EKSTRA
MENÜ

Duygusal

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 35.333 haberi bulunmuştur.

Duygusal Haberleri

Çocukların yaratıcılıkları geleceğin tknolojileriyle buluşuyor

Çocukların yaratıcılıkları geleceğin tknolojileriyle buluşuyor

Yaratıcı düşünmeden takım becerisine, problem çözme yeteneğinden analitik düşünme becerisine kadar birçok alanda katkısı olan kodlama eğitimi, çocukların geleceği için sınırsız bir deneyim sunuyor. Stanford Üniversitesi’nin yaptığı çalışmaya göre, teknoloji ve bilim tabanlı eğitim alan çocukların, öğrenim süreçleri ve gelişimleri daha güçlü oluyor.

29.07.2021Teknoloji
Bilim insanları tarih verip uyardı: 20 yıl boyunca kötüleşecek

Bilim insanları tarih verip uyardı: 20 yıl boyunca kötüleşecek!

Çin, Japonya, Hindistan, Almanya, Avusturya, Hollanda, Belçika, Türkiye ve daha sayısız ülke... Son yıllarda hatta sadece içinde bulunduğumuz bir ayda dünyanın her yerinden rekor sıcaklık haberleri, sel ve heyelan felaketleriyle ilgili son dakika gelişmeleri almaya devam ediyoruz. Peki bunun nedeni gerçekte ne? Ve daha da önemlisi bilim dünyası bu duruma nasıl çözüm önerileri sunuyor? Hepsi bu haberin detaylarında...

29.07.2021Dünya
İnşirah Suresi neden, ne için okunur ve neye iyi gelir

İnşirah Suresi neden, ne için okunur ve neye iyi gelir?

İnsanlar Allah'a bol bol dua ederek, yalvarıp yakararak yakınlaşırlar. Müslümanlar için farz olan namaz ibadetinin dışında Kuran'da yer alan pek surelerin okunması peygamberimiz tarafından tavsiye edilmiştir. İnşirah Suresi neden ve ne için okunur, neye iyi gelir ve hakkında tüm detayları derledik.

29.07.2021Ramazan Özel
Mehmet Ali Erbil gözyaşları içinde anlattı: Babam sevmiyordu o adam nasıl sevsin

Mehmet Ali Erbil gözyaşları içinde anlattı: Babam sevmiyordu o adam nasıl sevsin!

Mehmet Ali Erbil, 'Paylaş Benimle' programına konuk oldu. Psikolog Gökhan Çınar'a içini döken Erbil, çocukluk yıllarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu. 'Üvey baban seni hiç mi sevmedi' sorusuna cevap veren ünlü komedyen, 'Babam sevmiyordu o adam nasıl sevsin' dedi.

29.07.2021Magazin
Günlük Burç Yorumları: 29 Temmuz Perşembe Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 29 Temmuz Perşembe Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 29 Temmuz'da aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Aygül Aydın, 29 Temmuz'da günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 29 Temmuz Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. 29 Temmuz Perşembe günü burç yorumlarınız...

29.07.2021Astro Gündem
Zahide isminin anlamı nedir Zahide ne demek Zahide adının özellikleri, analizi ve kökeni

Zahide isminin anlamı nedir? Zahide ne demek? Zahide adının özellikleri, analizi ve kökeni

Ülkemizde son dönemlerde en fazla kullanılan kadın isimlerine örnek Zahide ismidir. Zahide ismini çocuğuna koymayı düşünen anne ve baba adaylarının akıllarında bazı soru işaretleri kalmaktadır. Soru işaretleri arasında ismin anlamı, özellikleri ve kuranda geçip geçmediği bilgileri yer almaktadır. Zahide isminin anlamı nedir? Zahide ne demek? Zahide ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Yeliz isminin anlamı nedir Yeliz ne demek Yeliz adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yeliz isminin anlamı nedir? Yeliz ne demek? Yeliz adının özellikleri, analizi ve kökeni  

Heyecan ve büyük bir umutla yeni doğacak bebeklerini bekleyen ebeveynler, bir yandan da bebekleri için ideal bir isim arayışına girmektedir. Kız çocukları için ülkemizde son yıllarda sıkça tercih edilen isimlerin başında Yeliz ismi gelmektedir. Yeliz isminin anlamı nedir? Yeliz ne demek? Yeliz ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, tüm soruların yanıtlarını derledik.

Vildan isminin anlamı nedir Vildan ne demek Vildan adının özellikleri, analizi ve kökeni

Vildan isminin anlamı nedir? Vildan ne demek? Vildan adının özellikleri, analizi ve kökeni

Türkiye’de farklı kökenli isim olmasına rağmen yoğun şekilde kullanılan isimlerin başında Vildan ismi gelmektedir. Vildan ismi kız çocukları için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bebeğine Vildan ismini düşünen kişiler ismin anlamı hakkında detaylı bilgiye erişmek istiyor. Vildan isminin anlamı nedir? Vildan ne demek? Vildan ismi kuranda geçiyor mu? İşte merak edilen tüm detaylar.

Tomris isminin anlamı nedir Tomris ne demek Tomris adının özellikleri, analizi ve kökeni

Tomris isminin anlamı nedir? Tomris ne demek? Tomris adının özellikleri, analizi ve kökeni

Ülkemizde nadiren kullanılmasına rağmen anlamı bakımından oldukça değerli isimler arasında bulunan bir isim de Tomris ismidir. Tomris ismini çocuğu için ciddi düşünen anne ve babalar ismin anlamını, kökenini, özelliklerini ve kuranda geçip geçmediğini öğrenmek istiyor. Tomris isminin anlamı nedir? Tomris ne demek? Tomris ismi kuranda geçiyor mu? İşte tüm detaylar.

Teoman isminin anlamı nedir Teoman ne demek Teoman adının özellikleri, analizi ve kökeni

Teoman isminin anlamı nedir? Teoman ne demek? Teoman adının özellikleri, analizi ve kökeni

Türkiye içinde erkek çocuklarına genel itibari ile az koyulan fakat bir hayli iyi anlama gelen adların başında Teoman gelmektedir. Gözlerini dünyaya yeni açmış olan erkek çocuklarına Teoman adını koymak isteyen bireyler bu ismin hangi anlama geldiğini ve Kur'an içinde yer alıp almadığını merak etmektedir. Teoman isminin manasını ve Kur'an içinde geçip geçmediği sizler için derledik.

Sevim isminin anlamı nedir Sevim ne demek Sevim adının özellikleri, analizi ve kökeni

Sevim isminin anlamı nedir? Sevim ne demek? Sevim adının özellikleri, analizi ve kökeni

Anne ve baba adayları çocuklarının hayatının sonuna kadar kullanabilecek olduğu iyi bir arayışına girmektedir. Türkiye’de sıkça kullanılan isimlerden birisi de Sevim ismidir. Sevim ismini çocuğu için düşünen bireyler, ismin anlamını ve özelliklerini merak ediyor. Sevim isminin anlamı nedir? Sevin ne demek? Sevim ismi kuranda geçiyor mu? İşte, Sevim ismine ait merak edilen tüm detaylar.

Serpil isminin anlamı nedir Serpil ne demek Serpil adının özellikleri, analizi ve kökeni

Serpil isminin anlamı nedir? Serpil ne demek? Serpil adının özellikleri, analizi ve kökeni

Türkçe isim arayışında olan ve ülkemizde yaygın olarak kullanılan isimlere yönelen kişiler için Serpil adı tavsiye edilebilmektedir. Serpil adını tavsiye sonrası daha çok benimseyen ve ciddi düşünen kişiler isim hakkında bazı sorulara yanıt aramaktadır. Serpil isminin anlamı nedir? Serpil ne demek? Serpil ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Sancar isminin anlamı nedir Sancar ne demek Sancar adının özellikleri, analizi ve kökeni

Sancar isminin anlamı nedir? Sancar ne demek? Sancar adının özellikleri, analizi ve kökeni

 Türkiye içerisinde erkek çocuklarına genel itibariyle az koyulan ancak bir hayli iyi manaya gelen adların başında Sancar ismi gelmektedir. Gözlerini dünyaya yeni açabilmiş olan erkek çocuklarına Sancar adını koymak isteyen kişiler bu ismin hangi anlama gelebildiğini ve Kur'an içinde yer alıp almadığı konusunu merak etmektedir. Sancar isminin anlamını ve Kur'an içerisinde geçip geçmediğini detayları ile derledik.

Rahim isminin anlamı nedir Rahim ne demek Rahim adının özellikleri, analizi ve kökeni

Rahim isminin anlamı nedir? Rahim ne demek? Rahim adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yabancı kökenli isim olsa da bazı yabancı isimler ülkemizde fazla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bu tür yabancı kökenli isimlerin başında Rahim ismi gelmektedir. Rahim ismini dünyaya gözlerini açacak bebekleri için düşünen ebeveynler, isim hakkında tüm bilgileri öğrenmek istiyor. Rahim isminin anlamı nedir? Rahim ne demek? Rahim ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Pınar isminin anlamı nedir Pınar ne demek Pınar adının özellikleri, analizi ve kökeni

Pınar isminin anlamı nedir? Pınar ne demek? Pınar adının özellikleri, analizi ve kökeni

Kız çocuklarına verilen isimlerden biri de Pınar ismidir. Kız ismi olan Pınar hakkında kişiler tarafından yapılan bazı araştırmalar bulunuyor. Pınar isminin özellikle hangi anlamlara sahip olduğu çok merak ediliyor. Pınar isminin özellikleri ve kökeni hakkında bireyler bazı önemli araştırmalar yaparak bilgi sahibi olmak istiyor. Pınar isminin anlamı nedir? Pınar ne demek? Pınar adının özellikleri, analizi ve kökeni hakkında tüm detayları derledik.

Nihat isminin anlamı nedir Nihat ne demek Nihat adının özellikleri, analizi ve kökeni

Nihat isminin anlamı nedir? Nihat ne demek? Nihat adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yabancı kökenli isim olmasına rağmen ülkemizde bazı isimler oldukça fazla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bu tür yabancı kökenli isimlerden birisi Nihat ismidir. Nihat ismini çocuğu için özel olarak düşünen bireyler, ismin anlamını ve kuranda geçip geçmediğini bilmek istiyor. Nihat isminin anlamı nedir? Nihat ne demek? Nihat ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Nermin isminin anlamı nedir Nermin ne demek Nermin adının özellikleri, analizi ve kökeni

Nermin isminin anlamı nedir? Nermin ne demek? Nermin adının özellikleri, analizi ve kökeni

Kız çocukları için fazla tercih edilen ve ülkemizde de kullanılan bazı yabancı isimler bulunmaktadır. Söz konusu olan yabancı kökenli isimlerden birisi de Nermin ismidir. Nermin ismini bebeği için düşünen kişiler isim hakkında pek detay bilmek istiyor. Nermin isminin anlamı nedir? Nermin ne demek? Nermin ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte tüm detaylar.

Meliha isminin anlamı nedir Meliha ne demek Meliha adının özellikleri, analizi ve kökeni

Meliha isminin anlamı nedir? Meliha ne demek? Meliha adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yeni doğacak çocukları için büyük bir heyecanla isim arayışına giren kişiler, hangi ismi koyma konusunda tedirginlik yaşıyor. Günümüzde popüler isimlerden birisi olan Meliha ismi, insanların beğendiği isimlerin başında geliyor. Meliha ismini koymayı düşünen kişiler, ismin anlamını merak ediyor. Meliha isminin anlamı nedir? Meliha ne demek? Meliha ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Kadriye isminin anlamı nedir Kadriye ne demek Kadriye adının özellikleri, analizi ve kökeni

Kadriye isminin anlamı nedir? Kadriye ne demek? Kadriye adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yabancı kökenli isimler ülkemizde oldukça popüler hale gelmiş ve isimlerden birisi de Kadriye ismi olarak görülmektedir. Son yıllarda giderek tercih edilen Kadriye isminin çocuğu için düşünen anne ve babalar, ismin anlamını ve kuranda geçip geçmediğini sorgulamaktadır. Kadriye isminin anlamı nedir? Kadriye Ne Demek? Kadriye ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, tüm detaylar.

İshak isminin anlamı nedir İshak ne demek İshak adının özellikleri, analizi ve kökeni

İshak isminin anlamı nedir? İshak ne demek? İshak adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yabancı kökenli isimler ülkemizde son dönemlerde oldukça fazla tercih ediliyor. Bu tür yabancı kökenli isimlerden birisi de İshak ismidir. İshak ismini bebeğine vermek isteyen ebeveynler ismin ne anlama geldiğini, özelliklerini ve kuranda geçip geçmediğini merak ediyor. İshak isminin anlamı nedir? İshak ne demek? İshak ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte detaylar.

İlknur isminin anlamı nedir İlknur ne demek İlknur adının özellikleri, analizi ve kökeni

İlknur isminin anlamı nedir? İlknur ne demek? İlknur adının özellikleri, analizi ve kökeni

Türkiye’de kız çocukları için yaygın olarak kullanılan ve anlamı çok sevilen isimlerin başında İlknur ismi gelmektedir. Kız çocuklarına İlknur adını koymayı düşünen çiftler, ismin ne anlama geldiğini, özelliklerini ve kuranda geçip geçmediğini oldukça merak etmektedir. İlknur isminin anlamı nedir? İlknur ne demek? İlknur ismi kuranda geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

İlhan isminin anlamı nedir İlhan ne demek İlhan adının özellikleri, analizi ve kökeni

İlhan isminin anlamı nedir? İlhan ne demek? İlhan adının özellikleri, analizi ve kökeni

Türkiye’de çok fazla kullanılan erkek isimlerinden birisi de İlhan’dır. Yeni dünyaya gelecek olan erkek çocukları için İlhan ismini koymayı düşünen ebeveynler, İlhan isminin anlamını, özelliklerini, kökenini ve kuranda geçip geçmediğini öğrenmek istiyor. İlhan ismi ne demek, ismin özellikleri, analizi ve isme yakışan diğer isimler hakkında detayları derledik.

Hafize isminin anlamı nedir Hafize ne demek Hafize adının özellikleri, analizi ve kökeni

Hafize isminin anlamı nedir? Hafize ne demek? Hafize adının özellikleri, analizi ve kökeni

Yabancı kökenli olmasına rağmen ülkemizde pek çok farklı kökenli isimler giderek kullanılmaya başlanmaktadır. Bu tür yabancı isimler arasında Hafize ismi de yer almaktadır. Bebeği için Hafize ismini düşünen bireyler, ismin anlamını, kuranda geçip geçmediğini ve cinsiyetini merak ediyor. Hafize isminin anlamı nedir? Hafize ne demek? Hafize ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Habibe isminin anlamı nedir Habibe ne demek Habibe adının özellikleri, analizi ve kökeni

Habibe isminin anlamı nedir? Habibe ne demek? Habibe adının özellikleri, analizi ve kökeni

Ülkemizde Türkçe kökenli olmasa da çoğu insan tarafından kullanılan ve sevilen bazı isimler bulunmaktadır. Bu tür isimlerden birisi de Habibe ismidir. Habibe ismini gelecekte çocuğuna koymayı düşünen bireyler, ismin anlamı ve özellikleri hakkında bilgi almak istiyor. Habibe isminin anlamı nedir? Habibe ne demek? Habibe ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte detaylar.

Rüyada tatlı görmek ne anlama gelir Rüyada tatlı yapmak ve yemek tabiri

Rüyada tatlı görmek ne anlama gelir? Rüyada tatlı yapmak ve yemek tabiri

Gerçek hayatta sevilen bir yiyecek olan tatlı, rüyalarda da güzel anlamlara işaret etmektedir. Rüyanın doğru yorumlanabilmesi için ne şekilde görüldüğünün hatırlanması önemlidir. Peki, rüyada tatlı görmek ne anlama gelir? Rüyada tatlı yemek, yapmak neye delalet eder. İşte rüyada tatlı yapmak ve yemek tabiri...

28.07.2021Rüya Tabirleri
Tokyo 2020de Simone Biles, mental sorunlar sebebiyle finalden çekildi Naomi Osaka detayı... Sporda mental sağlık probleminin sebebi ne

Tokyo 2020'de Simone Biles, mental sorunlar sebebiyle finalden çekildi! Naomi Osaka detayı... Sporda mental sağlık probleminin sebebi ne?

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları'nda ABD adına mücadele eden cimnastikçi Simone Biles, dünkü takım yarışmasının ardından yarın (29 Temmuz) yapılacak olan bireysel genel tasnif yarışmasından da çekildi. İlk olarak sakatlık sebebiyle takım yarışmasından çekildiği ve gün gün kontrollerinin yapılacağı açıklanan Simone Biles, sakatlığının olmadığını, mental sorunlar sebebiyle kendisini iyi hissetmediği için takım yarışından çekildiğini açıkladı. 2016 Rio Olimpiyat Oyunları'nda 4 altın madalya kazanan ve dünyanın gündemine oturan Simone Biles henüz 24 yaşında. Dünyanın en iyi tenisçilerinden olan Naomi Osaka da mental problemler sebebiyle Roland Garros ve Wimbledon'dan çekilmişti. Osaka da 24 yaşında. Peki bu iki genç sporcunun mental problemlerinin sebebi ne olabilir? Spor psikologlarının konuyla ilgili görüşlerini aldık.

28.07.2021Tokyo2020
Yaz ekranının birincisi izleyicinin gözdesi: Baht Oyunu

Yaz ekranının birincisi izleyicinin gözdesi: Baht Oyunu

Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’, sürprizlerle dolu altıncı bölümüyle yine izleyicinin gözdesi oldu. Dizi Kantar Medya’nın verilerine göre reytinglerde en büyük hedef kitle olan Total’de 3.53 reyting ve 13.93 izlenme payı alarak 1'inci oldu.

28.07.2021Televizyon
Kanadı Kırık Bir Kuş Misali Cahide Sonku adlı oyunda duygusal anlar

'Kanadı Kırık Bir Kuş Misali Cahide Sonku' adlı oyunda duygusal anlar

1981 yılında vefat eden usta oyuncu ve yönetmen Cahide Sonku’nun hayatından kesitlerin anlatıldığı “Kanadı Kırık Bir Kuş Misali Cahide Sonku” oyunu önceki akşam sahnelendi. Oyunu izleyen Sonku’nun yeğeni Turan Sönmez, duygusal anlar yaşadı.

28.07.2021Magazin
Serpantin Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar Yılan Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır Serpantin Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Serpantin Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar? Yılan Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır? Serpantin Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Serpantin taşı yıllar boyunca falcılar ve büyücüler tarafından iyi enerji için kullanılmıştır. Daha sonra meditasyon ve terapiye geçiş yaparak insanları rahatlatmak amacıyla yoluna devam etmiştir. Pek çok faydası bulunan Serpantin taşının özellikleri hakkında tüm detayları derledik.

28.07.2021İyi Yaşam
Selenit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar Selenit Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır Selenit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Selenit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar? Selenit Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır? Selenit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Selenit taşını diğer taşlardan ayıran önemli özelliklerinden birisi zarif bir kristal taş olmasıdır. Dikkat çeken yapıda olan bu taş duru beyaz ve saf şekle sahiptir. İnciye benzer asil taşlar gurubunda yer alır. Selenit taşı nedir, nerelerde bulunur, ne işe yarar, faydaları nelerdir, nasıl anlaşılır, özellikleri nelerdir, takı alanlarında kullanılabilir mi gibi soruların yanıtlarını sizin için derledik.

28.07.2021İyi Yaşam
Ruşur Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar Ruşur Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır Ruşur Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Ruşur Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar? Ruşur Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır? Ruşur Taşı Faydaları Ve Özellikleri

21. Yüzyılın Mucize Taşı olarak lanse edilen Ruşur Taşı, şimdi elektromanyetik alan (EMF) koruması, vücudun arınması ve detoksifikasyonunun yanı sıra genel şifa ve duygusal esenlik için başvurulan taştır. Pek çok faydası olduğu bilinen bu taşın özellikleri hakkında bir derleme hazırladık.

28.07.2021İyi Yaşam
Rodonit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar Rodonit Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır Rodonit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Rodonit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar? Rodonit Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır? Rodonit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Detoks taşı olarak bilinen Rodonit, duygusal ve fiziksel arınma için yaygın olarak kullanılır. Vücuttaki detoks etkisiyle, toksinlerden arınmayı sağlar ve vücudun duygusal olarak güçlenmesine destekler. Rodonit taşı, Garnet taşının çeşitlerinden biridir. Rodonit taşı nedir, nasıl kullanılır, faydaları nedir, özellikleri nelerdir, temizliği nasıl yapılır ve takı alanında kullanılır mı gibi soruların yanıtlarını derledik.

28.07.2021İyi Yaşam
Pirit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar Pyrite (Demir) Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır Pirit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Pirit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar? Pyrite (Demir) Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır? Pirit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Pirit taşı, günümüzde önemli olan taş çeşitlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Pirit taşının nasıl temizlendiğini, özelliklerinin neler olduğunu bu taşın hangi faydalara sahip olduğunu, ne işe yaradığını sizler için derledik.

28.07.2021İyi Yaşam
Kyanit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar Kyanit Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır Kyanit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Kyanit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar? Kyanit Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır? Kyanit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Doğada birçok farklı renkte değişik taşlar bulunmaktadır. Bu taşlar sahip oldukları özellikler ile çok büyük bir ilgi çekmektedir. Taşların işe yaradığı alanlar ve faydaları biribirinden farklıdır. Sizler için Kyanit taşı nedir ve ne işe yarar? Kyanit taşı nasıl anlaşılır ve kullanılır? Kyanit taşı faydaları ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

28.07.2021İyi Yaşam
Krizopras Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar Krizopras Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır Krizopras Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Krizopras Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar? Krizopras Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır? Krizopras Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Krisopraz, hayatın dizginlerini almak demektir. Yüzyıllar önce, St. Vitus katedralindeki St. Wenceslas şapelleri ve Burg Karlstein St. Cross (Çek Cumhuriyeti) gibi sarayların ve dini binaların iç mekanlarını süslemek için kullanıldı. Maneviyat için mükemmel bir taş olan Krisopraz taşının özelliklerini derledik.

28.07.2021İyi Yaşam
Krizokol Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar Krizokol Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır Krizokol Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Krizokol Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar? Krizokol Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır? Krizokol Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Günümüzde bazı taşların özellikleri farklılıklar göstermektedir. Özellikleri ile ön plana çıkan taşların kullanıldıkları yerlere de dikkat edilmelidir. Krizokol taşı çok fazla merak edilmektedir. Krizokol taşı nedir ve ne işe yarar? Krizokol taşı nasıl anlaşılır ve kullanılır? Krizokol taşı faydaları ve özellikleri nedir? Tüm ayrıntıları sizler için derledik.

28.07.2021İyi Yaşam
His Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar His Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır His Taşı Faydaları Ve Özellikleri

His Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar? His Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır? His Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Hislerimiz bazen çok karmaşık durumlar sergileyebilir. Hatta o anlarda ne hissettiğimizi bile anlamakta güçlük çekebiliriz. Neyse ki, his taşları bu konuda oldukça işlevseldir. Sadece duygu durumunuzu kavramak için değil, aynı zamanda stresinizi azaltmak için de His taşlarına güvenebilirsiniz. Peki, His Taşı nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

28.07.2021İyi Yaşam
Azurit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar Azurit Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır Azurit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Azurit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar? Azurit Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır? Azurit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Doğal taşların her birinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Yapılarının bilinmesi ile taşların kullanılacağı yerler de belirlenmiş olur. Azurit taşlarının kullanım alanları da merak uyandırmaktadır. Azurit taşı nedir ve ne işe yarar? Azurit taşı nasıl anlaşılır ve kullanılır? Azurit taşı faydaları ve özellikleri nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

28.07.2021İyi Yaşam
Aragonit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar Aragonit Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır Aragonit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Aragonit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar? Aragonit Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır? Aragonit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Aragonit taşı, yapısı bakımından kırılgan ve işlenmesi zor bir taştır. Aynı zamanda yaklaşık olarak 2,7 milyar yaşındadır. Britanya, Fransa, Namibya, Brezilya, Meksika, Sicilya, Avusturya ve İspanya’nın Aragon kentinde çıkarılan aragonit taşı, pek çok özelliğe ve şifa gücüne sahip olan değerli taşlar arasında yer alır. Aragonit taşı nedir ve ne işe yarar? Tüm detayları ile sizler için derledik.

28.07.2021İyi Yaşam
Apatit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar Apatit Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır Apatit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Apatit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar? Apatit Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır? Apatit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Apatit taşı, doğal taşların içerisinde yer alan taşlardan birisidir. Bununla beraber apatit taşının faydaları hakkında pek çok kişi bilgi sahibi olmak istemektedir. Doğal taşların, enerjileriyle beraber insana iyi geldiği söylenebilir. Peki, apatit taşı nedir? Ne İşe Yarar? Apatit taşı nasıl anlaşılır ve kullanılır? Apatit taşı faydaları ve özellikleri nasıldır? İşte, merak edilen tüm detaylar.

28.07.2021İyi Yaşam
Amazonit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar Amazonit Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır Amazonit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Amazonit Taşı Nedir Ve Ne İşe Yarar? Amazonit Taşı Nasıl Anlaşılır Ve Kullanılır? Amazonit Taşı Faydaları Ve Özellikleri

Bir doğum taşı olarak Amazonit, Uranüs tarafından yönetilir ve Başak burcu ile bağlantılıdır. Başak burcu olanlar genellikle çalışkan, güvenilir, sabırlı ve kibardırlar ancak biraz utangaç olma ve her hareketini fazla düşünmeye meyilli olabilirler. Peki, Amazonit taşı hem onlara hem de taşıyanlara ne gibi faydalar sunar? İşte, merak edilen tüm detaylar.

28.07.2021İyi Yaşam
İtalyan voleybolcu Paola Egonunun filmleri aratmayacak hayat hikayesi Fenerbahçe, avukatlık, muhasebe diploması, seslendirme ve Donald Trump eleştirisi...

İtalyan voleybolcu Paola Egonu'nun filmleri aratmayacak hayat hikayesi! Fenerbahçe, avukatlık, muhasebe diploması, seslendirme ve Donald Trump eleştirisi...

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları B Grubu'nda A Milli Kadın Voleybol Takımımızı 3-1 mağlup eden İtalya'nın yıldız oyuncusu 22 yaşındaki Paola Egonu, filmlere konu olacak bir hayat hikayesine sahip. İşte voleybola babasının 'hobin olsun' teşvikiyle başlayan, en büyük hayali avukat olmak olan muhasebe mezunu çalışkan Paola Egonu'nun Fenerbahçe'nin kapısından dönen öyküsü...

27.07.2021Tokyo2020
Günlük Burç Yorumları: 27 Temmuz Salı Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 27 Temmuz Salı Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 27 Temmuz'da aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Aygül Aydın, 27 Temmuz'da günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 27 Temmuz Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. 27 Temmuz Salı günü burç yorumlarınız...

27.07.2021Astro Gündem
En güzel özlem sözleri 2021- Resimli, kısa, uzun, anlamlı ve duygusal seni özledim içeren hasret sözleri ile mesajları

En güzel özlem sözleri 2021- Resimli, kısa, uzun, anlamlı ve duygusal seni özledim içeren hasret sözleri ile mesajları

Sevdiğiniz kişilere karşı duygularınızı güzel ve anlamlı sözlerle ifade edebilirsiniz. Çeşitli konularda pek çok güzel söz bulmak mümkün. Bunlardan biri de özlem... Özlem duyduğunuz kişiye mesaj atmak veya düşüncelerinizi ifade etmek için çeşitli etkileyici sözler mevcut. İşte özlemle ilgili duygularınızı belirtebileceğiniz resimli, kısa, uzun, anlamlı ve duygusal seni özledim içeren hasret sözleri ile mesajları...

26.07.2021Gündem
Artvinin Arhavi ilçesinde selde mahsur kalan köpekler böyle kurtarıldı Gözyaşlarına boğuldu

Artvin'in Arhavi ilçesinde selde mahsur kalan köpekler böyle kurtarıldı! Gözyaşlarına boğuldu

Artvin’de selin vurduğu Arhavi ilçesinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen selde belediyeye ait barınaktaki hayvanlar da mahsur kaldı. 20'den fazla köpek ekiplerce kurtarıldı. Ekiplerin köpekleri kurtarma anına ait görüntüler ortaya çıktı. Selden son anda kurtarılan hayvanlar, Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından koruma altına alındı. Arhavi’deki Nero Hayvan Bakımevi kurucularından Gamze Topuz, hayvanları ekiplere teslim ederken duygusal anlar yaşadı. Gözyaşlarına boğulan Topuz, ''Çok zor günler geçiriyoruz'' dedi.

26.07.2021Gündem
Artvinin Arhavi ilçesinde selde mahsur kalan köpeklerin kurtarılma anları

Artvin'in Arhavi ilçesinde selde mahsur kalan köpeklerin kurtarılma anları

Artvin’de selin vurduğu Arhavi ilçesinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen selde belediyeye ait barınaktaki hayvanlar da mahsur kaldı. 20'den fazla köpek ekiplerce kurtarıldı. Ekiplerin köpekleri kurtarma anına ait görüntüler ortaya çıktı. Selden son anda kurtarılan hayvanlar, Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından koruma altına alındı. Arhavi’deki Nero Hayvan Bakımevi kurucularından Gamze Topuz, hayvanları ekiplere teslim ederken duygusal anlar yaşadı

26.07.2021Gündem
Bir yere yetişecekmiş gibi alın... Sıcak su ile duş alanlar daha mı yalnız hissediyor

'Bir yere yetişecekmiş gibi alın...' Sıcak su ile duş alanlar daha mı yalnız hissediyor?

Sıcak ve uzun bir banyo yapmaya bayılıyor musunuz? Araştırmalara göre biraz yalnız olabilirsiniz. Her gün alınan duşlar kişiyle ilgili nasıl ipuçları veriyor? Duşla ilgili doğrular ve yanlışlar neler? Anlatıyoruz…

26.07.2021Gündem
Yeşim Taşı Nedir, Ne İşe Yarar Yeşim Taşının Özellikleri ve Faydaları

Yeşim Taşı Nedir, Ne İşe Yarar? Yeşim Taşının Özellikleri ve Faydaları

Doğal taşların bazıları tarafından fiziksel ve duygusal iyileşmeye yardımcı olan güçlü enerjiler taşıdığına inanılır. Son zamanlarda popülerlik kazanan doğal taşlar arasında yer alan yeşim taşının cilde, vücuda ve hatta ilişkilere pek çok faydası bulunuyor. Aynı zamanda meditasyonda da kullanılan yeşim taşı, şans ve mutluluk taşı olarak da bilinir. Peki yeşim taşı nedir, ne işe yarar? İşte, yeşim taşının özellikleri ve faydaları…

26.07.2021Kişisel Bakım
Günlük Burç Yorumları: 26 Temmuz Pazartesi Oğlak, Kova, Balık ve Diğer Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 26 Temmuz Pazartesi Oğlak, Kova, Balık ve Diğer Burç Yorumları

Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 26 Temmuz'da aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Aygül Aydın, 26 Temmuz'da günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 26 Temmuz Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. 26 Temmuz Pazartesi günü burç yorumlarınız...

26.07.2021Astro Gündem

Yazar Sonuçları

İspanya'da Türk finali

Altuğ Çelikbilek ve Cem İlkel iki pırıl pırıl genç profesyonel tenisçimiz. İkisi de bugün dünya klasmanında kariyerlerinin en üst sıralamalarında bulunuyorlar.

29.07.2021