MENÜ

E Devlet Sistemi

E Devlet Sistemi ile ilgili tüm haberleri, son dakika E Devlet Sistemi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün E Devlet Sistemi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 8.626 E Devlet Sistemi haberi bulunmuştur.

E Devlet Sistemi Haberleri

E-Devlet ile internetten elektrik abonelik başvurusu nasıl yapılır

E-Devlet ile internetten elektrik abonelik başvurusu nasıl yapılır?

Elektrik, doğalgaz ve GSM operatörlerine abonelik işlemlerinin e-Devlet üzerinden yapılabileceği açıklandı. Bu gelişmenin ardından, 'e-Devlet ile internetten elektrik abonelik başvurusu nasıl yapılır?' sorusu vatandaşların internetten araştırdığı konu oldu. İşte, online elektrik aboneliği hakkında merak edilen detaylar...

19.02.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay e-devlet kullanıcı sayısını açıkladı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay e-devlet kullanıcı sayısını açıkladı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yükseköğretimde Dijital Dönüşüm Projesi Tanıtım Toplantısı'na katıldı. Oktay: "e-Devlet sistemi 41 milyonun üzerinde kullanıcı sayısına ulaşmıştır" açıklamasını yaptı

18.02.2019Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay açıkladı: 41 milyonu geçti

Son dakika... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay açıkladı: 41 milyonu geçti

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: 'e-Devlet sistemi 41 milyonun üzerinde kullanıcı sayısına ulaşmıştır' açıklamasında bulundu.

18.02.2019Ekonomi
Büyük kolaylık: Bugün başladı Artık internetten yapılacak

Büyük kolaylık: Bugün başladı! Artık internetten yapılacak

E-devlet'ten milyonlarca kişiyi ilgilendiren değişiklik. Bundan böyle elektrik, su, doğal gaz gibi abonelikler e-Devlet üzerinden yapılabilecek.

18.02.2019Ekonomi
GSS borç sorgulama nasıl yapılır e-Devlet GSS prim borcu sorgulama

GSS borç sorgulama nasıl yapılır? e-Devlet GSS prim borcu sorgulama

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Genel Sağlık Sigortası (GSS) prim borçlarını yıl sonuna kadar ödeyenlerin gecikme cezalarının silineceğini açıkladı. Bu gelişmenin ardından, GSS borçlarının olup olmadığını merak eden vatandaşlar, GSS borç sorgulama hakkında araştırma yapmaya başladı. Peki, GSS borç sorgulama nasıl yapılır?

27.12.2018Gündem
AKN uygulaması ile ilgili Bakandan çok önemli açıklama

AKN uygulaması ile ilgili Bakan'dan çok önemli açıklama

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan: "Kullanıcıların belirli bir kotayı aşması durumunda internet hızının yavaşlamasına neden olan ve geçen yıl mayıs ayında kademeli kaldırılan AKN uygulaması, 1 Ocak 2019 itibarıyla tamamen kalkacak. Böylece internet kullanımına sınırlama getirilmeyecek. 2019 yılı da bizi 2023 yılı hedeflerimize taşıyacak önemli bir yıl olacak. Ülkemizi çok daha güçlü hale getireceğiz. Milletimize verdiğimiz sözlere uygun şekilde Türkiye'yi büyütmenin, güçlendirmenin çabası içinde olacağız" açıklamasında bulundu.

24.12.2018Ekonomi
Bakandan flaş AKN açıklaması: 1 Ocaktan itibaren...

Bakan'dan flaş AKN açıklaması: 1 Ocak'tan itibaren...

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, kullanıcıların belirli bir kotayı aşması durumunda internet hızının yavaşlamasına neden olan Adil Kullanım Noktası (AKN) uygulamasının geçen yıl mayıs ayında kademeli olarak kaldırıldığını belirterek, "AKN uygulaması, 1 Ocak 2019 itibarıyla tamamen kalkacak. Böylece internet kullanımına sınırlama getirilmeyecek." dedi.

24.12.2018Teknoloji
Son dakika: İstanbul için önemli açıklama 2 bin 850ye ulaştı...

Son dakika: İstanbul için önemli açıklama! 2 bin 850'ye ulaştı...

Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanı Mehmet Güllüoğlu, sosyal medyada, İstanbul başta olmak üzere büyükşehirlerdeki toplanma alanlarının kaldırılarak yerlerine AVM'lerin kurulduğuna yönelik haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, "İstanbul'da 1999 yılında 400 olan toplanma alanı sayısı şimdi 2 bin 850'ye ulaşmış durumda. Bu rakam toplanma alanlarının kaldırıldığına yönelik iddiaları çürütüyor." dedi.

17.12.2018Gündem
e-Devlet, YÖK’ün iş yükünü azalttı

e-Devlet, YÖK’ün iş yükünü azalttı

Yurtdışındaki üniversitelerde öğrenim görmek isteyen öğrencilerin talep ettiği ‘Okul Tanıma Belgesi’nin e-Devlet üzerinden verilmeye başlanmasıyla YÖK'teki iş yükünün önemli oranda azaldığı belirtildi. Yeni uygulamayla YÖK'ten belge alanların sayısı yüzde 92 azaldı.

7.12.2018Eğitim
Binlerce araç sahibi şok geçiriyor: Fiyatı 35 bin lira olan araca 200 bin lira ceza

Binlerce araç sahibi şok geçiriyor: Fiyatı 35 bin lira olan araca 200 bin lira ceza!

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde (FSM) geçişi yasak olan binlerce hafif ticari araç sahibi şu sıralar şok geçiriyor. Aks aralığı belli bir uzunluğun üstünde olan araç sahiplerine, her geçiş için 600 lira ceza kesiliyor. 2017 yılı başında başlayan uygulamadan habersiz olan çok sayıda kişi, durumu yeni fark etti. 50 bin lira ceza gelen de var 200 bin lira gelen de. Tebligatları yeni yeni almaya başlayan araç sahipleri yapılandırma sürecini de kaçırdı.

3.12.2018Ekonomi
Fuat Oktay’dan uluslararası ticaret mesajı

Fuat Oktay’dan uluslararası ticaret mesajı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay açıklamasında "ABD’nin gümrük tarifelerini artırması ve diğer ülkelerin buna karşı yaptığı misillemeler sonucu dünyada giderek büyüyen bir korumacı dalga meydana gelmiştir. Bu dalgaya karşı verilecek en doğru tepki, ticaretin kolaylaştırılması yoluyla maliyetlerin azaltılması, özellikle tarifelerin ve tarife dışı engellerin kaldırılması ve gümrük prosedürlerinin basitleştirilmesi olacaktır" şeklinde konuştu.     

29.11.2018Gündem
Bedelli askerlik için gerekli olan malzemeler nelerdir

Bedelli askerlik için gerekli olan malzemeler nelerdir?

Bedelli askerlik için beklenen tarihler açıklandı ve askere gidecek olan vatandaşlar bir an önce eksiklerini karşılamak amacıyla internet üzerinden araştırmalara başladı. Bedelli askerlik yapacak olanlar için çantanızda bulundurmanız gereken pek çok malzeme bulunuyor. İşte bu malzemelerden bazıları.

20.11.2018Gündem
YÖK açıkladı O belge artık e-Devlet’ten alınabilecek…

YÖK açıkladı! O belge artık e-Devlet’ten alınabilecek…

Yurt dışındaki üniversitelerde öğrenim görmek isteyen öğrenciler, gidecekleri yükseköğretim kurumu ve programının YÖK tarafından tanındığını gösteren "Okul Tanıma Belgesi"ni artık e-Devlet sistemi üzerinden alabilecek.

27.10.2018Gündem
‘Okul Tanıma Belgesi’ e-Devlet’te

‘Okul Tanıma Belgesi’ e-Devlet’te

Yurtdışındaki üniversitelerde öğrenim görmek isteyen öğrenciler, gidecekleri yükseköğretim kurumu ve programının YÖK tarafından tanındığını gösteren ‘Okul Tanıma Belgesi’ni artık e-Devlet sistemi üzerinden alabilecek.

27.10.2018Eğitim
Uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır İşte başvuru şartları

Uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru şartları

Milli Savunma Bakanlığı'nın (MSB) Kara, Deniz ve Hava kuvvet komutanlıkları için yapacağı uzman erbaş yani bir diğer ifadeyle uzman çavuş alımı için süreç tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz eylül ayında başlayan başvuruların ne zaman biteceği henüz başvuru yapmayan vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Öte yandan söz konusu ilan için nasıl başvuru yapılacağı ve başvuru şartları da merak konusu oldu. Peki, Uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılır?

19.10.2018Gündem
ASAL yoklama başvurusu nedir ASAL yoklama başvurusu nasıl yapılır

ASAL yoklama başvurusu nedir? ASAL yoklama başvurusu nasıl yapılır?

ASAL yoklama başvurusu nedir sorusunun yanıtı askere gidecek olan vatandaşlar tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Askerlik yapacak çağa gelen vatandaşların, askere uygun olup olmamasına askerlik yoklamasıyla birlikte bakılıyor. Peki, ASAL yoklama başvurusu nedir? ASAL yoklama başvurusu nasıl yapılır?

16.10.2018Gündem
Polise, askere ve korucuya müjde

Polise, askere ve korucuya müjde!

Karayolları Trafik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi TBMM Başkanlığına sunuldu. 45 yaşından gün almamış başpolis ve kıdemli başpolislere sınavlarda başarılı olmaları ve eğitimlerini tamamlamaları halinde "komiser yardımcısı" olabilmeleri imkanı getirilecek. Polis memurluğundan başpolis ve kıdemli başpolis memurluğuna geçişi düzenleyen madde kaldırılarak başpolis alımı sonlandırılacak.

10.10.2018Gündem
Bedelli askerlik celp yerleri 27 Eylül tarihinde açıklandı.. Bedelli askerlik celp dönemleri

Bedelli askerlik celp yerleri 27 Eylül tarihinde açıklandı.. Bedelli askerlik celp dönemleri

Bedelli askerlik celp yerleri 27 Eylül tarihinde erişime açıldı. 13 bin 555 kişinin yararlandığı 3. dönem bedelli askerlik celp yerleri E-Devlet üzerinden görüntülenebiliyor. İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı bedelli askerlik celp yerleri ve bu imkandan yararlanan vatandaşları ilgilendiren bazı detaylar

27.09.2018Gündem
Federasyon başkanlarından 2020 olimpiyatları seferberliği

Federasyon başkanlarından 2020 olimpiyatları seferberliği

Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Ankara'da bir araya geldiği federasyon başkanlarıyla 2020 Tokyo Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları'nın yol haritasını çizdi.

20.09.2018Diğer
KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak Burs ve kredi ücretleri belli oldu mu

KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak? Burs ve kredi ücretleri belli oldu mu?

KYK burs başvuru tarihi için sorgulamalar hız kazandı. Yükseköğrenim öğrencilerini maddi yönden desteklemek amacıyla ödenen burs ve kredilerin başvuruları e Devlet sistemi üzerinden alınıyor. Geçtiğimiz yıl burs ve krediler, lisans öğrencileri için aylık 425, yüksek lisans öğrencileri için 850, doktora öğrencileri için bin 275 lira olarak ödenmişti. Peki, KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak? Burs ve kredi ücretleri belli oldu mu?

17.09.2018Gündem
KYK yurt başvuru sonuçları açıklandı Yurt başvuru sonucu sorgulama

KYK yurt başvuru sonuçları açıklandı! Yurt başvuru sonucu sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarında barınma talebinde bulunan öğrencilerin başvuru sonuçları açıklandı. 3-10 Eylül tarihleri arasında e-Devlet sistemi üzerinden başvurularını tamamlayan öğrenciler, sonuçların açıklanmasının ardından, yoğun şekilde sorgulama yapmaya başladı. Peki, KYK yurt başvuru sonuçları nasıl sorgulanır?

12.09.2018Gündem
KYK yurtlarının açılacağı tarih belli oldu KYK yurt başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

KYK yurtlarının açılacağı tarih belli oldu! KYK yurt başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) 2018-2019 eğitim öğretim yılı için açılacağı tarih belli oldu. Bu açıklamanın ardından gözler, KYK yurt başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevrildi. Yurt başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak eden çok sayıda kişi, kurumdan yapılacak açıklamalara odaklanmış durumda. Peki, KYK yurtları ne zaman açılacak? KYK yurt başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

11.09.2018Gündem
E Devlet MSB askerlik yerleri sorgulama ekranı

E Devlet MSB askerlik yerleri sorgulama ekranı

E Devlet üzerinden kolayca sorgulanabilecek olan askerlik yerleri, 6 Eylül tarihinde vatandaşların erişimine açıldı. Binlerce kişinin bedelli askerlik yerleri için yaptığı sorgulama, bugün sülüslerin açıklanmasıyla birlikte hız kazanacak. Peki, E Devlet askerlik yerleri sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, o işlem hakkında bazı bilgiler

5.09.2018Gündem
Bedelli askerlik yerleri belli oldu... Celp yerleri e Devlet üzerinden erişime açıldı

Bedelli askerlik yerleri belli oldu... Celp yerleri e Devlet üzerinden erişime açıldı

Bedelli askerlik uygulamasının ikinci celp döneminde temel askerlik eğitimi verileceklerin birlikleri e-devlet sistemi üzerinden yayımlandı. Milli Savunma Bakanlığınca, bedelli askerlikten faydalanmak isteyenlere üç celp döneminde temel askerlik eğitimi verileceği, ilk celp döneminde birliklere sevk işlemi 15 Eylül'de gerçekleşmişti.  Üçüncü celp dönemine ilişkin bilgiler ise 27 Eylül'de e-Devlet sistemi üzerinden ilan edilecek.

5.09.2018Gündem
AA duyurdu... İşte bedelli askerliğe başvuranların sayısı

AA duyurdu... İşte bedelli askerliğe başvuranların sayısı

3 Ağustos'ta başlayan ve 3 Kasım'da sona erecek bedelli askerlik başvurularında sayının 450 bine yaklaştığı öğrenildi.

2.09.2018Gündem
Tüm hizmetler e-Devlete geçiyor

Tüm hizmetler e-Devlet'e geçiyor

CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında dün yapılan e-Devlet koordinasyon toplantısında, tüm hizmetlerin bir yıl içinde elektronik ortamda sağlanması kararlaştırıldı.

31.08.2018Teknoloji
Bedellide 12 bin sevk belli oldu

Bedellide 12 bin sevk belli oldu

BEDELLİ askerlik uygulamasından yararlanacakların birinci celp döneminde 21 günlük temel askerlik eğitimi verileceklerin birlikleri belli oldu. 15 Eylül’de birliklerine sevk edilecek ilk 12 bin yükümlünün askerlik birlik bilgileri, yoklama durumları ve sevk evrakları dün e-Devlet üzerinden ilan edildi. Yükümlüler, temel askerlik eğitimi alacakları birlikleri sistem üzerinden öğrenebilecek. Bilgiler, yükümlülerin adlarına kayıtlı cep telefonlarına da mesaj olarak gönderilecek.

28.08.2018Gündem
Bedelli askerlik yerleri e Devlet üzerinden duyuruldu... İkinci celp dönemi ne zaman

Bedelli askerlik yerleri e Devlet üzerinden duyuruldu... İkinci celp dönemi ne zaman?

Bedelli askerlik uygulamasına ilişkin celp takvim süreci işliyor. Bedelli askerlikten faydalanacakların birinci celp döneminde gönderilecekleri birlikler belirlendi. Yükümlüler, bilgilere e-Devlet sistemi üzerinden ulaşabilecek. İlk dönem yerlerinin belli olması ardından gözler ikinci ve üçüncü celp dönemlerine çevrildi. Peki, ikinci celp dönemi ne zaman?

28.08.2018Gündem
Askerlik yoklaması nedir Askerlik yoklaması nasıl yaptırılır

Askerlik yoklaması nedir? Askerlik yoklaması nasıl yaptırılır?

'Askerlik yoklaması nedir?' sorusu askerlik çağına gelmiş erkeklerin cevabını en çok merak ettiği soruların başında geliyor. Askerlik yoklaması hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, konuya dair detayları internetten sorguluyor. Peki, askerlik yoklaması nedir? İşte, merakla araştırılan 'Askerlik yoklaması nedir?' sorusunun yanıtı...

3.08.2018Gündem
SGK borç sorgulama nasıl yapılır SGK hizmet dökümü

SGK borç sorgulama nasıl yapılır? SGK hizmet dökümü

SGK borç sorgulama işleminin nasıl ve nereden yapıldığı yüz binlerce vatandaş tarafından merakla araştırılıyor. Öte yandan, SGK hizmet dökümünün nasıl sorgulanacağı da pek çok kişi tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki, SGK borç sorgulama nasıl yapılır? SGK hizmet dökümü nasıl görüntülenir?

1.08.2018Gündem
Bağkur borç sorgulama | 4B borç sorgulama ekranı

Bağkur borç sorgulama | 4B borç sorgulama ekranı

Devlet ve özel sektörde çalışmayan yani kendine ait işletmesi olan kişilerin emekli olabilmeleri amacıyla kurulan bir sistem olan Bağkur'da borç sorgulamanın nasıl yapıldığı merak konusu oldu. Bağkur kapsamında pirim ödemesi yapan vatandaşlar, Bağkur borç sorgulama işlemini nasıl ve nereden yapacaklarını araştırıyor. Peki, Bağkur borç sorgulama nasıl yapılır?

1.08.2018Gündem
Danıştay dosya sorgulama işlemi nasıl yapılır

Danıştay dosya sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Danıştay dosya sorgulama işleminin nasıl yapılacağı milyonlarca vatandaş tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Türkiye Cumhuriyeti Danıştay Başkanlığı ve e-Devlet üzerinden danıştay dosya sorgulama işlemi kolay bir yolla gerçekleşebiliyor. İşte detaylar.

27.07.2018Gündem
Ücretli öğretmenlik başvurusu E- Devlet üzerinden nasıl yapılır

Ücretli öğretmenlik başvurusu E- Devlet üzerinden nasıl yapılır?

MEB, ücretli öğretmenlik başvurularının artık E Devlet üzerinden yapılacağını duyurdu. Başvurular 24 Ocak 2018 tarihi itibariyle e- Devlet sistemi üzerinden yapılmaya başlandı. Peki, e-Devlet üzerinden ücretli öğretmenlik başvurusu nasıl yapılıyor?

21.07.2018Gündem
Ücretli öğretmenlik başvurusu 2018... E-Devlet başvuru sayfası

Ücretli öğretmenlik başvurusu 2018... E-Devlet başvuru sayfası

Ücretli öğretmenlik başvurusunun nasıl yapılacağı birçok kişi tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Ücretli öğretmenlik başvuruları yeni düzenleme ile birlikte artık e-Devlet üzerinden oldukça kolay ve rahat bir şekilde yapılabiliyor. İşte, e-Devlet ücretli öğretmenlik başvuru sayfası.

30.06.2018Gündem
Ücretli öğretmenlik başvurusu nasıl yapılır E-Devlet ücretli öğretmenlik başvuru sayfası

Ücretli öğretmenlik başvurusu nasıl yapılır? E-Devlet ücretli öğretmenlik başvuru sayfası

Ücretli öğretmenlik başvurusu nasıl yapılır sorusu birçok aday tarafından araştırılmaya ve sorgulanmaya devam ediyor. E-Devlet üzerinden ücretli öğretmenlik başvurusu oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. Peki, ücretli öğretmenlik başvurusu nasıl yapılır?

28.06.2018Gündem
Milyonlarca kişi başvurdu Son gün 31 Ekim

Milyonlarca kişi başvurdu! Son gün 31 Ekim

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Demirtaş: "Aradan geçen sürede İmar Barışı'na yapılan başvuru sayısı 1 milyon 300 bini buldu. Günde ortalama 50-60 bin civarında kayıt yapılıyor. Ancak sistemin tıklanma sayısı, sisteme giriş sayısı daha fazla. Şu anda 2 milyonun üzerinde İmar Barışı için sisteme giriş var" açıklamasında bulunurken Çevre ve Şehircilik İstanbul İl Müdürü Böke: "Başvurular 31 Ekim'e kadar sürecek. (Yapı Kayıt Belgesi için) Son ödeme tarihi ise 31 Aralık" dedi.

27.06.2018Ekonomi
Başvurular 1 milyonu aştı

Başvurular 1 milyonu aştı

RUHSATSIZ ya da ruhsata aykırı ek inşaat alanları içeren tüm yapılara yasallık kazandıran İmar Barışı yoğun talep görüyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İmar Barışı’ndan yararlanmak isteyenlerin sayısında rekor bir artış olduğunu belirterek, “İmar Barışı’na başvuru sayısı iki haftada 1 milyon 38 bin 655’e ulaştı” dedi.

22.06.2018Ekonomi
Bakan açıkladı... Başvuru sayısı 1 milyonu aştı

Bakan açıkladı... Başvuru sayısı 1 milyonu aştı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "Bayram sonrası düzenlemeden yararlanmak isteyen konut ve iş yeri sahibi vatandaşlarımızın sayısında rekor bir artış yaşandı. İmar Barışı'na başvuru sayısı iki haftada 1 milyon 38 bin 655'e ulaştı. Vatandaş başvurusunu yaptıktan sonra konutlarda yüzde 3, iş yerlerinde ise yüzde 5 oranındaki bedelini de yatırdığında belgesine kavuşacak, böylece kaçaklık durumundan, devletle ihtilaflı olmaktan ve cezalardan kurtulacak" açıklamasında bulundu.

22.06.2018Ekonomi
Milyonları ilgilendiriyor O ödemeler başladı

Milyonları ilgilendiriyor! O ödemeler başladı

İmar Barışı için ödemeler başladı. Başvurusunu tamamlayanlar kayıt sırasında verilen başvuru numarası ile Ziraat Bankası’na ödeme yapabilecek.

21.06.2018Ekonomi
İmar Barışı nedir E Devlet üzerinden İmar Barışı başvurusu nasıl yapılır

İmar Barışı nedir? E Devlet üzerinden İmar Barışı başvurusu nasıl yapılır?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ve bir süre önce TBMM Genel Kurulunda görüşülerek yasalaşan İmar Barışı, vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi gördü. 8 Haziran Cuma gününden başlayan İmar Barışı başvuru süreci 31 Ekim 2018'e kadar devam edecek. Ödenmesi gereken bedel ise 31 Aralık 2018'e kadar yatırılabilecek. Peki İmar Barışı nedir? E Devlet üzerinden İmar Barışı başvurusu nasıl yapılır?

18.06.2018Gündem