor'da birinci olacaksın' denilerek istismara uğramasına 'bu saflık değil' yorumu yaptı.

21.03.2019Magazin
Pes dedirten olay Survivor yarışmacısını Sana enerji yükleyeceğim deyip kandırmışlar...

Pes dedirten olay! Survivor yarışmacısını 'Sana enerji yükleyeceğim' deyip kandırmışlar...

Ecem Karaağaç, Survivor yarışması öncesi ‘Sana enerji yüklemesi yapacağım, birinci sen olacaksın’ diyerek kendisini defalarca istismar eden kişiyi savcılığa şikayet etti.

Fotoğraflar: Instagram

20.03.2019Magazin
Ecem Karaağaç kimdir

Ecem Karaağaç kimdir?

Gündemdeki haberler ardından Ecem Karaağaç’ın hayatına ilişkin bilgiler yeniden gündeme geldi. İlk olarak Göz6 yarışmasıyla adını duyuran Ecem Karaağaç, Survivor 2018 sezonunun yarışmacılarından biriydi. İşte, Ecem Karaağaç’ın hayatına ilişkin bilgiler

20.03.2019Magazin
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı İşte müthiş mücadelenin detayları

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte müthiş mücadelenin detayları

Survivor 2018'de ödül oyunlarının kalitesi ve heyecanı artmaya devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam ödül oyununda oldukça zorlu ve güç gerektiren bir mücadeleyle karşılaştılar. Oldukça aç olan iki takım yarışmacıları da son ana kadar mücadele etti. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte müthiş mücadelenin detayları.

1.03.2018Televizyon
Survivor 2018de diskalifiye şoku

Survivor 2018'de diskalifiye şoku!

Survivor'da belinden sakatlanan Ecem Karaağaç yarışmadan ayrıldı. Survivor 2018'de Gönüllüler'den All Star'a geçen Ecem Karaağaç'ın son sağlık durumunu ve neden Survivor'dan ayrıldığını Acun Ilıcalı açıkladı. Ilıcalı, Survivor doktoru Metin Kuş'un raporu doğrultusunda Ecem'in devam edemeyeceğinin belli olduğunu belirtti. 'Ecem için Survivor tamamlanmış oldu' diyen Ilıcalı, All Star takımına yedeklerden bir yarışmacının da geleceğini söyledi.

28.02.2018Ekran

Survivor Ecem Karaağaç kimdir? Survivor'dan diskalifiye mi edildi?

Survivor Ecem Karaağaç kimdir sorusu birçok Survivor izleyicisi tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında yer aldı. Survivor'a gönüllüler takımında başlayıp daha sonra takım kararıyla ünlüler takımına geçen Ecem Karaağaç, yaşadığı fiziksel sakatlık sonrasında doktor kontrolü altına alınmıştı. Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamayla beraber Ecem Karaağaç'ın Survivor'a devam edemeyeceği belirlendi. Böylece Ecem Karaağaç'ın Survivor macerası sona erdi.

27.02.2018Televizyon
Survivor 2018de ödül oyununu hangi takım kazandı Nefes kesen mücadele

Survivor 2018'de ödül oyununu hangi takım kazandı? Nefes kesen mücadele

Survivor 2018'de büyük heyecan sürmeye devam ediyor. Her hafta farklı ödül ve oyunlarla karşımıza çıkan Survivor 2018'de bu hafta iki takım yarışmacıları da çok hırslıydı. Acun Ilıcalı ödülü açıkladığı an da iki takımda oyuna kilitlendi. Peki, Survivor 2018'de ödül oyununu hangi takım kazandı?

15.02.2018Televizyon
Survivor Ecem Karaağaç kimdir Ecem Karaağaç neden ünlüler takımına geçti

Survivor Ecem Karaağaç kimdir? Ecem Karaağaç neden ünlüler takımına geçti?

Survivor Ecem, gönüllüler takımı içerisindeki en zayıf isim olarak takım içi konseyde ilk seçilen yarışmacı oldu. Yarışmaya katılma hakkını Göz6 yarışması sayesinde hak eden Ecem Karağaç, gönüllüler takımından ayrılmış ve ünlüler takımı için mücadeleye başlamıştır. Peki, Survivor Ecem Karaağaç kimdir kaç yaşındadır? İşte, merak edilen isim hakkında detaylı bilgiler

15.02.2018Televizyon
Survivor 2018 hangi günler yayınlanıyor Survivor bu akşam neden yok

Survivor 2018 hangi günler yayınlanıyor? Survivor bu akşam neden yok?

Survivor 2018 hangi günler yayınlanıyor sorusunun yanıtını merak eden Survivor izleyicileri, konuyla alakalı araştırma yapmaya devam ediyorlar. Her yıl farklı bir konseptle izleyici karşısına çıkan ve heyecan fırtınası yaratan dünyanın en zor yarışması Survivor'ın yeni bölümlerinin hangi günler yayınlanacağı belli oldu. İşte, Survivor 2018 hakkında ayrıntılar.

14.02.2018Televizyon
Survivorda Turabi ve Hakan kavgasının ardından kritik kararlar alındı

Survivor'da Turabi ve Hakan kavgasının ardından kritik kararlar alındı

Survivor 2018 dün ekranlara geldi. Yarışmanın dün akşamki bölümünde yaşanan kavga gecenin en önemli olaylarından biri oldu. Hakan ve Turabi'nin kavga etmesinin ardından Acun Ilıcalı genel kuralları tekrar hatırlatarak yarışmacılara bir kaç sürprizden de bahsetti. İşte Survivor'da dün akşam yaşananlar ve ödülü kazanan takım

14.02.2018Televizyon
Survivor Ecem Karaağaç kimdir kaç yaşında İlk polemik ondan geldi

Survivor Ecem Karaağaç kimdir kaç yaşında? İlk polemik ondan geldi

Ecem Karaağaç, gönüllüler takımında yarışmanın ilk polemik yaratan ismi olması nedeniyle dikkat çekti. Geçtiğimiz yıllarda Göz6 yarışmasına da katılan Ecem Karaağaç, oradan tanıdığı Ramazan ile daha ilk dakikalarda polemiğe girmiş ve Survivor 2018’in ilk tartışmasına sebep veren isim olarak yarışma kayıtlarına geçmişti. Peki, birçok spor dalında deneyime sahip olan Ecem Karaağaç kimdir kaç yaşındadır? İşte, ünlüler takımının merak edilen ismi hakkında bazı bilgiler

13.02.2018Televizyon
Ecem Karaağaç kimdir Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Ecem Karaağaç kaç yaşında

Ecem Karaağaç kimdir? Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Ecem Karaağaç kaç yaşında?

Ecem Karaağaç, Survivor 2018’in Gönüllüler kadrosuna dahil oldu. İsmini daha önce başka bir yarışma programıyla duyuran Ecem Karaağaç’ın yaşı, eğitimi ve sporla ilgisi gibi konular merak konusu oldu. Peki Ecem Karaağaç kimdir? Survivor Ecem kaç yaşında?

13.02.2018Televizyon
Survivor 2018de ödül oyununu hangi takım kazandı İşte Survivorda ünlüler takımına geçen o isim

Survivor 2018'de ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor'da ünlüler takımına geçen o isim

Survivor 2018'in yayınlanan son bölümünde nefes kesen bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. All-Star takımı ve gönüllüler takımı arasında oldukça güzel bir ödül mücadelesi oldu. İki takımda kendilerini kanıtlamak adına kıyasıya mücadele ettiler. Oyun esnasında Turabi ve Hakan arasında sinirler gerildi ve ortalık bir anda karıştı. Öte yandan gönüllüler takımından bir bayan yarışmacı ise ünlüler takımına geçiş yaptı. İşte, Survivor 2018'in son bölümünde yaşananlar.

13.02.2018Televizyon
Survivor 2018 neden yok Survivor hangi günler yayınlanacak

Survivor 2018 neden yok? Survivor hangi günler yayınlanacak?

Survivor 2018 neden yok sorusunun yanıtını merak eden izleyiciler konuyla alakalı araştırma yapmaya devam ediyorlar. Her yıl farklı bir konseptle izleyicilerin karşısına çıkan Survivor'da bu sene kadrolar oldukça iddialı. Survivor'ın yeni bölümlerini izlemek isteyen vatandaşlar, sevilen programın hangi günler yayınlandığını merak ediyorlar. Peki, Survivor 2018 neden yok? Survivor hangi günler yayınlanacak?

12.02.2018Televizyon
Survivor ödül oyununu kim kazandı Gönüllülerden mükemmel atak

Survivor ödül oyununu kim kazandı? Gönüllülerden mükemmel atak

Survivor ödül oyunu kıyasıya bir mücadeleye tanık etti. Ödül oyununda en iyi yarışmacılarını mücadele eden takımlar ardından İkiye iki yarışmasına odaklandı. Peki, gönüllüler takımının beklentilerin üzerinde bir performans gösterdiği Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte, ikiye iki oyununun kazananı ve ödül oyununun performansları

11.02.2018Televizyon
Survivor 2018 ne zaman saat kaçta başlayacak İşte Survivor 2018 ilk fragmanı

Survivor 2018 ne zaman saat kaçta başlayacak? İşte Survivor 2018 ilk fragmanı

Survivor 2018'in başlamasına saatler kala Acun Ilıcalı resmi Instagram hesabından yarışmanın yayınlanacak ilk bölümü öncesinde fragmanı ekranlara taşıdı. Survivor 2018'in bu yılki kadrosunda dikkat çeken isimler yer alırken, fragmanda da bir sürpriz ekranlara geldi. Acun Ilıcalı ünlüler takımından bir ismin Survivor gönüller takımına geçeceğini duyurdu. İşte yayınlanan yeni bölüm fragmanında ekranlara gelen ilk sahneler

10.02.2018Televizyon
İşte Survivor 2018’in ilk tanıtım videosu

İşte Survivor 2018’in ilk tanıtım videosu

Acun Ilıcalı Survivor 2018 yarışması tanıtım videosunu sosyal medya hesabından yayınlandı.

9.02.2018Televizyon
Survivor 2018 ne zaman saat kaçta başlıyor İşte, ünlüler ve gönüllüler kadrosu

Survivor 2018 ne zaman saat kaçta başlıyor? İşte, ünlüler ve gönüllüler kadrosu

Survivor 2018 ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam ilk yarışlarına çıkacak. Bahar sonuna kadar devam edecek olan Survivor 2018'de bu yıl birbirinden güçlü isimler mücadele edecek. Peki, TV8 ekranlarında yer alacak olan Survivor 2018 bu akşam saat kaçta başlayacak? İşte, Survivor gönüllüler ünlüler kadrosu ve yarışma ne zaman başlayacak sorusuna cevap arayanlar için bazı bilgiler

7.02.2018Televizyon
Survivor 2018 ünlüler ve gönüllüler kadrosu yayınlandı İşte, Survivor yarışmacıları

Survivor 2018 ünlüler ve gönüllüler kadrosu yayınlandı! İşte, Survivor yarışmacıları

Survivor 2018 kadrosu, gönüllüler ve ünlüler takımı olarak iki farklı fragman üzerinden açıklandı. Cumali Akgül, Gamze Aksu, Marcus gibi isimlerin yer aldığı Survivor 2018 gönüllüler kadrosu dışında, ünlüler takımında ise Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Turabi gibi isimler yer alacak. İşte, Survivor 2018 All Star yarışmacıları hakkında merak edilen detaylar

4.02.2018Televizyon
Göz6 evinde kimler birinci oldu İşte, Göz6 şampiyonları

Göz6 evinde kimler birinci oldu? İşte, Göz6 şampiyonları

Göz6 birincileri dün gece saat 12.00 sularında belli oldu. Sms oylamasına çıkan 4 isimden 2'si Survivor 2017 biletini almaya hak kazandı. Peki, Göz6 evinden kimler birinci çıktı? Nefes kesen 4 aylık Göz6 mücadelesi ardından şampiyon olan 2 isim ve büyük finalden ipuçları detayda!

7.01.2017Televizyon
İstanbul’da elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul’da elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul'un bazı ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanıyor. Planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Anadolu ve Avrupa Yakası'ndaki bazı ilçelere elektrik verilemiyor. Kesintilerden etkilenen ilçe ve mahallelerde ikamet eden vatandaşlar, BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programını inceliyor. İstanbul’da elektrikler ne zaman gelecek?

2.03.2020Gündem
İstanbul elektrik kesintilerinde son durum.. Elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul elektrik kesintilerinde son durum.. Elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul'da yaşayan vatandaşlarımız ilçelerinde ve mahallelerindeki elektrik kesintilerinin ne zaman düzeleceğini takip ediyorlar. Elektrik hizmeti sağlayan firmalar planlı elektrik kesintilerinin takvimini resmi sitelerinden açıkladı. Peki elektrikler ne zaman gelecek? İşte İstanbul'un her iki yakasında da yaşanan kesintilerdeki son durum

15.10.2019Gündem
İstanbulda elektrik kesintisi: Cumartesi ve Pazara dikkat

İstanbul'da elektrik kesintisi: Cumartesi ve Pazar'a dikkat

İstanbul'da 10 Ekim Cumartesi ve 11 Ekim Pazar günü günü büyük çaplı bir elektrik kesintisi bekleniyor. Peki İstanbul'da hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak? İşte elektrik kesintisi yapılacak ilçeler ve kesinti saatleri...

9.10.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Ecem Karaağaç olayını anlayan var mı?

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç’ın enerji yüklemesi bahanesiyle istismar edildiği ortaya çıktı.

22.03.2019