EKSTRA
MENÜ

Düğün Salonu

Düğün Salonu haberleri sayfasında güncel ve son dakika Düğün Salonu hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 4.661 Düğün Salonu haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Düğün Salonu Haberleri

Kafeler ne zaman açılacak

Kafeler ne zaman açılacak?

Corona virüsüne alınan tedbirler kapsamında, insanların toplu olarak etkileşimde bulunduğu işletmelerin faaliyetlerine ara verilmişti. Bu kapsamda her gün yüz binlerce insana hizmet veren kafeler de açılmıyor. Buralara çalışan binlerce insan ücretsiz izinle evlerinde otururken, kafelerin yeniden müşterilere hizmet vereceği gün bekleniyor. Peki, kafeler ne zaman açılacak?

20.04.2020Gündem
Hakkaride keşfedilen 7 mağara turizme kazandırılacak

Hakkari'de keşfedilen 7 mağara turizme kazandırılacak

Hakkari'de, İl Özel İdaresi tarafından hayada geçirilen 'Zap Vadisi Rekreasyon Alanı ve Sosyal Tesisleri Projesi' çalışması sırasında 7 mağara keşfedildi. Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Duruk, keşfedilen mağaraların turizme kazandırılması için çalışma başlatacaklarını söyledi.

18.04.2020Gündem
Spor salonları, kafeler, kahvehaneler, düğün salonları ne zaman açılacak Kaç gün kapalı kalacak

Spor salonları, kafeler, kahvehaneler, düğün salonları ne zaman açılacak? Kaç gün kapalı kalacak?

Tüm dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına alan corona virüsü önlemleri kapsamında, bazı işletmelerin faaliyetleri geçici süreliğine durduruldu. Corona virüsü yayılma riskinin önüne geçmek adına toplum sağlığı göz önüne alınarak, yapılan düzenleme çerçevesinde, umuma açık olan yerlerin kapatılmasıyla resmi yetkililerin yapacağı açıklamalar pek çok vatandaşın gündeminde gelmeye başladı. Peki, Spor salonları, kafeler, kahvehaneler, düğün salonları ne zaman açılacak? Kaç gün kapalı kalacak? İşte, ayrıntılar.

14.04.2020Gündem
Birçok kişinin başına geldi Çok önemli uyarı: İptal edilebilir

Birçok kişinin başına geldi! Çok önemli uyarı: İptal edilebilir

Düğün ve nişan organizasyonları için salon sahiplerine ödeme yapan ancak korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle etkinliği iptal etmek zorunda olan tüketicilerin haklarını anlatan Avukat Mehmet Harun Elçi, “Tüketiciler, salon etkinliği için yapmış oldukları ödemelerin kesintisiz şekilde kendilerine iadesini talep edebilecekleri gibi henüz ödenmemiş taksitler söz konusu ise ilgili ödemeleri de yapmaktan imtina edebilirler” dedi.

9.04.2020Ekonomi
Düğünler ne zaman başlayacak Düğün salonları ne zaman açılacak

Düğünler ne zaman başlayacak? Düğün salonları ne zaman açılacak?

İçişleri Bakanlığı genelgesi uyarınca Kovid-19 salgını nedeniyle bazı işletmelerin faaliyetleri 16 Mart itibarıyla geçici süreyle durdurulurken, düğün salonları da bu tedbirler kapsamında kapatıldı. Bu gelişmenin ardından düğünlerini ertelemek zorunda kalan ya da kısa zaman sonra düğün yapmayı planlayan vatandaşlar, düğün salonlarının akıbetini merak ediyor. Peki, düğünler ne zaman başlayacak? Düğün salonları ne zaman açılacak?

2.04.2020Gündem
Şahit yok, fotoğrafçı yok, kalemini de kendin getir

Şahit yok, fotoğrafçı yok, kalemini de kendin getir!

Kovid-19 salgını Almanya’da hayatın her alanını olumsuz etkiledi. Ülkede birçok belediye, koronavirüs nedeniyle nikâh törenleri için bir takım önlemler aldı. Ülke genelinde neredeyse tüm belediyeler nikâh şahitlerinin, fotoğrafçıların ve davetlilerinin törenlere katılmasını yasakladı. Hatta kimi nikâh daireleri gelin ve damada mektup yazarak nikâh defterini imzalamak için tükenmez kalemini de beraberinde getirmelerini istiyor.

2.04.2020Avrupa
Kuaöfler, berberler, lokantalar, dükkanlar ve AVMler ne zaman açılacak

Kuaöfler, berberler, lokantalar, dükkanlar ve AVM'ler ne zaman açılacak?

Corona virüsü nedeniyle kapatılan kuaför, berber, kafe, AVM gibi yerlerin ne zaman faaliyet göstereceği internette en fazla araştırılan konuların başında geliyor. İçişleri Bakanlığı'nın talimatına göre, bu yerlerin açılacağı tarihi araştıran vatandaşlar resmi mercilerden gelecek bilgileri sorguluyor. Peki, kuaförler, berberler, lokantalar, dükkanlar ve AVM'ler ne zaman açılacak? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

1.04.2020Gündem
AVMler, iş yerleri, kuaöfler ve düğün salonları ne zaman açılacak

AVM'ler, iş yerleri, kuaöfler ve düğün salonları ne zaman açılacak?

Corona virüsü önemleri kapsamında, İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye göre, birçok iş yeri ve halkın toplu alanda bulunmasını kolaylaştıran yerler kapatıldı. Sosyal mesafeyi göz önünde bulundurarak, düğün salonları, kuaförler ve AVM'ler başta olmak üzere faaliyeti durdurulan yerlerin ne zaman açılacağı vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, AVM'ler, iş yerleri, kuaförler ve düğün salonları ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında ayrıntılı bilgiler.

30.03.2020Gündem
Kapatılan düğün salonunu kumarhaneye çevirdiler

Kapatılan düğün salonunu kumarhaneye çevirdiler!

Balıkesir'in Edremit ilçesindeki düğün salonunda kumar oynandığı ihbarını alan jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonda suçüstü yakalanan 16 kişiye, toplam 70 bin TL ceza kesildi.

29.03.2020Gündem
Kahvehaneler, kafeler, kuaförler, berberler, düğün salonları ne zaman açılacak Kaç gün kapalı olacak

Kahvehaneler, kafeler, kuaförler, berberler, düğün salonları ne zaman açılacak? Kaç gün kapalı olacak?

İçişleri Bakanlığı tarafından corona virüsüne karşı alınan önlemler kapsamında, vatandaşların toplu alanda bulunması konusunda kısıtlamaya girilmişti. Bu çerçevede corona virüsü yayılma riskinin önüne geçmek adına, düğün salonları, kuaförler, kahvehanelerin faaliyetleri durduruldu. Corona virüsüyle ilgili yetkililer son durum açıklamalarını yaparken, vatandaşlar da umuma açık olan yerlerin ne zaman açılacağını araştırmaya başladı. Peki, Kahvehaneler, kafeler, kuaförler, berberler, düğün salonları ne zaman açılacak? Kaç gün kapalı olacak?

26.03.2020Gündem
Önce sağlık diyerek, düğünlerini ertelediler

'Önce sağlık' diyerek, düğünlerini ertelediler

DENİZLİ'de yaşayan Cennet Adak (34) ve Hakan Ethem Demirhan (38), koronavirüs salgını nedeniyle yakın çevrelerini riske atmak istemedikleri için 22 Mart'ta yapacakları düğünü iptal etme kararı aldı. Bu kararı İçişleri Bakanlığı'nın aldığı önlem öncesi aldıklarını belirten çift, sağlığın daha önemli olduğunu, üzgün olmadıklarını söyledi.

25.03.2020Gündem
1.9 milyon kişiyi rahatlatacak erteleme

1.9 milyon kişiyi rahatlatacak erteleme

Vergi ertelemesinden yararlanacak 16 sektör belirlendi. Ayrıca çiftçi, terzi, manav, avukat gibi 1.9 milyon gelir vergisi mükellefi de ertelemeden yararlanacak. Beyannameler 27 Temmuz’da verilecek, vergi ödemeleri ise ekim, kasım ve aralık aylarının son haftası yapılabilecek.

25.03.2020Ekonomi
Düğünler ne zaman başlar

Düğünler ne zaman başlar?

Dünya genelinde yeni tip corona virüsü (Kovid-19) bulaşan kişi sayısı 330 bini aşarken, virüs nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısı ise 14 bini geçti. Bu kapsamda ülkemizde de bir dizi önlemler alınıyor. İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi doğrultusunda düğün yapılmasına kısıtlama getirilmişti. Peki, düğünler ne zaman başlar? Düğün salonları ne zaman açılacak?

23.03.2020Gündem
Eskişehirde corona virüs önlemleri... Hepsi tek tek kaldırılıyor

Eskişehir'de corona virüs önlemleri... Hepsi tek tek kaldırılıyor

ESKİŞEHİR'de koronavirüse karşı alınan tedbiler kapsamında, 'evinizde kalın' çağrılarına uymayan vatandaşlar için belediye harekete geçti. Özellikle risk grubundaki 60 yaş üzeri vatandaşların kullandığı banklar geçici olarak kaldırıldı. Ayrıca Eskişehir Valiliği tarafından İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunda korona virüse tedbir amaçlı alınan kararlar açıklandı.

21.03.2020Gündem
Vergi ertelemesinden yararlanacak sektörler

Vergi ertelemesinden yararlanacak sektörler

Kovid-19 salgını nedeniyle gelir vergisi, stopaj ve KDV ödemelerinin 6 ay erteleneceği sektörler belirlendi.

20.03.2020Ekonomi
Koronavirüs genelgesine uymayan işletmecilere ceza

Koronavirüs genelgesine uymayan işletmecilere ceza

İçişleri Bakanlığı, Koronavirüs Tedbirleri Genelgesi kapsamında 149 bin 382 işyerinin geçici süreliğine faaliyetlerine ara verdiğini açıkladı. Tedbir kararına uymayan 187 işyerinin tekrar kapatıldığını, 37 işletmeci hakkında suç duyurusunda bulunulduğu bilgisi paylaşıldı.

20.03.2020Ekonomi
Bakanlık duyurdu Corona virüs tedbirlerine uymayanlara ceza

Bakanlık duyurdu! Corona virüs tedbirlerine uymayanlara ceza

İçişleri Bakanlığınca 81 İl Valiliğine gönderilen “Koronavirüs Tedbirleri” genelgesi kapsamında 15-18 Mart tarihleri arasında ülke genelinde 149 bin 382 işyeri, geçici süreliğine faaliyetlerine ara verdi. Koronavirüs tedbirlerine uymayan işyeri işletmecileri hakkında TCK’nın ilgili maddelerine göre Cumhuriyet Başsavcılıklarına suç duyurusunda bulunuldu.

19.03.2020Ekonomi
Sitede oturan herkesi ilgilendiriyor Aidatlar düşecek mi

Sitede oturan herkesi ilgilendiriyor! Aidatlar düşecek mi?

Koronavirüs salgınıyla birlikte spor salonu, hamam, sauna gibi yerler ikinci bir emre kadar kapatıldı. Bu tarz sosyal alanları bulunduran sitelerde ise merak edilen konu aidatlar oldu. Aktivite alanlarını kullanamayan malikler olağanüstü genel kurul talep edip aidatlarda değişiklik isteyebilir.

19.03.2020Ekonomi
Ankarada kapatılan eğlence yerlerine zabıta denetimi

Ankara'da kapatılan eğlence yerlerine zabıta denetimi

ANKARA'da, koronavirüs tedbirleri kapsamında 16 Mart'tan itibaren geçici süreyle kapatılan umuma açık istirahat ve eğlence yerlerine yönelik denetim yapıldı. İşletmelerin büyük bölümünün yasağa uyduğu görülürken, açık olan bir kafe kapatılıp, sahibi hakkında tutanak tutuldu.

19.03.2020Gündem
Koronavirüs ev ilanlarına sıçradı.. Abartılı ve gerçek dışı tanımlar

Koronavirüs ev ilanlarına sıçradı.. Abartılı ve gerçek dışı tanımlar!

Koronavirüs endişesi gayrimenkul ilanlarına da sıçradı. Kimi ilanlarda ‘Koronavirüs geçirmez ev’, ‘Koronavirüsün çıkamayacağı yükseklik’ gibi abartılı ve gerçek dışı tanımlar da yapılıyor. Gayrimenkul danışmaları ise virüsün Avrupa’ya sıçramasından bu yana şehir dışındaki az katlı ve müstakil evlerle arazilere talebin arttığını söylüyor.

19.03.2020Ekonomi
Son dakika haberleri: Corana virüsü toplantısı sona erdi Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları açıkladı

Son dakika haberleri: Corana virüsü toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları açıkladı

Son dakika haberi… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin merakla beklediği corona virüsü toplantısı sonrasında çok önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında, "Mecburiyeti olmayan hiçbir vatandaşımız, tehdit ortadan kalkana kadar, evinden çıkmamalı, kimseyle temas etmemelidir" dedi. Erdoğan ayrıca 76 yaş üstü emekli vatandaşların eğer isterlerse emekli maaşlarını evlerinden alabileceklerini söyledi.

18.03.2020Gündem
Bankalar açık mı Bankalar çalışıyor mu

Bankalar açık mı? Bankalar çalışıyor mu?

Corona virüsü salgını tedbirleri kapsamında bazı işletmelerin faaliyetleri geçici olarak durduruldu. İçişleri Bakanlığı genelgesi uyarınca faaliyetlerine ara verilen işletmelerin arasında bankaların olup olmadığı merak konusu oldu. Pek çok vatandaş bu konuda bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Bankalar açık mı? Bankalar çalışıyor mu?

18.03.2020Gündem
Konya Valiliğinden, düğün ve yemekli toplantılar uyarısı

Konya Valiliği'nden, 'düğün ve yemekli toplantılar' uyarısı

KONYA Valiliği, resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda virüsün yayılmasına karşı düğün ve yemekli toplantıların iptal edilmesi uyarısında bulundu. Duyuruda, ''Bu bağlamda koronavirüsün yayılmasını engellemek adına alınan bu kararlara uymayanlar hakkında yasal işlem yapılacak ve bu konuda asla taviz verilmeyecektir'' denildi.

18.03.2020Gündem
Sivasta açık olan kafe ve kahvelere polisten Corona Virüs denetimi

Sivas'ta açık olan kafe ve kahvelere polisten Corona Virüs denetimi

SİVAS'ta, koronavirüs önlemleri kapsamında geçici olarak kapatılmasına karar verilen iş yerleri, polis ekipleri tarafından kontrol edildi. Açık olan iş yerleri, sahiplerinin uyarılmasının ardından kapatıldı.

17.03.2020Gündem
Nikah daireleri çalışıyor mu Evlilik işlemleri devam ediyor mu

Nikah daireleri çalışıyor mu? Evlilik işlemleri devam ediyor mu?

İçişleri Bakanlığı genelgesi uyarınca bazı işletmelerin faaliyetleri geçici süreyle durduruldu. Düğün salonları da bu tedbirler kapsamında kapatıldı. Bu gelişmenin ardından belediyelerin nikah işlemlerinin devam edip etmediği merak konusu oldu. Peki, Nikah daireleri çalışıyor mu? Evlilik işlemleri devam ediyor mu?

17.03.2020Gündem
Düğün salonları ne zaman açılacak

Düğün salonları ne zaman açılacak?

Dünya Sağlık Örgütü tarafından 'pandemi' olarak nitelendirilen corona virüsü salgınından vatandaşları korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla önlemler alınmaya devam ediyor. Bu kapsamda İçişleri Bakanlığı genelgesi uyarınca bazı işletmelerin faaliyetleri geçici süreyle durduruldu. Düğün salonları da bu tedbirler kapsamında kapatıldı. Peki, düğün salonları ne zaman açılacak?

17.03.2020Gündem
Düğün dernek bir süre yok

Düğün dernek bir süre yok

Koronavirüsle mücadele kapsamında tiyatro, sinema, konser salonu, düğün salonu, çalgılı/müzikli lokanta/kafe, gazino, birahane, taverna, kahvehane, kıraathane, kafeterya, internet kafe, kapalı çocuk oyun alanları (AVM ve lokanta içindekiler dahil) ve spor merkezleri dahil birçok mekânda faaliyetler bir süreliğine durduruldu. Yasaklar AVM ve müziksiz restoranları kapsamadı.

17.03.2020Gündem
Son dakika haberleri... Corona virüsü önlemleri: Kahvehaneler, kafeler, spor salonları kapatılıyor

Son dakika haberleri... Corona virüsü önlemleri: Kahvehaneler, kafeler, spor salonları kapatılıyor

Corona virüsü ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor... İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine “Coronavirüs Tedbirleri” konulu ek bir genelge daha gönderdi. Genelge ile bugün saat 24.00 itibariyle tiyatro, sinema, gösteri merkezi, konser salonu, nişan/düğün salonu, çalgılı/müzikli lokanta/kafe, gazino, birahane, taverna, kahvehane, kıraathane, kafeterya, kır bahçesi, nargile salonu, nargile kafe, internet salonu, internet kafe, her türlü oyun salonları, her türlü kapalı çocuk oyun alanları (AVM ve lokanta içindekiler dahil), çay bahçesi, dernek lokalleri, lunapark, yüzme havuzu, hamam, sauna, kaplıca, masaj salonu, SPA ve spor merkezlerinin faaliyetleri geçici bir süreliğine durdurulacak

16.03.2020Gündem
TOKİ İzmir Seferihisar kura çekilişi ne zaman TOKİ İzmir canlı yayın saat kaçta başlayacak

TOKİ İzmir Seferihisar kura çekilişi ne zaman? TOKİ İzmir canlı yayın saat kaçta başlayacak?

TOKİ 2020 çekilişi İzmir Seferihisar kuraları için geri sayım devam ediyor. TOKİ 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında düzenlenecek olan İzmir kuraları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinesinde, noter huzurunda TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden takip edilecek. TOKİ çekimi İzmir kura listesi ise daha sonra yayınlanacak. Peki, TOKİ İzmir Seferihisar kura çekilişi ne zaman? TOKİ İzmir canlı yayın saat kaçta başlayacak? İşte, TOKİ İzmir kura çekimi ile ilgili detaylar.

25.02.2020Gündem
Son dakika... Manisada korkutan deprem Çevre illerden de hissedildi

Son dakika... Manisa'da korkutan deprem! Çevre illerden de hissedildi

Manisa'nın Akhisar ilçesinde 4.3 ve 5.0 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi.

4.02.2020Gündem
Evliliğin maliyeti 80 bin TL

Evliliğin maliyeti 80 bin TL

Yeni evlenecek çiftlerin düğün ve ev masrafları ortalama 80 bin liraya çıktı, evliliğin maliyeti arttı.

31.01.2020Ekonomi
Altınlarla kaçan firari gelin yakalandı, sözleri şaşkına çevirdi

Altınlarla kaçan 'firari gelin' yakalandı, sözleri şaşkına çevirdi

ÇORUM'da evlilik aşamasında olduğu Gökhan Uncu'nun (23) düğün için aldığı altınlarla ortadan kaybolan ve hakkında 'nitelikli dolandırıcılık' suçlamasıyla 20 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan firari gelin adayı Nurhan B. (23), Uşak'ta polis ekiplerince yakalandı. Yargılandığı davaya, Uşak'tan SEGBİS aracılığıyla katılan Nurhan B., suçlamaları reddederek, "O kişi ben değilim, sadece o kişiye benzediğim için her önüne gelen beni suçluyor. Kimseyi dolandırmadım" dedi.

10.01.2020Gündem
Esad rejimi okul bombaladı: 9 ölü

Esad rejimi okul bombaladı: 9 ölü

Esad rejimi yeni yılın ilk gününde İdlib’de bir okulu bombaladı, 5’i çocuk 9 sivil hayatını kaybetti. Saldırının ardından çekilen görüntüleri paylaşan Milli Savunma Bakanlığı “Suriye rejimi bir okulu deprem füzesi ile hedef aldı” açıklamasını yaptı.

2.01.2020Dünya
Böyle düğün salonu görülmedi... Cezası kesildi

Böyle düğün salonu görülmedi... Cezası kesildi

Kırıkkale'de jandarma ekiplerince, kumar oynatılan bir düğün salonuna baskın yapıldı. Operasyon sonucu gözaltına alınan 102 kişiye 32 bin 640 lira para cezası yazıldı.

28.12.2019Gündem
ATO Başkanı Baran: Düğünlerinizi ruhsatlı işletmelerde yapın

ATO Başkanı Baran: Düğünlerinizi ruhsatlı işletmelerde yapın

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, ruhsatsız işletmelerde düğün yapılmasının piyasada haksız rekabet oluşturduğunu belirterek, düğün yapacak çiftlere, "Düğünlerinizi ruhsatlı işletmelerde yapın." çağrısında bulundu.

14.12.2019Ekonomi
Sahte garson pes artık dedirtti

Sahte garson 'pes artık' dedirtti

İstanbul’da düğün salonlarına dadanan sahte garson, düğün sahiplerini bahşiş toplayarak dolandırıyor. Birçok düğün salonuna girerek aynı yöntemi uygulayan sahte garsonun, gelinin babasından 250 TL aldığı anlar kamerada.

5.12.2019Gündem
Düğün salonlarına dadanan sahte garson düğün sahiplerinden bahşiş topluyor

Düğün salonlarına dadanan sahte garson düğün sahiplerinden bahşiş topluyor

İstanbul’da düğün salonlarına dadanan sahte garson, düğün sahiplerini bahşiş toplayarak dolandırıyor. Birçok düğün salonuna girerek aynı yöntemi uygulayan sahte garsonun, gelinin babasından 250 TL aldığı anlar kamerada.

5.12.2019Haber
Altınlarla kaçan gelin, firari olarak yargılanıyor

Altınlarla kaçan gelin, firari olarak yargılanıyor

Çorum'da evlilik aşamasında olduğu Gökhan Uncu'nun (23) düğün için aldığı altınlarla ortadan kaybolan gelin adayı Nurhan B. (23) ile kaçışına yardımcı olan Mesut A. ve Sait G. hakkında 'nitelikli dolandırıcılık' suçundan 20 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Davanın ilk duruşması tüm aramalara rağmen bulunamayan kaçak gelinin yokluğunda görüldü.

15.11.2019Gündem
Düğün konvoyundaki araçlara ceza şoku...

Düğün konvoyundaki araçlara ceza şoku...

Konya'da, düğün konvoyundaki 4 araca, ’plakalarını kapatmak ve abart egzoz’ suçlarından toplam 3 bin 652 TL ceza kesildi.

3.11.2019Gündem
Ünlü yıldızın 2 milyonluk evi çöplüğe döndü: Şimdi düğün salonu yapmak istiyor

Ünlü yıldızın 2 milyonluk evi çöplüğe döndü: Şimdi düğün salonu yapmak istiyor

 Son dönemde arka arkaya geçirdiği estetik operasyonlarla gündemde olan yıldız şimdi de evi nedeniyle konuşuluyor.

BACKGRID UK

18.10.2019Magazin
10 yıldır aranıyordu Düğün salonu işletirken yakalandı

10 yıldır aranıyordu! Düğün salonu işletirken yakalandı

İstanbul’da 10 yıl önce silahlı yağmadan 9 yıl hapis cezasına çarptırılan eski Dev-Sol üyesi Murat Kablan, Ümraniye’de bir pastanede yakalandı. Üzerinden 2 sahte polis kimliği çıktı. Ümraniye’de bir düğün salonu işlettiği belirlenen Kablan’ın polisle çatışma, dolandırıcılık ve sahtecilikten suç kayıtları var.

24.09.2019Gündem
Düğünü iptal olanlar dikkat Mahkemeden flaş düğün salonu parası kararı...

Düğünü iptal olanlar dikkat! Mahkemeden flaş düğün salonu parası kararı...

Bursa’da düğünü iptal olan bir avukat, ödediği düğün salonu parasının tamamını mahkeme yoluyla geri aldı.

22.09.2019Gündem
Halay sırasında düğün karıştı Yaralılar var

Halay sırasında düğün karıştı! Yaralılar var

Gaziantep'te düğünde halay çekildiği sırada çıkan kavgada 3 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, merkez Şehitkamil ilçesi Göztepe Mahallesi'ndeki bir düğün salonunda halay çekildiği sırada henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı.Kısa sürede kavgaya dönüşen olayda 3 kişi darbedilerek yaralandı.Yaralılar olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince Şehitkamil Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.Gelin ve damadın kavga sonrası terk ettiği düğün, bir süre sonra son buldu.Polis ekipleri düğün salonu ve mahallede güvenlik önlemi aldı.

15.09.2019Haber
Halay sırasında düğün karıştı Yaralılar var...

Halay sırasında düğün karıştı! Yaralılar var...

Gaziantep'te düzenlenen düğünde, halay çekildiği sırada davetliler arasında çıkan tartışma, kavgaya dönüştü. Gelin ve damat, düğünü terk ederken, kavgada 3 kişi yaralandı.

15.09.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Okurlarla ‘en’lerimiz

Hürriyet Ankara okurlarına “Burada Okur Yazar” selamını çakıp, “Kalem Sizin, Söz Sizin” dediğimizde...

1.01.2020

İlkyardımın önemi acıyla anımsandı

ANKARA Keçiören’de ilkokul birinci sınıf öğrencisi 7 yaşındaki Mert Yağız Köksal, okul kantininden aldığı oyuncak şırınga içindeki sıvı çikolatayı yerken, kapağının nefes borusuna kaçması sonucu fenalaştı.

17.12.2019