EKSTRA
MENÜ

Duygu Çelikten

Duygu Çelikten ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Duygu Çelikten haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 32 Duygu Çelikten haberi bulunmuştur.

Duygu Çelikten Haberleri

2 kardeşin 10 bin liraya gömdüğü ortaya çıkmıştı... Duygu Çelikten cinayetinde yeni gelişme

2 kardeşin 10 bin liraya gömdüğü ortaya çıkmıştı... Duygu Çelikten cinayetinde yeni gelişme!

Antalya'da kaybolduktan 13 gün sonra toprağa gömülü cesedi bulunan Duygu Çelikten'in (30) cansız bedenini, tutuklanan katil zanlısı sevgili Veli Ünder'in 2 kardeşe 10 bin liraya gömdürdüğü ortaya çıktı. Gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen kardeşler tutuklandı.

10.10.2020Gündem
Duygu Çelikten cinayetinde yeni gelişme 2 kardeş 10 bin liraya gömmüş...

Duygu Çelikten cinayetinde yeni gelişme! 2 kardeş 10 bin liraya gömmüş...

Antalya'da kaybolduktan 13 gün sonra toprağa gömülü cesedi bulunan Duygu Çelikten'in (30) cansız bedenini, tutuklanan katil zanlısı sevgili Veli Ünder'in 2 kardeşe 10 bin liraya gömdürdüğü ortaya çıktı. Polis tarafından gözaltına alınan kardeşler, adliyeye sevk edildi.

10.10.2020Gündem
Duygu Çelikten olayının detayları: Duygu Çelikten nasıl öldü, katili kim

Duygu Çelikten olayının detayları: Duygu Çelikten nasıl öldü, katili kim?

Duygu Çelikten olayında son dakika gelişmesi yaşandı. Ormanlık alanda toprağa gömülü cesedi bulunan Duygu Çelikten’in katili bulundu. Çelikten’in birlikte yaşadığı Veli Ünder tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Bıçaklanmış cansız bedeni toprağa gömülmüş halde bulunan Duygu Çelikten'in katil zanlısının itiraf ettiği öğrenildi. Peki, Duygu Çelikten nasıl öldü, katili kim? İşte Duygu Çelikten olayının detayları…

1.10.2020Televizyon
Son dakika... Vahşice katledilmişti... Katili yakalandı, her şeyi itiraf etti

Son dakika... Vahşice katledilmişti... Katili yakalandı, her şeyi itiraf etti

Antalya'da kayıp olarak aranırken, bıçaklanmış cansız bedeni ormanlık alanda başı bedeninden ayrılmış halde bulunan Duygu Çelikten'in (30) katil zanlısı Veli Ü., Muğla Fethiye'de yakalandı. Veli Ü.'nün ilk sorgusunda cinayeti işlediğini itiraf ettiği öğrenildi.

30.09.2020Gündem
Duygunun annesi: Katil bulunana kadar bekleyeceğim, dimdik ayaktayım

Duygu'nun annesi: Katil bulunana kadar bekleyeceğim, dimdik ayaktayım

ANTALYA'da kayıp olarak aranırken bıçaklanmış cansız bedeni ormanlık alanda başı bedeninden ayrılmış halde bulunan 2 çocuk annesi Duygu Çelikten (30), gözyaşları eşliğinde toprağa verildi. Kızını son yolcuğuna uğurlayan anne Leyla Çelikten'in ağıtlar yakarak tabuta bakışı, yürek burktu. Leyla Çelikten, "Katil bulunana kadar bekleyeceğim, dimdik ayaktayım" dedi.

22.09.2020Haber
Cansız bedeni 13 gün sonra bulunan Duygu Çeliktenin annesi: Katili yakalana kadar bekleyeceğim

Cansız bedeni 13 gün sonra bulunan Duygu Çelikten'in annesi: Katili yakalana kadar bekleyeceğim

Antalya'da kayıp olarak aranırken, bıçaklanmış cansız bedeni ormanlık alanda başı bedeninden ayrılmış halde bulunan 2 çocuk annesi Duygu Çelikten (30), gözyaşlarıyla toprağa verildi. Kızını son yolcuğuna uğurlayan anne Leyla Çelikten'in ağıtlar yakarak tabuta bakışı, yürek burktu. Leyla Çelikten, ''Katili yakalanana kadar bekleyeceğim, dimdik ayaktayım" dedi.

22.09.2020Gündem
Duygu Çelikten nasıl öldü, şüpheli Veli Ünder bulundu mu Duygu Çelikten cinayetinde son dakika gelişmeleri...

Duygu Çelikten nasıl öldü, şüpheli Veli Ünder bulundu mu? Duygu Çelikten cinayetinde son dakika gelişmeleri...

Duygu Çelikten olayında son dakika gelişmeleri Müge Anlı takipçileri tarafından araştırılıyor. 2 çocuk annesi Duygu Çelikten'in (30), ormanlık alanda toprağa gömülü cesedi bulunmuştu. Duygu Çelikten cinayetinde şüpheli olarak birlikte yaşadığı Veli Ünder gösteriliyor. Peki, Duygu Çelikten nasıl öldü, şüpheli Veli Ünder bulundu mu? Duygu Çelikten cinayetinde son dakika gelişmeleri...

22.09.2020Televizyon
Kan donduran cinayet Duygu 13 gündür kayıptı

Kan donduran cinayet! Duygu 13 gündür kayıptı

Antalya'da 13 gündür kayıp olarak aranan 2 çocuk annesi Duygu Çelikten'in (30), ormanlık alanda toprağa gömülü cesedi bulundu. Kadının sırtında ve göğsünde bıçak izine rastlanırken, başının ise bedeninden ayrıldığı tespit edildi. Cinayet şüphelisi Veli Ü.'nün yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

21.09.2020Gündem
Son dakika... MHPnin aday listesi belli oldu

Son dakika... MHP'nin aday listesi belli oldu

MHP'nin 27. dönem milletvekilliği aday listesi netleşti. MHP Lideri Devlet Bahçeli, Osmaniye'den 1. sırada aday oldu. MHP'nin eski Genel Başkan Yardımcısı ve eski Grup Başkanvekili İzmir Milletvekili Oktay Vural ile anayasa ve uyum çalışmalarında yer alan Mehmet Parsak'ın listede yer almaması dikkat çekti.  Aday listesinde, mevcut 35 milletvekilinden 22'si yeniden aday olarak yer aldı.

17.05.2018Gündem
Başbakandan İstanbulu vuran sel felaketi için açıklama

Başbakan'dan İstanbul'u vuran sel felaketi için açıklama

Başbakan ve AK Parti Grubu Başkanı Binali Yıldırım, İstanbul'daki şiddetli yağış konusunda, "Normal mevsim düzeylerinin, ortalamalarının çok çok üzerinde bir yağış. Olay kontrol altında. Şu ana kadar rapor edilen can kaybı yok. Afet düzeyinde bir iş." dedi.

18.07.2017Gündem
Hava Harp Okulunda mezuniyet sevinci

Hava Harp Okulu'nda mezuniyet sevinci

HAVA Harp Okulu’ndan bu yıl 8’i kadın 187’si erkek 2’si Ürdün’lü olmak üzere toplam 197 teğmen mezun oldu. Genelkurmay Başkanlığı’nın çeşitli gazete, ajans ve televizyonlara yapmış olduğu akreditasyon uygulaması İstanbul’da ilk defa Hava Harp Okulu’nun 58. mezuniyet töreninde kaldırıldı.

31.08.2012Gündem
Serdar Bilgili şimdi de 20 kraliçe adayının fotoğrafını çekti

Serdar Bilgili şimdi de 20 kraliçe adayının fotoğrafını çekti

Yeni Azra Akın ya da Arzum Onan kim olacak? Miss Turkey tacını kim takacak? Kimin yüzünde buruk bir gülümseme olacak, kim mutluluktan ağlayacak? Bu yıl Kral TV ve CNBC-e tarafından düzenlenen Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması 29 Nisan’da bu sorulara yanıt verecek. Sunuculuğunu Burcu Esmersoy’un üstlendiği yarışmada 20 genç kız güzellik ve yeteneklerini yarıştıracak. Hepsinin hayallerini Türkiye’yi uluslararası yarışmalarda temsil etmek, büyüleyici bir dünyaya adım atmak ve büyük ödülü kazanmak süslüyor. Güzelleri fotoğraflayan objektifin ardında da tanıdık bir isim var: Serdar Bilgili.

24.04.2009Kelebek
Daha az yemek için küçük hileler yapın

Daha az yemek için küçük hileler yapın!

Tabakları ve kaşıkları küçültmek, porsiyonları yumruk ebatında tutmak size iyi gelir..

Kimsenin tahtına aday değilim

Kimsenin tahtına aday değilim

Yeni albümü ‘Sana Ne’ ile beğeni toplayan Kutsi, kendisini Mustafa Sandal’a benzetenlere yanıt verdi: ‘Kimsenin tahtına aday olmadım, olmayacağım da! İşimde kalıcı olmak dışında bir isteğim yok!’ İşte Kutsi’nin bilinmeyenleri...

16.10.2005Kelebek
İşte Türkiye’nin en güzel balkonları

İşte Türkiye’nin en güzel balkonları

13 Mayıs’ta başlattığımız Türkiye’nin En Güzel Balkonları Yarışması’nın sonuna geldik. Başvuruların 6 Haziran’da sona erdiği yarışmaya Türkiye’nin farklı illerinden toplam 1078 başvuru geldi.

21.07.2005Kelebek
‘Salyangozların bile duyguları var’

‘Salyangozların bile duyguları var’

Duygu çok farklı yoğunluklarda hissedilebilir ve olağanüstü durumlarda tüm bedeni etkileyebilir. Çok yakın bir arkadaşının başına bir kaza geldiğini öğrenen insanın yaşadığı şok kemiklerine işleyebilir. Önce bedende, kaslarımızda, kemiklerimizde, dolaşım sistemimizde hissedilir. Bedendeki bu reaksiyon, çok yoğun bir duygu yaratır.

30.01.2004Spor

Yazar Sonuçları

Bu nasıl bir dayanışmadır!

VAN depreminin Türkiye’nin en büyük yardım seferberliğini başlattığını iddia edebiliriz.

24.10.2011

Tuhaf şeyler

Nurgül Yeşilçay ve Mithatcan Özer’in “elektrikli” haberleri basında verilirken ısrarla aralarındaki yaş farkının belirtiliyor olması çok tuhaf.

13.02.2011

Buz pateni

Perşembe günü güzel haber geldi: Türkiye, 25. Üniversitelerarası Kış Olimpiyatları’nda artistik patinajda serbest dans dalında gümüş madalya kazandı.

4.02.2011
Devlet vákárı ve işporta satışı

Devlet vákárı ve işporta satışı

YAŞI tutmayan okur, mekánı İstanbul olan siyah-beyaz Türk filmlerinde rastlamıştır:

Eskiden satışa "Abilerim aplalarım" diye başlayan işportacılar vardı.

17.03.2008

Kimse bana acımasın ben tam bir insanım

Etten ve kemikten bacağın yerini alan mekanik parçayla olimpiyatlara hazırlanıyor Kortney Clemons.

22.09.2007