EKSTRA
MENÜ

Duran Adam

Duran Adam haberleri sayfasında güncel ve son dakika Duran Adam hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 4.717 Duran Adam haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Duran Adam Haberleri

Son 24 saatte ne oldu (20.11.2019)

Son 24 saatte ne oldu? (20.11.2019)

İşte Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..

20.11.2019Haber
Daima Düello: Osman Çakmakçı

Daima Düello: Osman Çakmakçı

Şiir nerede ise oraya giden bir edebiyat, şiir delisi olan Osman Çakmakçı, son kitabı ‘Oğul’da konaklayan bir acı içinde oğula bakıyor. ‘Oğul’u okudum ve taş yutmuş gibi dolaştım durdum, sustum kaldım...

27.06.2019Kitap Sanat
Anadolu Kültür’e operasyon... Suçlama: ‘Gezi Parkı eylemleri’

Anadolu Kültür’e operasyon... Suçlama: ‘Gezi Parkı eylemleri’

- Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala’nın bir yılı aşkın süredir tutuklu bulunduğu soruşturma kapsamında aralarında Boğaziçi Üniversitesi’nden Prof. Dr. Betül Tanbay Tüten, Bilgi Üniversitesi’nden Prof. Dr. Turgut Tarhanlı’nın da olduğu 13 kişi gözaltına alındı. Tarhanlı ve iki kişi, yurtdışı yasağıyla serbest bırakıldı. Suçlama; 2013’teki ‘Gezi Parkı eylemlerini geliştirmek ve Anadolu’ya yaymak için toplantılar yapmak.’

17.11.2018Gündem
260 kilo ağırlığında... Yardım bekliyor

260 kilo ağırlığında... Yardım bekliyor

Sivas’ta aldığı aşırı kilolar nedeniyle 260 kiloya ulaşan ve 5 yıldır eve hapsolan Şengül Cila, kilo verebilmek için yardım bekliyor.

25.02.2018Gündem
İyi şarkı beklemez

İyi şarkı beklemez

Sinan Ceceli, daha albümü eskimeden yeni bir single’la müzikseverlerin karşısına çıktı. “Aç Aç” adlı single’da Ezo ile düet yapan Ceceli, bu acelenin sebebini şöyle açıklıyor: “İyi şarkı bekletilmeye gelmez!”

14.08.2017Magazin
Adalet Yürüyüşü’nden notlar... ‘Bekle bizi İstanbul’

Adalet Yürüyüşü’nden notlar... ‘Bekle bizi İstanbul’

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun, milletvekili Enis Berberoğlu’nun ‘gizli kalması gereken bilgileri siyasal veya askeri casusluk maksadıyla açıklamak’tan 25 yıla çarptırılması üzerine başlattığı Adalet Yürüyüşü bugün 11. gününde. Medya, 15 Haziran’dan bu yana Kılıçdaroğlu’nu adım adım izliyor, ancak yürüyüşün bir de kameralarda gözükmeyen tarafı var.

24.06.2017Hayat
Son dakika… Doktor muayene etti, Kılıçdaroğluna özel program çıkardı

Son dakika… Doktor muayene etti, Kılıçdaroğlu'na özel program çıkardı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşü'nün üçüncü gününe başlamadan önce gazetecilerle yaptığı konuşmasında, "Ömer Faruk Kavurmacı için verilen tutuklama kararını doğru bulmuyorum" dedi. Bu arada spor yaralanmaları konusunda uzman olan bir doktor Kılıçdaroğlu'nu muayene etti. Doktor Kılıçdaroğlu için özel bir egzersiz programı hazırladı. Öte yandan sanatçı Zülfü Livaneli'nin de yarın Adalet Yürüyüşü'ne katılacağı öğrenildi.

17.06.2017Gündem
Alan Kurdi fotoğrafı tüm zamanların en etkili 15 fotoğrafı arasında

Alan Kurdi fotoğrafı "tüm zamanların en etkili 15 fotoğrafı" arasında

Dünyanın en saygın haber dergilerinden TIME, DHA muhabiri Nilüfer Demir’in çektiği 'Alan Kurdi' fotoğrafını, "tüm zamanların en etkili 15 karesinden biri" olarak seçti.

22.11.2016Dünya
Aylan Bebek seçildi

Aylan Bebek seçildi

TIME dergisi, mülteci çocuğu Aylan bebeğin Bodrum sahilinde cansız yatışının yer aldığı kareyi tüm zamanların en etkili 100 fotoğrafından biri olarak değerlendirdi.

17.11.2016Dünya
Ağacın üstünde ağacı kesmeye kalkarsanız...

Ağacın üstünde ağacı kesmeye kalkarsanız...

Evinin yanındaki ağacı budamaya çalışan bu adam belli ki daha önce ağaç kesmemiş. Ağacın uzun olan gövdesini  kesmeye çalışırken hesap etmediği şey gerçekleşiyor. Yanlış yerde duran adam yere düşmeye başlayan gövdenin çarpmasıyla ağaçtan sert bir biçimde düşüyor.

10.07.2016Eğlence
Aynada kendisine yol veren sarhoş

Aynada kendisine yol veren sarhoş

Rusya'da bir marketin içindeki bu sarhoş adam izleyenleri güldürüyor. Ayakta zor duran adam o kadar sarhoş ki aynadaki yansımasını gerçek sanıp yol vermeye dahi kalkışıyor.

25.05.2016Eğlence
Sahibinden kediye acımasız şaka

Sahibinden kediye acımasız şaka

Bu genç adam birlikte yaşadığı kedisine öyle bir şaka yaptı ki kedi neredeyse korkudan pencereden atlayacaktı. Köpek kostümüyle kedisinin yanında hareketsiz duran adam birden havlamaya başlayınca kedi bir anda irkildi ve pencereye zıpladı daha sonra yere düşen kedi can havliyle evin diğer odasına kaçtı. Şaka yapan kedi sahibi için eğlenceli olsa da kedi için aynı şeyi söyleyemeyiz.

18.05.2016Eğlence
Amacımız mutluluk vermek

Amacımız mutluluk vermek

Nükhet Duru ve Yaşar, televizyon programlarının ardından “Hayat Şarkılarda” konseriyle aynı sahnede buluşuyor. 18 Eylül akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıkacak olan iki sanatçıyla konserin detaylarını konuştuk.

13.09.2015Magazin
Trafiğe aldırmadan çılgınlar gibi flüt çaldı

Trafiğe aldırmadan çılgınlar gibi flüt çaldı

Trafiğe aldırmadan cadde ortasında duran sürücü çılgınlar gibi flüt çaldı. ABD'de otomobiliyle ilerleyen sürücü bir anda cadde ortasında durarak flüt çalmaya başladı. İlk başta etrafındaki insanlar tuhaf bakışlarla baksada daha sonra sürücünün çaldığı flüte alkışlarla eşlik etti. Flütünü çaldıkran sonra bir anda duran adam otomobilini hereket ettirerek yoluna devam etti.

28.07.2015Haber
Egemen Bağış’tan Gezi Parkı eylemleri yorumu: “Değişim isteyen kitleleri susturamazsınız”

Egemen Bağış’tan Gezi Parkı eylemleri yorumu: “Değişim isteyen kitleleri susturamazsınız”

Avrupa Birliği (AB) eski Bakanı Egemen Bağış, üzerinden iki yıl geçen Gezi Parkı eylemlerine ilişkin bir itirafta bulundu. Bu protestolara karşı alınmış olan tavrın hata olduğuna işaret eden Bağış, “Sosyal medya üzerinden seferber olmayı öğrenmiş, kendi sesini ve değişim getirme kapasitesini keşfetmiş kitleleri susturamazsınız” dedi.

9.06.2015Gündem
En komik dans

En komik dans

Kıyafetine baktığınızda normal gibi duran adam arkasınını döndüğündeki kıyafeti gülmekten kırıp geçirecek.

7.06.2015Eğlence
Ozan Güven: Akıl sınırlıdırahmaklık uçsuz bucaksız

Ozan Güven: Akıl sınırlıdırahmaklık uçsuz bucaksız

Türkiye’de iyi şeyler de oluyor. Ozan Güven’in sunduğu ‘Ahmak Bilimi’ bu hafta başlıyor. Belgesel, dünyanın farklı yerlerinden derlenen her türlü kazayı ekranlara getirerek, bu küçük düşürücü kazaların ardında yatan bilimi de animasyonlar ve ağır çekim teknikleriyle açıklayacak. Güven’i bu vesileyle sıkıştırıp 6 basit soruya 6 basit cevap aldık.

30.03.2015Hayat
Ölüm büyük, siyah bir boşluk...

'Ölüm büyük, siyah bir boşluk...'

İngiltere'de motosiklet kazası geçirdikten sonra iki dakikalığına kalbi durdu... Tekrar kendine geldiğinde, 'ölüm anında' neler olduğunu anlattı.

1.03.2015Hayat
Sakar sürücü benzin istasyonunu havaya uçurdu

Sakar sürücü benzin istasyonunu havaya uçurdu

Suudi Arabistan'da benzin almak için duran adam markette giderek ödeme yaptı. Market dönüşünde dalgın sürücü cep telefonuyla konuşarak otomobiline bindi ve gaza bastı. Bu sırada benzin deposunda asılı duran pompayı kopardı ve benzin istasyonu alev alarak bomba gibi patladı. 

11.02.2015Haber
Kılıçdaroğlu: CHP iktidarında Suriyeye huzur geldi git kendi ülkende çalış diyeceğiz

Kılıçdaroğlu: CHP iktidarında Suriye'ye huzur geldi git kendi ülkende çalış diyeceğiz

Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında "CHP’lilerin iktidarında Ortadoğu’ya barışı getireceğiz, Türkiye Cumhuriyeti olarak, ben de Başbakan olarak. Asla ve asla savaştan kavgadan yana olmayacağım. İnsanları silahlandırmadan yana olmayacağım. Suriye’ye de Irak’a da her tarafa barışı getireceğimSuriyeli kardeşlerime diyeceğim ki, 'Bir milyon 700 bin kardeşim, git kardeşim, baba ocağına geri dön, sana her türlü yardımı yapacağız.' Sana şu ana kadar 5,5 milyar dolar harcadık, helali hoş olsun. Ama CHP iktidarında 'Suriye’ye huzur geldi, git kardeşim kendi ülkende çalış' diyeceğiz" dedi.

10.02.2015Gündem
Rusyada bir kişi belediye önünde kendini ateşe verdi

Rusya'da bir kişi belediye önünde kendini ateşe verdi

Rusya'da belediye binasının önünde kendini ateşe veren adam kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi. Rusya'nın Kaliningrad kenti belediye binası önünde duran bir adam üzerine benzin dökerek kendini ateşe verdi.Görüntülerde,belediye binası önünde duran adam, önce bidondaki benzini üzerine benzindöktü. Daha sonra kendini yaktı. Acının etkisiyle yere düşen genç adam,yanmaya devam etti. Çevredekilerin yardıma koşmasının ardından yananadam yangın tüpüyle söndürüldü.

9.02.2015Haber

Yazar Sonuçları

Bu Çernobil’den kurtulma zamanı

GAZİEMİR’de, “İzmir’in Çernobil’i” diye adlandırılan, çevre kirliliği nedeniyle çalışması durdurulan, herkesin içtenlikle istemesine karşın, nükleer atık sorunu bir türlü çözülemeyen eski kurşun fabrikası alanı tehlike saçmayı sürdürüyor. Son olarak AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, alanı inceledi, ağır metal kirliliği nedeniyle firmaya 2013’te 5 milyon 79 bin 900 lira ceza kesildiğini, çalışmalar ve mahkeme süreçleriyle bugüne gelindiğini söyledi. Nasır, Nükleer Düzenleme Kurumu’nun geçen 26 Mart’taki yazısıyla ilgili firmanın eksiklikleri tamamlamadığını bildirdiğini anımsattı:

27.04.2021

Bu özür Seda Sayan’ı küçültmez

Herkes Hale Soygazi’den özür dilenmesi konusunda hemfikir. Ben de öyle düşünüyorum...

23.07.2019

Taksici kardeşim taksiciye operasyonu destekliyorum

Evet, taksici kardeşim... İstanbul Belediyesi’nin aranızdan 120 taksiciye karşı başlattığı operasyon var ya...

23.11.2018

Duran adam ve kırmızılı kadının verdiği asıl zarar

O sabah İstanbul Emniyet’ince yapılan açıklamadaki o cümleleri görünce içimden “Eyvah!” dedim...

20.11.2018

Her maç bir gerilim filmi

GÖRÜNTÜLERİN normalden daha hızlı aktığı bir film gibi hızlı, çok hızlı gelişti olaylar. Gençlerbirliği maç başlar başlamaz, 33’üncü saniyede filan golü buldu, Galatasaray da 5 dakika bulmadan kazandığı penaltıyla eşitliği sağladı.

11.03.2017

Ülke bu haldeyken önlemlerim...

Korkarak, evden çıkmayarak, battaniyenin altında saklanarak ömür geçmez. O daha çok geriyor insanı çünkü. O yüzden durum buyken kendimden başka bir ben yarattım.

7.01.2017

En sevdiği kelime: Ölüm!

Türkiye sınırları içinde yaşayan bir garip canlı türü var. Her gün birilerine “geber” demezse rahat edemeyen, sosyal medya aracılığıyla nefret kusan yaratıklar bunlar.

22.12.2015

‘Sultan’ın yeniden ‘dönüş’ü

Türkan Şoray, 1972’de ‘Dönüş’le yönetmenliğe adım atmıştı. Kamera arkasına en son 1981’de geçen ‘Sultan’, ‘Uzaklarda Arama’yla tam 34 yıl sonra yeniden, yönettiği bir filmle seyirci karşısına çıkıyor.

27.11.2015

Partiler, bari isminizin hakkını verin!

İSMİYLE müsemma diye eski bir terim vardır.

10.11.2015

CHP tembelliğinden Avrupa’daki gücünü AKP ve HDP’ye kaptırdı

7 Haziran seçim sonuçlarını Almanya-Kuzey Ren Vestfalya-Sosyal Demokrat Dernekleri Birliği olarak haziran sonunda genişletilmiş bir oturumla değerlendirdik.

18.07.2015