EKSTRA
MENÜ

Dünya Ticaret Örgütü

Dünya Ticaret Örgütü haberleri sayfasında güncel ve son dakika Dünya Ticaret Örgütü hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 3.725 Dünya Ticaret Örgütü haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Dünya Ticaret Örgütü Haberleri

AB, aşılarda fikri mülkiyetin korunması görüşünü koruyor

AB, aşılarda fikri mülkiyetin korunması görüşünü koruyor

Avrupa Birliği (AB), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşıları üzerindeki fikri mülkiyet haklarının korunması gerektiğini görüşünü sürdürüyor.

9.09.2021Ekonomi
Ticaret Bakanı Muş, ABD Ticaret Temsilcisi Tai ile görüştü

Ticaret Bakanı Muş, ABD Ticaret Temsilcisi Tai ile görüştü

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, ABD Ticaret Temsilcisi Katherine Tai ile video konferans yöntemiyle görüştü. Görüşmede, çelik sektöründe uygulanan ek vergilerin kaldırılması, ikili ilişkiler ve iş birliği alanlarında değerlendirmeler yapıldı.

27.08.2021Ekonomi
Küresel ticarette toparlanma sürüyor

Küresel ticarette toparlanma sürüyor

Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ), Mal Ticareti Barometresi’nin rekor seviyeye ulaşarak koronavirüs salgınının neden olduğu krizin ardından küresel ticaretteki toparlanmayı teyit ettiğini duyurdu.

19.08.2021Ekonomi
Dünya Ticaret Barometresi rekor seviyeye ulaştı

Dünya Ticaret Barometresi rekor seviyeye ulaştı

Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ), Mal Ticareti Barometresi'nin rekor seviyeye ulaşarak yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının neden olduğu krizin ardından küresel ticaretteki toparlanmayı teyit ettiğini duyurdu.

18.08.2021Ekonomi
Ticaret Bakanlığı bünyesinde Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdürlüğü kuruldu

Ticaret Bakanlığı bünyesinde Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdürlüğü kuruldu

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, "Hizmet ihracatımızı daha da artırmak ve uluslararası hizmet ticareti konularını bütüncül bir yaklaşımla ele almak amacıyla Bakanlığımız bünyesinde Uluslararası Hizmet Ticareti Genel Müdürlüğünü kurduk" açıklamasında bulundu.

7.07.2021Ekonomi
İhracat rakamlarında rekor beklentisi

İhracat rakamlarında rekor beklentisi

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, "Cuma günü açıklayacağımız dış ticaret rakamları, ihracatımızın ekonomik büyümenin lokomotifi olmaya devam ettiğini gösterecektir. Haziran ayı dış ticaret verilerinde rekor ihracat rakamı beklediğimizi ifade etmek isterim" dedi.

30.06.2021Ekonomi
2 ülkenin ihracat kavgası DTÖye gidiyor

2 ülkenin ihracat kavgası DTÖ'ye gidiyor

Avustralya, Çin'in şarap ihracatına getirdiği tarife artışı nedeniyle yaşanan anlaşmazlığı Dünya Ticaret Örgütüne (DTÖ) taşımak üzere resmi başvuru yapacağını açıkladı.

19.06.2021Ekonomi
AB, Kovid-19 aşılarında fikri mülkiyetin korunması gerektiği görüşünde

AB, Kovid-19 aşılarında fikri mülkiyetin korunması gerektiği görüşünde

AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşıları üzerindeki fikri mülkiyet haklarının korunması gerektiğini, gönüllü iş birliğinin sağlanamaması halinde zorunlu lisanslamanın meşru bir araç olabileceğini söyledi.

9.06.2021Dünya
Dünya Sağlık Örgütünden koronavirüs hamlesi: Varyantların isimleri değişiyor

Dünya Sağlık Örgütü'nden koronavirüs hamlesi: Varyantların isimleri değişiyor!

Koronavirüs salgını alınan sıkı tedbirler ve aşılama kampanyalarıyla kontrol altına alınmaya çalışılırken Dünya Sağlık Örgütü korku yaratan Kovid-19 varyantları için dikkat çeken bir adım attı. DSÖ, bu kararı dünyanın çeşitli yerlerinde örneklerine rastlanan 'coğrafi damgalama' vakalarının önüne geçmek için aldığını açıkladı.

1.06.2021Dünya
Ticaret bakanlığı’na yeni yardımcı atandı

Ticaret bakanlığı’na yeni yardımcı atandı

Ticaret Bakanlığı’na Mehmet Muş’un getirilmesinin ardından bakan yardımcılığında da görev değişimi oldu.

9.05.2021Ekonomi
Aşılar için süper adım Dünyayı kurtaracak formül

Aşılar için süper adım! Dünyayı kurtaracak formül

Birçok ülke koronavirüs aşısı bulamadığı için ölümlerle boğuşurken patentin kaldırılması için ‘süper’ adım atıldı. Aşı patentinin kaldırılmasına ABD Başkanı Biden ve Rusya Devlet Başkanı Putin’den destek geldi. AB de ılımlı yaklaştı. Patent kaldırılırsa daha fazla ülke aşı üretecek ve dünyada aşılama hızlanacak.

7.05.2021Gündem
Son dakika haberi Koronavirüs aşısında patent tartışması... Dünyadan peş peşe açıklamalar

Son dakika haberi! Koronavirüs aşısında patent tartışması... Dünyadan peş peşe açıklamalar!

Prof. Dr. Uğur Şahin ve Dr. Özlem Türeci'nin BioNTech şirketiyle oldukça etkili bir koronavirüs aşısı geliştiren Amerikan İlaç Devi Pfizer'den son dakika açıklaması geldi. Pfizer CEO'su Albert Bourla, Covid-19 aşılarındaki fikri mülkiyet hakkından feragat edilmesine karşı olduğunu ifade etti. Öte yandan Almanya da koronavirüs aşılarındaki patent korumasının sürmesinden yana olduğunu belirten bir açıklama yaptı. Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) üyesi ülkeler ise aşıda fikri mülkiyet haklarının kaldırılması için müzakerelere başlanmasına yeşil ışık yaktı.

6.05.2021Dünya
Rusyadan aşı atağı Light aşılarını da tescillediler

Rusya'dan aşı atağı! 'Light' aşılarını da tescillediler

Dünyada tescillenen ilk kovid-19 aşısı olan Sputnik V'yi üreten Rusya'dan aşı hamleleri gelmeye devam ediyor. Ülkenin dördüncü aşısı da tescillendi. Rusların bu seferki aşıları 'light' olacak.

6.05.2021Dünya
AB Komisyonu Başkanından Kovid-19 aşılarında fikri mülkiyet açıklaması

AB Komisyonu Başkanı'ndan Kovid-19 aşılarında fikri mülkiyet açıklaması

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı geliştirilen aşıların fikri mülkiyet haklarının kaldırılmasını tartışabileceklerini söyledi.

6.05.2021Dünya
Covid-19 aşılarının önündeki engel fikri mülkiyet hakları mı | 9 SORU 9 YANIT

Covid-19 aşılarının önündeki engel fikri mülkiyet hakları mı? | 9 SORU 9 YANIT

Covid-19 aşıları söz konusu olduğunda, gelişmiş ülkelerle az gelişmiş ülkeler arasında gittikçe açılmakta olan bir makas var. Bunun sebebi olarak görülen fikri mülkiyet haklarıyla ilgili sosyal medyada hararetli bir tartışma mevcut. Söz konusu tartışmayı ve önerileri mercek altına aldık: Aşının formülünün paylaşılması bir çözüm mü?

16.04.2021Dünya
İTO Başkanı Avdagiçten kur ve faiz açıklaması

İTO Başkanı Avdagiç'ten kur ve faiz açıklaması

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç "Ticari kredi faizleri 19 ayın ardından yeniden yüzde 21-23 bandına çıktı. Türkiye ekonomisinin potansiyeli, yüksek kur ya da yüksek faizden birini seçmeyi hak etmiyor. Hem yüksek kur hem de yüksek faizi birlikte yaşamayı ise hiç mi hiç hak etmiyor" dedi.

9.04.2021Ekonomi
İsmail Kemaloğlu: Parası olan bile gıdaya ulaşamıyor

İsmail Kemaloğlu: Parası olan bile gıdaya ulaşamıyor

Pandemi sürecinde tarımsal ürün sıkıntısı olmadığı halde ülkelerin kotalara, ihracat yasaklarına yöneldiğine dikkat çeken eski Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu, “Ülkelerin tedirginlikleriyle fiyatlar uçuyor. Uluslararası bir mekanizma kurularak bu suni refleksler engellenmeli. Dünyada 50 civarında ülke gıda desteğine ihtiyaç duyarken, ülkeler ihraç edecek malı olmasına rağmen, ihraç etmiyor” diye konuştu.

6.04.2021Ekonomi
Günde 350 vakayla felaketi yaşıyorlar... Hastanenin otoparkında can verecekler

Günde 350 vakayla felaketi yaşıyorlar... 'Hastanenin otoparkında can verecekler'

Pasifik Okyanusu'nda bulunan ada ülkesi Papua Yeni Gine, Covid-19 tablosu en çarpıcı yerlerden biri. Ölü sayısı da vaka sayısı da çok az ama sağlık sistemi neredeyse iflas etmek üzere. Aşılar konusunda ise komşularının insafına kalmış durumdalar...

26.03.2021Dünya
IMF: Toparlanma özellikle düşük gelirli ülkeler için belirsiz

IMF: Toparlanma özellikle düşük gelirli ülkeler için belirsiz

Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Kristalina Georgieva, Covid-19 pandemisi kaynaklı ekonomik durgunluktan toparlanmanın belirsizliğini koruduğunu ve bu belirsizliğin özellikle düşük gelirli ülkelerde daha etkili olduğunu vurguladı.

24.03.2021Ekonomi
Bakan Varank ve Bakan Pekcan, Manisadaki doğa dostu tekstil fabrikasını ziyaret etti

Bakan Varank ve Bakan Pekcan, Manisa'daki doğa dostu tekstil fabrikasını ziyaret etti

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye'nin güçlü ekonomisi, nitelikli iş gücü, geniş iç pazarı, lojistik konumu, kesintisiz reform süreci, elverişli nüfusu, kazançlı teşvikleri ve avantajlı Ar-Ge ekosisteminin, yerli ve yabancı yatırımcılar için adeta mıknatıs görevi gördüğünü söyledi.

23.03.2021Ekonomi
DTÖ, Nijeryanın döviz yönetiminden endişeli

DTÖ, Nijerya'nın "döviz yönetiminden" endişeli

Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) Genel Direktörü Ngozi Okonjo-Iweala, Nijerya'nın döviz yönetimi konusunda DTÖ'nün endişeli olduğunu söyledi.

16.03.2021Ekonomi
‘Aşıda telif hakkı kaldırılsın’

‘Aşıda telif hakkı kaldırılsın’

Almanya’nın başkenti Berlin’de birçok sivil toplum örgütünün yer aldığı bir inisiyatif tarafından düzenlenen gösteride, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşılarının küresel dağıtımının daha hızlı yapılması ve başka ülkelerde üretiminin sağlanması için telif kurallarının askıya alınması istendi.

11.03.2021Avrupa
Suudi boykotuna DTÖ hamlesi

Suudi boykotuna DTÖ hamlesi

Ticaret Bakanlığı, Suudi Arabistan’ın Türk ürünlerine uyguladığı boykotun devam ettiğini belirterek, bu durumun ticareti olumsuz etkilediğini açıkladı.

10.03.2021Ekonomi
AB ve ABDden flaş karar Kritik görüşme tamamlandı

AB ve ABD'den flaş karar! Kritik görüşme tamamlandı

Avrupa Birliği ve ABD arasında yürütülen Dünya Ticaret Örgütü (WTO) nezdinde yer alan tarımsal ürün kota düzenlemesine ilişkin görüşmelerin tamamlandığı duyuruldu.

8.03.2021Ekonomi
Dünya genelinde son yıllarda kadın liderler ve yöneticilerin sayısı arttı

Dünya genelinde son yıllarda kadın liderler ve yöneticilerin sayısı arttı

1960 ile 2021 yıllarında 58 ülke belli aralıklarla bir kadın tarafından yönetildi, son 50 yılda 13 ülkenin birden fazla kadın lideri oldu.

8.03.2021Ekonomi
Bakan Pekcan açıkladı İşte kadınların iş gücüne katılma oranı

Bakan Pekcan açıkladı! İşte kadınların iş gücüne katılma oranı

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Ülkemizde son 15 yılda kadınların iş gücüne katılım oranı yüzde 23'lerden yüzde 34 seviyelerine ulaşmış, işveren kadın sayımız 49 binden 129 bine, kendi nam ve hesabına çalışan kadın sayımız 490 binden 800 bine, yönetici kadın sayımız ise 126 binden 244 bine yükselmiştir" dedi.

8.03.2021Ekonomi
Küresel ekonominin en güçlü kurumlarına kadınlar liderlik ediyor

Küresel ekonominin en güçlü kurumlarına kadınlar liderlik ediyor

Ekonomi ve finans sektöründeki erkek egemenliği yavaş yavaş kırılırken, sektöre yön veren kurumlardan ABD Hazine Bakanlığı, IMF, Avrupa Merkez Bankası ve Dünya Ticaret Örgütü'nün liderlik koltuğunda kadınlar oturuyor.

7.03.2021Ekonomi
Havacılık sektöründe vergiler 4 ay durduruldu

Havacılık sektöründe vergiler 4 ay durduruldu

Avrupa Birliği (AB) ve ABD, havacılık şirketleri Boeing ve Airbus'a sağlanan desteklemelerden ötürü karşılıklı olarak uygulanan ilave gümrük vergilerini 4 ay için durdurma kararı aldı.

6.03.2021Ekonomi
Türkiye, AB ile çeyrek asırlık Gümrük Birliğinin güncellenmesi için çabalarını yoğunlaştırdı

Türkiye, AB ile çeyrek asırlık Gümrük Birliği'nin güncellenmesi için çabalarını yoğunlaştırdı

25 yılı geride bırakan Gümrük Birliği uygulamalarında işleyişin iyileştirilmesi, kamu alımları, e-ticaret ve hizmetleri kapsayacak şekilde anlaşmanın genişletilmesine yönelik karşılıklı teknik ve üst düzey görüşmeler 2020'de de gündemdeydi.

5.03.2021Ekonomi
ABnin ticaret politikası çevre, dijitalleşme ve DTÖ reformuna odaklanacak

AB'nin ticaret politikası çevre, dijitalleşme ve DTÖ reformuna odaklanacak

Avrupa Birliği (AB), geleceğe yönelik ticaret stratejisinin merkezine, çevre dostu olmayı, dijital dönüşümü ve Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) reformunu koydu.

18.02.2021Ekonomi
Dışişleri Bakanlığından DTÖ açıklaması

Dışişleri Bakanlığı'ndan 'DTÖ' açıklaması  

Dışişleri Bakanlığı, Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) Genel Direktörlüğü'ne Nijeryalı aday Ngozi Okonjo-Iweala'nın atanmasının memnuniyet verici olduğunu açıkladı.

15.02.2021Dünya
26 ülke büyükelçiliğine atama yapıldı

26 ülke büyükelçiliğine atama yapıldı

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile büyükelçi atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı. 4 uluslararası örgüt daimi temsilcisi ile 22 ülke büyükelçisi merkeze alındı. Merkeze çekilen uluslararası örgüt daimi temsilciliklerine ve 26 ülke büyükelçiliğine atama yapıldı.

13.02.2021Gündem
Bakan Pekcan’dan adil ticaret çağrısı

Bakan Pekcan’dan adil ticaret çağrısı

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Dünya Ticaret Örgütü Gayrıresmi Bakanlar Toplantısı’nda, salgından kurtulmayı teşvik ederken, en iyi aracın serbest, adil ve öngörülebilir küresel ticaret yapısı olacağına dikkat çekti.

31.01.2021Ekonomi
Bakan Pekcan: Covid-19 sürecinde ticaret akışlarının devamı önemli

Bakan Pekcan: Covid-19 sürecinde ticaret akışlarının devamı önemli

TİCARET Bakanı Ruhsar Pekcan, "Covid-19 salgını sürecinde temel ürünlerin sürdürülebilir arzı ve ticaret akışlarının devamı küresel anlamda en önemli konulardan birini oluşturuyor. Salgından kurtulmayı teşvik ederken, en iyi aracımız serbest, adil ve öngörülebilir küresel ticaret yapısı olacaktır" dedi.

30.01.2021Ekonomi
WTO: Hizmetler ticaretinde toparlanma henüz görünmüyor

WTO: Hizmetler ticaretinde toparlanma henüz görünmüyor

Dünya Ticaret Örgütü’nün (WTO) küresel düzeyde hizmetler ticaretinde toparlanmanın henüz ufukta görünmediği uyarısı yaptı.

27.01.2021Ekonomi
Pandemiyle ilgili korkutan uyarı

Pandemiyle ilgili korkutan uyarı

Almanya Başbakanı Angela Merkel, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından çıkışın beklenildiği kadar kısa sürmeyeceğini vurgulayarak, “Pandemi gelecek aylarda ve yıllarda hayatlarımızı ve işleri yapış şeklimizi etkilemeye devam edecek.” dedi.

26.01.2021Ekonomi
Merkel’in Prof. Şahin’i övgüsü Davos’a damga vurdu

Merkel’in Prof. Şahin’i övgüsü Davos’a damga vurdu

Dünya Ekonomik Forumu’na video konferans aracılığıyla katılan Almanya Başbakanı Merkel, konuşmasına koronavirüse karşı etkili aşıyı geliştiren Prof. Uğur Şahin’e övgüyle başladı. Şahin 12 ay gibi kısa zamanda bir aşının geliştirilmiş olmasının insanın, bilim ve araştırmaların nelere vakıf olduğunu gösterdiğini söyledi.

26.01.2021Avrupa
Çin, ticaret ve teknoloji konularında artan baskıyla karşılaşacak

Çin, ticaret ve teknoloji konularında artan baskıyla karşılaşacak

Uluslararası siyaset ve ekonomi uzmanları, yeni göreve başlayan ABD Başkanı Joe Biden döneminde, Çin-ABD arasındaki "ticaret savaşının" ve teknoloji alanında anlaşmazlıkların şekil değiştirerek süreceğini öngörüyor.

26.01.2021Tekno
Son dakika... Bakan Pekcan duyurdu KOOP-DES hibe başvuruları 1 Şubatta başlayacak

Son dakika... Bakan Pekcan duyurdu! KOOP-DES hibe başvuruları 1 Şubat'ta başlayacak

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "KOOP-DES kapsamında kadın kooperatiflerimize 150 bin liraya kadar verilen hibe desteği 2021 yılında da devam edecek. Hibe desteği için başvurular 1-28 Şubat 2021 tarihleri arasında Ticaret İl Müdürlüklerine yapılabilecek" açıklamasında bulundu.

25.01.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, OECD İstanbul Merkezinin açılış törenine video konferans yöntemiyle katıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, OECD İstanbul Merkezi'nin açılış törenine video konferans yöntemiyle katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, OECD İstanbul merkezi açılışı için video mesaj gönderdi.

22.01.2021Haber
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, OECD İstanbul Merkezi Açılış Törenine video mesaj gönderdi

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'OECD İstanbul Merkezi Açılış Töreni'ne video mesaj gönderdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Berlin, Meksika, Tokyo ve Washington'dakilere ilaveten İstanbul'da faaliyete geçecek İktisadi İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) İstanbul Merkezi'nin başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını belirterek, "İstanbul'u, Birleşmiş Milletler başta olmak üzere uluslararası örgütler bakımından merkez haline getirme hedefimize de böylece bir adım daha yaklaşıyoruz." dedi.

22.01.2021Gündem
ABDden bazı AB ürünlerine yeni gümrük tarifesi

ABD'den bazı AB ürünlerine yeni gümrük tarifesi

ABD yönetimi, uzun süredir devam eden Boeing-Airbus anlaşmazlığı nedeniyle, aralarında uçak parçaları, Fransa ve Almanya menşeli alkollü içkilerin olduğu bazı Avrupa Birliği (AB) ürünlerine yönelik gümrük vergilerini artırdı.

31.12.2020Ekonomi
İngiliz parlamentosu, AByle yapılan ticaret anlaşmasına onay verdi

İngiliz parlamentosu, AB'yle yapılan ticaret anlaşmasına onay verdi

İngiltere'de parlamento, Avrupa Birliği (AB) ile varılan serbest ticaret anlaşmasını onayladı.

31.12.2020Gündem

Son dakika... Tarihi anlaşma! İngiltere ve Türkiye arasında imzalar atıldı

Son dakika... Türkiye ile Birleşik Krallık arasında Serbest Ticaret Anlaşması imzalandı. Ticaret anlaşması tüm sanayi ve tarım ürünlerini içeriyor. Bakan Pekcan imza töreninde yaptığı açıklamada, "Türkiye ve Birleşik Krallık arasındaki ticaretimizin gelişiminin en büyük teminatı olacak" derken, İngiltere Uluslararası Ticaret Bakanı Truss, "Büyük ivmeler kazanacağımızı inanıyorum" ifadesinde bulundu.

29.12.2020Ekonomi
AB ve İngiltere gümrük vergisiz ticaret yapacak

AB ve İngiltere gümrük vergisiz ticaret yapacak

Avrupa Birliği (AB) ve İngiltere, yeni anlaşma ile gümrük vergisi ve kota olmadan ticareti sürdürecek.

25.12.2020Ekonomi
ABden İngiltereye balıkçılıkta uzlaşı çağrısı

AB'den İngiltere'ye balıkçılıkta uzlaşı çağrısı

AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen "(Brexit müzakereleri) Özellikle balıkçılık konusunda büyük farklılıkların giderilmesi gerekiyor" dedi.

18.12.2020Ekonomi
Avrupa Parlamentosu, Brexit anlaşması için İngiltereye 3 gün mühlet verdi

Avrupa Parlamentosu, Brexit anlaşması için İngiltere'ye 3 gün mühlet verdi

Avrupa Parlamentosu (AP), Avrupa Birliği (AB) ve İngiltere arasında ticaret ve gelecekteki ilişkileri belirleyecek anlaşmanın yıl başına kadar onaylanması için müzakerecilerin 3 güne kadar uzlaşmaları gerektiğini bildirdi.

17.12.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

Türkiye’nin zeytin fidanı Orhangazi’den

Türkiye’de 2002 yılından itibaren zeytin üretimi, zeytin ağacı sayısı ile ilgili yeni bir yol haritası ortaya konmuştu.

19.05.2021

Salgında sihirli formül bulundu mu

ABD Başkanı Joe Biden’ın, koronavirüs aşılarının formüllerinin açıklanıp patent haklarının askıya alınması önerilerine destek vermesi tüm dünyada ‘salgına karşı sihirli formül’ bulunmuş gibi bir heyecan yarattı.

7.05.2021

Torununa süt alamayan viskici Yıldız Teyze

CHP’nin bir toplantısında kürsüye çıkarmışlar Yıldız Teyze’yi...

13.03.2021